GÉPHÁZ

11 feliratkozó

1 hónapja
r.baggio Kansas City Chiefs Army West Point Black Knights 46 494 — No es importante
KÉSZ: FK/bowl.hu összeolvadás (link-átirányítás, új facebook doboz, fejlécek, stb)
kommentszerkesztő box upgrade, ban, törlés, regisztrált userek, bugfix

---

1) breaking news banner
2) keresés
3) szavazások
4) topicok átnevezése, törlése
5) kommentpiszkozat mentése
6) kedvenc hozzászólások, aranykommentek
7) kommentek fordított sorrendben, sötét téma
---
Bugok:
- mailgun

- botkommentek törlése
- beragadt "új komment"
- ncaa adatlap logók

Szerkesztette: r.baggio

4 napja
r.baggio Kansas City Chiefs Army West Point Black Knights 46 494 — No es importante
Röviden tesztelgettem a keresést.
Elsőre nincs gond vele. 😁
Fattyu
Annyit tudni kell még róla, hogy a válaszüzenetek nincsenek indexelve, tehát azok a kommentek, amikben idézés van, nem jönnek fel találatnak

"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
4 napja
Áhh eszembe jutott még egy ötlet a fórumhoz.
Mi lenne ha lenne megint olyan lehetőség, hogy az adott topicban lehessen a legrégebbi olvasatlan üzenetre ugrani és onnan olvasni (fel vagy le kinek , hogy van/lesz beállítva) az összeset időrendi sorrendben? Sztem ez jó funkció volt régen is. Lehetne megint. Szerintetek?
Greengo
Hamarosan lesz donate gomb, aztán ha elég pénzmagot ültettek el, kihajt majd az is 😉

"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
4 napja
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 6 609 — Eagles fan
Áhh eszembe jutott még egy ötlet a fórumhoz.
Mi lenne ha lenne megint olyan lehetőség, hogy az adott topicban lehessen a legrégebbi olvasatlan üzenetre ugrani és onnan olvasni (fel vagy le kinek , hogy van/lesz beállítva) az összeset időrendi sorrendben? Sztem ez jó funkció volt régen is. Lehetne megint. Szerintetek?

Szerkesztette: Greengo

E-A-G-L-E-S EAGLES !
5 napja
Fattyu New Orleans Saints 1 008
Röviden tesztelgettem a keresést.
Elsőre nincs gond vele. 😁

8 napja
Kájzerszóze New Orleans Saints 2 502 — playoffs???
nem tudok a cikkhez megjegyzést tenni.
előugrik az adatlap stb, de max a discuss jöl elő. mi a baj?

10 napja
Ahogy látom most már megy az új avatar feltöltése mindenkinek

10 napja
Stez SMU Mustangs 32 831
meg mindig kollene vissza az avatarom
Stez

r.baggio
Oke, most megy, koszi. Igazabol azert irtam be, mert masfel napja hiaba probalkoztam, nem toltotte fel a kepet.

10 napja
Stez

10 napja
Stez SMU Mustangs 32 831

10 napja
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 1 403 — Do Your Job
Nálam durván szétesett a Saints fóruma. Másnál nem?

Nandito
Este kijavítjuk
r.baggio
megtörtént

img tagek közé nem szabad szóközt tenni... de hamarosan meglesz oldva, hogy ez többé ne okozzon ilyen galibát
r.baggio
Hú, baszki, lehet, hogy én voltam. Bocsánat! (kellene már az a szemüveg csere.... 😕)

2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
10 napja
Fattyu New Orleans Saints 1 008
A Breaking news banner jó lett.
Tetszik! 😎.

10 napja

Nandito
Este kijavítjuk
r.baggio
megtörtént

img tagek közé nem szabad szóközt tenni... de hamarosan meglesz oldva, hogy ez többé ne okozzon ilyen galibát

10 napja
steelwolf Pittsburgh Steelers 1 865 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
A Steelers PO eredménykövetőben nincs hsz! 😊

10 napja
Matthew99 New Orleans Saints 5 101 — Invisible man
Lesz pucér csajos topik??? 😀 😀 😀 😀 😀
♉gaben♉
Vannak is már hszek ebbe a topikba csak szét vannak szórva a Bears/Browns/Eredménykövető topikokba.

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
10 napja

Nandito
Este kijavítjuk

10 napja
♉gaben♉ Oakland Raiders Texas Longhorns 5 051 — Longhorns Still Strong
Lesz pucér csajos topik??? 😀 😀 😀 😀 😀

Give me the Cup!!!
10 napja
Löfli Arizona Cardinals Clemson Tigers 12 199 — ellenIktriad

Nandito
valaki megint elkúrt egy kódot, akkor szokta ezt csinálni...

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
No risk it, no biscuit!
Don't blink!
10 napja
Nandito Tennessee Titans 1 887 — Titans fan

Music City Miracle
12 napja
Erről kaptál e-mailt 😊 ?
Loncsi
Akkor Loncsinak hála a mailküldés is jó már 😊

12 napja
Loncsi Minnesota Vikings 8
Ezer éve bowl.hu/one-ként van a könyvjelzőmben ez az oldal. Ha az fk-ra akarok menni akkor azt írom be. Nagyon sok embernek szerintem a bowl ma már csak a fórumot jelenti. Csak azért változtassak pár másodperc alatt a kedvencekben, mert néhány kattintásvadász bithuszárnak kell a látogatottság fk-n? Hát nem szívesen.
samu09
Melyik az egyszerűbb dolog? Ha nem érdekel az fk, a könyvjelző cseréje bowl.hu/forum-ra, vagy minden amfoci iránt érdeklődő igényeire figyelve egy jól működő és kezelhető, hírportál+fórum kombó létrehozása? Ha pedig levezényeltünk mindent, lesznek még a korábbi bowl.hu-tól megszokott komolyabb hangvételű cikkek ott is, de az fk-ra sem kizárólag rövidhírek mennek.

Az fk-nak nem volt fóruma, mi ezt adjuk bele, részünkről viszont mindig óriási hiányosság volt a gyakran frissülő tartalom, ezután már a fórum főoldala tulajdonképp elég, hogy maximum két kattintással minden új információ magyarul eljusson hozzád és kibeszélhesd.
r.baggio
Erről kaptál e-mailt 😊 ?
12 napja
NincsNev 1
Most már lehetséges az avatarok cseréje!
Megoldásához többek között tárhelyet szabadítottam fel a szerveren, minden 2016-os vagy azelőtti avatar törlésre került, így ha 2017/18/19-ben töltötted fel az avatarod, semmi változást nem kell, hogy láss. Ha előtte, akkor most lecserélheted valamilyen személyre szabottabbra 😉.
Loncsi
Szuper!

Szerkesztette: NincsNev
12 napja
kristóf17 Indianapolis Colts 1 703 — Colts fan
Az oldal védelmében, mivel pont, hogy ezer éve már csak a fórumról szól a dolog, pont annyi ideje úgy is van a könyvjelzőmben. Egész véletlen így észre sem vettem ezt az fk-s megoldást. Azt hiszem olyan 5 kattintás lehetett anno 😉
12 napja
steelwolf Pittsburgh Steelers 1 865 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ezzel az (lehet) a baj, h az emberek nem biztos h kapcsolnak h az Fk-n a fórumra kell menni h ide juss el!

12 napja
samu09 Houston Texans 2 062 — I like the Texans, I like who we are
Ezer éve bowl.hu/one-ként van a könyvjelzőmben ez az oldal. Ha az fk-ra akarok menni akkor azt írom be. Nagyon sok embernek szerintem a bowl ma már csak a fórumot jelenti. Csak azért változtassak pár másodperc alatt a kedvencekben, mert néhány kattintásvadász bithuszárnak kell a látogatottság fk-n? Hát nem szívesen.
samu09
Melyik az egyszerűbb dolog? Ha nem érdekel az fk, a könyvjelző cseréje bowl.hu/forum-ra, vagy minden amfoci iránt érdeklődő igényeire figyelve egy jól működő és kezelhető, hírportál+fórum kombó létrehozása? Ha pedig levezényeltünk mindent, lesznek még a korábbi bowl.hu-tól megszokott komolyabb hangvételű cikkek ott is, de az fk-ra sem kizárólag rövidhírek mennek.

Az fk-nak nem volt fóruma, mi ezt adjuk bele, részünkről viszont mindig óriási hiányosság volt a gyakran frissülő tartalom, ezután már a fórum főoldala tulajdonképp elég, hogy maximum két kattintással minden új információ magyarul eljusson hozzád és kibeszélhesd.
r.baggio
Én csak kifejeztem elégedetlenségemet. Ez az oldal hónapok óta csak fórumként szolgál. Eddig is tudta mindenki, merre van az fk. Tán be lehetett volna tenni egy felugrót, hogy ez az url most már az fk-ra megy, akarok e oda menni vagy maradok a forumon? Oszt mindenki maga dönti el.
12 napja
samu09