A fórummal kapcsolatos észrevételek

19 feliratkozó

1 napja
peach Atlanta Falcons 10 930 — return of the falcons
Nekem ma az új hozzászólások funkció nem működött

...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
2 napja
r.baggio Tampa Bay Buccaneers Coastal Carolina Chanticleers 50 890 — no es importante
Olyat is csinál már, hogy az eredményeket háromszor kell elmentenem, mert mindig visszaáll a vasárnapi állapotra

Tudunk róla, egyszer majd valamikor orvosolva lesz

"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 napja
Beki New York Jets 14 142
Néhány napja elkezdte a fórum azt csinálni, hogy ha elolvasom egy topik új hsz-eit telón, akkor azt a következő látogatásomkor ugyanúgy mutatja, hogy új hozzászólások vannak akkor is, ha azóta nem írt senki.

Valamint ugyanez van, ha pl. melóból hazafelé elolvasok egy topikot, akkor az itthoni gépen később ugyanúgy mutatja hogy új hsz-ek vannak, hiába nem írt senki újat. (Ez lehet így volt eddig is, de szerintem nem, és mindegy volt hogy telefonon vagy gépen olvastam el, nem mutatta a másikon újnak később.)

Nem tudom, van-e bárki aki még foglalkozik a fórum ilyen jellegű bajaival, de gondoltam jelzem.
Mikey
Nem kell ehhez gépet váltani és még olyan is van, hogy saját hozzászólást mutat újnak. Leginkább hétfőnként szokott jelentkezni a hiba, gondolom szerver túlterheltség miatt egy korábbi állapotot mutat értesítések terén...
Black_Adder
Igen, hétfőnként figyeltem ezt meg én is. Rengeteg szerverhiba h az oldal nem elérhető, megnyitáskor vasárnap estétől nem olvasott hsz-ek, de ez kövi kattintásra azonnal megszűnik (csak mindig azt hiszem h Gase-t kivágták, azért a sok új hsz a Jets topicban 😀 ).
2 napja
Black_Adder Denver Broncos 8 014 — Tremendous job (11-16)
Néhány napja elkezdte a fórum azt csinálni, hogy ha elolvasom egy topik új hsz-eit telón, akkor azt a következő látogatásomkor ugyanúgy mutatja, hogy új hozzászólások vannak akkor is, ha azóta nem írt senki.

Valamint ugyanez van, ha pl. melóból hazafelé elolvasok egy topikot, akkor az itthoni gépen később ugyanúgy mutatja hogy új hsz-ek vannak, hiába nem írt senki újat. (Ez lehet így volt eddig is, de szerintem nem, és mindegy volt hogy telefonon vagy gépen olvastam el, nem mutatta a másikon újnak később.)

Nem tudom, van-e bárki aki még foglalkozik a fórum ilyen jellegű bajaival, de gondoltam jelzem.
Mikey
Nem kell ehhez gépet váltani és még olyan is van, hogy saját hozzászólást mutat újnak. Leginkább hétfőnként szokott jelentkezni a hiba, gondolom szerver túlterheltség miatt egy korábbi állapotot mutat értesítések terén...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
2 napja
Mikey Cincinnati Bengals 11 360 — LiVARpool fan

ХК Динамо Москва
2 napja
r.baggio Tampa Bay Buccaneers Coastal Carolina Chanticleers 50 890 — no es importante
Én öregszem, és kezdek belecsúszni a "bezzeg az én időmbe" fázisba, vagy tényleg megnövekedett azon új userek száma, akiknek a hozzászólásai egy odeböfögött facebook commenthez hasonlítanak?
tenorx
öregszel

"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 napja
tenorx Pittsburgh Steelers 10 376 — A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene
Én öregszem, és kezdek belecsúszni a "bezzeg az én időmbe" fázisba, vagy tényleg megnövekedett azon új userek száma, akiknek a hozzászólásai egy odeböfögött facebook commenthez hasonlítanak?
7 napja
dande Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 25 114 — Így remélem megfelelek nektek.....
Eagles topic
peach
Mán megint mit csináltunk azon kívül, hogy szr csapatnak drukkolunk 😉 😛 (sejteni vélem mire gondolsz, de majd rendet vâgunk, egyelőre nagylelkűen tűrünk 😊) köszi 😊

Szerkesztette: dande

7 napja
peach Atlanta Falcons 10 930 — return of the falcons
Eagles topic

...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
9 napja
Helmut Zimmer Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 531 — bohócok nélkül nincsen cirkusz
Nem lehetne visszavezetni azt a szép GSN/Soldados idejében alaklmazott technikát, hogy a trollokat, akik tényleg csak ész nélkül provokálnak 1 hétre elküldené a tisztelt szerkesztői bizottság pihengetni?
Helmut Zimmer
Neharagudj de ebbe mi volt provokáció ?
Az hogy zavar hogy egy általam jónak tartott edzőt mindenféle fogyatékosnak titulálnak.Én meg ezzel kapcsolatban leírom hogy nem így látom.És nem annyira rossz egyszerűen csak nem sikerült a feladathoz felnőnie.
De tudod mit igazad van nyugodtan lehet tiltani sőt ki is lehet zárni az oldalról örökre talán úgy megfelelő elégtételt kapsz .......
Rózsa Sándor (betyár)
Általános érvényű kérdés volt. Nagyon sajnálom, ha magadra vetted. 😊

Let us build dystopia
9 napja
Törölt felhasználó
Nem lehetne visszavezetni azt a szép GSN/Soldados idejében alaklmazott technikát, hogy a trollokat, akik tényleg csak ész nélkül provokálnak 1 hétre elküldené a tisztelt szerkesztői bizottság pihengetni?
Helmut Zimmer
Neharagudj de ebbe mi volt provokáció ?
Az hogy zavar hogy egy általam jónak tartott edzőt mindenféle fogyatékosnak titulálnak.Én meg ezzel kapcsolatban leírom hogy nem így látom.És nem annyira rossz egyszerűen csak nem sikerült a feladathoz felnőnie.
De tudod mit igazad van nyugodtan lehet tiltani sőt ki is lehet zárni az oldalról örökre talán úgy megfelelő elégtételt kapsz .......
9 napja
Helmut Zimmer Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 531 — bohócok nélkül nincsen cirkusz

Let us build dystopia
15 napja
Matthew99 New Orleans Saints 6 851 — Invisible man
Tweetet hogyan illesszek be úgy, hogy ne csak a link legyen?
tüsi91
Tweet beágyazása és ott a blockquote-al kezdődő kódot másold ki.

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
15 napja
tüsi91 Chicago Bears 8 822
Tweetet hogyan illesszek be úgy, hogy ne csak a link legyen?
26 napja
Javítva

26 napja
NB2 New England Patriots 11 852 — nabege2@yahoo.com
Viccek topik, valami nagyon szétcsúszott...
28 napja
Én lettem kitiltva a gurulósfoci topikból, vagy be lett zárva? 😊
Mikey
Zárva van.
Edit: az az már nyitva.
Beki
Jól van. Már azt hittem valaki(k)nek elege lett a Liverpoolból. 😊

ХК Динамо Москва
28 napja
Beki New York Jets 14 142
Mikey
Zárva van.
Edit: az az már nyitva.

Szerkesztette: Beki
28 napja

ХК Динамо Москва
1 hónapja
tenorx Pittsburgh Steelers 10 376 — A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene
Ezt a nick név váltogatást nem lehetne kivenni (btw én se tudom, ezt hogy lehet), mert némlyek 😛idegesítő módon élnek ezzel vissza....
dande
De, anno steznél is megcsináltuk
r.baggio
Szóval ezért nincs már itt. Szerencsés nők^^
Wyatt
I don't get it.
tenorx
Minden meccs előtt beírta a Coltsnál, hogy megbaszunk mindenkit, a nőket kétszer^^
(aztán meg eltűnt innen)
Wyatt
Ja, hogy eltűnt 😀 Ez az ami kimaradt info volt.
1 hónapja
Wyatt New England Patriots 24 051 — Three-time EL-champ^^
Ezt a nick név váltogatást nem lehetne kivenni (btw én se tudom, ezt hogy lehet), mert némlyek 😛idegesítő módon élnek ezzel vissza....
dande
r.baggio
Wyatt
I don't get it.
tenorx
Minden meccs előtt beírta a Coltsnál, hogy megbaszunk mindenkit, a nőket kétszer^^
(aztán meg eltűnt innen)

1 hónapja
dande
r.baggio
Wyatt
I don't get it.
1 hónapja
Wyatt New England Patriots 24 051 — Three-time EL-champ^^
dande
r.baggio

1 hónapja
dande Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 25 114 — Így remélem megfelelek nektek.....
dande
Egy ember miatt nem csinálunk precedens, egyszer jelzek neki, aztán megy a ban
r.baggio
ok csak nem értem mi szükség van egyáltalán erre? 😊 Mondjuk most már látom kb milyen egyszerű, de eszembe nem jutott, még JC6 kapcsán sem ez a váltogatás.

Szerkesztette: dande

1 hónapja
dande

Szerkesztette: r.baggio