Az oldal működésével kapcsolatos észrevételek

22 feliratkozó

több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 391
A chrome már nem (sem) enged továbblépni ilyen esetben. Reméljük az adminok közül valakinek feltűnik mihamarabb a probléma. 😊
peterk2005 udvari bolond
feltűnt, eddig ezt egy bot újítgatta, de valamiért ma mégse tette meg... folyamatban a probléma megoldása, de estére tudom csak ígérni, elnézést érte
r.baggio
Semmi problema, sot…csak jot tettetek, mert igy a munkara koncentraltam es mentalhigienes szempontbol sem volt utolso 😀

több mint 1 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
A chrome már nem (sem) enged továbblépni ilyen esetben. Reméljük az adminok közül valakinek feltűnik mihamarabb a probléma. 😊
peterk2005 udvari bolond
feltűnt, eddig ezt egy bot újítgatta, de valamiért ma mégse tette meg... folyamatban a probléma megoldása, de estére tudom csak ígérni, elnézést érte


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 391
A chrome már nem (sem) enged továbblépni ilyen esetben. Reméljük az adminok közül valakinek feltűnik mihamarabb a probléma. 😊
peterk2005 udvari bolond
Most nem tudom, hogy állítottak-e valamit vagy csak amiatt tudok belépni, mert töröltem minden előzményt, sütit, tárolt adatot.

több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Telefenról inkognitó módban tudtam bejönni 😛 Esetleg a FKra lehetne közlemènyt kitenni ha nem oldódik meg hamar.
több mint 1 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
A chrome már nem (sem) enged továbblépni ilyen esetben. Reméljük az adminok közül valakinek feltűnik mihamarabb a probléma. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 1 éve
zolkoo Tampa Bay Buccaneers 259
Lejárt az oldal SSL certje.
Beki
nem is nagyon vannak friss hozzászólások 😕

Szerkesztette: zolkoo
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Lejárt az oldal SSL certje.
több mint 1 éve
uatu Indianapolis Colts 902 — uatu@freemail.hu
Androidon nem lehet bejutni a főoldalra egy eltűntethetetlen reklám miatt.
A direkt fórum linken már nem jön elő.

uatu
Mostmár sikerült, de nem ez az első eset.
több mint 1 éve
uatu Indianapolis Colts 902 — uatu@freemail.hu
Androidon nem lehet bejutni a főoldalra egy eltűntethetetlen reklám miatt.
A direkt fórum linken már nem jön elő.

Szerkesztette: uatu
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Kicsit gyakori lett tegnap óta a Whoops, something went wrong.
warr_b
Reméljük, hogy az 502 Bad Gateway némileg enyhíti majd a monotonitást.
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Kicsit gyakori lett tegnap óta a Whoops, something went wrong.
warr_b
+ több hónapos hozzászólásokról jönnek értesítések
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 20 614 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Kicsit gyakori lett tegnap óta a Whoops, something went wrong.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Valaki oroszokat játszik az oldallal 😡😡😡😡😡😡
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
Javaslom, hogy beszéljétek meg hogy milyen normák szerint működtök, mert az mindennek az alja véleményem szerint hogy az adott admin engem minősít, majd az adott hszt amiben reagálok a nevesítésemre kitörli. Érdekes dolgok történnek a fórummal kapcsolatban mostanában, nem lenne jó ha ez lenne a jellemző.

Többek között pár ember viselkedését kicsit jobban kordában tarthatnátok, pláne hogy az enyémet olyan jól sikerült 😁

Mind1, hagyjuk is, én lépek inkább.

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 248 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Sziasztok!
Először is elnézést kérek a GB csapatfórumától.
Segítségetek szeretném kérni. Egy képet szerettem volna beszúrni a GB fórumba, Nandonak válaszolva. Most Nando hsz-a elfoglalja a fél fórumot. A hsz-omat nem tudom törölni, se szerkeszteni, sem újat írni.
Volt egyszer már ilyen a követőben, akkor nem működött a követő.
Előre is köszönöm, és bocsánat a galibáért, amit én okoztam.
hage
javítva, semmi gond! arra figyelj majd, hogy amikor a kép linkjét másolod be a kapcsos img közé, ne legyen közte szóköz, attól hülyül meg valamiért


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 2 éve
hage Green Bay Packers 122 — balastyairem@citromail.hu
Sziasztok!
Először is elnézést kérek a GB csapatfórumától.
Segítségetek szeretném kérni. Egy képet szerettem volna beszúrni a GB fórumba, Nandonak válaszolva. Most Nando hsz-a elfoglalja a fél fórumot. A hsz-omat nem tudom törölni, se szerkeszteni, sem újat írni.
Volt egyszer már ilyen a követőben, akkor nem működött a követő.
Előre is köszönöm, és bocsánat a galibáért, amit én okoztam.

Szerkesztette: hage
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
nálam továbbra sem működik az értesítés a feliratkozott topikokról, ezzel mit lehetne kezdeni?
Farky
Már semmit nem merek ígérni, nem azonnal lesz megjavítva, sőt, nagyjából újra kellene huzalozni az egész rendszert


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Farky Indianapolis Colts 8 291 — ℧
nálam továbbra sem működik az értesítés a feliratkozott topikokról, ezzel mit lehetne kezdeni?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Tehát: most van az-az ügyrendi javaslatom, hogy kb két hétre nyugodtan álljon le az oldal és szedjetek össze egy csapatot és rakjátok rendbe. Anyagilag is kész vagyok (sztem mások is) áldozni rá. Amit az elmúlt napokban pl ma is művel, egyszerű hétköznapon.... pedig én türelmes vagyok 😛 Ha ehhez az kell, felőlem az eddigi bő 30 ezer hsz-m is törölhetitek nyugodtan. 😊 Már ragályos is, mert van, hogy az FK oldala is elérhetetlen (nyilván nem feltétlenül van összefüggés). Ez csak egy felvetés, minden rossz szándék nélkül. Ha lehetséges. Ha nem, akkor elfogadom, hogy néha (?) rossz útra téved valami 😉
dande
Igen... nekem kicsit pl unalmas már h hsz-t nem tudom elküldeni, mert lerohad az oldal. Kedd reggel van és az elolvasott hsz-ek megint visszajöttek stb stb.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tehát: most van az-az ügyrendi javaslatom, hogy kb két hétre nyugodtan álljon le az oldal és szedjetek össze egy csapatot és rakjátok rendbe. Anyagilag is kész vagyok (sztem mások is) áldozni rá. Amit az elmúlt napokban pl ma is művel, egyszerű hétköznapon.... pedig én türelmes vagyok 😛 Ha ehhez az kell, felőlem az eddigi bő 30 ezer hsz-m is törölhetitek nyugodtan. 😊 Már ragályos is, mert van, hogy az FK oldala is elérhetetlen (nyilván nem feltétlenül van összefüggés). Ez csak egy felvetés, minden rossz szándék nélkül. Ha lehetséges. Ha nem, akkor elfogadom, hogy néha (?) rossz útra téved valami 😉
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 216
Segítség!!!
A Steelers oldalon ez a kép fogad:


Willie elfoglalta a fórumot! 😊
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
Ha esetleg megint nem mennek majd levelek, annak az lesz az oka, hogy elértük a havi keretet, ha ez megtörténik, nyilván ott is lesz bővítés
r.baggio
Egy nap alatt összejött, így muszáj lesz kikapcsolni, mert havi több száz dollárba kerülne. Email ezentúl a jelszó-emlékeztető mellett csak a @r.baggio használata esetén megy majd


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
Várhatóan szombat reggel/délelőtt lesz egy 30-60 perces leállás a memórianövelés és egyéb beállítások érdekében, de majd kiírom a fejlécbe, ha már biztos


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
Ha esetleg megint nem mennek majd levelek, annak az lesz az oka, hogy elértük a havi keretet, ha ez megtörténik, nyilván ott is lesz bővítés


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És működik😊