New Orleans Saints - Washington Redskins

több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 203
A Brees-rekordnál kirázott a hideg. Elképesztő karrier, elképesztő ember a pályán és azon kívül is. Nagyon megérdemelte.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 934
Úgy gondoltam megnézem ma éjszaka másfél hét múlva a Ravens ellefenfelét, kár volt, mert most jobban szarok a meccstől, mint azelőtt. Egyben vagytok. Öröm lesz nézni azt a Saints-Rams Conf Semi Finalt, vagy Conf Finalt. Mondom ezt úgy h D párti vagyok.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
Vajon most milyen gyakran csuklik az a csapatdoki, aki anno azt tanácsolta a Dolphinsnak, hogy ne igazolják le az ott vizitáló FA Breest, mert úgy is szar a válla?...
iktriad
Nem hinném, hogy bárki is emlékezne rá.
Sixo
A doki azóta már körzeti orvos texas alsón és a helyi kocsma törzsvendége. Brees meg élő legenda, hát így.
Cypress
Csodálom, hogy New Orleansban még nem kapott a fószer szobrot valahol. Vagy esetleg legalább állást. 😊
iktriad
Elküldtük Atlantába csapatorvosnak.... Jól teszi a dolgát ott is 😉

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vajon most milyen gyakran csuklik az a csapatdoki, aki anno azt tanácsolta a Dolphinsnak, hogy ne igazolják le az ott vizitáló FA Breest, mert úgy is szar a válla?...
iktriad
Nem hinném, hogy bárki is emlékezne rá.
Sixo
A doki azóta már körzeti orvos texas alsón és a helyi kocsma törzsvendége. Brees meg élő legenda, hát így.
Cypress
Csodálom, hogy New Orleansban még nem kapott a fószer szobrot valahol. Vagy esetleg legalább állást. 😊
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 630 — LIGHTS OUT!
Vajon most milyen gyakran csuklik az a csapatdoki, aki anno azt tanácsolta a Dolphinsnak, hogy ne igazolják le az ott vizitáló FA Breest, mert úgy is szar a válla?...
iktriad
Nem hinném, hogy bárki is emlékezne rá.

több mint 5 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Vajon most milyen gyakran csuklik az a csapatdoki, aki anno azt tanácsolta a Dolphinsnak, hogy ne igazolják le az ott vizitáló FA Breest, mert úgy is szar a válla?...
iktriad
A doki azóta már körzeti orvos texas alsón és a helyi kocsma törzsvendége. Brees meg élő legenda, hát így.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vajon most milyen gyakran csuklik az a csapatdoki, aki anno azt tanácsolta a Dolphinsnak, hogy ne igazolják le az ott vizitáló FA Breest, mert úgy is szar a válla?...
több mint 5 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
DB minden idők legnagyobb hatású QB-ja. Elképesztően hiteles arc, ha nem lennék vasas drukker, csakis Saints fan lennék. Kizárólag miatta. Pont.
Cypress
Titkon Pats fan vagy csak nem mered bevallani, félted az imidzsedet 😂😂😂😂😂
ThundersNFL
Jó estét kolléga, az imidzsem tovább romlott nálatok az szezon kezdete óta, tettem róla. 😱 A problem az, hogy rajtad kívül senki nem veszi a lapot, mindenki halál komolyan veszi a trollkodásom. Túl komolyak vagytok, na. Jó lenne, ha ledobnál közéjük egy humorbombát...
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Meg kell ovni a meccset, elvennek Brees rekordjat, aztan adhatja vissza a labdat.

több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
DB minden idők legnagyobb hatású QB-ja. Elképesztően hiteles arc, ha nem lennék vasas drukker, csakis Saints fan lennék. Kizárólag miatta. Pont.
Cypress
Titkon Pats fan vagy csak nem mered bevallani, félted az imidzsedet 😂😂😂😂😂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 214
bust
Löfli
na ja...Kicsit dogoznia kell még, hogy elérje Kevin Kolb szintjét.
több mint 5 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
DB minden idők legnagyobb hatású QB-ja. Elképesztően hiteles arc, ha nem lennék vasas drukker, csakis Saints fan lennék. Kizárólag miatta. Pont.
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
De, hogy kicsit g.eci legyek biza csak egy bizsu van....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 208 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
bust


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Az egész Rezesbanda asszisztál a rekordhoz

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 www.facebook.com/NFL/photos/a.131239636262/10156752798776263/?type=3&theater

több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Grt Breesnek!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 982 — #neverpunt
jóféle

több mint 5 éve
adam77 New Orleans Saints 633
kapitány 😀
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Favre-t is TD-passzal előzte meg, Manninget is 😀

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na ez szerény lett

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, gratula Breesnek, nem sokon múlt, hogy meglegyen addig, amíg ébren vagyok :d
Wyatt
nem kell neki még 35 yard? vagy most előre gratulálsz neki, mert mész aludni? 😀 én is fáradt vagyok már a szövegértéshez 😀
Löfli
Második, hogy a szünetig nem lesz meg, aztán bánat sem tudja :d

több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 208 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Na, gratula Breesnek, nem sokon múlt, hogy meglegyen addig, amíg ébren vagyok :d
Wyatt
nem kell neki még 35 yard? vagy most előre gratulálsz neki, mert mész aludni? 😀 én is fáradt vagyok már a szövegértéshez 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, gratula Breesnek, nem sokon múlt, hogy meglegyen addig, amíg ébren vagyok :d

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
Ezt a holding ott màr nem lehetett elnézni nekünk 😀😀