NFC North csevegő

20 feliratkozó

1 hónapja
alatriste Green Bay Packers 7 192 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
ezt rakd össze:

empty taxi
Amikor utoljára ilyet láttam, a kövi offseasonba a játékos csatlakozott is a csapathoz.
E. Lacy (Hawks)

Liverpool Fc fan
Kansas City Chiefs, LA Rams, AS Roma, Valencia CF szimpatizáns
1 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 22 295 — kiemelt dartsos
ezt rakd össze:

cause every little word can hurt us, we pull away and lose on purpose

New York Averages
1
3 hónapja
katonadani Philadelphia Eagles 256
Beharangoztuk a csoportot podcast formában:
 fuzovelkifele.com/2018/09/triple-coverage-83-nfc-north-felvezeto/
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 8 092
Ez miért olyan meglepő? 😊
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers 7 192 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Egy fordulón belül kikap a Vikings a Packers és a Lions, és csak a Bears nyer.

Szerkesztette: alatriste

Liverpool Fc fan
1
több mint 3 éve
Oké. A Bears miért meglepő? Ránézel a tavalyi csapatra. Ránézel az érkezők/távozók névsorára és úgy alles zusammen a keretre. Ezután ránézel a sorsolásra. Packers, Cardinals, Seahawks. Talán kijelenthető, hogy az NFC három legjobb csapata. Liga szinten legalább kettő TOP 10. Jó lett volna mondjuk az 1-2, de bőven benne volt a pakliba a 0-3.
tüsi91
Esetetekben talán nem is az eredmény, inkább annak kialakulása volt meglepő. Főleg ha az ember látta a nyitó forduló első félidejét.
alatriste (ex-balazs799)
Szerintem ezt 3 meccset vegyük kétfelé. Az első 3 féldiőben nagyjából partiban volt a csapat Cutlerral, legalábbis szoros verésre álltunk. Nos Clausen más tészta.
tüsi91
Én nem akarom már ezredjére is leírni a topicotokba, de mindig hüledezve nézem, hogy az emberek miket tudnak mondani Cutlerről. Nem is csak itt a fórumon, bárhol. Cut, meg majd a drafton valakit...
Cutler nfl szintű irányító? Miazhogy!
Cutler nfl elit szintű irányító? Nem! - Hány ilyen is van a ligába? 3-4?
Drafton átlagban évenként hány Cutler szintű irányító jön? Nem tudok pontos adatokkal szolgálni de az évenkénti max 1-el szerintem még felfele kerekítettem.
A pénze megint más kérdés, de a mai nfl-ben ennyibe kerül egy nem reménytelen QB. A. Dalton, A. Smith szvsz gyengébb képességűek mint Cutler, legalábbis én biztos, hogy Jayel mennék inkább csatába. Smith nem hibázik annyit mint Cutler de nem is nyer, nem mer kockáztatni. Vagy a biztos vagy semmi és kikapunk. Cutler? Megdobom aztán ha nem jön be nem jön be, ha meg se próbálom tuti a Lose, mert nincs körülötte egy Bengals, Chiefs, Ravens szintű csapat.
Ez a két QB most csak azért jutott eszembe, mert Andy állandó PO résztvevő, Smihtékbe is bőven benne van a lehetőség, annyi a különbség, hogy ott csapat is van körülöttük, és nem NCAA-t is alig megütő emberekkel vették körbe az irányítót.
Cutlerrel PO-ba lehet menni és nem is kell rögtön ott feltartott kezekkel kimenni a pályára. Egy rendes csapattal kis szerencsével, hogy felduzzadjon az önbizalma képes lenne ő egy Flacco, Eli szintű menetelésre PO-ban. Annyi lyuk van abba a Bears-be, hogy ha csinálnak mellé még egy QB-t is, elindulhat a Raiders kálvária.

Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Oké. A Bears miért meglepő? Ránézel a tavalyi csapatra. Ránézel az érkezők/távozók névsorára és úgy alles zusammen a keretre. Ezután ránézel a sorsolásra. Packers, Cardinals, Seahawks. Talán kijelenthető, hogy az NFC három legjobb csapata. Liga szinten legalább kettő TOP 10. Jó lett volna mondjuk az 1-2, de bőven benne volt a pakliba a 0-3.
tüsi91
Esetetekben talán nem is az eredmény, inkább annak kialakulása volt meglepő. Főleg ha az ember látta a nyitó forduló első félidejét.
alatriste (ex-balazs799)
Szerintem ezt 3 meccset vegyük kétfelé. Az első 3 féldiőben nagyjából partiban volt a csapat Cutlerral, legalábbis szoros verésre álltunk. Nos Clausen más tészta.
több mint 3 éve
tüsi91

Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
több mint 3 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 4 722 — E/1
Ez kb. mindenkit meglep szerintem,hogy a Macik is meg a Cicák is 0-3-mal állnak....szinte sokkoló!De innen már csak felfelé van!
Vikingeket mondjuk én is Wild Cardra várom! 😊

több mint 3 éve
Gondoltam, hogy a Minnesota lesz idén az aki a csoportból komoly eséllyel pályázik majd a PO-ra a Packers mellett, de a két 0-3 azért meglep. Főleg, hogy a macik messze a legtöbb bekapott ponttal állnak, és szerzettben is csak a 49ers van mögöttük.
A Lionstől azért várok győzelmeket is de a Bears komoly eséllyel pályázik az első választásra hazai pályán, ami valahol azért szomorú, bár a sérülések is tizedelik őket egyenlőre.
A Vikingst pedig én PO-ba várom. (Remélhetőleg WC helyen : D )

Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
PFF szerint a csoport játékosai:
Vikings:

Lions:

Bears:

Packers:

Összegzés:

Kezdőket tekintve egy kis számbeli értékelés: Elit: 1pont, High Quality: 2pont, Good: 3pont, Average: 4pont, Below Avg: 5pont, Poor: 6pont. Not Enough Info: 5pont, Rookie 3.5pont. - Szerintem igazságos, de nyilván főleg a rookieknél ez nagyon nem tükrözi a valós értéküket. De mivel nem lehet biztosra venni, hogy az 1 kör legalább good-ot az 5. pedig maximum average-t jelent maradt egy ilyen köztes megoldás.
Vikings O kezdők: 38 (FB nélkül)
Lions O kezdők: 35,5 (FB nélkül)
Bears O kezdők: 36,5
Packers O kezdők: 27 (FB nélkül)
Vikings D kezdők: 35,5 (Greenway helyett Hodgessel)
Lions D kezdők: 38
Bears D kezdők: 44,5
Packers D kezdők: 40

A csoport legjobb védelme a számok alapján és talán előzetesen is a vikingeknél van, míg a legjobb támadósor Wisconsinban (szintén nem meglepetés).

Nyilván ez nem jelent semmit se, csak érdekesség képen kigyűjtöttem. Mellesleg sok játékos értékelésével nem értettem egyet.

Liverpool Fc fan
2
több mint 3 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 4 722 — E/1
Nekem is tetszett! 😉

több mint 3 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 057 — Bowl Winner
Jó lett, mondjuk az segíthetett, hogy nagy baromságokat nem csináltak a csapatok a drafton.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 19 499 — Three-time EL-champ^^
Waynes első mondata kicsit esetlen lett 😊
Én nekem is a Vikings draftja az egyik kedvencem, nagyon jó kis csapat lehet

több mint 3 éve
kristof New York Giants 7 899
eddig leginkább csak csendes (ám annál lelkesebb) megfigyelő voltam az NFC Northot illetően, mostantól azonban írni is egyre gyakrabban szeretnék róla, így sikerült az első:
https://bowl.hu/images/cache/uploads/3177764de0df111b8a134389cc6f3fbe.jpg
Draft elemzés - NFC North | Bowl.hu
Sorozatunk következő alanya az NFC Északi csoportja, ahol mind a négy csapat kitett magáért, és NFL szinten is remek classokat hoztak össze.

építő jellegű kritikát, visszajelzést, tanácsot szívesen fogadok 😊

the risk i took was calculated, but man, am i bad at math
3
több mint 3 éve
A Lions idén brutál D-jéről volt híres, és igen szerintem is gyengülni fog ez a csapatrészbalazs799
Ha Suh marad akkor miért gyengülne?
Az egységnek egy igazi gyenge pontja volt a harmadik számú CB poszt.
Egyrészt ezt látja a vezetőség is, másrészt visszatér Nevin Lawson aki sérüléséig jól játszott ott.
Másrészt visszatér Tulloch is aki azért igencsak jelentős alakja a LB sornak (Levy-Tulloch-Whitehead fincsi).
Maradt Austin aki az egész defense motorja/agya.
És akkor még nem beszéltünk az esetleges érkezőkről és draftoltakról.
Amit én talán fel tudok hozni mint aggály az Mathis kora, de ez idén sem látszott rajta egy kicsit sem.
Ha valaki azt mondja, hogy Lombardi mégjobban lezülleszti a támadósort, azt minden gondolkodás nélkül elhiszem, de a védelemben csak fejlődési potenciált látok.

Amúgy a pletykások azt regélik, hogy ha Suh nem marad akkor Knighton érkezhet a helyére és más posztokra költik el a védelemben a pénzt.Bazzani
A védelem remek, de lehet, hogy még egy ilyen brutál év nem jön össze. Semmi sem fekete-fehér, de az idei évet megismételni nehéz lesz (bár egyáltalán nem lehetetlen), de a jövő évi ellenfelek div.-en kívül nehezebbek lesznek. NFC West összes csapata - Phili - NO - DEN - KC - SD kemény sorsolás.

Én csak ezek miatt mondtam.

Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 18 634 — Ahogy én látom:
A Lions idén brutál D-jéről volt híres, és igen szerintem is gyengülni fog ez a csapatrészbalazs799
Ha Suh marad akkor miért gyengülne?
Az egységnek egy igazi gyenge pontja volt a harmadik számú CB poszt.
Egyrészt ezt látja a vezetőség is, másrészt visszatér Nevin Lawson aki sérüléséig jól játszott ott.
Másrészt visszatér Tulloch is aki azért igencsak jelentős alakja a LB sornak (Levy-Tulloch-Whitehead fincsi).
Maradt Austin aki az egész defense motorja/agya.
És akkor még nem beszéltünk az esetleges érkezőkről és draftoltakról.
Amit én talán fel tudok hozni mint aggály az Mathis kora, de ez idén sem látszott rajta egy kicsit sem.
Ha valaki azt mondja, hogy Lombardi mégjobban lezülleszti a támadósort, azt minden gondolkodás nélkül elhiszem, de a védelemben csak fejlődési potenciált látok.

Amúgy a pletykások azt regélik, hogy ha Suh nem marad akkor Knighton érkezhet a helyére és más posztokra költik el a védelemben a pénzt.

Only women wear rings.Lions Fan
Winners focus on the win, losers focus on the winners!Ryan Broyles
több mint 3 éve
Jövőre biztos vagyok benne, hogy a liga egyik legerősebb csoportja lesz. A Bears tuti, hogy javulni fog a nagy söprés után, a Vikings D nagyon összeállt, és ha Teddy jövőre az egész felkészülési időszakban kezdő QB-ként készülhet a csapattal, szintén csak javulni fog (ha még AP is visszatér, elég erősnek hangzik), A Lions idén brutál D-jéről volt híres, és igen szerintem is gyengülni fog ez a csapatrész, de erősödni az O (bár amíg Lombardi az OC, ez se egyértelmű), de szerintem is erősödnek.
Fasza lesz a csoport!

Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Marshall 2014-es teljesítméyne alapján nyugodtan mehetne.

A Packers addig nyeri a csoportot kb, mígy Rodgers ott van és egészséges. A Lionsnál szvsz jobb lesz az offense és annyival rosszabb a védelem, szóval ők hasonló erősségűek maradnak. Én a Vikings-Beras duót kb egál erősségűnek mondanám.

A Bears az 5-11-nél normális körülméynek között, azért többet tud.
több mint 3 éve
d3Y Oakland Raiders UNLV Rebels 7 072
Szerintem a Packers csak erősödni fog. Nincsenek hatalmas needek a csapatnál. A draftról elsősorban a védelmet kell erősíteni ILB és DT kell, majd utána lehet mélyíteni az offense falat. A lionstól jöhetne Fairley aprópénzért 😀 A medvéket ezzel az új edzői gárdával már a csoport második helyére eltudom képzelni. Szurkolok Cutlernek 😊metaxa17
Bearst mi alapján képzeled el az egy dolog hogy elénk (azon is meglepődnék), de a Lions elé?Toca
A használható játékosállomány eddig is megvolt náluk. Ezzel az új edzői gárdával bármi kisülhet.metaxa17
az edzői stáb jobbnak tűnik (bár Gase-t még nem lehet megítélni véleményem szerint), de a védelmük igen gyenge, a támadóknál meg a hírek szerint távozni fog Brandon Marshall. nálam a Vikings is előrébb van a játékosállományt tekintve ebben a pillanatban.

több mint 3 éve
metaxa17 Green Bay Packers 274
Szerintem a Packers csak erősödni fog. Nincsenek hatalmas needek a csapatnál. A draftról elsősorban a védelmet kell erősíteni ILB és DT kell, majd utána lehet mélyíteni az offense falat. A lionstól jöhetne Fairley aprópénzért 😀 A medvéket ezzel az új edzői gárdával már a csoport második helyére eltudom képzelni. Szurkolok Cutlernek 😊metaxa17
Bearst mi alapján képzeled el az egy dolog hogy elénk (azon is meglepődnék), de a Lions elé?Toca
A használható játékosállomány eddig is megvolt náluk. Ezzel az új edzői gárdával bármi kisülhet.
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 11 526 — Vikings fan
Bearst mi alapján képzeled el az egy dolog hogy elénk (azon is meglepődnék), de a Lions elé?
több mint 3 éve
metaxa17 Green Bay Packers 274
Szerintem a Packers csak erősödni fog. Nincsenek hatalmas needek a csapatnál. A draftról elsősorban a védelmet kell erősíteni ILB és DT kell, majd utána lehet mélyíteni az offense falat. A lionstól jöhetne Fairley aprópénzért 😀 A medvéket ezzel az új edzői gárdával már a csoport második helyére eltudom képzelni. Szurkolok Cutlernek 😊
több mint 3 éve
Ha Rodgers egészséges 16 meccsen a GB megnyeri a csoportot. Éppúgy, mint a Patsnél Bradyvel, meg Manning aktuális csapatánál.