A fórummal kapcsolatos észrevételek

20 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
erre van az nfl csevegő


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Kérlek nyissatok egy Tom Brady topikot, hogy a többi topikot ne a Bradyvel kapcsolatos flamewar tegye tönkre.

Köszönöm.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 505 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
forum nem fog megküzdeni a PO trafficcal, jól sejtem?
briareos
Látva tegnapi lehasalásokat, sztem nem. 😀
Beki
Minden hétfő reggel, délelőtt problémái vannak 🤪😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
forum nem fog megküzdeni a PO trafficcal, jól sejtem?
briareos
Látva tegnapi lehasalásokat, sztem nem. 😀
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
forum nem fog megküzdeni a PO trafficcal, jól sejtem?

több mint 3 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
viccek topikba homelifliving botot szeggyétek ki


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Sobri joska sige jogszabalyt es normalis ember izleset js serti. Egyebkent BTKba utkozo. Az altala adott magyarazat is szanalmas. Toroljetek az alairasat. Haborus bunost nem reklamozunk...
Kájzerszóze
Kicseréltem.
Még megrovóan néző Kájzerszózet is tettem bele, befejezheted a komcsi házmestertempót.

több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Ha valami buncselekmeny akkor az az. Ha ezt nem ertitek az szanalmas.... Ne eszre venni es atlepni rajta az meg kepmutato.



több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 210
szánalmas ezen lovagolni. idáig csak a libernyákok virnyogtak, meg náciztak, most már a melegsimogató keresztény demcikik is felvették a bohócsipkát. fasza

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Sobri joska sige jogszabalyt es normalis ember izleset js serti. Egyebkent BTKba utkozo. Az altala adott magyarazat is szanalmas. Toroljetek az alairasat. Haborus bunost nem reklamozunk...



több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Nekem ma az új hozzászólások funkció nem működött



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
Olyat is csinál már, hogy az eredményeket háromszor kell elmentenem, mert mindig visszaáll a vasárnapi állapotra

Tudunk róla, egyszer majd valamikor orvosolva lesz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Néhány napja elkezdte a fórum azt csinálni, hogy ha elolvasom egy topik új hsz-eit telón, akkor azt a következő látogatásomkor ugyanúgy mutatja, hogy új hozzászólások vannak akkor is, ha azóta nem írt senki.

Valamint ugyanez van, ha pl. melóból hazafelé elolvasok egy topikot, akkor az itthoni gépen később ugyanúgy mutatja hogy új hsz-ek vannak, hiába nem írt senki újat. (Ez lehet így volt eddig is, de szerintem nem, és mindegy volt hogy telefonon vagy gépen olvastam el, nem mutatta a másikon újnak később.)

Nem tudom, van-e bárki aki még foglalkozik a fórum ilyen jellegű bajaival, de gondoltam jelzem.
Mikey
Nem kell ehhez gépet váltani és még olyan is van, hogy saját hozzászólást mutat újnak. Leginkább hétfőnként szokott jelentkezni a hiba, gondolom szerver túlterheltség miatt egy korábbi állapotot mutat értesítések terén...
Black_Adder
Igen, hétfőnként figyeltem ezt meg én is. Rengeteg szerverhiba h az oldal nem elérhető, megnyitáskor vasárnap estétől nem olvasott hsz-ek, de ez kövi kattintásra azonnal megszűnik (csak mindig azt hiszem h Gase-t kivágták, azért a sok új hsz a Jets topicban 😀 ).
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Néhány napja elkezdte a fórum azt csinálni, hogy ha elolvasom egy topik új hsz-eit telón, akkor azt a következő látogatásomkor ugyanúgy mutatja, hogy új hozzászólások vannak akkor is, ha azóta nem írt senki.

Valamint ugyanez van, ha pl. melóból hazafelé elolvasok egy topikot, akkor az itthoni gépen később ugyanúgy mutatja hogy új hsz-ek vannak, hiába nem írt senki újat. (Ez lehet így volt eddig is, de szerintem nem, és mindegy volt hogy telefonon vagy gépen olvastam el, nem mutatta a másikon újnak később.)

Nem tudom, van-e bárki aki még foglalkozik a fórum ilyen jellegű bajaival, de gondoltam jelzem.
Mikey
Nem kell ehhez gépet váltani és még olyan is van, hogy saját hozzászólást mutat újnak. Leginkább hétfőnként szokott jelentkezni a hiba, gondolom szerver túlterheltség miatt egy korábbi állapotot mutat értesítések terén...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 424
Néhány napja elkezdte a fórum azt csinálni, hogy ha elolvasom egy topik új hsz-eit telón, akkor azt a következő látogatásomkor ugyanúgy mutatja, hogy új hozzászólások vannak akkor is, ha azóta nem írt senki.

Valamint ugyanez van, ha pl. melóból hazafelé elolvasok egy topikot, akkor az itthoni gépen később ugyanúgy mutatja hogy új hsz-ek vannak, hiába nem írt senki újat. (Ez lehet így volt eddig is, de szerintem nem, és mindegy volt hogy telefonon vagy gépen olvastam el, nem mutatta a másikon újnak később.)

Nem tudom, van-e bárki aki még foglalkozik a fórum ilyen jellegű bajaival, de gondoltam jelzem.
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
Én öregszem, és kezdek belecsúszni a "bezzeg az én időmbe" fázisba, vagy tényleg megnövekedett azon új userek száma, akiknek a hozzászólásai egy odeböfögött facebook commenthez hasonlítanak?
tenorx
öregszel


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Én öregszem, és kezdek belecsúszni a "bezzeg az én időmbe" fázisba, vagy tényleg megnövekedett azon új userek száma, akiknek a hozzászólásai egy odeböfögött facebook commenthez hasonlítanak?
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Eagles topic
peach
Mán megint mit csináltunk azon kívül, hogy szr csapatnak drukkolunk 😉 😛 (sejteni vélem mire gondolsz, de majd rendet vâgunk, egyelőre nagylelkűen tűrünk 😊) köszi 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Eagles topic



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Nem lehetne visszavezetni azt a szép GSN/Soldados idejében alaklmazott technikát, hogy a trollokat, akik tényleg csak ész nélkül provokálnak 1 hétre elküldené a tisztelt szerkesztői bizottság pihengetni?
Helmut Zimmer
Neharagudj de ebbe mi volt provokáció ?
Az hogy zavar hogy egy általam jónak tartott edzőt mindenféle fogyatékosnak titulálnak.Én meg ezzel kapcsolatban leírom hogy nem így látom.És nem annyira rossz egyszerűen csak nem sikerült a feladathoz felnőnie.
De tudod mit igazad van nyugodtan lehet tiltani sőt ki is lehet zárni az oldalról örökre talán úgy megfelelő elégtételt kapsz .......
Rózsa Sándor (betyár)
Általános érvényű kérdés volt. Nagyon sajnálom, ha magadra vetted. 😊
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Nem lehetne visszavezetni azt a szép GSN/Soldados idejében alaklmazott technikát, hogy a trollokat, akik tényleg csak ész nélkül provokálnak 1 hétre elküldené a tisztelt szerkesztői bizottság pihengetni?
Helmut Zimmer
Neharagudj de ebbe mi volt provokáció ?
Az hogy zavar hogy egy általam jónak tartott edzőt mindenféle fogyatékosnak titulálnak.Én meg ezzel kapcsolatban leírom hogy nem így látom.És nem annyira rossz egyszerűen csak nem sikerült a feladathoz felnőnie.
De tudod mit igazad van nyugodtan lehet tiltani sőt ki is lehet zárni az oldalról örökre talán úgy megfelelő elégtételt kapsz .......
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Nem lehetne visszavezetni azt a szép GSN/Soldados idejében alaklmazott technikát, hogy a trollokat, akik tényleg csak ész nélkül provokálnak 1 hétre elküldené a tisztelt szerkesztői bizottság pihengetni?
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man
Tweetet hogyan illesszek be úgy, hogy ne csak a link legyen?
tüsi91
Tweet beágyazása és ott a blockquote-al kezdődő kódot másold ki.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Tweetet hogyan illesszek be úgy, hogy ne csak a link legyen?
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
Javítva


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal