Az oldal működésével kapcsolatos észrevételek

22 feliratkozó

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
katonadani
r.baggio
Mi az officiális megoldás, hogy a Vodafone reklám ne tegyen olvashatatlanná minden FK! cikket? Hova kell kattintani?
Sobri Jóska
ad blocker leginkább, ha engedélyezett
minket is zavar, már többször írtunk a hírdetéskezelőnek, most legutóbb azt, hogy ha tényleg nem tudnak vele mit kezdeni, akkor vegyék le a fenébe.
katonadani
Az ad blocker nem officiális. Pláne nem mac-en, vagy iPaden.
Elég ha egy sima x-et varázsolnak a jobb felső sarokba.
Elérés is van, cikk is olvasható.

több mint 4 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
katonadani
r.baggio
Mi az officiális megoldás, hogy a Vodafone reklám ne tegyen olvashatatlanná minden FK! cikket? Hova kell kattintani?
Sobri Jóska
ad blocker leginkább, ha engedélyezett
minket is zavar, már többször írtunk a hírdetéskezelőnek, most legutóbb azt, hogy ha tényleg nem tudnak vele mit kezdeni, akkor vegyék le a fenébe.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
katonadani
r.baggio
Mi az officiális megoldás, hogy a Vodafone reklám ne tegyen olvashatatlanná minden FK! cikket? Hova kell kattintani?

több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 321 — Invisible man
Nem sok idegesítőbb dolgot tudok kitalálni mint ez a elsötétítős K&H reklám. Az ember már figyelmen kívül hagyja a sok szart, erre csak azért is pofádba nyomják.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
valentinx New England Patriots 1 730 — A "fejlesztő srác" 🍺🏈🇭🇺👾📱
javítottam a hibát
több mint 6 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Nálam is szétesett a Pats topik.
HanSolo
#forumgate

több mint 6 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Nálam is szétesett a Pats topik.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Akkor nem csak nálam esett szét teljesen 😀

több mint 6 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 562 — Patriot
A Pats fórumra feltöltöttem egy képet, azóta így néz ki az oldal:



Remélem nem tettem tönkre az oldalt :o
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
NálamcBowl.hu mindörökké a többi oldal csinálhat, amit akar 😊 😛
több mint 6 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
a témát már megbeszéltük, választ is megkaptuk, mindössze megakadt a szemem rajta és rögtön eszembe ötlött, mint sok hónapja kérdeztem itt.

james harrison a new englandhez került post a teveklubbon (facebouk):
bowl.hu, december 26, 22:35 - 108 lájk
FK!, december 26, 22:32 - 1058 lájk
Ventura
a bowl.hu nagyjából már csak fórum only, Bálint akkor néz rá az oldalra, amikor a kedve tartja, szinte a teljes szerkesztői gárda eltűnt/lelépett/inaktív, plusz az a fajta hír-szőnyegbombázás, amit az FK csinál, sose volt jellemző ránk

így megy ez
baggio
vállalati fúzió. komolyan mondom.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 814 — No es importante
És miért alakult ez így? Mármint hogy Bálint kezébe került minden? Mert ez a stagnálás anélkül is ment volna nem!? Jelen esetben ezek szerint a fejlesztés is esélytelen hacsak Bálint nem gondolja másként. És neki miért jó hogy van egy ilyen oldala? Matthew99
ezt tőle kell megkérdezni, a váltás azért történt, mert előtte se volt más a helyzet, Viktort ugyanúgy nem érdekelte, hogy van egy oldala, és bárki lett ügyvezetőnek kinevezve, az illető hamarosan felszívódott...

de nincs értelme senkire ujjal mutogatni, így alakult


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 321 — Invisible man
a bowl.hu nagyjából már csak fórum only, Bálint akkor néz rá az oldalra, amikor a kedve tartja, szinte a teljes szerkesztői gárda eltűnt/lelépett/inaktív, plusz az a fajta hír-szőnyegbombázás, amit az FK csinál, sose volt jellemző ránk

így megy ez
baggio
És miért alakult ez így? Mármint hogy Bálint kezébe került minden? Mert ez a stagnálás anélkül is ment volna nem!? Jelen esetben ezek szerint a fejlesztés is esélytelen hacsak Bálint nem gondolja másként. És neki miért jó hogy van egy ilyen oldala?

Az FK pedig egyre több szakmai cikket/elemzést/podcastet is posztol a szőnyegbomba mellé ami pl nekem laikusnak egész érdekes.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 814 — No es importante
Sziasztok! Május óta nincs cikk, a második forduló óta semmi. Mi történt? Teljes leállás?
Kájzerszóze
szinte a teljes szerkesztőgárda felszívódott vagy csak abszolút nem ér rá, sajnos ez van
baggio
Akkor? Tennivaló?
Kájzerszóze
novemberben utazok haza, akkor megpróbálom majd valahogy rendbe szedni az oldalt, addig szerintem esélytelen, hogy bármi változás történjen
baggio
a témát már megbeszéltük, választ is megkaptuk, mindössze megakadt a szemem rajta és rögtön eszembe ötlött, mint sok hónapja kérdeztem itt.

james harrison a new englandhez került post a teveklubbon (facebouk):
bowl.hu, december 26, 22:35 - 108 lájk
FK!, december 26, 22:32 - 1058 lájk
Ventura
a bowl.hu nagyjából már csak fórum only, Bálint akkor néz rá az oldalra, amikor a kedve tartja, szinte a teljes szerkesztői gárda eltűnt/lelépett/inaktív, plusz az a fajta hír-szőnyegbombázás, amit az FK csinál, sose volt jellemző ránk

így megy ez


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
Sziasztok! Május óta nincs cikk, a második forduló óta semmi. Mi történt? Teljes leállás?
Kájzerszóze
szinte a teljes szerkesztőgárda felszívódott vagy csak abszolút nem ér rá, sajnos ez van
baggio
Akkor? Tennivaló?
Kájzerszóze
novemberben utazok haza, akkor megpróbálom majd valahogy rendbe szedni az oldalt, addig szerintem esélytelen, hogy bármi változás történjen
baggio
a témát már megbeszéltük, választ is megkaptuk, mindössze megakadt a szemem rajta és rögtön eszembe ötlött, mint sok hónapja kérdeztem itt.

james harrison a new englandhez került post a teveklubbon (facebouk):
bowl.hu, december 26, 22:35 - 108 lájk
FK!, december 26, 22:32 - 1058 lájk

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 814 — No es importante
A tegnap esti karbantartásnak mi lett az eredménye?
fodi91
új szerverre költöztünk át, egyelőre ezért nem is működik a korábban megszokott módon a média beágyazása


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
A tegnap esti karbantartásnak mi lett az eredménye?
fodi91
Működik, látod? 😉

több mint 6 éve
fodi91 196
A tegnap esti karbantartásnak mi lett az eredménye?
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 814 — No es importante
Sziasztok! Május óta nincs cikk, a második forduló óta semmi. Mi történt? Teljes leállás?
Kájzerszóze
szinte a teljes szerkesztőgárda felszívódott vagy csak abszolút nem ér rá, sajnos ez van
baggio
Akkor? Tennivaló?
Kájzerszóze
novemberben utazok haza, akkor megpróbálom majd valahogy rendbe szedni az oldalt, addig szerintem esélytelen, hogy bármi változás történjen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Sziasztok! Május óta nincs cikk, a második forduló óta semmi. Mi történt? Teljes leállás?
Kájzerszóze
szinte a teljes szerkesztőgárda felszívódott vagy csak abszolút nem ér rá, sajnos ez van
baggio
Akkor? Tennivaló?



több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 814 — No es importante
Sziasztok! Május óta nincs cikk, a második forduló óta semmi. Mi történt? Teljes leállás?
Kájzerszóze
szinte a teljes szerkesztőgárda felszívódott vagy csak abszolút nem ér rá, sajnos ez van


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 321 — Invisible man
Sziasztok! Május óta nincs cikk, a második forduló óta semmi. Mi történt? Teljes leállás?
Kájzerszóze
Leállás? Volt újraindulás?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Sziasztok! Május óta nincs cikk, a második forduló óta semmi. Mi történt? Teljes leállás?



több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Milyen plugint használ ez a motor? Hetek óta nem működik a legtöbb fórum funkció: idéző-lájk-beállítások gombok, szövegszerkesztő elemek, frissítés, értesítések és nagyjából minden ami nem teljesen alap funkció. Az összes többi browserrel így viselkedik, kivéve ha Steam overlayen használom a böngészőt. Állítgattam mindent, újrainstalláltam flasht, javát, kikapcsoltam a vírusvédelmet, de semmi. Avast probléma lenne ez vagy valami más?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk én megjegyezném, hogy nyáron mindig ez a helyzet. Évek óta akkor a legkönnyebb követni a topicokat, mert alig van bennük napi szinten bármi. Aztán ahogy elindul a szezon, megváltozik ez, most pl az előszezon során már azért elég durva mennyiségű hozzászólás összejön néhány nap alatt mindenhol 😊