Chicago Bears - Carolina Panthers

több mint 6 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Neki kell menni 4.-nek.
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
1 centiről rúgunk. remélem kikapunk bazmeg.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Ez nem volt TD, mit néznek ennyit rajta?

Perception is reality.
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Összeesett a saját lábában. Tényleg olyan, mint egy kisgyerek.
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hogy megkeverte Loggains a kártyákat. Under center és passz. Mondjuk Cohennek ez maradt változatlan.
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Bazdmeg ez a gyerek a fiatal Adrian Peterson. Nem az eredeti, amelyik nálunk volt, hanem a Vikings futó Adrian Peterson.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
nemtomi Carolina Panthers 126
ToP-ra fókuszálunk, már nem lehet kérdés.
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Mint Lovienál. Bend but dont break.
3. down elleni passzvédelem továbbra is ramaty, ezenkívül jó a védelem.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
3-0 ide ugye?

Perception is reality.
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Az összes 3. downnál Jonest célozzák.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Legyünk pozitívak, vannak nem nulla yardos futásaink is

Perception is reality.
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Na rájöttem, az a gameplan, hogy nem engedjük le a Bears D-t a pályáról, így jól el fognak majd fáradni a második félidőre
Jakehomer
Ez majdnem annyira király, mint a futás-futás passz
hpeter93
Mindkét taktikának megvannak a maga vitathatatlan előnyei.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Na rájöttem, az a gameplan, hogy nem engedjük le a Bears D-t a pályáról, így jól el fognak majd fáradni a második félidőre
Jakehomer
Ez majdnem annyira király, mint a futás-futás passz

több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Amukamara tökéletesen védekezett. Ő és Fuller elképesztő előrelépés tavalyhoz képest.

Jackson mindig ott van labdaközelben. Meccs előtt leírtam, hogy a turnoverek jönnek majd. Nem csak Jimmyt kell szopkodni, mert eltalálja mi lesz 😊 😉
tüsi91
féltékenykedünk, féltékenykedünk?
ricsiii83
Megszoktam. Meg kell tanulni együtt élni a nagyszerűséggel is.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Na rájöttem, az a gameplan, hogy nem engedjük le a Bears D-t a pályáról, így jól el fognak majd fáradni a második félidőre

Perception is reality.
több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
Amukamara tökéletesen védekezett. Ő és Fuller elképesztő előrelépés tavalyhoz képest.

Jackson mindig ott van labdaközelben. Meccs előtt leírtam, hogy a turnoverek jönnek majd. Nem csak Jimmyt kell szopkodni, mert eltalálja mi lesz 😊 😉
tüsi91
féltékenykedünk, féltékenykedünk?

több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Nem hiszem el, kétszer is ekkora mákot
Gorro
Nem szerencse volt egyik se, hanem szánalmas balfaszkodás a részünkről.

Perception is reality.
több mint 6 éve
proki Chicago Bears North Carolina Tar Heels 443 — PP fan
Ma úgy tűnik nem is kell az offense 😀
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Amukamara tökéletesen védekezett. Ő és Fuller elképesztő előrelépés tavalyhoz képest.

Jackson mindig ott van labdaközelben. Meccs előtt leírtam, hogy a turnoverek jönnek majd. Nem csak Jimmyt kell szopkodni, mert eltalálja mi lesz 😊 😉
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ezt bazmeg nem hiszem el. Statisztika tankönyvekben fogják ezeket példának feladni

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Eddie "ballhawk" Jackson! Fuller is nagyon jól tolja ma. Mi lenne, ha az O is tudna csinálni valamit
Toto21
..legalábbis..nem csak futni...
több mint 6 éve
Gorro Carolina Panthers 1 408 — Törzsvendég
Nem hiszem el, kétszer is ekkora mákot

#KeepPounding
több mint 6 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Talán több embert kéne a 'Bamáról draftolnunk 😀
több mint 6 éve
Toto21 Chicago Bears 5 087
Eddie "ballhawk" Jackson! Fuller is nagyon jól tolja ma. Mi lenne, ha az O is tudna csinálni valamit
több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
Jaaacksooooooppn