Az oldal működésével kapcsolatos észrevételek

22 feliratkozó

több mint 11 éve
valentinx New England Patriots 1 730 — A "fejlesztő srác" 🍺🏈🇭🇺👾📱
Akkor 21:00.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nem tudom jó helyre írom-e, de az óra szerint este 8-kor nyit a FA piac és elméletileg 10-kor nyit.Proxi
köszi, amint megerősíti valaki, javítom isvalentinx
Tízkor nyit. "...kedden délután 4:00-kor (kedd 22:00 CET) megvalósuló piacnyitás..."  www.profootballbusiness.com/2013/03/a-harom-es-fel-napos-elozetes.htmltomi-tomi
igen, csak az amerikaiak már ma órát állítanak, mi meg csak 31-énjjncaa
Valóban. De a négy óra különbség akkor is kevés lesz. Egyezzünk ki este 9 órában! 😀

gsn is átírhatja a blogjában.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
Nem tudom jó helyre írom-e, de az óra szerint este 8-kor nyit a FA piac és elméletileg 10-kor nyit.Proxi
köszi, amint megerősíti valaki, javítom isvalentinx
Tízkor nyit. "...kedden délután 4:00-kor (kedd 22:00 CET) megvalósuló piacnyitás..."  www.profootballbusiness.com/2013/03/a-harom-es-fel-napos-elozetes.htmltomi-tomi
igen, csak az amerikaiak már ma órát állítanak, mi meg csak 31-én

tehát kilenckor nyit, de az jogos, hogy az óra nyolcra van kalibrálva


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nem tudom jó helyre írom-e, de az óra szerint este 8-kor nyit a FA piac és elméletileg 10-kor nyit.Proxi
köszi, amint megerősíti valaki, javítom isvalentinx
Tízkor nyit. "...kedden délután 4:00-kor (kedd 22:00 CET) megvalósuló piacnyitás..."  www.profootballbusiness.com/2013/03/a-harom-es-fel-napos-elozetes.html

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
valentinx New England Patriots 1 730 — A "fejlesztő srác" 🍺🏈🇭🇺👾📱
Nem tudom jó helyre írom-e, de az óra szerint este 8-kor nyit a FA piac és elméletileg 10-kor nyit.Proxi
köszi, amint megerősíti valaki, javítom is
több mint 11 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Nem tudom jó helyre írom-e, de az óra szerint este 8-kor nyit a FA piac és elméletileg 10-kor nyit.

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 11 éve
valentinx New England Patriots 1 730 — A "fejlesztő srác" 🍺🏈🇭🇺👾📱
A fórumon az oldalsó menüsávot hogy lehet eltüntetni? Eltűnt a "menü elrejtése" gomb, fórumolvasás szempontjából kényelmesebb volt a szélesebb nézet.Dub
sorry, javítva
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
A fórumon az oldalsó menüsávot hogy lehet eltüntetni? Eltűnt a "menü elrejtése" gomb, fórumolvasás szempontjából kényelmesebb volt a szélesebb nézet.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
nem 2 nap múlva nyit a piac? 😊Farky
de, illetve az amerikaiak már most hétvégén előreállítják az órát, szóval ez is mindjárt javítva lesz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 291 — ℧
nem 2 nap múlva nyit a piac? 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
valentinx New England Patriots 1 730 — A "fejlesztő srác" 🍺🏈🇭🇺👾📱
hatalmas ötlet a visszaszámláló, de két észrevétel

1)a kevésbé járatosak kedvéért nem ártana mutatni h mi a visszaszámlálás tárgya
2) nem szerencsés, hogy a logót elfedi, főleg tekintve hogy abban a sávban ahol elhelyezkedik mindenhol máshol csak üres területek vannak.

szerintem.briareos
nyilván ezek ott lesznek 😀 de most még csak alakítgatom és nem akartam azzal bíbelődni, hogy elrejtem az átlaguser elől 😀
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
hatalmas ötlet a visszaszámláló, de két észrevétel

1)a kevésbé járatosak kedvéért nem ártana mutatni h mi a visszaszámlálás tárgya
2) nem szerencsés, hogy a logót elfedi, főleg tekintve hogy abban a sávban ahol elhelyezkedik mindenhol máshol csak üres területek vannak.

szerintem.

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 155 — Eagles fan
Forrásmegjelöléssel szabad átvenni 1-1 prospect ismertetőt az Eagles blogra, vagy inkább csak linkeljek?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
valentinx New England Patriots 1 730 — A "fejlesztő srác" 🍺🏈🇭🇺👾📱
Mi van a fórummal? Több hónapos hsz-eket hoz legfrissebbnek?catattack
átállunk egy korszerűbb adatbázis modellre, pár hiba előfordulhat
több mint 11 éve
catattack 3 520
Mi van a fórummal? Több hónapos hsz-eket hoz legfrissebbnek?
több mint 11 éve
valentinx New England Patriots 1 730 — A "fejlesztő srác" 🍺🏈🇭🇺👾📱
Ha a hozzászólások sorrendje időrendben növekvőre van állítva akkor nem lehet topikokra feliratkozni.R2D2
Így már megvan, köszi. Javítva.
több mint 11 éve
R2D2 Green Bay Packers 11
Ha a hozzászólások sorrendje időrendben növekvőre van állítva akkor nem lehet topikokra feliratkozni.
több mint 11 éve
valentinx New England Patriots 1 730 — A "fejlesztő srác" 🍺🏈🇭🇺👾📱
Már sokadszor járok úgy, ha írok egy hozzászólást majd elküldöm kiírja, hogy töltés és nem történik semmi nem küldi el. Mi lehet ennek az oka? Elég kellemetlen újraírni egy huszonsoros hozzászólást.Bazzani
köszi, elvileg javítva, párszor frissíts, hogy biztos a legfrissebb scriptet használd, aztán ha még mindig fennáll, akkor jelezd
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Már sokadszor járok úgy, ha írok egy hozzászólást majd elküldöm kiírja, hogy töltés és nem történik semmi nem küldi el. Mi lehet ennek az oka? Elég kellemetlen újraírni egy huszonsoros hozzászólást.

több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
1. javítva
2. javítva
3. javítva
megerősítés jöhet 😊valentinx
Szuper, köszönjük! 😊
több mint 11 éve
valentinx New England Patriots 1 730 — A "fejlesztő srác" 🍺🏈🇭🇺👾📱
van valami gond a jobb oldali elrejthető menüvel, mindig elrejtem, de ha bármire kattintok (pl. alfórum), újra ott van teljes egészében
eddig nem így működött😕sapka
huhh köszi, jó megfigyelés, mindjárt utánajárokvalentinx
javítva, és a Beállítások is újraírva, témarendszert is hamarosan aktiválom
több mint 11 éve
valentinx New England Patriots 1 730 — A "fejlesztő srác" 🍺🏈🇭🇺👾📱
van valami gond a jobb oldali elrejthető menüvel, mindig elrejtem, de ha bármire kattintok (pl. alfórum), újra ott van teljes egészében
eddig nem így működött😕sapka
huhh köszi, jó megfigyelés, mindjárt utánajárok
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
van valami gond a jobb oldali elrejthető menüvel, mindig elrejtem, de ha bármire kattintok (pl. alfórum), újra ott van teljes egészében
eddig nem így működött😕

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
valentinx New England Patriots 1 730 — A "fejlesztő srác" 🍺🏈🇭🇺👾📱
Mobil verzió (sk17i + opera)
1: A felső lenyíló menük nem működnek. A fórumba csak a Profil -> Legutóbbi hozzászólások útvonalon tudok jelenleg eljutni.
2: A bejelentkezésnél nem lehetne megoldani, hogy hibás adatok megadása esetén maradjon a bejelentkező oldalon? Jelenleg nálam átdob a főoldalra.
3: A fórum szét van csúszva. Az eredménykövetős blokk szépen benne van a képernyőben, de az alatta lévő topicok kilógnak a háttérből, szélesebbek mint a képernyő.
dcsicsak
1. javítva
2. javítva
3. javítva

megerősítés jöhet 😊
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Mobil verzió (sk17i + opera)
1: A felső lenyíló menük nem működnek. A fórumba csak a Profil -> Legutóbbi hozzászólások útvonalon tudok jelenleg eljutni.
2: A bejelentkezésnél nem lehetne megoldani, hogy hibás adatok megadása esetén maradjon a bejelentkező oldalon? Jelenleg nálam átdob a főoldalra.
3: A fórum szét van csúszva. Az eredménykövetős blokk szépen benne van a képernyőben, de az alatta lévő topicok kilógnak a háttérből, szélesebbek mint a képernyő.