Cincinnati Bengals - Cleveland Browns

több mint 5 éve
geleven Pittsburgh Steelers 136
Imádom az egész sztorijukat! Még a végén veszélyesek lesznek ránk is! 😀
Mint már mondtam nagyon orülök, hogy megvolt ellenük a 2 meccs idén. Jó csapat, most már eredményekkel is.
Azért felnevettem, hogy Baker mennyire leszarta Hue-t... 😀
több mint 5 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 240
4. W b+! 😀
geleven
Szerintem a 2. csapat jelenleg a csoportban. Jövőre tuti PO, lehet csoportgyőzelemmel.
bcsarli
ne szaladjunk annyira előre... 😉
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 253 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
4. W b+! 😀
geleven
Szerintem a 2. csapat jelenleg a csoportban. Jövőre tuti PO, lehet csoportgyőzelemmel.

több mint 5 éve
geleven Pittsburgh Steelers 136
4. W b+! 😀
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
OMG

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 5 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
mi a fasz ? 😮

több mint 5 éve
geleven Pittsburgh Steelers 136
Ez mi a sz*r volt?! 😮
Szép menekülés!

Szerkesztette: geleven
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
eddig az eaglest néztem, látom BAKER hasít továbbra is.

több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 253 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Na így már rendben lesz

több mint 5 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 199
Mi lett Vörivel?
bcsarli
Visszavonult a szünetben
Megsérült a hüvelyk ujja
munoz
Neki mindíg azzal van baja?!
bcsarli
A mindig az a bizonyos 2015-ös Steelers elleni sérülés. De lehet, hogy csak elege lett a vergődésből, és ezt volt a legkönnyebb bekamuzni. mert ilyen sérülése már volt korábban.
munoz
Ja 35-34 mert az utolsó másodpercben Bullock kihagyja az XP-t 😊
több mint 5 éve
geleven Pittsburgh Steelers 136
Mi lett Vörivel?
bcsarli
Visszavonult a szünetben
Megsérült a hüvelyk ujja
munoz
Neki mindíg azzal van baja?!
bcsarli
A mindig az a bizonyos 2015-ös Steelers elleni sérülés. De lehet, hogy csak elege lett a vergődésből, és ezt volt a legkönnyebb bekamuzni. mert ilyen sérülése már volt korábban.
munoz
Pedig még menthető a meccs. Azt nem akarhatja, hogy backup QB hozza össze.
több mint 5 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 199
Mi lett Vörivel?
bcsarli
Visszavonult a szünetben
Megsérült a hüvelyk ujja
munoz
Neki mindíg azzal van baja?!
bcsarli
A mindig az a bizonyos 2015-ös Steelers elleni sérülés. De lehet, hogy csak elege lett a vergődésből, és ezt volt a legkönnyebb bekamuzni. mert ilyen sérülése már volt korábban.
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 253 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Mi lett Vörivel?
bcsarli
Visszavonult a szünetben
Megsérült a hüvelyk ujja
munoz
Neki mindíg azzal van baja?!

több mint 5 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 199
Mi lett Vörivel?
bcsarli
Visszavonult a szünetben
Megsérült a hüvelyk ujja
több mint 5 éve
geleven Pittsburgh Steelers 136
Mi lett Vörivel?
bcsarli
Szaladgáltam a gyereknek pirítóst csinálni, de mintha megütötték volna a térdét egy sacknél.
Akkor ujj...

Szerkesztette: geleven
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 253 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Mi lett Vörivel?

több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 253 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Gond van...

több mint 5 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Fasza, most kell egy hosszú drive.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 5 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Szeretnék egy nyugodt végjátékot, nem nagyon kéne engedni felzárkózni a Bengalst.
Bad 31
Garrett... 😊
több mint 5 éve
geleven Pittsburgh Steelers 136
9:04 alatt csak nem hoznak 3 TD-t. Láttunk már mondjuk ilyet is, de csak nem! 😀
több mint 5 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Na helyes 😀


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 5 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Szeretnék egy nyugodt végjátékot, nem nagyon kéne engedni felzárkózni a Bengalst.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 253 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Nem elfáradni Browns!!!

több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Tony McRae azthiszem. Cica CB. nr 29.

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Nem tudom de saci flashback volt amikor levittek sajnos...De legalabb a huvelykujjaval mind a kettovel mutatta, hogy ahhoz kepest ok. Remeljunk nem tortent semmi komoly es csak tenyleg ugy lesz ahogy montak. Hogy csak a biztonsag kedveert vittek igy le. : (

29 es jatekos cicaktol. Visszatekertem, de pont en is akkor kapcsoltam be a tvt, amikor mar eppen majndem vittek le...

Szerkesztette: gabor25