Kansas City Chiefs - Baltimore Ravens

több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 927 — Steelers fan
Na igen, ha nyerunk, akkor az rajatszast jelent. Masreszt hazai meccsen meg nem vesztettunk iden.
ulpianus
Itt lenne az ideje😊
LeviPoki
Egyrészt kíváncsi vagyok hogy milyen jellegű D lesz az első, ami jelentősen limitálni tudja ezt (vagy a Rams) O-t, másrészt nehogymár ezt megnyerjétek, mert akkor nekünk nagyon csücskös lesz a PO.
Jan
Nem az O fogja ezt megnyerni nekünk. Minden esélyünk a védelem. Én is varom, hogy egy ilyen ellenfellel mire megy a D. A po nektek mindenkepp meg van,max wc helyen,de azert hazat kocsit erre se tennék. Csoda kéne, hogy vigyük a csoportot.
LeviPoki
Ha a hátralevő 4 meccsből 1-el többet nyertek mint mi, tietek a csoport. Hol itt a csoda?
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 988
LJ és az öltözködés. 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Na igen, ha nyerunk, akkor az rajatszast jelent. Masreszt hazai meccsen meg nem vesztettunk iden.
ulpianus
Itt lenne az ideje😊
LeviPoki
Egyrészt kíváncsi vagyok hogy milyen jellegű D lesz az első, ami jelentősen limitálni tudja ezt (vagy a Rams) O-t, másrészt nehogymár ezt megnyerjétek, mert akkor nekünk nagyon csücskös lesz a PO.
Jan
Nem az O fogja ezt megnyerni nekünk. Minden esélyünk a védelem. Én is varom, hogy egy ilyen ellenfellel mire megy a D. A po nektek mindenkepp meg van,max wc helyen,de azert hazat kocsit erre se tennék. Csoda kéne, hogy vigyük a csoportot.
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 927 — Steelers fan
Na igen, ha nyerunk, akkor az rajatszast jelent. Masreszt hazai meccsen meg nem vesztettunk iden.
ulpianus
Itt lenne az ideje😊
LeviPoki
Egyrészt kíváncsi vagyok hogy milyen jellegű D lesz az első, ami jelentősen limitálni tudja ezt (vagy a Rams) O-t, másrészt nehogymár ezt megnyerjétek, mert akkor nekünk nagyon csücskös lesz a PO.
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 849 — Deion Sanders for president!
Estét, hajrá Ravens!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Na igen, ha nyerunk, akkor az rajatszast jelent. Masreszt hazai meccsen meg nem vesztettunk iden.
ulpianus
Itt lenne az ideje😊
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Na igen, ha nyerunk, akkor az rajatszast jelent. Masreszt hazai meccsen meg nem vesztettunk iden.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 927 — Steelers fan
Jó estét, jó szurkolást, jó mindent.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 061 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Előre a POért.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Szép estét, hajrá mi!
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 264 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
19:00, Sport2


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!