Politika
63 feliratkozó
27 perce
Ezért nem is írtam hozzá semmit, szenvedjen mindenki aki belenéz 😃Ez valami katasztrófa volt, soha többé nem pazarlom az időmet ilyenekre, pedig erre aludtam el
Nomac
r.baggio
10 órája
Engem szórakoztatott.farhát meg vályi is taszít erősen.Ez valami katasztrófa volt, soha többé nem pazarlom az időmet ilyenekre, pedig erre aludtam el
Nomac
r.baggio
Kelét szeretem de cska miatta tuti rá se nézek
Negritis, a vajda
És valóban Kele volt az egyetlen, aki jól riposztozott és érvelt egyszerre. Mindenki más csak a saját sérelmeit személyeskedte , de Kele miatt megérte megnézni. Ő mostanra valahogy megtalálta a hangját, és egyre jobb az ilyen vitaműsorokban.
10 órája
farhát meg vályi is taszít erősenEz valami katasztrófa volt, soha többé nem pazarlom az időmet ilyenekre, pedig erre aludtam el
Nomac
r.baggio
Kelét szeretem de cska miatta tuti rá se nézek
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
10 órája
Az élet nem tehet arról, hogy Raiders fan lettél. 😀Nekem is nehéz, pedig nem vagyok transznemű.Egy transzneműnek az élet nehéz, ezt is kutatások bizonyítják.cracksRuszinról tudható, hogy nem egy agysebész, de egyébként nem mondott semmi rosszat, csak azt hogy egy transzneműnek nehéz a katonaság. Amit egyébként el tudok képzelni, abszolút megértőként is (vannak erre klinikai kutatások).
telex.hu/belfold/2026/06/25/nemcsok-denes-allamtitkar-videk-es-telepulesfejlesztesi-miniszterium-ner-elios-peticio
telex.hu/belfold/2026/06/25/amnesty-international-ruszin-szendi-romulusz-transznemu-emberek-honvedseg
Negritis, a vajda
A másik ügyre meg azt gondolom, hogy a pragmatikus érvek felülírják az elveket. Nem leszek meglepődve, hogy 10.31-ével megszűnik a kinevezése.
Gyurma Pappa
szaba
resistance is futile
*Mondja ezt egy Jags, Honvéd, Suns szurker. 😀
11 órája
Kommunikációs szinten.Jelenleg az egyetlen világhatalom, ami legalább törekszik.Nyilván elvárom az Uniótól hogy a corporate greedet fogja vissza.Olyanok ők nyilván.
Gyurma Pappa
Kampman
Gyurma Pappa
11 órája
Ez valami katasztrófa volt, soha többé nem pazarlom az időmet ilyenekre, pedig erre aludtam el
Nomac

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
11 órája
Azért még mindig jobb a helyzet mint a jueszéjben.Nyilván elvárom az Uniótól hogy a corporate greedet fogja vissza.Olyanok ők nyilván.
Gyurma Pappa
Kampman
Az EU-ban elég erős a különböző szervezetek lobbija és elég nagy kontrollt tudnak gyakorolni a különböző multicégek felett.
Vannak persze kisiklások, de csak rajtunk múlik, hogy mennyire tartjuk őket kordában az államokon és az EU-n keresztül.
11 órája
Jelenleg az egyetlen világhatalom, ami legalább törekszik.Nyilván elvárom az Uniótól hogy a corporate greedet fogja vissza.Olyanok ők nyilván.
Gyurma Pappa
Kampman

11 órája
Nyilván elvárom az Uniótól hogy a corporate greedet fogja vissza.Olyanok ők nyilván.
Gyurma Pappa
11 órája
Kiwi, görög dinnye, banán. A mai búza is GMO, ha láttál már alakort lábon, látható a különbség.Az, hogy nekik megfelel-e, annak az étrendi hatásait hosszútávon még nem ismerjük. Azt sem tudjuk, magában a növényben milyen változásokat indíthat be hosszútávon. Arról nem beszélve, hogy ezzel a magyar agrárium is kaphat egy óriási pofont, mert azok a nemzetközi élelmiszer-ipari és mezőgazdasági cégek kerülhetnek majd előnybe, akik ezen a téren rendelkeznek tőkével és technológiával. Alapvetően vérzik több sebből az egész.Mondjuk az EU génmódosított élelmiszerek engedélyezése nagyon felháborított. Illetve az is, hogy ezt a Tisza képviselők támogatták.Ezt nem értem. Ha a franciáknak, németeknek, spanyoloknak megfelel, akkor nekünk mi bajunk lehet belőle, ami nekik nem?
szaba
Őszentsége Sobri Jóska
szaba
Holnap ide a Fishingre vizet a honvédség hoz. Ha választanom kell az éhhalál és a GMO között, én utóbbira szavazok. Nyilván elvárom az Uniótól hogy a corporate greedet fogja vissza.

13 órája
Az, hogy nekik megfelel-e, annak az étrendi hatásait hosszútávon még nem ismerjük. Azt sem tudjuk, magában a növényben milyen változásokat indíthat be hosszútávon. Arról nem beszélve, hogy ezzel a magyar agrárium is kaphat egy óriási pofont, mert azok a nemzetközi élelmiszer-ipari és mezőgazdasági cégek kerülhetnek majd előnybe, akik ezen a téren rendelkeznek tőkével és technológiával. Alapvetően vérzik több sebből az egész.Mondjuk az EU génmódosított élelmiszerek engedélyezése nagyon felháborított. Illetve az is, hogy ezt a Tisza képviselők támogatták.Ezt nem értem. Ha a franciáknak, németeknek, spanyoloknak megfelel, akkor nekünk mi bajunk lehet belőle, ami nekik nem?
szaba
Őszentsége Sobri Jóska
13 órája
Mondjuk az EU génmódosított élelmiszerek engedélyezése nagyon felháborított. Illetve az is, hogy ezt a Tisza képviselők támogatták.Ezt nem értem. Ha a franciáknak, németeknek, spanyoloknak megfelel, akkor nekünk mi bajunk lehet belőle, ami nekik nem?
szaba
13 órája
Mondjuk az EU génmódosított élelmiszerek engedélyezése nagyon felháborított. Illetve az is, hogy ezt a Tisza képviselők támogatták.
15 órája
Olvastam mint mondott, csak csekély értelmű, de nem rossz szándékú medvebocsról fordítottam magyarra, hogy mit is szeretett volna mondani a vezénylőtábornok elvtárs. Romulusz azért (a katonáskodáson kívül, azt én nem tudom megítélni) elég sok mindenhez csekély értelmű medvebocsként áll hozzá.nem azt mondta, hogy nehéz a katonaság, hanem azt mondta, hogy "Tehát ha saját magával nincsen tisztában, akkor elég nehéz fegyvert adni a kezébe szerintem."cracksRuszinról tudható, hogy nem egy agysebész, de egyébként nem mondott semmi rosszat, csak azt hogy egy transzneműnek nehéz a katonaság. Amit egyébként el tudok képzelni, abszolút megértőként is (vannak erre klinikai kutatások).
telex.hu/belfold/2026/06/25/nemcsok-denes-allamtitkar-videk-es-telepulesfejlesztesi-miniszterium-ner-elios-peticio
telex.hu/belfold/2026/06/25/amnesty-international-ruszin-szendi-romulusz-transznemu-emberek-honvedseg
Negritis, a vajda
Gyurma Pappa
a transznemű viszont tisztában van magával, és csak a csekély értelmű medvebocsok gondolják, hogy attól, hogy valaki transznemű, nincs tisztában a nemi identitásával, vagy "magával".
azt nem vitatom, hogy transzneműként a sereg nehéz. sőt, úgy az élet is en-bloc. de abban sem vagyok biztos, hogy nem transzneműek között még nem volt olyan, aki a sereget nehéznek találta...
Ruszin-Szendi úrnak javasolnám, hogy figyeljünk oda a szavakra, és akkor nem lesz baj.
rva

16 órája
Tudom cheesy meg rózsaszín szemüvegen keresztül nézi a világot, de egyik kedvenc sorozatomból egy ideillő rész:nem azt mondta, hogy nehéz a katonaság, hanem azt mondta, hogy "Tehát ha saját magával nincsen tisztában, akkor elég nehéz fegyvert adni a kezébe szerintem."cracksRuszinról tudható, hogy nem egy agysebész, de egyébként nem mondott semmi rosszat, csak azt hogy egy transzneműnek nehéz a katonaság. Amit egyébként el tudok képzelni, abszolút megértőként is (vannak erre klinikai kutatások).
telex.hu/belfold/2026/06/25/nemcsok-denes-allamtitkar-videk-es-telepulesfejlesztesi-miniszterium-ner-elios-peticio
telex.hu/belfold/2026/06/25/amnesty-international-ruszin-szendi-romulusz-transznemu-emberek-honvedseg
Negritis, a vajda
Gyurma Pappa
a transznemű viszont tisztában van magával, és csak a csekély értelmű medvebocsok gondolják, hogy attól, hogy valaki transznemű, nincs tisztában a nemi identitásával, vagy "magával".
azt nem vitatom, hogy transzneműként a sereg nehéz. sőt, úgy az élet is en-bloc. de abban sem vagyok biztos, hogy nem transzneműek között még nem volt olyan, aki a sereget nehéznek találta...
Ruszin-Szendi úrnak javasolnám, hogy figyeljünk oda a szavakra, és akkor nem lesz baj.
rva
17 órája
nem azt mondta, hogy nehéz a katonaság, hanem azt mondta, hogy "Tehát ha saját magával nincsen tisztában, akkor elég nehéz fegyvert adni a kezébe szerintem."cracksRuszinról tudható, hogy nem egy agysebész, de egyébként nem mondott semmi rosszat, csak azt hogy egy transzneműnek nehéz a katonaság. Amit egyébként el tudok képzelni, abszolút megértőként is (vannak erre klinikai kutatások).
telex.hu/belfold/2026/06/25/nemcsok-denes-allamtitkar-videk-es-telepulesfejlesztesi-miniszterium-ner-elios-peticio
telex.hu/belfold/2026/06/25/amnesty-international-ruszin-szendi-romulusz-transznemu-emberek-honvedseg
Negritis, a vajda
Gyurma Pappa
a transznemű viszont tisztában van magával, és csak a csekély értelmű medvebocsok gondolják, hogy attól, hogy valaki transznemű, nincs tisztában a nemi identitásával, vagy "magával".
azt nem vitatom, hogy transzneműként a sereg nehéz. sőt, úgy az élet is en-bloc. de abban sem vagyok biztos, hogy nem transzneműek között még nem volt olyan, aki a sereget nehéznek találta...
Ruszin-Szendi úrnak javasolnám, hogy figyeljünk oda a szavakra, és akkor nem lesz baj.
Szerkesztette: rva
17 órája
Nekem is nehéz, pedig nem vagyok transznemű.Egy transzneműnek az élet nehéz, ezt is kutatások bizonyítják.cracksRuszinról tudható, hogy nem egy agysebész, de egyébként nem mondott semmi rosszat, csak azt hogy egy transzneműnek nehéz a katonaság. Amit egyébként el tudok képzelni, abszolút megértőként is (vannak erre klinikai kutatások).
telex.hu/belfold/2026/06/25/nemcsok-denes-allamtitkar-videk-es-telepulesfejlesztesi-miniszterium-ner-elios-peticio
telex.hu/belfold/2026/06/25/amnesty-international-ruszin-szendi-romulusz-transznemu-emberek-honvedseg
Negritis, a vajda
A másik ügyre meg azt gondolom, hogy a pragmatikus érvek felülírják az elveket. Nem leszek meglepődve, hogy 10.31-ével megszűnik a kinevezése.
Gyurma Pappa
szaba
18 órája
Egy transzneműnek az élet nehéz, ezt is kutatások bizonyítják.cracksRuszinról tudható, hogy nem egy agysebész, de egyébként nem mondott semmi rosszat, csak azt hogy egy transzneműnek nehéz a katonaság. Amit egyébként el tudok képzelni, abszolút megértőként is (vannak erre klinikai kutatások).
telex.hu/belfold/2026/06/25/nemcsok-denes-allamtitkar-videk-es-telepulesfejlesztesi-miniszterium-ner-elios-peticio
telex.hu/belfold/2026/06/25/amnesty-international-ruszin-szendi-romulusz-transznemu-emberek-honvedseg
Negritis, a vajda
A másik ügyre meg azt gondolom, hogy a pragmatikus érvek felülírják az elveket. Nem leszek meglepődve, hogy 10.31-ével megszűnik a kinevezése.
Gyurma Pappa
20 órája
cracksRuszinról tudható, hogy nem egy agysebész, de egyébként nem mondott semmi rosszat, csak azt hogy egy transzneműnek nehéz a katonaság. Amit egyébként el tudok képzelni, abszolút megértőként is (vannak erre klinikai kutatások).
telex.hu/belfold/2026/06/25/nemcsok-denes-allamtitkar-videk-es-telepulesfejlesztesi-miniszterium-ner-elios-peticio
telex.hu/belfold/2026/06/25/amnesty-international-ruszin-szendi-romulusz-transznemu-emberek-honvedseg
Negritis, a vajda
A másik ügyre meg azt gondolom, hogy a pragmatikus érvek felülírják az elveket. Nem leszek meglepődve, hogy 10.31-ével megszűnik a kinevezése.

20 órája
Látványos posztmodern kommunikációs influenszerpolitizálás. Nyilván tetszik az embereknek. Ahogy Orbán hasonló megnyilvánulásai is tetszettek eleinte. Attól, hogy tetszik még nem evidens, hogy hasznos is. Hatalomtechnikailag az, az biztos, hosszútavon -láthattuk- kevéske. Szubjektíven engem is szórakoztat, egy rendszerváltáshoz lehet, hogy kevés.Majd fog, eddig az embereknek ez is tetszik.Én nem róvom fel neki, hogy nem képes ezen egy csettintésre túllendülni, szerintem itt igazán megmutatkozik, hogy ő is ember, neki is vannak érzései.Amiken az ő pozíciójában szerencsésebb/okosabb lenne továbblépnie.
ervinator
Őszentsége Sobri Jóska
Kell a showmusor.
Lúdas Solymi
Őszentsége Sobri Jóska
Egy rendszerváltáshoz kevés, de ahogy korábban te is mondtad, MP ezekkel a megmozdulásaival szépen elfedi azt, hogy sok helyen még nincs érdemi munka, mert még állnak fel a minisztériumok, plusz leveszi a figyelmet róluk, így nem őket kérdezgetik.Látványos posztmodern kommunikációs influenszerpolitizálás. Nyilván tetszik az embereknek. Ahogy Orbán hasonló megnyilvánulásai is tetszettek eleinte. Attól, hogy tetszik még nem evidens, hogy hasznos is. Hatalomtechnikailag az, az biztos, hosszútavon -láthattuk- kevéske. Szubjektíven engem is szórakoztat, egy rendszerváltáshoz lehet, hogy kevés.Majd fog, eddig az embereknek ez is tetszik.Én nem róvom fel neki, hogy nem képes ezen egy csettintésre túllendülni, szerintem itt igazán megmutatkozik, hogy ő is ember, neki is vannak érzései.Amiken az ő pozíciójában szerencsésebb/okosabb lenne továbblépnie.
ervinator
Őszentsége Sobri Jóska
Kell a showmusor.
Lúdas Solymi
Őszentsége Sobri Jóska
Biztos eljön az a pillanat amikor megunja ezeket a beszólogatásokat, de legalábbis kevesebb lesz belőle.
Meg várhatóan a sajtótájékoztatókat se ő fogja mindig tartani.
20 órája
cracksA Nemcsokos valóban meglepő, látva azt, hogy mennyien utalják, de utána MP tett olyan kijelentéseket, hogy látják a visszajelzéseket és h senkinek sincs garantálva a helye.
telex.hu/belfold/2026/06/25/nemcsok-denes-allamtitkar-videk-es-telepulesfejlesztesi-miniszterium-ner-elios-peticio
telex.hu/belfold/2026/06/25/amnesty-international-ruszin-szendi-romulusz-transznemu-emberek-honvedseg
Negritis, a vajda
Lehet ez egy jelzés, hogy augusztusig vagy adott ideig kell kibírniuk a dolgozóknak amíg nincs lerendezve az EU-s pénz, aztán majd intézkednek az illetővel kapcsolatban.
Azért ne felejtsük el, hogy iszonyatos káderhiány van és vannak olyan területek, ahol nem tudnak válogatni.
Vitézy is elmondta, hogy ő is csak azért koordinálja az EU-s pénzekkel kapcsolatos dolgokat, mert tudja h mit hogyan kell intézni, kihez kell fordulni, mik a formai követelmények, stb.
Itt és most nincs lehetőség pepecselni meg hibázni.
Ha és amennyiben ezt az illetőt nem távolítják el az első adandó alkalommal vagy teszik át mondjuk egy olyan vezetői, tanácsadói pozícióba ahol nincs érdemi hatásköre a dolgozók felett, akkor az jelzésértékű lehet.
20 órája
cracksMondjuk a Ruszinos interjú inkább a telex clickbait címje miatt lett hírértékű
telex.hu/belfold/2026/06/25/nemcsok-denes-allamtitkar-videk-es-telepulesfejlesztesi-miniszterium-ner-elios-peticio
telex.hu/belfold/2026/06/25/amnesty-international-ruszin-szendi-romulusz-transznemu-emberek-honvedseg
Negritis, a vajda
Lesz ez még így se!
21 órája
Fruzsi lehet végre ért valamit? 😊aztán gyorsan kiderül hogy nope
Szerkesztette: Negritis, a vajda
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
21 órája
sztem ennek a "nép" örül, mert ez a patkány örüljön ha a börtönt megússzatelex.hu/belfold/2026/06/25/vegkielegites-nelkul-maradhat-lanczi-tamas-es-a-szuverenitasvedelmi-hivatal-elnokhelyettesei
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
21 órája
crackstelex.hu/belfold/2026/06/25/nemcsok-denes-allamtitkar-videk-es-telepulesfejlesztesi-miniszterium-ner-elios-peticio
telex.hu/belfold/2026/06/25/amnesty-international-ruszin-szendi-romulusz-transznemu-emberek-honvedseg
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!