Baltimore Ravens - Oakland Raiders

több mint 5 éve
cikesz Baltimore Ravens 589
Gratulálok a W-hez!

Kíváncsi leszek mire juttok hosszabb távon LJ-vel illetve hogy mi mesz itt jövőre Harbough elküldése után.

Sajnálom a tábor "hígulását".

Üdv és grat még egyszer!
Cubehead
Furcsa is egy régi motoros Ravens fannak, hogy végre más csapat szurkolója is kíváncsi ránk. LJ egy jó srác, ha kap egy jó coachot akár egy QB is lehet belőle, de haribotól ezt nem fogja megkapni, sajnos.. Pedig én szerettem nagyon, de itt fáradt meg a kapcsolat.
több mint 5 éve
Snagal Baltimore Ravens 845
A raiders építkezik tovább mi meg hoztuk a kötelezőt a középszerhez. Érdekes meccs volt, azért megneznem LJ mit kezd egy komolyabb csapattal.

Szerkesztette: Snagal
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Carr 3rd+23ra dob egy ... checkdownt. Nemtom ez volt a terv vagy nem, de ez rossz igy.
ulpianus
mert Carr iden pont ez, nulla toke van, semmibe sem megy bele, ami kicsit is kockazatos, inkabb tudatosan nem csinal semmit
Stez
Tudom. En irtam meg jo regen. Ahogy azt is, hogy szellemeket lat. Akkor nem mindenki ertett egyet, de nem valtozik semmi. Gruden orditos mentalitasa sem segit. Van akin igen, Carrnal inkabb elveszi a maradek onbizalmat. Pedig jo QB, kar erte. Talan mar csak egy csapatvaltas mentheti meg. Mert Gruden nem fog valtoztatni. Az lenne talan legjobb mindenkinek, amig meg er valamit.
ulpianus
Hat nem tudom. En biztosan nem akarnek ilyen kubet a csapatomban. Olyan ez, mint Alex Smith, nem rossz, labdabiztos, hibazni sokat nem fog, de meccset sem nyer neked. Nincs meg hozza a toke. De Smith azert egy tekintelyes pali volt emellett is, Carr abszolut nem az. Nudli. Mig egy Mahomes, Luck-fele csavo odaall, aztan minden hajjal megkenve megcsinalja neked. Utobbiban igazad van, de Gruden nem egy patyolgatos tipus, szerintem nem is kerdes, az ideny vegen elpasszolja valahova. Carrnak volt jo szezonja, a legfontosabb poszton, nem oreg, szoval kapni is fog erte valami korrekt arat.

több mint 5 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Gratulálok a W-hez!

Kíváncsi leszek mire juttok hosszabb távon LJ-vel illetve hogy mi mesz itt jövőre Harbough elküldése után.

Sajnálom a tábor "hígulását".

Üdv és grat még egyszer!



több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Carr 3rd+23ra dob egy ... checkdownt. Nemtom ez volt a terv vagy nem, de ez rossz igy.
ulpianus
mert Carr iden pont ez, nulla toke van, semmibe sem megy bele, ami kicsit is kockazatos, inkabb tudatosan nem csinal semmit
Stez
Tudom. En irtam meg jo regen. Ahogy azt is, hogy szellemeket lat. Akkor nem mindenki ertett egyet, de nem valtozik semmi. Gruden orditos mentalitasa sem segit. Van akin igen, Carrnal inkabb elveszi a maradek onbizalmat. Pedig jo QB, kar erte. Talan mar csak egy csapatvaltas mentheti meg. Mert Gruden nem fog valtoztatni. Az lenne talan legjobb mindenkinek, amig meg er valamit.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Hazudnék ha azt mondanám,hogy ez egy jó meccs volt. Kitartás a Raidersnek, lesz ez jobb is, faszgruden. Sziasztok
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
Javul a drafthely!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
KAKAQ Las Vegas Raiders Michigan State Spartans 92
ATTOL TARTOK MAJD JÖVŐRE
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Carr 3rd+23ra dob egy ... checkdownt. Nemtom ez volt a terv vagy nem, de ez rossz igy.
ulpianus
mert Carr iden pont ez, nulla toke van, semmibe sem megy bele, ami kicsit is kockazatos, inkabb tudatosan nem csinal semmit

több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
hiányzik Austin Howard ebből a falból.
Amadeus
Az vicces, konkretan a TC-ben kijatszotta magat a Coltsnak abbol a falabol, ahol a rengeteg serult miatt olyan csokakat probalgattunk RT-ben, akik egyetemi szinten is szarok.
Stez
lehet, de nálunk utoljára akkor volt tisztességess passprot, amikor ő volt a RT. Azóta faszkalapok vannak abban a pozícióban.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Carr 3rd+23ra dob egy ... checkdownt. Nemtom ez volt a terv vagy nem, de ez rossz igy.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
hiányzik Austin Howard ebből a falból.
Amadeus
Az vicces, konkretan a TC-ben kijatszotta magat a Coltsnak abbol a falabol, ahol a rengeteg serult miatt olyan csokakat probalgattunk RT-ben, akik egyetemi szinten is szarok.

több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
hiányzik Austin Howard ebből a falból.
Amadeus
Parker max csere, kell egy Rt meg egy jobb ol edző
Cubehead
viccen kívül, Howard kirakása óta megy lefele ez az offense.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 934
Judon azt hittem visszavonul a csucson. 😂

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
hiányzik Austin Howard ebből a falból.
Amadeus
Parker max csere, kell egy Rt meg egy jobb ol edző



több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
hiányzik Austin Howard ebből a falból.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
KAKAQ Las Vegas Raiders Michigan State Spartans 92
A francba ennyi megint.
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
A ST meg a vedelem is benne van ebben a gyozelemben. Nem mondanam, hogy Lamar veri meg a Raiderst.

De attol meg ez oriasi TD volt!
ulpianus
Hát ha levesszük a két TD-t...Akkor való igaz, rezegne a léc.De kit érdekel ez már? 😊
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Carr most fog sirni?

több mint 5 éve
cikesz Baltimore Ravens 589
Judon végre nem a pofáját, hanem a tudását vette elő, ezt adom... SIZZLE MEG KIRÁLY MINDÖRÖKRE A K**VA ISTENIT!!!!
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
A ST meg a vedelem is benne van ebben a gyozelemben. Nem mondanam, hogy Lamar veri meg a Raiderst.

De attol meg ez oriasi TD volt!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 934
Sizzle

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
FUCKYEEEEES!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
SUUUUUGGGGSSSSS
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
tudom, a Niners is Kaep alatt, de alapvetően nincs rá szükség, mivel a legtürhőbb QB is képes ennél magasabb szinten játszani az NFL-ben. Mondjuk fasza önkritika ez Baltimoreban. Kár érte, magunkat verjük meg ma.
Amadeus
Na ja. Nalunk a meltan ismeretlen Tyler Thigpen jatszotta, mikor a kezdo es csere QB is kiesett.

Nekik most van egy nyers futo iranyitojuk, nem igazan tud mast hatekonyan jatszani. Nem baj ez, ha nyernek. Mert a futasuk megy egesz este siman 5 yardos atlaggal. A baj az lehet, ha ket ev mulva is itt tart majd.
ulpianus
Nem látom mitől lesz ez jobb. Minden esetre nem értem, hogy milyen kétségbeesés vette rá Ozziet, hogy Flakon helyére draftolja ezt a néger Tebowt. Gyakorlatilag bebetonozta a csapatát a középszerbe, a PO lényegében esélytelen ennek a Baltimorenak. Ennél valami nyers spread is jobb lenne profi szinten, ott legalább kell tudni passzolni.


Nekem tűnik úgy, hogy Carr mostanában egyre kevésbé láma?
TST
Javult azért.
Amadeus
Azért ez a 21 éves taknyos csak rommá ver titeket, sokkal jobb lesz késöbb lemar.
Norbi180
Nem ver rommá minket, futni tud. Nálunk meg a rebuilding előtt sem volt már jó runD, most sincs. Ennyi a történet.

criminal lawyer or criminal lawyer?