warr_b

Washington Commanders

warr_b
Utoljára láttuk
1 órája
Regisztrált
több mint 7 éve
Fórum hozzászólások
30 109

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"



Utolsó 10 fórum hozzászólás

2 órája
warr_b Washington Commanders 30 109 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 24.hu/belfold/2026/06/06/deak-daniel-megafon/
Beki
Ha mostantól kormányfüggetlen, akkor eddig...?
Idézném Kovi tanácsát Geronazzo Mária felé: " Fogjad a faszokat!"
Tactful Cactus
Fuhh hallod, milyen nőt láttunk ma a Bazilikánál... Anorexiás test, a mellei egyenként nagyobbak voltak mint a fejem, a szája meg legalább kétszer akkora volt, mint Geronazzónak 😳😱


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
7 órája
warr_b Washington Commanders 30 109 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Gyors döntő volt...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
7 órája
warr_b Washington Commanders 30 109 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.

Löfli
Curacao?
Sixo
Majdnem
Zöld-foki Szigetek
zacknorb
Azt hittem Tahiti 😂


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
12 órája
warr_b Washington Commanders 30 109 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Tippjátéknál nem akarjuk kivenni, vagy legalább jelentősen csökkenteni a végső győztes és gól király leadást? Szerintem teljesen irreálissá teszi a végig tippelést ez az 50 meg 25 pont ilyenekre.
zavi27
Miért? 8 pont egy teli, van 100+ meccs. Gólkirályt meg eleve úgyse találja el senki, végső győztesnek meg mindenki ugyanazt az 5-6 gárdát fogja bökni... de nekem mindegy, lehet felezni, mondjuk 25 és 15.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 napja
warr_b Washington Commanders 30 109 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 telex.hu/sport/2026/06/05/teljesen-megvaltozik-a-merkozesek-elotti-ceremonia-a-labdarugo-vilagbajnoksagon

A lényegre koncentrálnak szokás szerint 😅


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 napja
warr_b Washington Commanders 30 109 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Bohózat ez az egész Garros 🙄


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 napja
warr_b Washington Commanders 30 109 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Fuhh gecc, Zverev az új gyík...

Egyik noname olasz se fogja megverni, szóval marad a reménykedés, hogy jó szokásához híven összefossa magát és elbassza...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 napja
warr_b Washington Commanders 30 109 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A War machine már top10-ben van a Netflixen a megtekintésekben 😄


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 napja
warr_b Washington Commanders 30 109 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.portfolio.hu/gazdasag/20260604/vegleg-kivonul-magyarorszagrol-az-egyik-nepszeru-csomagkuldo-es-automatahalozat-841306

Az emagos sameday


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 napja
warr_b Washington Commanders 30 109 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
lehetne ilyet is, hogy kinek szurkolsz az adott kontinensről, kezdem:

Afrika: Kongói DK Klárikával
Ázsia: Üzbegisztán nyilván
CONCACAF: Curacao a hollandokkal
Dél-Amerika: a kokós Kolumbia
Európa: passz, legyen Norvégia
Óceánia: hmm, nehéz döntés
Löfli
Afrika: Kongói DK, csere: Cape Verde
Ázsia: üzbégek, a többit nem kedvelem
CONCACAF: Curacao, csere: Mexikó
Dél-Amerika: Paraguay, csere a másik guay
Európa: skótok, csere: spanyolok
Óceánia: abból az egyből vajon 😀
warr_b
vannak itt még értelmes emberek szerencsére!
Löfli
A két földrajzból bukott egymás vállát veregeti. " Ausztrália Ázsia része, nem is kérdés!"
Sixo
Hát b*szod, az ázsiai selejtezpcsoportból jutottak ki. Azerbajdzsán és Izrael meg az európai selejtezősorozatokban indul, ettől még nyilván nem Európában van egyik se. Úgy teszel mint ha nem tudnád pontosan, és csak kötözködsz, inkább tanulmányozd a karibi szigetvilágot 😉 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"

Legkedveltebb fórum hozzászólások

3 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 109 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ma van 20 éve, hogy találkoztunk feleségemmel 😊
Szabadnap, egész napos program, végigjártuk a helyeket ahol találkoztunk, ahol akkor laktunk ő is, én is, volt mozi, este meg vacsora 🥰


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 30 109 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 30 109 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Tegnap veszekedtünk a feleségemmel, és azt mondta, hogy igazam van.
Help, ilyenkor mi van??? 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 109 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Fiatal koromban MTK ultra voltam, a rigmusokra emlékezve rólam is simán készülhetett ilyen pillanatfelvétel. Úgyhogy ennyi alapján nem ítéltek el senkit. És a világ legszomorúbb dolga (között van), ha ennyiből ítélkeznek emberek.
Klaci79
Neeeee 😀
somoskovig


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 109 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
18 évvel ezelőtt találkoztunk feleségemmel, nagykorú lett a kapcsolatunk 😁🥰


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 109 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Tegyetek már be valami viccet inkább 😃
JC6 - a zsidó
A német szerveknél faji tisztasági intelligenciatesztet dolgoznak ki.

Bizottság: Mondjon egy kétjegyű számot!
Első jelölt: 67.
Bizottság: Na és miért pont 67? Miért nem 76?
Első jelölt: Nem! 67!
Bizottság feljegyzi: "erős, árja jellem".

Jön a második jelölt.
Bizottság: Mondjon egy kétjegyű számot!
Második jelölt: 53.
Bizottság: Na és miért pont 53? Miért nem 35?
Második jelölt: Hát, lehetne éppen 35 is.
Bizottság feljegyzi: "árjához közeli jellem".

Jön a harmadik jelölt, Stirlitz.
Bizottság: Mondjon egy kétjegyű számot!
Stirlitz: 44.
Bizottság: Na és miért pont 44? Miért nem... Na, Stirlitz, elég volt ezekből a hülye zsidó trükkökből!

😂


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 109 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Greg Olsen fiánál szívtranszplantációra lesz szükség valószínűleg 😕
 www.espn.com/blog/carolina-panthers/post/_/id/35056/former-panthers-tight-end-greg-olsen-says-sons-heart-reaching-its-end
empty taxi
Eh... remélem rendben lesz a srác.
Nálunk a kisebbik született egy egy centis lyukkal a szívén, ott is katéteres szívműtéttel riogattak 6 éves kora körül. Ehhez képest egy, másfél év alatt szépen eltűnt neki, semmi baja, a doki se akarta elhinni. Alig 5 évesen igazi vasgyúró, annyit eszik mint én 🤣🥰


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 30 109 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 109 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Feleségem elszaladt vásárolni, aztán hozott nekem sört is, pedig nem is kértem 😊❤


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 109 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Kunhalmi azt mondja a Partizánban hogy 300.000-es MSZP szavazótömb van 😀😀😀
Nincs az az Isten hogy a tizede megvan ennek. Vagy csak én élek ekkora buborékban?
Heisman nádor
Összeadta az életkorukat.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"