A fórummal kapcsolatos észrevételek

20 feliratkozó

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez nagyon rétegprobléma lehet de:
Win8, tablet. A fórumon 10ből 9szer hiába nyomok a válaszra, nem adja be a szövegdobozba a hozzászólást. Ugyanekkor ha rábökök egy olvasatlan hszre, akkor az nem fehéredik ki. Spoilerek se reagálnak.
A maradék egy esetben minden működik, mintha egeret használnék. Rendszert nem tudok benne felfedezni. Ha a metro explorer, ha az asztali, ha chrome mindig ez van.
Bármi tipp? 😊Geeri
Mozillában sem vált színt, miután rámentem (nekem spec sötétülnie kéne), ezt meg tudnád oldani, hogy ismét működjön?

több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Ez nagyon rétegprobléma lehet de:
Win8, tablet. A fórumon 10ből 9szer hiába nyomok a válaszra, nem adja be a szövegdobozba a hozzászólást. Ugyanekkor ha rábökök egy olvasatlan hszre, akkor az nem fehéredik ki. Spoilerek se reagálnak.
A maradék egy esetben minden működik, mintha egeret használnék. Rendszert nem tudok benne felfedezni. Ha a metro explorer, ha az asztali, ha chrome mindig ez van.
Bármi tipp? 😊

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
A "Best of post" részleg átváltozása kapcsán előre látom az Aláírások helyett a csapattopicokban megjelenő signature showcase-t 😊Rataxes
kikerül majd az is 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
A "Best of post" részleg átváltozása kapcsán előre látom az Aláírások helyett a csapattopicokban megjelenő signature showcase-t 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
Igazából én is csak 1-szer 2-szer találkoztam vele, szóval nem tudom hogy megéri-e a fáradtságot 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
valentinx New England Patriots 1 730 — A "fejlesztő srác" 🍺🏈🇭🇺👾📱
Kevésbé magasan kvalifikált, az url-/url kódot nem ismerő usereknél előfordulhat hogy 3 soros linkeket tesznek be, ilyen esetben valóban fennáll a a Black_Adder által említett problémakör 😊Rataxes
ááá értem, szóval ez egy valós probléma... akkor elnézést kérek az iróniáért, és természetesen javítva (lehet, hogy pár frissítés kell hozzá...)
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
Kevésbé magasan kvalifikált, az url-/url kódot nem ismerő usereknél előfordulhat hogy 3 soros linkeket tesznek be, ilyen esetben valóban fennáll a a Black_Adder által említett problémakör 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
valentinx New England Patriots 1 730 — A "fejlesztő srác" 🍺🏈🇭🇺👾📱
Megint beragad időnkét az előnézet. Írok egy hosszú hszt, majd nem elküldöm, vagy kitörlöm, akkor a textboxból eltűnik, de az előnézet nem frissül, ott marad.

//Win7 + Chrome

szerk: Maga a szövegdoboz meg jobbra tud kilógni, ha egy hosszabb sort bepaste-elek. Belelóg a jobboldali menüsávba, sőt akár azon túl is

hosszúszöveghosszúszöveghosszúszöveghosszúszöveghosszúszöveghosszúszöveghosszúszöveghosszúszöveghosszúszöveghosszúszöveghosszúszöveghosszúszöveghosszúszöveghosszúszöveghosszúszöveghosszúszöveghosszúszöveghosszúszöveg

Black_Adder
beragadás javítva, a másikra meg van egy egyszerű megoldás: használj szóközt
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Igen, Bálint pedig közben folyamatosan dolgozik a további fejlesztéseken
Ahogy a podcastnél, itt is csak magamat tudom ismételni: várjuk a további ötleteket, véleményeket, kritikákat


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 103 — capitaine du château de Vienne 1487
Akkor végülis úgylátom megrebuildingeződött a bestof?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha a lehetőségekre kattintok (telefonról) vagy arra az ikonra amiben a szerkesztés van kidob a főoldalra.

több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Megint beragad időnkét az előnézet. Írok egy hosszú hszt, majd nem elküldöm, vagy kitörlöm, akkor a textboxból eltűnik, de az előnézet nem frissül, ott marad.

//Win7 + Chrome

szerk: Maga a szövegdoboz meg jobbra tud kilógni, ha egy hosszabb sort bepaste-elek. Belelóg a jobboldali menüsávba, sőt akár azon túl is

hosszúszöveghosszúszöveghosszúszöveghosszúszöveghosszúszöveghosszúszöveghosszúszöveghosszúszöveghosszúszöveghosszúszöveghosszúszöveghosszúszöveghosszúszöveghosszúszöveghosszúszöveghosszúszöveghosszúszöveghosszúszöveg


Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Nem tudom megszokni, h el lett rejtve a szerkesztés gomb, és pedagógiai szempontból sem tartom túl szerencsésnek, h nincs szem előtt...//arra gondolok h valaki esetleg új, és nem is tudja, h lehet szerkeszteni, amellett meg én már nem egyszer nyomtam válaszra szerkesztés helyett...

Emllett van fetn egy Lehetősgéek legödülő lista, ami tök üres, ha már fel vagyok iratkozva. Ez így, hoyg is mondjam nem a a legelegensabb, ahogy az se, h a feliratkozás külön gomb, de a leiratkozás az legördülő menü. Legyen egységes, és ne legyen üres legördülő lista

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Ha az utolsó sor kiér a sor végéig, akkor "belenyúlnak" az ott elérhető funkciók. Elsősorban az a gomb, ami a szerkesztés és link opciót rejti....

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem tudom, hogy végleges változtatás-e, de szerintem az "Új komment" címkék jobban áttekinthetőek voltak közvetlenül a topikok neve mellett, könnyebb volt hozzátársítani az adott topikhoz, mint így, jobbra igazítva a cellán belül.kaszo
Ebben a kék színben látni sem lehet...
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Nem tudom, hogy ez bug vagy feature, de a feliratkozott topic fejlécében ott van ugye a lehetőségek lenyíló fül, benne a leiratkozás funkcióval. Namármost a nem feliratkozott topicocban külön van a feliratkozás gomb és a lehetőségek lenyíló fül, ami üres.
Ha ezzel lesz később kezdve valami akkor nem szóltam, nem tudom mik az elkövetkezendő fejlesztések.
több mint 10 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Nem tudom, hogy végleges változtatás-e, de szerintem az "Új komment" címkék jobban áttekinthetőek voltak közvetlenül a topikok neve mellett, könnyebb volt hozzátársítani az adott topikhoz, mint így, jobbra igazítva a cellán belül.
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 322 — Invisible man
Továbbra is fennt áll hogy telóról nem tudok lájkolni csak ha én vagyok az első.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
valentinx New England Patriots 1 730 — A "fejlesztő srác" 🍺🏈🇭🇺👾📱
A Feliratkozva x topic x új postnál:
Ha egy nem feliratkozott topicban elvolasol egy új bejegyzést, akkor az új post számláló elkezd visszafelé számolni.dcsicsak
köszi, javítva
több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
A Feliratkozva x topic x új postnál:
Ha egy nem feliratkozott topicban elvolasol egy új bejegyzést, akkor az új post számláló elkezd visszafelé számolni.
több mint 10 éve
valentinx New England Patriots 1 730 — A "fejlesztő srác" 🍺🏈🇭🇺👾📱
Na ebben a méretben nagyon jó. Remélem egyetemi csapatokhoz is lesznek logók. 😉Greengo
táádááá
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
A Browns-nál a sisak talán szerencsésebb lenne. Tény, h. hivatalosan nincs logónk, de ezt a scriptet nagyon ritkán használják, az orange helmet-et annál többször.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Szerk: nagyon tetszenek az új topik logok, olyan kérdésem lenne, hogy lehetne-e a logo nélküli topikhoz egy mondjuk bowl.hu logo-t kirakni, mert így nehezebb olvasni a feliratkozásoknál.Gyurma Pappa
Ez is megcsinálva, mondjuk csak a feliratkozott topikoknál lett így, mert valóban olvashatóbb.valentinx
Tökéletes, sokkal jobban átlátható így! Köszi.

több mint 10 éve
valentinx New England Patriots 1 730 — A "fejlesztő srác" 🍺🏈🇭🇺👾📱
Szerk: nagyon tetszenek az új topik logok, olyan kérdésem lenne, hogy lehetne-e a logo nélküli topikhoz egy mondjuk bowl.hu logo-t kirakni, mert így nehezebb olvasni a feliratkozásoknál.Gyurma Pappa
Ez is megcsinálva, mondjuk csak a feliratkozott topikoknál lett így, mert valóban olvashatóbb.
több mint 10 éve
valentinx New England Patriots 1 730 — A "fejlesztő srác" 🍺🏈🇭🇺👾📱
Köszi srácok a bugreportokat. Javítva lett, ha minden igaz.