Kézilabda

18 feliratkozó

3 órája
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 395 — Keep pounding
Azt kéne megnézni, hogy a beleöntött pénz és a felmutatott eredmény milyen összhangban van egymással.
Ha annyira nem fasza - márpedig nem az - akkor mindenkit elzavarni a gecibe és hozni valakiket - fingom sincs kit - aki esetleg hajlandó lenne nem opénzért csinálni. Azt ha jól csinálja, akkor gecijól megfizetni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
15 órája
slowmotion Dallas Cowboys 28 005 — Cowboys fan
Igazából nem Chemának kéne távozni, (illetve nem csak neki), hanem az egész kócerájnak nagylacistul. De ez úgysem fog megtörténni, kinevezik Chema 2.0-át, legyen az bárki, és minden halad tovább.
gabokocka
Sajnos mivel Nagy Laci a mag,ar kézilabdázás legnagyobb alakja minimum az utolsó harminc évben, ezért természetesnek veszik, hogy jó sportvezető is.

Pedig azt már láttuk, hogy a kettő között nem feltétlenül erős a korreláció.

Nyilván azt veszik, hogy a Veszprém is mindig odaért a Final Four közelébe, tehát ért hozzá. Igaz, az Építők volt a kézilabda Fradija, nem a pozitív értelemben.
20 órája
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 395 — Keep pounding
Igazából nem Chemának kéne távozni, (illetve nem csak neki), hanem az egész kócerájnak nagylacistul. De ez úgysem fog megtörténni, kinevezik Chema 2.0-át, legyen az bárki, és minden halad tovább.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
21 órája
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 474
 telex.hu/sport/2026/06/09/ferfi-kezi-vb-torokorszag-szaud-arabia-szabad-kartya-magyarorszag-lemaradt

Szánalmas.hu....ha így tènyleg tavozik Chema akkor örülök hogy így alakult
dande2
Nem szanalmas. A kezilabdaban kb. sosem az erosek kapjak a szabadkartyakat, hanem uzleti alapon osztjak oket. Az elejetol tudni lehetett, hogy nem kapjuk meg. Az a szanalmas, hogy onerobol nem sikerult kiharcolni. Csak most megint lehet mutogtni masokra, mert hat az mindig egyszerubb, mintsem belatni, hogy a sajat palacsintaban van szar.
Stez
Persze de akkor fèlreèrthető voltam, èn sem arra èrtettem hogy nem mi kaptuk meg hanem èppen hogy ebben kellett remènykednünk.... miközben csont nèlkül kint kellene lennünk...
dande2
Magyar Péter a hibás
21 órája
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 232 — Így remélem megfelelek nektek.....
 telex.hu/sport/2026/06/09/ferfi-kezi-vb-torokorszag-szaud-arabia-szabad-kartya-magyarorszag-lemaradt

Szánalmas.hu....ha így tènyleg tavozik Chema akkor örülök hogy így alakult
dande2
Nem szanalmas. A kezilabdaban kb. sosem az erosek kapjak a szabadkartyakat, hanem uzleti alapon osztjak oket. Az elejetol tudni lehetett, hogy nem kapjuk meg. Az a szanalmas, hogy onerobol nem sikerult kiharcolni. Csak most megint lehet mutogtni masokra, mert hat az mindig egyszerubb, mintsem belatni, hogy a sajat palacsintaban van szar.
Stez
Persze de akkor fèlreèrthető voltam, èn sem arra èrtettem hogy nem mi kaptuk meg hanem èppen hogy ebben kellett remènykednünk.... miközben csont nèlkül kint kellene lennünk...
21 órája
Stez SMU Mustangs 48 781 — Whoops, looks like something went wrong.
 telex.hu/sport/2026/06/09/ferfi-kezi-vb-torokorszag-szaud-arabia-szabad-kartya-magyarorszag-lemaradt

Szánalmas.hu....ha így tènyleg tavozik Chema akkor örülök hogy így alakult
dande2
Nem szanalmas. A kezilabdaban kb. sosem az erosek kapjak a szabadkartyakat, hanem uzleti alapon osztjak oket. Az elejetol tudni lehetett, hogy nem kapjuk meg. Az a szanalmas, hogy onerobol nem sikerult kiharcolni. Csak most megint lehet mutogtni masokra, mert hat az mindig egyszerubb, mintsem belatni, hogy a sajat palacsintaban van szar.

22 órája
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 232 — Így remélem megfelelek nektek.....
 telex.hu/sport/2026/06/09/ferfi-kezi-vb-torokorszag-szaud-arabia-szabad-kartya-magyarorszag-lemaradt

Szánalmas.hu....ha így tènyleg tavozik Chema akkor örülök hogy így alakult
22 órája
Stez SMU Mustangs 48 781 — Whoops, looks like something went wrong.
No szabadkartya, no vb. Bye Chema.

1 napja
Stez SMU Mustangs 48 781 — Whoops, looks like something went wrong.
Ne menjünk el szó nélkül, hogy az Ifi BL-t a Debrecen nyerte és a Fradi, Győr is final fourban volt.
Kár, hogy felnőtt szinten ugyanolyan súlytalanok lesznek, mint az összes többi utánpótlásgenerációnk.
ervinator
Hat asszem ez volt az elso vagy a masodik ifjusagi BL-ideny, mert korabban ilyen formaban ilyet nem rendeztek, igy meg elegge kezdetleges a mezony amugy, es igen, teljesen sulytalanok lesznek a felnottek, mert az utanpotlasban jatszanak a magyarok, e a kulfoldi nevek helyett oket viszont a felnottbe mar nem viszik tovabb (nem Debrecenben, hanem a Gyor, Fradi kettosre gondolok).

De ugye nalunk ez nem ujdonsag, hogy az utanpotlasaink mennyire jok, mert a ferfiaknal es a noknel is folyamatosan dontoket jatszunk, raadasul Eb- meg vb-dontoket, tehat nem kis versenyek vegen vannak ott... aztan mire eljutnak a felnottig, ket-harom ev alatt szamos jatekos teljesen leepul. Peldaul a 2018-as up-vilagbajnok csapatbol osszesen talan oten tudtak stabilan megragadni a felnottvalogatottban, de kozuluk kb. csak Klujber olyan, aki stabil, a tobbiek, mint Tovizi, Pasztor, Faluvegi, Marton mind hullamzoak, Fodor Csenge offjt meg koszonjuk meg a kapitanynak, akivel kapcsolatban azert szep csendben kirajzolodott mar, hogy velhetoen a valogatottnal zajlo teljes mentalis szetesesben, meg a keretben levo szethuzasban nem kis resze van.

Ugyhogy egyebkent az is lehet, hogy a noi valogatott azert jelentosen jobb lenne/lehetne, es egy edzovaltas utan javulni is fog, ha eljutunk odaig, mert a 2018-as noi nagy up-generacio jatekosai a legjobb korban vannak.

2 napja
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 067
Ne menjünk el szó nélkül, hogy az Ifi BL-t a Debrecen nyerte és a Fradi, Győr is final fourban volt.
Kár, hogy felnőtt szinten ugyanolyan súlytalanok lesznek, mint az összes többi utánpótlásgenerációnk.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
2 napja
Stez SMU Mustangs 48 781 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk igy is tartom, hogy amit Gyorben csinalnak a noknel kezi cimszo alatt, az nem kis szo. De azert szarjon sunt a Gyor, mert amugy az elso felido vegen az utolso ket perccel, meg a masodik felidoben az elso tiz percben konkretan elbukta a meccset, aminek az elso 28 perceben siman dominalt.
Stez
nem a Győr érdemeit csökkentem, de azért női csapatsportban mindig sokkal könnyebb villantani
itt is van kb 4-5 csapat, a ffiaknál meg van 10-12 akik tényleg számítanak és BL győzelemre esélyesek
ugyanez van pl női kosárlabdában is
NB2
Ez mondjuk azert is van, mert a noknel sorra mennek csodbe a nagyobb klubok, mig a ferfiaknal meg mindig kerulnek elo, ahova beleontik a penzt es nem sajnaljak, ott kevesbe engedik a tobbseget megszunni. A noknel eleg wtf volt peldaul, hogy a Viperst siman hagytak kukaba vagni ugy, hogy rendre final fourban voltak.

De azert szerintem amugy a ferfiaknal is ritkan van 10+ csapat, ami tenyleg eselyes a BL-cimre, annak ellenere, hogy van egy nagyobb csoport, ami "szamit" es nem rossz, de naluk is inkabb 3-5 csapat van altalaban minden evben, ami kiemelkedik jatekeroben. A noknek ez mondjuk 2-3 inkabb.

2 napja
yooker New York Giants 7 490 — Expect the Best !
Hat en nem szomorkodom annyira
Vamossal Albekkel magyarabb ez a Metz mint a Gyor
Jovore meg elhozzak a legnagyobb klasszist onnantol mar nincs mese ugy se
2 napja
NB2 New England Patriots 28 751 — nabege2@yahoo.com
Mondjuk igy is tartom, hogy amit Gyorben csinalnak a noknel kezi cimszo alatt, az nem kis szo. De azert szarjon sunt a Gyor, mert amugy az elso felido vegen az utolso ket perccel, meg a masodik felidoben az elso tiz percben konkretan elbukta a meccset, aminek az elso 28 perceben siman dominalt.
Stez
nem a Győr érdemeit csökkentem, de azért női csapatsportban mindig sokkal könnyebb villantani
itt is van kb 4-5 csapat, a ffiaknál meg van 10-12 akik tényleg számítanak és BL győzelemre esélyesek
ugyanez van pl női kosárlabdában is
2 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 376 — Kinek mit intézett a kormánya
Vámos Petrának azért örülök

Poloska vagyok.
2 napja
beltazor Michigan Wolverines 2 966 — Pfizer & Moderna fan
Boukti olyan szinten dominans, hogy jovore tuti az ETO nyeri. (Persze ha nincs serules)

2 napja
Stez SMU Mustangs 48 781 — Whoops, looks like something went wrong.
A második félidőt nagyon elszúrta a Győr, kicsit bealudt Johansson is.
Későn húzta meg a hét emberes támadást, későn rotált és nem védekeztünk nyitottat egyszer sem.
Támadásban teljesen belassultak, Stanko hozott kreativitást és lendületet, de se szélre nem tudtunk ziccert kialakítani se a beállót megjátszani.
ETO szinten ez egy közepes csapat, kevés világsztárral.
Akikből Jörgensen, Breistöl, Dahl meg Elver is gyengébb, mint válogatottban szokott lenni. Hagman kiöregszik, Kristiansen részmunkaidős, Dulfer csak hátul klasszis.
Kb De Paula, Sakho, Housheer a klasszisok ilyen formában.
Willie Parker
Mondjuk De Paulan kvazi majdnem a teljes final four elment. Tegnap is rengeteget hibazott, es ma meg nagyon jol kezdett, de az elso felido utolso perceiben pont o volt, aki foloslegesen vallalt rossz helyzetekbol, meg szort el jo par labdat, amikbol visszajott, majd forditott a Metz.
Stez
Hàt mert senki semmit nem vállalt.
Housheer a második félidőben 1/3, Jorgensen 0/5, és eladtak 10 labdát ketten.
Willie Parker
De en az elso felidorol beszeltem. 😊

2 napja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 474
A második félidőt nagyon elszúrta a Győr, kicsit bealudt Johansson is.
Későn húzta meg a hét emberes támadást, későn rotált és nem védekeztünk nyitottat egyszer sem.
Támadásban teljesen belassultak, Stanko hozott kreativitást és lendületet, de se szélre nem tudtunk ziccert kialakítani se a beállót megjátszani.
ETO szinten ez egy közepes csapat, kevés világsztárral.
Akikből Jörgensen, Breistöl, Dahl meg Elver is gyengébb, mint válogatottban szokott lenni. Hagman kiöregszik, Kristiansen részmunkaidős, Dulfer csak hátul klasszis.
Kb De Paula, Sakho, Housheer a klasszisok ilyen formában.
Willie Parker
Mondjuk De Paulan kvazi majdnem a teljes final four elment. Tegnap is rengeteget hibazott, es ma meg nagyon jol kezdett, de az elso felido utolso perceiben pont o volt, aki foloslegesen vallalt rossz helyzetekbol, meg szort el jo par labdat, amikbol visszajott, majd forditott a Metz.
Stez
Hàt mert senki semmit nem vállalt.
Housheer a második félidőben 1/3, Jorgensen 0/5, és eladtak 10 labdát ketten.
2 napja
Stez SMU Mustangs 48 781 — Whoops, looks like something went wrong.
A második félidőt nagyon elszúrta a Győr, kicsit bealudt Johansson is.
Későn húzta meg a hét emberes támadást, későn rotált és nem védekeztünk nyitottat egyszer sem.
Támadásban teljesen belassultak, Stanko hozott kreativitást és lendületet, de se szélre nem tudtunk ziccert kialakítani se a beállót megjátszani.
ETO szinten ez egy közepes csapat, kevés világsztárral.
Akikből Jörgensen, Breistöl, Dahl meg Elver is gyengébb, mint válogatottban szokott lenni. Hagman kiöregszik, Kristiansen részmunkaidős, Dulfer csak hátul klasszis.
Kb De Paula, Sakho, Housheer a klasszisok ilyen formában.
Willie Parker
Mondjuk De Paulan kvazi majdnem a teljes final four elment. Tegnap is rengeteget hibazott, es ma meg nagyon jol kezdett, de az elso felido utolso perceiben pont o volt, aki foloslegesen vallalt rossz helyzetekbol, meg szort el jo par labdat, amikbol visszajott, majd forditott a Metz.

2 napja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 474
A második félidőt nagyon elszúrta a Győr, kicsit bealudt Johansson is.
Későn húzta meg a hét emberes támadást, későn rotált és nem védekeztünk nyitottat egyszer sem.
Támadásban teljesen belassultak, Stanko hozott kreativitást és lendületet, de se szélre nem tudtunk ziccert kialakítani se a beállót megjátszani.
ETO szinten ez egy közepes csapat, kevés világsztárral.
Akikből Jörgensen, Breistöl, Dahl meg Elver is gyengébb, mint válogatottban szokott lenni. Hagman kiöregszik, Kristiansen részmunkaidős, Dulfer csak hátul klasszis.
Kb De Paula, Sakho, Housheer a klasszisok ilyen formában.
2 napja
beltazor Michigan Wolverines 2 966 — Pfizer & Moderna fan
Majdnem elrontottak megint. Elso a Domeban mikor az nyer akinek szurkoltam.
Remelem marad meg 5 evig az FF.

2 napja
Stez SMU Mustangs 48 781 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk igy is tartom, hogy amit Gyorben csinalnak a noknel kezi cimszo alatt, az nem kis szo. De azert szarjon sunt a Gyor, mert amugy az elso felido vegen az utolso ket perccel, meg a masodik felidoben az elso tiz percben konkretan elbukta a meccset, aminek az elso 28 perceben siman dominalt.

2 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 232 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor hiába minden próbálkozás nem jött be 😀
2 napja
Stez SMU Mustangs 48 781 — Whoops, looks like something went wrong.
Legalább Albek blt nyer 🙂
dande2
Amig nem lat palyat, addig van eselye a Metznek. Ha meg jatszik, a Gyornek. 😀
Stez
7-eseket már bedobott 😀
dande2
Hat ez... nem semmi! 😀

2 napja
bobi0092 Indianapolis Colts 4 854
Micsoda Jinx hullám (!!!)
2 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 232 — Így remélem megfelelek nektek.....
Legalább Albek blt nyer 🙂
dande2
Amig nem lat palyat, addig van eselye a Metznek. Ha meg jatszik, a Gyornek. 😀
Stez
7-eseket már bedobott 😀