Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Budapesten öt boltjuk is van: http://www.kohazy.hu/?id=termekek&product=biokill_pumpas_rovarolo&art_id=14001&hj=0&nyelv=hunapeszos
Köszi, de Pest nekem azér nem mindennapi utam.

Meg ha nagyon nem találsz még Szekszárdon is meg tudom kérdezni.Matthew99
Írok egy sms-t holnap, ha NEM találtam Újvárosban.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Budapesten öt boltjuk is van: http://www.kohazy.hu/?id=termekek&product=biokill_pumpas_rovarolo&art_id=14001&hj=0&nyelv=hun
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 574 — Invisible man
Meg ha nagyon nem találsz még Szekszárdon is meg tudom kérdezni.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Pakson nézted a Gazdaboltot a nagy postával szemben?Matthew99
Nem. Elküldök oda is vkit, mert sztem nem érek haza, amig nyitva van. Napközben meg nem vagyok itthon... THX.
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 574 — Invisible man
Pakson nézted a Gazdaboltot a nagy postával szemben?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Biokill rovarölőt hol tudok beszerezni?szaba
http://www.hermesafesz.hu/inc/boltkepek/302.phpSobri Jóska
Holnap megnézem Újávorsban a hasonló kaliberű boltok készletét, remélem találok.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
Biokill rovarölőt hol tudok beszerezni?szaba
http://www.hermesafesz.hu/inc/boltkepek/302.php

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Biokill rovarölőt hol tudok beszerezni?szaba
a google nevű boltban sok segítőkész ember várja kérdésedJJ
Nem akarok netről rendelni. Mást meg nagyon nem találtam, ami konkrét lenne. De a topik is erre való, hogy kérdezzek.
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 679 — no es importante
Biokill rovarölőt hol tudok beszerezni?szaba
a google nevű boltban sok segítőkész ember várja kérdésed


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Biokill rovarölőt hol tudok beszerezni?
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
fetomy: Lehet hülyeséget mondok, de tv-n lehet azért szaggat jobban, mert az ugye nagyobb felbontás és lehet ahoz kevés a gép. Vagy talán valami nagyobb képfrissítés kellene hozzá.
Kábellel nem hinném, hogy nagy baj lenne ha átjön a gép és állítgatni is tudtad, max még nézz szét milyen drivert ajánlanak hozzá erre a célra.süti
Elvileg a monitor felbontása magasabb. Driver probléma lesz az...
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Mint mondtam teljesen tükröződés mentesre nem lehet,és ahogy írod a optikai szakember is ezt mondta.Nem lehet teljesen eltűnttetni a de lecsökkenti olyan szintre hogy engem pl nem zavar.Cowboykarcsi
Értem köszi. Nekem ilyen téren nincs összehasonlítási alapom, azért kérdeztem rá nehogy átbasszanak az üzletbe... Lehet tényleg ez is minimálisnak számít, de mivel eddig ennyit se láttam így még ez is zavaró. 😊 Holnap még akkor kipróbálom osztálytársamét is, hogy megnyugodjak.

Arra gondoltam, hogy csináltass ugyanolyat, mint a régi volt.
Azt hittem egy Erlendur-fannak átmegy az üzenet. 😊Sobri Jóska
Ugyanolyanra már nincsen pénzem. 😀 Azért bízom benne, hogy kicserélik, egy pótszemüveg meg nem árthat.

Tisztításhoz: Nekem jó ez a textiles is, max mikor nagyon koszos be kell vizezni. Elvileg tisztítás közbe dörzsölhette szét egy porszem (!), azért is csodálkoztam, hogy ha még ők adták hozzá ezt a szart akkor mégis hogyan... lehet, hogy az atlétád is hasonló anyagú. Nekem is van olyan pólóm amivel tisztára tudtam törülni és nem is utána ment szét, de én ezek után már rálehelni se merek... 😀

fetomy: Lehet hülyeséget mondok, de tv-n lehet azért szaggat jobban, mert az ugye nagyobb felbontás és lehet ahoz kevés a gép. Vagy talán valami nagyobb képfrissítés kellene hozzá.
Kábellel nem hinném, hogy nagy baj lenne ha átjön a gép és állítgatni is tudtad, max még nézz szét milyen drivert ajánlanak hozzá erre a célra.
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Akkor ha zavar, maradj a réginél. Mi értelme váltani? 😊Sobri Jóska
A régin megkopott a réteg és behomályosít. Garancia papírral fel lett küldve, de azt mondták, hogy az ilyen lencséket nem szokták kicserélni... Garancia papíron is rajta van, hogy hiába járnak el a legkörültekintőbben ilyen előfordulhat és ezért nem vállalnak felelősséget... na mondom akkor mire jár a garancia, ha már kopásra se... ? Meg vajon mitől kopna le mikor külön erre a célra tervezett kendővel tisztítom és tokba van ha nincs rajtam... Biztos unalmamba flexelgetem... Néztem is mikor mondta a csaj...süti
amúgy fura ez a dolog mert én is kaptam hozzá de én nem szerettem,viszont van egy régi összement atléta pólóm már évek óta azzal tisztítom és nincs jobb nála legyen az akármilyen csácsi speciális törlőruha.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Összekötöttem a gépemet a tv-vel, HDMI kábellel. Tudja valaki miért van az, hogy
1) a Madden menüben még megy, de a meccset nem tudom tv-n látva játszani?
2) a videók kissé akadoznak. Az ilyen HD videók jobban (de azok a gépemen sem mennek olyan gyönyörű simán), viszont a sima divx-ek, sőt, még a jobb minőségű (hd-vel ellátott) youtube videók sem simák.?fetomy
nyilván a videókártya lesz a bűnös az akadozás miatt. milyen kártya?haromt
valami Intel X3100 vagy mi..

amúgy közben azt elértem, hogy a sima videók ne akadjanak. HD kevésbé, de még kicsit akad, de igazából az olyan durván nem fontos, inkább csak szimplán a filmek miatt érdekelt. Egyébként nem tudom pontosan mi volt a gond. Aspect ratio változtatással elértem, hogy ne legyen pici lecsúszva a TV-képen a desktopból, illetve beállítottam, hogy ne jelenítse meg a dolgokat laptopon és tv-n is, csak tv-n. Ezek után a tv-n kb. olyan minden, mint a laptopon volt, tehát nem akad, egyedül játszani nem tudok továbbra sem.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
Akkor ha zavar, maradj a réginél. Mi értelme váltani? 😊Sobri Jóska
A régin megkopott a réteg és behomályosít. Garancia papírral fel lett küldve, de azt mondták, hogy az ilyen lencséket nem szokták kicserélni... Garancia papíron is rajta van, hogy hiába járnak el a legkörültekintőbben ilyen előfordulhat és ezért nem vállalnak felelősséget... na mondom akkor mire jár a garancia, ha már kopásra se... ? Meg vajon mitől kopna le mikor külön erre a célra tervezett kendővel tisztítom és tokba van ha nincs rajtam... Biztos unalmamba flexelgetem... Néztem is mikor mondta a csaj...süti
Arra gondoltam, hogy csináltass ugyanolyat, mint a régi volt.
Azt hittem egy Erlendur-fannak átmegy az üzenet. 😊

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
De.A mögüled érkező és a lencsébe verődő fényerősséget tompítja,nem lesz teljesen "tükröződés mentes" de abszolút lecsökkenti olyan szintre hogy nem zavar,nekem kb 3 éve ilyen van,jóféle.Cowboykarcsi
Nekem sötétedős lencse után lett most ilyen és engem rohadtul zavar. Optikába aztmondták, hogy ez teljesen hiper szuper lencse ettől jobban már nem lehet vele mit kezdeni és csak a sötétedős lencse után zavar.

Nálad mondjuk aluljáróba vagy sötétebb helyen is szembevillannak a dolgok ha hátulról van egy kis fény? Vagy pl buszon ülve elhalad szemből egy kocsi azt is visszavtükröződik egy kicsit nem?

Zeiss SV AS lencsém van esetleg ha ebből tudna mondani valaki valamit.
SV-re single versiont, AS-re meg vékonyított lencsét találtam, de eladó szerint ez mindegyik gyártónál más...
Lehet, hogy tényleg csak engem zavar, mert eddig semmi nem villant be és nagyon szokatlan... csak nem jó tapasztalataim vannak az optikásokról se. 😛süti
Mint mondtam teljesen tükröződés mentesre nem lehet,és ahogy írod a optikai szakember is ezt mondta.Nem lehet teljesen eltűnttetni a de lecsökkenti olyan szintre hogy engem pl nem zavar.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Akkor ha zavar, maradj a réginél. Mi értelme váltani? 😊Sobri Jóska
A régin megkopott a réteg és behomályosít. Garancia papírral fel lett küldve, de azt mondták, hogy az ilyen lencséket nem szokták kicserélni... Garancia papíron is rajta van, hogy hiába járnak el a legkörültekintőbben ilyen előfordulhat és ezért nem vállalnak felelősséget... na mondom akkor mire jár a garancia, ha már kopásra se... ? Meg vajon mitől kopna le mikor külön erre a célra tervezett kendővel tisztítom és tokba van ha nincs rajtam... Biztos unalmamba flexelgetem... Néztem is mikor mondta a csaj...
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
De.A mögüled érkező és a lencsébe verődő fényerősséget tompítja,nem lesz teljesen "tükröződés mentes" de abszolút lecsökkenti olyan szintre hogy nem zavar,nekem kb 3 éve ilyen van,jóféle.Cowboykarcsi
Nekem sötétedős lencse után lett most ilyen és engem rohadtul zavar. Optikába aztmondták, hogy ez teljesen hiper szuper lencse ettől jobban már nem lehet vele mit kezdeni és csak a sötétedős lencse után zavar.

Nálad mondjuk aluljáróba vagy sötétebb helyen is szembevillannak a dolgok ha hátulról van egy kis fény? Vagy pl buszon ülve elhalad szemből egy kocsi azt is visszavtükröződik egy kicsit nem?

Zeiss SV AS lencsém van esetleg ha ebből tudna mondani valaki valamit.
SV-re single versiont, AS-re meg vékonyított lencsét találtam, de eladó szerint ez mindegyik gyártónál más...
Lehet, hogy tényleg csak engem zavar, mert eddig semmi nem villant be és nagyon szokatlan... csak nem jó tapasztalataim vannak az optikásokról se. 😛süti
Akkor ha zavar, maradj a réginél. Mi értelme váltani? 😊

több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
De.A mögüled érkező és a lencsébe verődő fényerősséget tompítja,nem lesz teljesen "tükröződés mentes" de abszolút lecsökkenti olyan szintre hogy nem zavar,nekem kb 3 éve ilyen van,jóféle.Cowboykarcsi
Nekem sötétedős lencse után lett most ilyen és engem rohadtul zavar. Optikába aztmondták, hogy ez teljesen hiper szuper lencse ettől jobban már nem lehet vele mit kezdeni és csak a sötétedős lencse után zavar.

Nálad mondjuk aluljáróba vagy sötétebb helyen is szembevillannak a dolgok ha hátulról van egy kis fény? Vagy pl buszon ülve elhalad szemből egy kocsi azt is visszavtükröződik egy kicsit nem?

Zeiss SV AS lencsém van esetleg ha ebből tudna mondani valaki valamit.
SV-re single versiont, AS-re meg vékonyított lencsét találtam, de eladó szerint ez mindegyik gyártónál más...
Lehet, hogy tényleg csak engem zavar, mert eddig semmi nem villant be és nagyon szokatlan... csak nem jó tapasztalataim vannak az optikásokról se. 😛
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
Szemüvegeseket kérdezném, hogy a tükröződésmentes lencse pontosan mit takar?
Én úgy tudtam, hogy akkor nem csillog be a szemüveg és pláne nem vakít szembe a nap ha mögöttem süt... Nem ezeket szürné ki?süti
De.A mögüled érkező és a lencsébe verődő fényerősséget tompítja,nem lesz teljesen "tükröződés mentes" de abszolút lecsökkenti olyan szintre hogy nem zavar,nekem kb 3 éve ilyen van,jóféle.Cowboykarcsi
Szerintem is csak ilyet érdemes venni, egyszer volt felnőtt fejjel hagyományos, az kurva szar volt. Az ilyet viszont észre se veszed, hogy rajtad van, szóval nem tudom mennyivel drágább, de bármennyivel, megéri. 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Összekötöttem a gépemet a tv-vel, HDMI kábellel. Tudja valaki miért van az, hogy
1) a Madden menüben még megy, de a meccset nem tudom tv-n látva játszani?
2) a videók kissé akadoznak. Az ilyen HD videók jobban (de azok a gépemen sem mennek olyan gyönyörű simán), viszont a sima divx-ek, sőt, még a jobb minőségű (hd-vel ellátott) youtube videók sem simák.?fetomy
nyilván a videókártya lesz a bűnös az akadozás miatt. milyen kártya?
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Köszi! 😊
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
fetomy: Nem tudom milyen VGA-d van, de catalystba lehet rengeteg mindent állítgatni lehet ott nem stimmel valami.

Szemüvegeseket kérdezném, hogy a tükröződésmentes lencse pontosan mit takar?
Én úgy tudtam, hogy akkor nem csillog be a szemüveg és pláne nem vakít szembe a nap ha mögöttem süt... Nem ezeket szürné ki?süti
De.A mögüled érkező és a lencsébe verődő fényerősséget tompítja,nem lesz teljesen "tükröződés mentes" de abszolút lecsökkenti olyan szintre hogy nem zavar,nekem kb 3 éve ilyen van,jóféle.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Nem tudja valaki, hogy mi ez: akamai/controllpanel.exe
Megállás nélkül ezt akarja futtatni(telepíteni) a gépem.
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
fetomy: Nem tudom milyen VGA-d van, de catalystba lehet rengeteg mindent állítgatni lehet ott nem stimmel valami.

Szemüvegeseket kérdezném, hogy a tükröződésmentes lencse pontosan mit takar?
Én úgy tudtam, hogy akkor nem csillog be a szemüveg és pláne nem vakít szembe a nap ha mögöttem süt... Nem ezeket szürné ki?