New York Jets - New England Patriots

több mint 5 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Cypress 13-13-nál jelent meg?😊 jó kabala 😀
NB2
A JINX varázslat idén nálam van, átadta iktriad. Elég nyugdíjas volt ez a meccs, na megyek rágyúrok a miénkre, ami remélhetőleg ennél pörgősebb lesz. Minden kedves Pats drukkert szeretettel üdvözlök. :-/
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Cypress 13-13-nál jelent meg?😊 jó kabala 😀
több mint 5 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Cyp te sosem változol 🤣🤣🤣

Hi kolléga. Tudod, a trollok sosem hallnak meg. Tolkien is szeretett minket. 😀 Én még akkor is élni fogok, amikor a napunk már fehér törpévé zsugorodik. 😮ThundersNFL
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Cyp te sosem változol 🤣🤣🤣

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
11-1, +209 pont difi. Édes Istenem...

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Gilmore-t megverték...
több mint 5 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Mindenkit szeretettel üdvözlök ezen a szép napon. Gondoltam bejövök kicsit trollkodni. 😀 Wyatt, Thunder itt vagytok, hogy muzsikál ma ez az NB III-as minősítésű csapat?
Cypress
vas hiányosak vagyunk 😁😁
red5
Van akinél még nincs letiltva? 😀
Solymi
Ne bántsd, megjött, rögtön lett egy szép drive. Régen az udvari bolondot is kabalából tartották... 😊
Burkus
A Titans zakó után azért nem lenne ekkora arcom... Ja de, nálad mindegy, te így is úgy is droid vagy. 😮 Neked nem árt.
Cypress
"Kacagj bolond, bár festett arcodon könny csorog." De hagyjuk, don't feed the troll. Go Broncos. 😉
Burkus
Általános iskola hatodik osztyályában ez nem rossz, de ha nagypályás szeretnél lenni az irodalomban, akkor javasolnám Dylan Thomast vagy Sylvia Plathet. Sokkal komplexebb művészek, annál, hogy te azt felfoghatnád, de feladni sosem szabad. 😀
több mint 5 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 524 — Patriot
Sony Sony Sony
több mint 5 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
Na, ez ket meggyozo drive volt.
Imitheking
Várjuk ki a végét 😕

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Rövid sztem is.
több mint 5 éve
Imitheking New England Patriots 1 871
Na, ez ket meggyozo drive volt.
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
5. körért megérte...
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 309
Szemüveget a bíróknak!

több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Mindenkit szeretettel üdvözlök ezen a szép napon. Gondoltam bejövök kicsit trollkodni. 😀 Wyatt, Thunder itt vagytok, hogy muzsikál ma ez az NB III-as minősítésű csapat?
Cypress
vas hiányosak vagyunk 😁😁
red5
Van akinél még nincs letiltva? 😀
Solymi
Ne bántsd, megjött, rögtön lett egy szép drive. Régen az udvari bolondot is kabalából tartották... 😊
Burkus
A Titans zakó után azért nem lenne ekkora arcom... Ja de, nálad mindegy, te így is úgy is droid vagy. 😮 Neked nem árt.
Cypress
"Kacagj bolond, bár festett arcodon könny csorog." De hagyjuk, don't feed the troll. Go Broncos. 😉
több mint 5 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Mindenkit szeretettel üdvözlök ezen a szép napon. Gondoltam bejövök kicsit trollkodni. 😀 Wyatt, Thunder itt vagytok, hogy muzsikál ma ez az NB III-as minősítésű csapat?
Cypress
vas hiányosak vagyunk 😁😁
red5
Van akinél még nincs letiltva? 😀
Solymi
Ne bántsd, megjött, rögtön lett egy szép drive. Régen az udvari bolondot is kabalából tartották... 😊
Burkus
A Titans zakó után azért nem lenne ekkora arcom... Ja de, nálad mindegy, te így is úgy is droid vagy. 😮 Neked nem árt.
több mint 5 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Mindenkit szeretettel üdvözlök ezen a szép napon. Gondoltam bejövök kicsit trollkodni. 😀 Wyatt, Thunder itt vagytok, hogy muzsikál ma ez az NB III-as minősítésű csapat?
Cypress
vas hiányosak vagyunk 😁😁
red5
Na várjál, majd a PO-ban megmutatjuk. Idén több tucat tabut döntöttünk meg. Például idejét nem tudom mikor szerzett vetődéssel BB TD-ét...😮
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Mindenkit szeretettel üdvözlök ezen a szép napon. Gondoltam bejövök kicsit trollkodni. 😀 Wyatt, Thunder itt vagytok, hogy muzsikál ma ez az NB III-as minősítésű csapat?
Cypress
vas hiányosak vagyunk 😁😁
red5
Van akinél még nincs letiltva? 😀
Solymi
Ne bántsd, megjött, rögtön lett egy szép drive. Régen az udvari bolondot is kabalából tartották... 😊
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Pats SB-ja.... 😊 De cuki ez a beszélgetés 😊
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 309
Mindenkit szeretettel üdvözlök ezen a szép napon. Gondoltam bejövök kicsit trollkodni. 😀 Wyatt, Thunder itt vagytok, hogy muzsikál ma ez az NB III-as minősítésű csapat?
Cypress
vas hiányosak vagyunk 😁😁
red5
Van akinél még nincs letiltva? 😀

több mint 5 éve
Sinisa New England Patriots 2 787 — Gràcies Pep!
Ez viszont egy nagyon szép drive volt!

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 5 éve
red5 New England Patriots 521
Mindenkit szeretettel üdvözlök ezen a szép napon. Gondoltam bejövök kicsit trollkodni. 😀 Wyatt, Thunder itt vagytok, hogy muzsikál ma ez az NB III-as minősítésű csapat?
Cypress
vas hiányosak vagyunk 😁😁

őlég vót
több mint 5 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 003 — Ajmo Vatreni
Végre jó hívások, jó kivitelezés.
több mint 5 éve
gdavid New England Patriots 3 884 — Patriots fan
Mindenkit szeretettel üdvözlök ezen a szép napon. Gondoltam bejövök kicsit trollkodni. 😀 Wyatt, Thunder itt vagytok, hogy muzsikál ma ez az NB III-as minősítésű csapat?
Cypress
Jó, hogy jöttél Ciprusfa!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 5 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Mindenkit szeretettel üdvözlök ezen a szép napon. Gondoltam bejövök kicsit trollkodni. 😀 Wyatt, Thunder itt vagytok, hogy muzsikál ma ez az NB III-as minősítésű csapat?
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
nem gondoltam volna, hogy a 3. negyed vége felé x-re állunk a jets ellen...