Chicago Bears - Detroit Lions

több mint 5 éve
Sfefe77 Chicago Bears 22
Szép volt Cody mai összefoglalója...
több mint 5 éve
Sfefe77 Chicago Bears 22
Igen ma a futásra irányuló hívások nem ültek. De Trubi jött 353 yarddal és 3 Td-vel. Ne legyünk telhetetlenek! 😀
több mint 5 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
A mérkőzés végére szépen kiengedtünk minden csapatrészben.

Igazad van ricsiii, mai is dobott egy akkor Td-t, hogy egyszerűen nincsenek rá szavak. Aztán a következő játékban képes túldobni egy tőle három-négy yardra lévő üres embert. Ennek ellenére az előzetes elemzéseket, elvárásokat mind ő, mind pedig a csapat túlszárnyalja, egyelőre.
A rutinnal talán a pontatlanságok száma is csökken.
Sfefe77
Amen
viszont a futas az valami fortelem

több mint 5 éve
Sfefe77 Chicago Bears 22
A mérkőzés végére szépen kiengedtünk minden csapatrészben.

Igazad van ricsiii, mai is dobott egy akkor Td-t, hogy egyszerűen nincsenek rá szavak. Aztán a következő játékban képes túldobni egy tőle három-négy yardra lévő üres embert. Ennek ellenére az előzetes elemzéseket, elvárásokat mind ő, mind pedig a csapat túlszárnyalja, egyelőre.
A rutinnal talán a pontatlanságok száma is csökken.
több mint 5 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
Oke hogy kezdo qb meg a medvek teli almot alszanak es a fu zold, de ezek az enefel Qjubík nem szuletesuk oda ezt tanuljak?? de
na ha a brutal passzok nem mennek neki amibol ma is dobott 4et (2td) akkor a 3 meter ures jatekost miert nem talalja el??? ezt gyakorolni kell?? akkor hagyjuk 😀😀 enis csipazom remelem bevallik es kinovi ezeket

több mint 5 éve
Sfefe77 Chicago Bears 22
Engem meg ricsiii előzött be a pontatlanságának elemzésével... 😀
több mint 5 éve
Sfefe77 Chicago Bears 22
Kevés Chicago szurkoló van nagyon sajnos ....... Pedig szimpatikus kis csapat (személy szerint én Trubit csípem nagyon ) de erről itt megoszlik nqgyon a véllemény !!! Már mit Trubi ról
Bundi1986
Esetleg "franchise irányító"? 😀 Nekem tetszik, ahogy a zsebben mozog, ahogy rendkívül gyorsan felismeri az adódó lehetőségeket és abszolút nem tököl, simán megfutja. Például a pats ellen ezt kifejezetten jól csinálta. Ellenben a passzai néha rendkívül pontatlanok. Előfordul, hogy három-négy yardot sem tud pontosan megdobni. Ennek ellenére bízom benne, az utóbbi évek után igazi megváltás. Rex után pedig... 😀
több mint 5 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 322
Kevés Chicago szurkoló van nagyon sajnos ....... Pedig szimpatikus kis csapat (személy szerint én Trubit csípem nagyon ) de erről itt megoszlik nqgyon a véllemény !!! Már mit Trubi ról
Bundi1986
A probléma, hogy leszopatja a Lionst majdnemhogy Allpro formába... de a Bills meg a Jets ellen 3 meterre alló üres futókat dobált alúl meg túl 2 méterrel.. sokszor abszolut nem latja az ures celpontokat hanem csak az elso szamu celpont vagy fut
nemjoo.. ha nem hagyott iden mar minimum 7 tdt sajat magana egyet sem..

több mint 5 éve
Sfefe77 Chicago Bears 22
Kihagytam egy kis időd itt a fórumon, talán két szezont. Mire visszajöttem, a Chicago szurkolói egyszerűen eltűntek... A Tampa meccs hozzászólásait leszámítva mindenhol 100 fölött a hsz-ek száma... A másik fórum meg valamiért nem az igazi.
több mint 5 éve
Toto21 Chicago Bears 5 104
Komolyan 4-bol 1-et mar en is betettem volna...
több mint 5 éve
Sfefe77 Chicago Bears 22
Ilyet még nem láttam...
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
hopp hopp

több mint 5 éve
Sfefe77 Chicago Bears 22
Igen a redditen nézz szét, ott mindig van több használható. 😀
több mint 5 éve
Sfefe77 Chicago Bears 22
Codey Perkertől itt az ideje elköszönni. A Miami ellen már benne maradt egy győzelem...
több mint 5 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
sziasztok! Van valakinek használható streamje?
több mint 5 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Itt senki ??
Bundi1986
Mostanában baráti társasággal nézem a meccseket, és csak szünetben szoktam a fórumra felnézni 😛
több mint 5 éve
Bálint Árpád Chicago Bears 2
BIUSA"@

Bálint Árpád
több mint 5 éve
Bálint Árpád Chicago Bears 2
BIUSA

Bálint Árpád
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Trubi 3 TD passz és egy futott TD ☝☝ eddig
Bundi1986
szép, jól figyeli a fantasy csapatom teljesítményét a padról 😀
gamerkr
Fantasy -ban nálad van Trubi mester ?? 😃ezekszerint 😃
Bundi1986
jaja, de Brees-t kezdettem, ő se rossz azért ezen a héten 😀

több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Trubi 3 TD passz és egy futott TD ☝☝ eddig
Bundi1986
szép, jól figyeli a fantasy csapatom teljesítményét a padról 😀

több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
first down fórumon szerintem

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
19:00


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...