warr_b
- Utoljára láttuk
- 1 órája
- Regisztrált
- több mint 7 éve
- Fórum hozzászólások
- 30 109

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
Legaktívabb fórum topikok
| Topik | Hozzászólások |
|---|---|
| Egyéb témák / Soccer | 4 882 |
| Egyéb témák / Politika | 3 118 |
| NFL - Csapatfórumok / Washington Commanders | 2 147 |
| Egyéb témák / Olimpia | 1 689 |
| Egyéb témák / Koronavírus 2024 | 1 433 |
| Egyéb témák / Gyűlölködjünk | 969 |
| Egyéb témák / USA és a világ | 869 |
| Egyéb témák / Atlétika | 671 |
| Egyéb témák / Jégkorong | 642 |
| Egyéb témák / OFF topik | 594 |
Utolsó 10 fórum hozzászólás
2 órája
Fuhh hallod, milyen nőt láttunk ma a Bazilikánál... Anorexiás test, a mellei egyenként nagyobbak voltak mint a fejem, a szája meg legalább kétszer akkora volt, mint Geronazzónak 😳😱24.hu/belfold/2026/06/06/deak-daniel-megafon/Ha mostantól kormányfüggetlen, akkor eddig...?
Beki
Idézném Kovi tanácsát Geronazzo Mária felé: " Fogjad a faszokat!"
Tactful Cactus

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
7 órája
Gyors döntő volt...

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
7 órája
Azt hittem Tahiti 😂MajdnemCuracao?
Löfli
Sixo
Zöld-foki Szigetek
zacknorb

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
12 órája
Tippjátéknál nem akarjuk kivenni, vagy legalább jelentősen csökkenteni a végső győztes és gól király leadást? Szerintem teljesen irreálissá teszi a végig tippelést ez az 50 meg 25 pont ilyenekre.Miért? 8 pont egy teli, van 100+ meccs. Gólkirályt meg eleve úgyse találja el senki, végső győztesnek meg mindenki ugyanazt az 5-6 gárdát fogja bökni... de nekem mindegy, lehet felezni, mondjuk 25 és 15.
zavi27

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 napja
telex.hu/sport/2026/06/05/teljesen-megvaltozik-a-merkozesek-elotti-ceremonia-a-labdarugo-vilagbajnoksagonA lényegre koncentrálnak szokás szerint 😅

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 napja
Bohózat ez az egész Garros 🙄

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 napja
Fuhh gecc, Zverev az új gyík... Egyik noname olasz se fogja megverni, szóval marad a reménykedés, hogy jó szokásához híven összefossa magát és elbassza...

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 napja
A War machine már top10-ben van a Netflixen a megtekintésekben 😄

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 napja
www.portfolio.hu/gazdasag/20260604/vegleg-kivonul-magyarorszagrol-az-egyik-nepszeru-csomagkuldo-es-automatahalozat-841306Az emagos sameday

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 napja
Hát b*szod, az ázsiai selejtezpcsoportból jutottak ki. Azerbajdzsán és Izrael meg az európai selejtezősorozatokban indul, ettől még nyilván nem Európában van egyik se. Úgy teszel mint ha nem tudnád pontosan, és csak kötözködsz, inkább tanulmányozd a karibi szigetvilágot 😉 😀A két földrajzból bukott egymás vállát veregeti. " Ausztrália Ázsia része, nem is kérdés!"vannak itt még értelmes emberek szerencsére!lehetne ilyet is, hogy kinek szurkolsz az adott kontinensről, kezdem:Afrika: Kongói DK, csere: Cape Verde
Afrika: Kongói DK Klárikával
Ázsia: Üzbegisztán nyilván
CONCACAF: Curacao a hollandokkal
Dél-Amerika: a kokós Kolumbia
Európa: passz, legyen Norvégia
Óceánia: hmm, nehéz döntés
Löfli
Ázsia: üzbégek, a többit nem kedvelem
CONCACAF: Curacao, csere: Mexikó
Dél-Amerika: Paraguay, csere a másik guay
Európa: skótok, csere: spanyolok
Óceánia: abból az egyből vajon 😀
warr_b
Löfli
Sixo

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
Legkedveltebb fórum hozzászólások
3 hónapja
Ma van 20 éve, hogy találkoztunk feleségemmel 😊Szabadnap, egész napos program, végigjártuk a helyeket ahol találkoztunk, ahol akkor laktunk ő is, én is, volt mozi, este meg vacsora 🥰

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 3 éve

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 3 éve
Tegnap veszekedtünk a feleségemmel, és azt mondta, hogy igazam van. Help, ilyenkor mi van??? 😀

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 hónapja
Fiatal koromban MTK ultra voltam, a rigmusokra emlékezve rólam is simán készülhetett ilyen pillanatfelvétel. Úgyhogy ennyi alapján nem ítéltek el senkit. És a világ legszomorúbb dolga (között van), ha ennyiből ítélkeznek emberek.Neeeee 😀
Klaci79
somoskovig

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
18 évvel ezelőtt találkoztunk feleségemmel, nagykorú lett a kapcsolatunk 😁🥰

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Tegyetek már be valami viccet inkább 😃A német szerveknél faji tisztasági intelligenciatesztet dolgoznak ki.
JC6 - a zsidó
Bizottság: Mondjon egy kétjegyű számot!
Első jelölt: 67.
Bizottság: Na és miért pont 67? Miért nem 76?
Első jelölt: Nem! 67!
Bizottság feljegyzi: "erős, árja jellem".
Jön a második jelölt.
Bizottság: Mondjon egy kétjegyű számot!
Második jelölt: 53.
Bizottság: Na és miért pont 53? Miért nem 35?
Második jelölt: Hát, lehetne éppen 35 is.
Bizottság feljegyzi: "árjához közeli jellem".
Jön a harmadik jelölt, Stirlitz.
Bizottság: Mondjon egy kétjegyű számot!
Stirlitz: 44.
Bizottság: Na és miért pont 44? Miért nem... Na, Stirlitz, elég volt ezekből a hülye zsidó trükkökből!
😂

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Greg Olsen fiánál szívtranszplantációra lesz szükség valószínűleg 😕Eh... remélem rendben lesz a srác.
www.espn.com/blog/carolina-panthers/post/_/id/35056/former-panthers-tight-end-greg-olsen-says-sons-heart-reaching-its-end
empty taxi
Nálunk a kisebbik született egy egy centis lyukkal a szívén, ott is katéteres szívműtéttel riogattak 6 éves kora körül. Ehhez képest egy, másfél év alatt szépen eltűnt neki, semmi baja, a doki se akarta elhinni. Alig 5 évesen igazi vasgyúró, annyit eszik mint én 🤣🥰

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 3 éve

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Feleségem elszaladt vásárolni, aztán hozott nekem sört is, pedig nem is kértem 😊❤

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Kunhalmi azt mondja a Partizánban hogy 300.000-es MSZP szavazótömb van 😀😀😀Összeadta az életkorukat.
Nincs az az Isten hogy a tizede megvan ennek. Vagy csak én élek ekkora buborékban?
Heisman nádor

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"