Az oldal működésével kapcsolatos észrevételek

22 feliratkozó

több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Iktriadot limitálja valaki a tweetek számával a Jags topicban mert hiába érdekelnek az írásai nem tudja a böngésző megnyitni
Heisman
Ezt már én is elpanaszoltam, hogy iPaden/telón lehetetlen olvasni a Jax topicot.
Nem elég csak a twitter pár karakterét bekopizni? Szükséges az egész tweetet beágyazni?
Sobri Jóska
Engem sokkal jobban zavar, amikor valaki csak egy linket tol be, és arra nem áldoz két mp-et, hogy normálisan, beágyazva rakja be, hanem majd én kattintsak rá, nyissak meg feleslegesen egy külön oldalt, ahol majd nézzem meg később. Szóval én csak örülök, ha valaki nem csak linkelget, mert nem kell feleslegesen megnyitnom oldalakat, hanem egy helyen tudok megnézni mindent.
Wyatt
Én se linket írtam, hanem arra utaltam, hogy a tweet 160 karakternyi lényegi szövegrészét copyzza be, ne az egész tweetet ágyazza be.
Végülis az az info,hogy XY sérült, ZW eligazol.
Sobri Jóska
Xavier Young és Zakari Woods?

több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Iktriadot limitálja valaki a tweetek számával a Jags topicban mert hiába érdekelnek az írásai nem tudja a böngésző megnyitni
Heisman
Ezt már én is elpanaszoltam, hogy iPaden/telón lehetetlen olvasni a Jax topicot.
Nem elég csak a twitter pár karakterét bekopizni? Szükséges az egész tweetet beágyazni?
Sobri Jóska
Engem sokkal jobban zavar, amikor valaki csak egy linket tol be, és arra nem áldoz két mp-et, hogy normálisan, beágyazva rakja be, hanem majd én kattintsak rá, nyissak meg feleslegesen egy külön oldalt, ahol majd nézzem meg később. Szóval én csak örülök, ha valaki nem csak linkelget, mert nem kell feleslegesen megnyitnom oldalakat, hanem egy helyen tudok megnézni mindent.
Wyatt
Én se linket írtam, hanem arra utaltam, hogy a tweet 160 karakternyi lényegi szövegrészét copyzza be, ne az egész tweetet ágyazza be.
Végülis az az info,hogy XY sérült, ZW eligazol.

több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Iktriadot limitálja valaki a tweetek számával a Jags topicban mert hiába érdekelnek az írásai nem tudja a böngésző megnyitni
Heisman
Ezt már én is elpanaszoltam, hogy iPaden/telón lehetetlen olvasni a Jax topicot.
Nem elég csak a twitter pár karakterét bekopizni? Szükséges az egész tweetet beágyazni?
Sobri Jóska
Engem sokkal jobban zavar, amikor valaki csak egy linket tol be, és arra nem áldoz két mp-et, hogy normálisan, beágyazva rakja be, hanem majd én kattintsak rá, nyissak meg feleslegesen egy külön oldalt, ahol majd nézzem meg később. Szóval én csak örülök, ha valaki nem csak linkelget, mert nem kell feleslegesen megnyitnom oldalakat, hanem egy helyen tudok megnézni mindent.

több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 507 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nem értem mit rítok, egész nap telón olvastam, kb 10 mp-et kellett várni, hogy betöltse a tweet-eket...
warr_b
WAP-on, Nokia 7110-en lehet bejön 10 mp alatt...
Sobri Jóska


😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 507 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nem értem mit rítok, egész nap telón olvastam, kb 10 mp-et kellett várni, hogy betöltse a tweet-eket...
warr_b
a helyedben én lapítanék, neked sikerült azt a kommentet még idézned is... :p
r.baggio
Mondtam hogy nekem működik rendesen 😀 Tehetek én róla, hogy egyesek 3310-esről próbálnak netezni? 😛

Amúgy telefonról macera törölgetni az idézéseket 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Nem értem mit rítok, egész nap telón olvastam, kb 10 mp-et kellett várni, hogy betöltse a tweet-eket...
warr_b
WAP-on, Nokia 7110-en lehet bejön 10 mp alatt...

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
Nem értem mit rítok, egész nap telón olvastam, kb 10 mp-et kellett várni, hogy betöltse a tweet-eket...
warr_b
a helyedben én lapítanék, neked sikerült azt a kommentet még idézned is... :p


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 507 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nem értem mit rítok, egész nap telón olvastam, kb 10 mp-et kellett várni, hogy betöltse a tweet-eket...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Iktriadot limitálja valaki a tweetek számával a Jags topicban mert hiába érdekelnek az írásai nem tudja a böngésző megnyitni
Heisman
Ezt már én is elpanaszoltam, hogy iPaden/telón lehetetlen olvasni a Jax topicot.
Nem elég csak a twitter pár karakterét bekopizni? Szükséges az egész tweetet beágyazni?

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Iktriadot limitálja valaki a tweetek számával a Jags topicban mert hiába érdekelnek az írásai nem tudja a böngésző megnyitni
Heisman
Írni kéne egy programot hogy ha 5-nél több tweetet illeszt be valaki akkor kiírja, hogy "Ik fejezd be!" 😊
Matthew99
Amúgy telefonon az igazi művelet megnyitja a JAX topicot... 😀
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man
Iktriadot limitálja valaki a tweetek számával a Jags topicban mert hiába érdekelnek az írásai nem tudja a böngésző megnyitni
Heisman
Írni kéne egy programot hogy ha 5-nél több tweetet illeszt be valaki akkor kiírja, hogy "Ik fejezd be!" 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 309 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Iktriadot limitálja valaki a tweetek számával a Jags topicban mert hiába érdekelnek az írásai nem tudja a böngésző megnyitni

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 309 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Viccek topik miért lett bezárva?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 478 — rabszolga
Mondjuk mire telefonon kitörölgetsz 6-7hsz-t az is remek móka.
Bazzani
Igen ezt is adom.
Nyilván ideális eset az lenne, ha 2nél többet nem idézne be az ember.

De ezt csak programozással lehetne megoldani (ha meg lehet) mert esélytelen, hogy mindig, mindenki figyelne erre.
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A folyamatos hsz idézésre nem lehetne kitalálni más módszert? A beálításokban nem találtam semmit. Telefonról olvashatatlan, főleg amikor 6-7 hsz van beidézve.
Meg a megjelenés-eltűnés is elég idegesítő, bár ott biztos én is balfasz vagyok.

Vagy tipik az, hogy kellene egy kis iq ahhoz, hogy ne idézzen be 6-7 hszt, hanem törölje ki a régebbieket és emiatt nem lehet ez ellen mit tenni? 😀
Bébé
Mondjuk mire telefonon kitörölgetsz 6-7hsz-t az is remek móka.

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
A folyamatos hsz idézésre nem lehetne kitalálni más módszert? A beálításokban nem találtam semmit. Telefonról olvashatatlan, főleg amikor 6-7 hsz van beidézve.
Meg a megjelenés-eltűnés is elég idegesítő, bár ott biztos én is balfasz vagyok.

Vagy tipik az, hogy kellene egy kis iq ahhoz, hogy ne idézzen be 6-7 hszt, hanem törölje ki a régebbieket és emiatt nem lehet ez ellen mit tenni? 😀
Bébé
be lesz állítva majd valamikor valami limit, mert tényleg katasztrófa milyen piramisok épülnek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 478 — rabszolga
A folyamatos hsz idézésre nem lehetne kitalálni más módszert? A beálításokban nem találtam semmit. Telefonról olvashatatlan, főleg amikor 6-7 hsz van beidézve.
Meg a megjelenés-eltűnés is elég idegesítő, bár ott biztos én is balfasz vagyok.

Vagy tipik az, hogy kellene egy kis iq ahhoz, hogy ne idézzen be 6-7 hszt, hanem törölje ki a régebbieket és emiatt nem lehet ez ellen mit tenni? 😀
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
FKval mi történt???
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 581 — Bla, bla, bla
Ahányszor csak feljövök az oldalara, mindíg u.a. az értesítést kapom meg újra és újra hiába nézem meg...
nagir
a szokásos hétfői kehe, nem szoktál még hozzá? 😊
NB2
Igazából ma annyira ráértem, gondoltam bekarcolom, de nem zavar úgy általában...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
Ahányszor csak feljövök az oldalara, mindíg u.a. az értesítést kapom meg újra és újra hiába nézem meg...
nagir
a szokásos hétfői kehe, nem szoktál még hozzá? 😊
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 581 — Bla, bla, bla
Ahányszor csak feljövök az oldalara, mindíg u.a. az értesítést kapom meg újra és újra hiába nézem meg...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 507 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Laptopon az Új hozzászólásra nyomva nem ugrik oda, az oldal tetején marad. Beszínezi a legutóbbi hozzászólást, de oda kell görgetni. Telefonon okés (Chrome mindkettő).


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért az éjjel folyamán készíthettetek volna már valami telókép berakását könnyítő opciót. Lusta banda 😉 😛

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 403 — Colts fan
Nekem pedig ha az új hozzászólás írásra kattintok, nem a legújabb, még nem olvasott jön be, mint eddig. Persze ez legyen a legnagyobb baj, csak egy jelzés. 😊
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
A Jax topicot megölte iktriad.
Már én is jeleztem.
Nekem azt iPaden be se tudja tölteni.
Indokolatlan 2000 beágyazott twitter, én arra gyanakszom .