NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Este megkezdi a PreSeason szereplést a Broncos.
Amire érdemes figyelni:
- Hillman vs Ball vs Moreno ///kezdőért. Külön érdemes figyelni, h Hillman 15-20 fonttal nehezebben mennyire tűnik jobban feature backnek, mit tud hozzá tenni a passz védekezéshez (ez Ballra is vontakozik)
- Julius Thomas vs Virgil Green ///roster spotért Itt Green igazából simán rostert ér, de túl nagy luxusnak tartom 4 TE cipelését. Amíg Julius Thomas volt a 4., a benne relylő potenciál miatt megérte, de Green nem ennyire szerencsés. Viszont ha veszít valszeg hamar talál magának más csapatot. Julius thomas meccsen igazából még nem láttuk jól játszani, elkapások terén se, még PS meccseken se. Most Tamme és Dressen hiányában itt a nagy lehetőség előtte, állítólag blokkolásban is sokat fejlődött, volt is honnan. Fura ezt írni, de Dressen és Tamme sérülése szvsz még jól is jött a csapatnak
- Nate Irving vs Stewart Breadley ///kezdőért, meg úgy általában akárki is nyer, az sötét (vad)ló lesz. Nem etnikai szempontból. Elsősorban nem is az érdekel, h ki a jobb, hanem h az NFL átlaghoz képest mit tudnak, nem mintha ma kiderülne... Szerintem Bradley nem jó, sosem volt az, Irvinget pedig még nem láttuk csak ST-ben. A szurkoló inkább annak szavaz bizalmat, akit még nem látott játszani, mint akit látott rosszul.
- Mike Adams vs Duke Ihenacho vs David Bruton vs Quinton Carter vs Quentin Jammer ///itten egyedül Rahim Moore tűnik biztos kezdőnek, a többiek közül talán Brutonnak van biztos helye a csapatban az ST miatt, de ő is küzdhet a kezdőért, mindenki más akár kezdő is lehet, akár a keretszűkítést se élhetik túl
- Továbbá a védelmi felállás, hol lesz Shaun Phillips helye, hogy néz ki a front6 nickelben, persze Sly Williams is sérüléssel bajlódott, úgyh esetleges korlátozott szerepe semmit nem jelent egyelőre, de azért érdemes számolni, h milyen arányban osztják meg a snappeket Knighton, Vickerson és Sly. Ayers vajon tud-e tényező lenni pass rush-ban, Quan Smith mennyi lehetőséget kap, stb....
A védelem a rotáció miatt sokkal képlékenyebb, offenseben az OL-t nem cserélgeti az ember, és általában elég szilár sorrend van az elkapók, futók és összekötők (TE) között. ráadásul nálunk a támadóknál amúgy is sokkal egyértelműbb, hogy hol ki lesz a kezdő, mint a védőknél, és a védelemben sokkal mélyebb a depth is, ezért kiélezettebb csaták várhatók a rosteren.

Személy szerint Ihenachora és Julius Thomasra vagyok a legkíváncsibb.

A meccs sikeressége persze abban mérhető majd, hogy hány játékosunk, mely posztról, mennyi időre dőlt ki.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 081 — SB 50 Champion @ Grund
Hát ha ez igaz lenne, akkor pont az olyan csapatoknak nem nagyon lenne szurkolója itthon, mint a Broncos, akik középcsapatként vannak jelen az NFL magyarországi ismertebbé válása óta... 😊

Én egyébként a Madden 06 idejében lettem Broncos fan, banális okból: Denverbe került a Superstar módban indított játékosom a drafton és ekkor kezdtem utánanézni a csapatnak, a történelme pedig egyből megfogott... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mondják, hogy alapvetően kétféle embertípus van. Az egyik az, amelyik a győztest választja, a másik típus pedig a gyengével, a vesztessel kezd el szimpatizálni. Így 15 év távlatából elég furcsa, de én az utóbbi típus vagyok, aki egy vesztes kis "vidéki" csapatot kedvelt meg, egy fiatal, tehetséges kis rookie QB-val, aki ugyan sorban bukta a meccseket, és több INT-et dobott, mint TD-t, de nem lehetett nem odafigyelni rá. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 081 — SB 50 Champion @ Grund
Üdv köztünk kamgez! 😊

Valóban egy érdekes téma, hogy ki hogyan választott magának csapatot vagy kedvenc játékost, PM pedig biztos sokakat "elcsábított" és így "átcsábított"... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Alapvetően Manning és Colts fan,és valahogy az utóbbi időben a Broncos is. Ami amúgy szerintem tudathasadásos állapot. 😀 Egy ideig itt fogom rontani a levegőt,remélem értelmes hozzászólásokkal.kamgez
Én nem érzem tudathasadásosnak, sőt, élvezem. 😊 (Nézd csak meg az avataromat.) Csak azt hittem, hogy mostanában kattantál rá a focira, és Manning-al már mint Broncos QB-val ismerkedtél meg. (Amiben nem lenne semmi rossz, sőt, örülünk minden új focirajongónak.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
kamgez 2
Hogy változnak az idők basszus, azt se gondoltam volna, hogy eljön az az idő amikor lesz olyan Broncos fan, aki Manning miatt kötődik a klubhoz, de a Colts már szóba sem jön 😀

Már csak 4 hét és jön a Football on your screen. 😊peterk2005
Alapvetően Manning és Colts fan,és valahogy az utóbbi időben a Broncos is.
Ami amúgy szerintem tudathasadásos állapot.
😀
Egy ideig itt fogom rontani a levegőt,remélem értelmes hozzászólásokkal.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hogy változnak az idők basszus, azt se gondoltam volna, hogy eljön az az idő amikor lesz olyan Broncos fan, aki Manning miatt kötődik a klubhoz, de a Colts már szóba sem jön 😀

Már csak 4 hét és jön a Football on your screen. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 326 — The Mathematician
szia kamgez
de nem brancos, hanem Broncos 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
kamgez 2
Sziasztok!

Hogyan is leszünk szurkolók...
Ha helybéli,lokálpatrióta vagy nem kérdés miért azt a csapatot kedveled az adott helyen,a kötődés kialakul független attól,hogy jó vagy rossz-e a kiválasztott csapat,ebben az esetben kevés a választásod.
Távoli országban élve,messziről figyelve az eseményeket már más a helyzet,a csapatválasztás öntudatlan állapotban történik általában,persze nagyban függ attól,hogy kit látsz először,és milyen a benyomás.
Nem is veszed észre,de a saját karakteredet,tulajdonságaidat keresed egy játékosban,aki éppenséggel lehet erős karakterű,ambiciózus,precíz,munkamániás,mindent irányítani akaró,maximalista,éppen mint Peyton Manning.
Azt gondolom mindenki olyan karakter keres amilyenné válni akar,vagy olyat akiben megtalálod magad,azonosulsz vele,vagy lehet hogy csak a karaktere nagyon izgalmas.(túl messzire vezet)

Így lettem én először Manning,majd hatalmas NFL fan,akit út közben kezdett bevonzani egy jó kézben lévő,tudatosan építkező,sok tehetséggel rendelkező csapat mint a Brancos.
Úgyhogy mondhatom,ma már kb annyira vagyok Peyton fan,mint Brancos fan.


Manning személyiségének másik része,ha csak a pályán lévő embert ismernéd,nem is hinnéd,hogy ő ilyen is tud lenni.
reméljük hamarosan Football on your screen lesz.

 www.youtube.com/watch?v=jn5zytfm9No
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Felhívnám a figyelmet a bal alsó sarokban lévő kis szövegre... 😊StormST
😀

Amúgy DT nyilván egy bronzszobor, de a másik kettő mellett nem hiszem, hogy PM annyira kilógna. Pár napja linkeltem a karjairól képet, szvsz fehér emberhez mérten igen csak jó karban van az öreg.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 081 — SB 50 Champion @ Grund
Felhívnám a figyelmet a bal alsó sarokban lévő kis szövegre... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
undisputedly
Ha nem ide jött volna, még szurkolnék is neki, hogy ha nem mi nyerünk, akkor ő
De sajna így meg kell elégednie a PO-val 😊

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Negatív lett az MRI Franklinnél.Black_Adder
Ettől függetlenül nem edzett és Tamme se, jött is egy TE DeAngelo Peterson személyében...StormST
Justin Boren (OG) távozott, hogy legyen számára hely

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 923 — SuperBowl Champions 2013/2014
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Hát az összeszokásnak nem biztos, h jót tesz, h egyedül Vasquez játszik az "eredeti" helyén. Én lehet felcserélném Lilját és Ramirezt, mégha jelenleg úgy gyengébb is lenne a fal, ha már az a cél, hogy szezon kezdetre Lilja legyen a kezdő C, Ramirez meg csere G.

A kezdő 22 kialakítása szempontjából a 2. és 3. PS meccs a legfontosabb, addigra jó lenne magunk mögött tudni a sérüléseket

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 081 — SB 50 Champion @ Grund
Mai első csapatos OL:

Beadles - Lilja - Ramirez - Vasquez - Clark

Clady Magazu-val és Gibbs-el dolgozott együtt külön a többiekkel és edzés után is egy darabig. Franklin ott volt, nem tűnt komolyan sérültnek, de nem tudni mikor fog edzeni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 081 — SB 50 Champion @ Grund
Negatív lett az MRI Franklinnél.Black_Adder
Ettől függetlenül nem edzett és Tamme se, jött is egy TE DeAngelo Peterson személyében...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win
Negatív lett az MRI Franklinnél.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
(mikor a csodarookie centerünkről kiderült, hogy a saját segge lyukába adja a snapeket, ami nem túl higiénikus).ulpianus
😀 😀 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Biztos Peyton miatt is mondott igent. ÉN ha OL meber lennék is blokkolnék egy élő legendának, naná. Bár őszintén szólva én bármi posztot elvállalnék hogy NFL játékos legyek .. na izé.
Azt mondta Lilja hétvégén, hogy ő igazából azért is vonult vissza, mert a Chiefs nem ajánlott neki szerződést. Ha ajánlottak volna, aláírja. Mikor megkeresték, hogy visszajönne-e esetlegesen netalántánosan, azonnal igent mondott. (mikor a csodarookie centerünkről kiderült, hogy a saját segge lyukába adja a snapeket, ami nem túl higiénikus).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mondjuk Lilja ha Manningel nem szokott össze a Coltsban úgy 5 év alaat, akkor már szeptemberig sem fog. Egyébként sztem Lilja LG volt a Coltsban (is).ulpianus
Biztos, hogy jól ismerik egymást - szvsz Manning miatt mondott egyáltalán igent, egyébként valószínűleg vissza se tért volt -, de centerben soha nem játszott, így hiába a 6 év, egy snapet nem adtak egymásnak. Ahhoz kell az idő inkább, nem az "ismerkedéshez". A hurryup offense-el viszont nem lesz semmi problémája, az biztos.
(Egyébként LG volt valóban. Legalábbis alaphelyzetben, mert amikor a - na, nem jut eszembe a neve, jobb guardunk volt - eltörött a lába, akkor ha jól emlékszem 1 szezont RG-ben nyomott le.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 081 — SB 50 Champion @ Grund
Manning fogja kimondani a végső szót C ügyben, szerintem ez nem is kétséges...

Lilja még szokja szerintem a rendszert és a társakat, nálam már az is nagy szó, hogy ilyen kevéssel a jövetele után őt tettük be egy sérülés után, már ez is mutatja, hogy komolyan akarunk vele számolni...

Walton pedig valóban a pénzéért fog játszani, amikor visszatér, már persze HA visszatér idén, mert ha nem, akkor esélye se lesz maradni, viszont akkor a C draft/FA tuti lesz...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 879 — Circus Maximus
Mondjuk Lilja ha Manningel nem szokott össze a Coltsban úgy 5 év alaat, akkor már szeptemberig sem fog. Egyébként sztem Lilja LG volt a Coltsban (is).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 678 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem lep meg, hogy Lilja RG-ben kezdett, a Colts-ban is guardban játszott évekig. Ő is szükségből átképzett center, nem az az odaszületett fajta. Gondolom kell neki még idő, mire egyrészt a technikája visszajön, másrészt, összeszokik Manning-al, ezért lehet Ramirez C-ben. De azt se tartom kizártnak, hogy marad is. Manning igen megértően nyilatkozott róla, és sztem a C kiválasztásánál komoly súlya lesz az ő véleményének. Persze, Lilja előnye, hogy vagy 6 évet játszott Manning előtt, így előbb-utóbb úgy is ő jön. A másik előnye, hogy egyáltalán nem sérülékeny, játszott vagy 120 meccset, mindet kezdőként, és valami 5-6 meccset hagyott ki ebből összesen.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 081 — SB 50 Champion @ Grund
De, Walton lett volna, csak elk**tam... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!