NB2
- Utoljára láttuk
- 6 perce
- Regisztrált
- több mint 15 éve
- Fórum hozzászólások
- 28 799
Legaktívabb fórum topikok
Utolsó 10 fórum hozzászólás
3 perce
az ilyen szabálytalanságokat rohadtul büntetni kéne!!!
17 perce
ez Reynolds volt?
18 perce
mondtam, hogy lőnek egyetde mivel 1-1-et tippeltem tesómnak, maradjon így 😊
44 perce
mi a rák maradt ki!!!
45 perce
Szerintem egyet Kanada be fog kotorni
1 órája
így lesz jó a meccs
1 órája
Hazai palyan nyomja Kanada, de meg igy sincs telt haz. Fura. Lehet meg a bufeben varjak a juharszirupos fagyit.www.yahoo.com/news/world/article/empty-seats-seen-at-world-cup-game-after-controversy-over-ticket-prices-105442690.html
Stez
1 órája
szerintem európaiak biztos szívesen fociznakemlékeim szerint múltkor Kanada nagyon ergya volt, kíváncsi vagyok fejlődtek-eAz értelmesebb kanadaiak jégkorongoznak...
NB2
warr_b
basszus nekem 2 osztálytársam is kint él Kanadában!
1 órája
milyen sárga, piros 😀
1 órája
emlékeim szerint múltkor Kanada nagyon ergya volt, kíváncsi vagyok fejlődtek-e
Legkedveltebb fórum hozzászólások
több mint 10 éve
Első nap egy berlini általános iskolában, a nyári szünet után. A tanár névsorolást tart.-Mustafa El Ekh Zeri?
-Jelen.
-Ahmed El Cabul?
-Jelen.
Kadir Sel Ohlmi?
-Jelen.
-Mohammed End Ahrha?
-Jelen.
-Mi Cha Elma Ler?
Csend a teremben.
-Mi Cha Elma Ler?
Senki sem jelentkezik...
-Utoljára. -Mi Cha Elma Ler?
Erre feláll egy fiú a hátsó sorból, és így szól:
-Valószínűleg én vagyok, de az én nevemet úgy kell kimondani, hogy Michael Maier!
😀😀😀
több mint 2 éve
Az lehet ilyen újabb fajta kovid tünet, hogy csomó mindennél úgy érzem, mintha műanyagíze lenne?kicsomagolod előtte őket?😊
Mustár, sült kolbász, kávé, kaukázusi kefír...
warr_b
több mint 6 éve
Míting- Halló!
- Halló, sziasztok!
- Halló, halló hallotok?
- Én hallak, halló.
- Én nem hallom, ki az?
- Dani vagyok, nem hallasz?
- Tibi, Dani azt kérdezi, nem hallod-e.
- Nem hallom.
- Én hallom Danit, de Krisztit nem hallom, csak látom. De a Tibi is elég halk.
- Én se hallom a Krisztit, de nem is látom. Itt van egyáltalán?
- Dani azt mondja, ő hallja a Krisztit és a Tibit is, de Kriszti azt üzeni, nem hall senkit, csak a Danit, viszont mindenkit lát.
- Tibi, mondd meg a Daninak, hogy mondja meg a Krisztinek, hogy lépjen be újra a csevegésbe.
- Halló, most hallotok?
- Halló, igen.
- Halló, igen.
- Halló, igen.
- Na, akkor, ha mindenki lát és hall mindenkit, tán el is kezdhetjük.
- Tibi, miért van rajtad sombrero és mexikói bajusz?
- Véletlen benyomtam valami szar filtert ezen az appon és nem tudom kikapcsolni. Ráadásul meg se mozdíthatom a fejem, mert ha bólogatok, elindul a zene, és megtelik a képernyő rumbatökökkel. De ne is foglalkozzatok vele. Kriszti, hogy állunk?
- Délelőtt beszéltem az ügyféllel, és azt mond...mert a...stéhez, és…ármat. Mi a véleményetek?
- Fú, Kriszti nagyon akad a hangod, meg tudnád ismételni?
- Mondom azt mondta, hog… rték a költsé… shez.
- Még mindig nagyon akadsz…
- Várjatok, kimegyek a teraszra. Na szóval, ott tartottam, hogy BRRR VRUMMMMMMMMMMMM VRUMMMMMMMMMMM
- Mi történik?
- Ne haraguVRUUUUUMk, gallyazzák a fát a szomszédbaVRUUUUUM Visszajöttem inkább, közelebb ülök a routerhez, hátha jobb lesz. Szóval beszéltem az ügyféllel arról, merre tatatatatatatatatatatatatatatatatatatatatatatatatatatatatatatata
- Most mit csinál?
- tatatatatatatatatatatatatatatatatatatata
- Szerintem helikoptereset játszik.
- Hülye. Kriszti, megint beakadt a hangod!
- tatatatatatatatatatatatatatatatatatatatatatatatatata… Igapsirujsncaisr.. véleményeteket. Várjatok, átmegyek másik gépre. Nna, mindjárt jobb. Szóval az ügyfél arra lenne kíváncsi, hogy…
- COMPLACIENDO PARA TODOS LOS BAILADORES CON ESTA ROLA QUE DICEEEEEEEEEEE UN DOS TRES CUATRO
- Tibi, ez tőled jön?
- Bocs, bólintottam és beindult a mexikói filter.
- Akkor mostantól csak mereven bámulj előre, oké?
- Meg se mozdulok. Kriszti, mondhatod. Kriszti?
- Ő sem mozdul. Szerintem lefagyott.
- Srácok, Dani üzeni, hogy ő megint nem hall senkit, csak valami mexikói dalt.
- Én nem látom se a Danit, se a Krisztit. Tibi te látod a Danit?
- Aha. UN DOS TRES CUATRO… A PICSÁBA MÁR
- Srácok, nekem mennem kéne a gyerekkel matekozni…
- Kriszti üzeni, hogy elment a nete, de nagyon sokat haladtunk ma, meg hogy eredményes volt a meeting, és holnap ugyanitt folyt köv!
- Oké, halló.
- Halló.
- Halló.
több mint 12 éve
" Most olvastam a rendőrségi hírekben, hogy rasszista támadót keresnek. Felhívtam őket, erre kiderült, hogy nem állásajánlat....... "