Washington Redskins - Indianapolis Colts

több mint 5 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Mack kurva lassú, az o-line kezd összeomlani, a playhívások ötlettelenek. Végre Colts meccset nézek.

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Siralmas. De tenyleg.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Leonard beteg jó.
szampi#33
DPOY. Es sokan Roquan Smith-t akartunk 1.korben (semmi rosszat se szolva Smithrol). igy meg lett OG ES LB is. brutal a csavo, kivancsi vagyok staminaval birja-e a vegeig. tenyleg sideline-to-sideline LB.
Borbinho
Enyhe tulzas, sok hibaja van. Viszont latni benne a potencialt. Szerintem szezon masodik felere lesz mar nagyon jo, netan jovore. De biztosan nem lesz dpoy
Stez
egy uveg kobanyaiban fogadok h DPOY lesz.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Leonard beteg jó.
szampi#33
DPOY. Es sokan Roquan Smith-t akartunk 1.korben (semmi rosszat se szolva Smithrol). igy meg lett OG ES LB is. brutal a csavo, kivancsi vagyok staminaval birja-e a vegeig. tenyleg sideline-to-sideline LB.
Borbinho
Enyhe tulzas, sok hibaja van. Viszont latni benne a potencialt. Szerintem szezon masodik felere lesz mar nagyon jo, netan jovore. De biztosan nem lesz dpoy

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Leonard beteg jó.
szampi#33
DPOY. Es sokan Roquan Smith-t akartunk 1.korben (semmi rosszat se szolva Smithrol). igy meg lett OG ES LB is. brutal a csavo, kivancsi vagyok staminaval birja-e a vegeig. tenyleg sideline-to-sideline LB.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Nem erdemlunk gyozelmet. A csapat esze, kb. legtapasztaltabb huzoembere nyom akkora hibakat, amire nincs mentseg.
Stez
A győzelmet mindig megérdemeljük ..... ez alap

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
Lassan kimondhatjuk, a D jobb ,mint az O. 😀
több mint 5 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 797
Most nem szabad leolvadnia a védelemnek, ne folytassuk ott ahol múlt héten abba hagytuk!
szampi#33
Most nem szabad leolvadnia a védelemnek, ne folytassuk ott ahol múlt héten abba hagytuk!
szampi#33
Nem is olvadtak le. Ellenben a támadók igen, első félidő vége óta semmit nem mutatnak. Hát azt nem vártam hogy Luck miatt kell izgulni...
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nagyon kell egy jo (es ha lehet hosszu) offense drive. Es nem fos passzal kezdeni, hogy utana fussunk 2.ra, es johessen a hosszu 3. kiserlet...
Legalabb 3 pontot fel kell tenni most a tablara.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Desir remek.

Otthonom MisColts
több mint 5 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Leonard beteg jó.

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem erdemlunk gyozelmet. A csapat esze, kb. legtapasztaltabb huzoembere nyom akkora hibakat, amire nincs mentseg.

több mint 5 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Most nem szabad leolvadnia a védelemnek, ne folytassuk ott ahol múlt héten abba hagytuk!

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szep volt Luck.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
faszom a fuledbe Luck bazmeg. minek erolteti Hiltonnak? amikor vegre van egy olyan def aki megadja az eselyt h nyerjunk...kurva elet

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 797
Lluck kurva gyenge eddig,,, egy hete jobban nézett ki. Mi a fenének kell két ember közé bedobni?
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Desir nagyon szepen lepett kozbe, kar hogy nem lett belole pick. igy is jo, ujabb punt. eddig nagyon jo a def. az offense-nek megint fel kellene raknia pontokat. futni kell, first downokat hozni, aztan ha a Skins mar passzra van kenyszeritve johet a turnover

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 394 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem vagyok elegedett Reichhel. Nagyon kaka a playhivas eddig, agresszivitast vartam, de ez eddig nagyon lagymatag. Az offense-nek legalabb harom tdt fel kellett volna mar raknia a palyara, ehelyett teljesen nyilt a meccs. Es csak mi tartjuk pariban a skinst.
Stez
Nyugi, majd jövő héten minket gyorsan lerendeztek 😊
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Sheardet kozben tenyleg beraktuk kozepre.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Nem vagyok elegedett Reichhel. Nagyon kaka a playhivas eddig, agresszivitast vartam, de ez eddig nagyon lagymatag. Az offense-nek legalabb harom tdt fel kellett volna mar raknia a palyara, ehelyett teljesen nyilt a meccs. Es csak mi tartjuk pariban a skinst.
Stez
Reich wins the award for the "least amount of fucks given"

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem vagyok elegedett Reichhel. Nagyon kaka a playhivas eddig, agresszivitast vartam, de ez eddig nagyon lagymatag. Az offense-nek legalabb harom tdt fel kellett volna mar raknia a palyara, ehelyett teljesen nyilt a meccs. Es csak mi tartjuk pariban a skinst.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
na vegul csak nem kaptunk pontot
egy 60 yardos hail mary meg belefer? 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Kerhetek még 1-2 streamet? 😊 nekem minden meghalt :/
Rynald
 buffstreamz.com/watch/nfl-9.php

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 5 éve
Rynald Indianapolis Colts 239
Kerhetek még 1-2 streamet? 😊 nekem minden meghalt :/
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
na most johet a turnover, a nagy playt nem szabad engedni. jo lenne egy 20ason beluli punt, meg h ne kapjunk pontokat

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."