Az oldal működésével kapcsolatos észrevételek

22 feliratkozó

több mint 2 éve
Farky Indianapolis Colts 8 291 — ℧
nálam is rossz még mindig

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nekem kb egy hete semmilyen értesítés nem jön a feliratkozásokról
Wyatt
Továbbra is kuka

több mint 2 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Nekem kb egy hete semmilyen értesítés nem jön a feliratkozásokról
Wyatt
bárcsak 1 hete nem jönne
Farky
Ja most már van több is
Wyatt
Érdekes, nekem müködik



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nekem kb egy hete semmilyen értesítés nem jön a feliratkozásokról
Wyatt
bárcsak 1 hete nem jönne
Farky
Ja most már van több is

több mint 2 éve
Farky Indianapolis Colts 8 291 — ℧
Nekem kb egy hete semmilyen értesítés nem jön a feliratkozásokról
Wyatt
bárcsak 1 hete nem jönne

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nekem kb egy hete semmilyen értesítés nem jön a feliratkozásokról

több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 885 — nabege2@yahoo.com
Reggel egy biztonsági figyelmeztetés fogadott (valami tanúsítvány hiba) mikor megnyitottam az oldalt, szerintem azért van kevesebb mozgás is. 3 óra alatt alig volt hozzászólás😊
NB2
Igen, lejárt az oldal certije.
Beki
Igen, ezzel volt egy kisebb gond, de szerintem valódi gond szerencsére nem volt (legalább nem találtam mást) - elnézést, sajnos munka mellett nem tudtam egyből ugrani/kellett egy kis idő kisilabizálni egy-két dolgot.
Igor
Nyilván nem leszúrásból írtam, csak fura volt, hgoy az egyéb témákba 3 órán át nem írt senki, mondom csak jelzem, hogy ilyen probléma merült fel.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 609 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Úgy néz ki rendbejött, köszönjük 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Reggel egy biztonsági figyelmeztetés fogadott (valami tanúsítvány hiba) mikor megnyitottam az oldalt, szerintem azért van kevesebb mozgás is. 3 óra alatt alig volt hozzászólás😊
NB2
Igen, lejárt az oldal certije.
Beki
Igen, ezzel volt egy kisebb gond, de szerintem valódi gond szerencsére nem volt (legalább nem találtam mást) - elnézést, sajnos munka mellett nem tudtam egyből ugrani/kellett egy kis idő kisilabizálni egy-két dolgot.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 609 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Jól van, megnyugodtam, hogy nem csak nálam döglött az egész 😊

Telefonról mondjuk az istennek nem is tudom megnyitni a fórumot, laptopról azért megy...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 388 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én is alig jöttem rá, már a FKra is írtam, hogy írjanak ki vmi közleményt mi a helyzet 😊
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Reggel egy biztonsági figyelmeztetés fogadott (valami tanúsítvány hiba) mikor megnyitottam az oldalt, szerintem azért van kevesebb mozgás is. 3 óra alatt alig volt hozzászólás😊
NB2
Igen, lejárt az oldal certije.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 885 — nabege2@yahoo.com
Reggel egy biztonsági figyelmeztetés fogadott (valami tanúsítvány hiba) mikor megnyitottam az oldalt, szerintem azért van kevesebb mozgás is. 3 óra alatt alig volt hozzászólás😊
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 669 — tracker ember
nba topicba megjött valaki fura linkekkel
Negritis
Kapott tőlem egy bant, ha visszatér, töröljük a usert.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 840 — The Mathematician
nba topicba megjött valaki fura linkekkel

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man
A Titans topik szét is esett a Húlió hír hallatán.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 885 — nabege2@yahoo.com
höri topicjára ránéznétek?
van ott egy link, gondolok ki kéne törölni
köszi
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 609 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Az értesítések meg feliratkozások mintha megint nem működnének.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 239 — a new hope (again)
valakinél mutat, valakinél nem
az egész rendszer az utolsókat rúgja, hatalmas munka lenne megcsinálni, már nem is ígérem meg

a szezonra az oldalleállásos problémákkal viszont kezdeni fogunk valamit, ennyit írásba adhatok
r.baggio
Azt azért valahogy nem kellene megvárni, hogy összeomoljon az egész a picsába és csak a fejléc maradjon, hogy tragikus hirtelenséggel elhunyt.
peach
Nem, de a lehetőségek limitáltak. A szezonkezdetig még az eb ideje lehet döccenős, aztán augusztusig már csak lesz valami
r.baggio
Javasolnék megint egy lóvé összedobós "kampányt", hogy ha lesz idő meg energia rá, akkor tényleg csak az kelljen hozzá 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 805 — No es importante
valakinél mutat, valakinél nem
az egész rendszer az utolsókat rúgja, hatalmas munka lenne megcsinálni, már nem is ígérem meg

a szezonra az oldalleállásos problémákkal viszont kezdeni fogunk valamit, ennyit írásba adhatok
r.baggio
Azt azért valahogy nem kellene megvárni, hogy összeomoljon az egész a picsába és csak a fejléc maradjon, hogy tragikus hirtelenséggel elhunyt.
peach
Nem, de a lehetőségek limitáltak. A szezonkezdetig még az eb ideje lehet döccenős, aztán augusztusig már csak lesz valami


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 239 — a new hope (again)
valakinél mutat, valakinél nem
az egész rendszer az utolsókat rúgja, hatalmas munka lenne megcsinálni, már nem is ígérem meg

a szezonra az oldalleállásos problémákkal viszont kezdeni fogunk valamit, ennyit írásba adhatok
r.baggio
Azt azért valahogy nem kellene megvárni, hogy összeomoljon az egész a picsába és csak a fejléc maradjon, hogy tragikus hirtelenséggel elhunyt.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 20 609 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
502 - Bad gateway!

És az eeszt is halott még mindig... gyanús, nagyon gyanús...!


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Nem mintha zavarna, de mivel mindig megemlíti valaki, gondoltam, most én szólok, hogy állandóan kapom az értesítést egy tegnapi idézetről
Wyatt
én négyről is, kb. ma reggel óta ez van
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem mintha zavarna, de mivel mindig megemlíti valaki, gondoltam, most én szólok, hogy állandóan kapom az értesítést egy tegnapi idézetről

több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Sikerült megoldani ha valakinek segíthet később, a Steelers topic feliratkozás tranzakció bugolhatott be valahogy, feliratkoztam egy másik topicra, majd le - ezután már a Steelerst is helyesen feliratkozottnak mutatta, és újra látok számokat.
Köszönöm, hogy eljöttetek a Ted talkomra.