A funkció használatához be kell lépni!

resistance is futile

Las Vegas Raiders Michigan Wolverines

resistance is futile
Utoljára láttuk
13 órája
Regisztrált
több mint 15 éve
Fórum hozzászólások
34 483


Utolsó 10 fórum hozzászólás

1 napja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 483


ha feláll MP fasza, nemzethalál lesz
petey
meg vagyok kavarodva. Amikor Szájer volt szeretkezni, az magánügy volt.

Teljesen összezavarja a szeretkezés értelmező szenzoromat ez a vén kommunista
Gyurma Pappa
MP nővel csinálta az a baj.
1 napja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 483
Népszerűtlen leszek: bűnügyi felügyelet tök reális, nem látom a letartóztatás többletfeltételeit a konkrét ügyben a sajtóban megjelentek alapján.
resistance is futile
ezért nem hörögtem én sem. vajon fennáll a szökés, bűnismétlés, szemtanúk befolyásolásának lehetősége? (max az utóbbi, de ahhoz nagyon reflektorfénybe került az ügy.)
slowmotion
Bűnismétlés fennállhat, mint kényszerintézkedés feltétele. Ezért van - gondolom - büfü elrendelve.

A letartóztatás többletfeltételei közül, bcs jellege, eljárás alatti terhelti magatartás, eljárás érdeke stb. közül szerintem egy sem áll meg.
1 napja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 483
Népszerűtlen leszek: bűnügyi felügyelet tök reális, nem látom a letartóztatás többletfeltételeit a konkrét ügyben a sajtóban megjelentek alapján.
3 napja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 483
megvan az OC
3 napja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 483
MP legidősebb fia tényleg ott volt Orbán "évértékelőjén"?
Josszi
16 éves.
Ha az anyja odavitte, akkor nyilván ott volt.
Mi következik ebből? Szófogadó fiú? Egyéb?
Őszentsége Sobri Jóska
Semmi.
3 napja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 483
AZT.... A ..... K*RVA.... 😀 😀 😀

Az első meglepetésvendég Széchenyi AIstván volt, aki azt mondta el, hogy ha ma élne, akkor bizony „a DK-felé biccenteném meg tiszteletteljes cilinderemet”.
somoskovig
Íme teljes valójában:

 www.youtube.com/live/NqOPNCQzImk?t=2271&si=ltDkkFRaq-xNmJoF

+

Mesterséges Mátyás
 www.youtube.com/live/NqOPNCQzImk?t=5577&si=gb-cRrJKiZzBHy73

Utóbbit követően hallgassátok meg mindenképp jakabpéter felvezetését is, ha addig még nem kapartátok volna le teljesen az arcotokat ("a fidesz rémálma Borsod megyében...")
r.baggio
szűz máriám
3 napja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 483
Matt Zenitz@mzenitz
The #Raiders are expected to hire South Carolina’s Joe DeCamillis as special teams coordinator, sources tell
@CBSSports Before South Carolina and working at Texas in 2023, DeCamillis was a special teams coach in the NFL for 31 years.

Ő volt anno Gary Kubiak ST edzője Denverben
Rolni
Az hagyján, de McVay ST coordinatora is ő volt, mikor megnyerték a Super Bowlt.
4 napja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 483
Leonard lett a DC
dande2
Maxx örülhet. Amúgy érett már régóta.
5 napja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 483
Április után eltakarítják a maradékot
Még nem szorították ki teljesen Magyarországról a szuverenitást korlátozó idegen befolyást az ügynökeivel együtt, csak félmunkát végeztek. Április után takarítják el a maradékot, ígérte Orbán. Álcivil szervezetekről, megvásárolt újságírókról beszélt, ma ezt jelenti Brüsszel. Biztos lesz, aki nyersnek tartja, de szerinte nem túloz.
5 napja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 483
Marci miért Ausztriába megy meetingelni?

Legkedveltebb fórum hozzászólások

7 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 483
Egy betépett mosómedvére is leszavaznék.

Leszarom.
Amadeus az áttelelt poloska
mivel egyedul maradtunk, mint Horn Gyula es Szanyi Tibor, ja nincs mas.

csebi
Konkrétan, viccen kívül.

Aki 15 ilyen év után, az ország jelenlegi helyzetét ismerve a prideon finnyáskodik a Tisza kapcsán az tényleg nem tudom, hogy mit szeretne, meg milyen elképzeléssel bír akár az ország, akár a saját jövőjével kapcsolatban.

Ha egy top5 európai ország lennénk, kurva nagy életszínvonallal, patika jogállammal, akkor valid értelmiségi vita lehetne az a Porsche Macan anyósülésén, hogy most oda kell-e állni fullban a Pride mögé a Tiszának vagy nem.

Mintha a 0-16 Detroit Lions nem akarná Megatront draftolni, mert mehh "csak elkapó" és rámenne Brady Quinnre.

Igazi J-E-T-S Jets Jets Jets way ez, szarra sem jó.

Nyakig ülünk a fosban, változás kell. Ennek az első lépcsője a jelenlegi szar eltakarítása. Mivel takarítasz el szart? Márvány asztali szobrocskával? Nem. Budikefével.

Magyar Péter a politikai budikefe. Nem szeretni kell, nem kell vele egyetérteni, nem kell kitenni az ablakba. Csak használni kell a klotyó lehúzását követően.

Aztán majd illatosítani 4 évvel később már lehet mással is. De amíg a szart nem húzza le az ember és nem takarít el a budikefével, addig illatosítani is felesleges, mert büdös marad.

Ennél plasztikusabb nem tudok már lenni.
2 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 483
Felháborító ez az átkeretezése a dolgoknak a Szőlő utca kapcsán.

A javítóintézetben nem bűnözők vannak, hanem olyan fiatalok, akik valami bűnt követtek el és a bíróság még menthetőnek ítélte meg őket, emiatt javítóintézetbe utalták őket. A javítóintézetek célja a nevelés, az oktatás, a személyiség fejlesztése, hogy ne váljanak bűnözővé.

Undorítóak ezek a fideszes kutyák és kurvára remélem hogy belebuknak mostmár ezekbe a gyomorforgató hazugságspirálba

Bulgáriában sikerült, remélem itt is fog
Bruce
Sokszorosan visszaeső erőszakos bűnözők vannak köztük
Kampman
Ez egyrészt hülyeség.

Másrészt az 50-es években - aka Rákosi-rendszer - az volt a börtönökben nagy, piros betűkkel az őröknek kiírva, hogy “ne csak őrizd, gyűlöld”.

Azt felejtitek ám el, hogy azok az emberek, akiket bent állatként kezelnek, vernek, megaláznak, azok állatként is jönnek ki.

Amúgy meg, ha meg akarsz ismerni egy országot, akkor nézd meg a börtöneit. Alapvetésnek kellene lennie, hogy sem börtönben, sem javítóban, sem sehol az államnak kiszolgáltatott embert nem verik.

Teljesen mindegy mit művelt, miért került be.

Az egész Szőlő utcai történet legaljasabb, legokádékabb szála az, hogy azzal próbálják elkenni a sztorit, hogy ezek csak bűnözők.

Aki szerint ez rendben van így, az - már bocsánat - egy alja, gerinctelen szarember, egy erkölcsi nulla, aki még csak nem is ugatja az alapvető európai normákat.

Maradok tisztelettel.

Szerkesztette: resistance is futile
2 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 483
Én vidéken élek, és amit -Amadeus ír, az nagyon is létező jelenség. A kisvárosi értelmiségiek, a helyi megmondó emberek egy szemmel látható része az elmúlt 2-3 évben semmit nem tud kijárni, semmit nem tud elintézni és rájött arra, amit én is mondok, hogy valójában nincs mitől félniük. Dohányboltosok mondják, hogy ők leszarják már a koncessziót is, de annyi helyen lépett rájuk a Fidesz az elmúlt években, hogy inkább legyen változás, aztán majd pereskednek maximum.

Ettől még nem vezet 8%-kal a Tisza, de már az is óriási különbség 2022-höz képest, ha fej-fej mellett állnak valójában is.

Persze, imádja az internet megtalálni és felhangosítani az agyhalottakat, és nyilván nagyon sokan vannak vidéken, akik nem tudnak a Fidesz nélkül létezni. A valóság ennél sokkal érdekesebb, és a társadalomban most van egy, a korábbinál lényegesen nagyobb elégedetlenség.

Szóval a két folyamat tud egymás mellett, párhuzamosan létezni, a Fidesz nagyon nagy előnyről áll most magához képest szarul, de közben van egy erős 2 milliós bázisa, amely megingathatatlan. Kérdés, hogy az elégedetlenek száma nagyobb lesz-e áprilisban, mit a 2 milliós bázis + az a 3-400 ezer biztonsági szavazó, aki fél a változásoktól.
Gyurma Pappa
Én azt érzem a vidéki látogatásaim során, hogy túl kevés emberre van hatással ez a réteg, vagy többi idő kellene még ez átmegy a legalsó szintekre.
Hétvégén voltam egy disznóvágáson.. szokásos, jönnek a propaganda mondatai, és ha kicsit mélyebben belemegyünk, keressük a miérteket, máris jön "ne politizáljunk".
Itt akkor lenne nagy változás ha Orbán eltűnne, mert ez sokkal inkább egy személyi kultusz már, mint a Fidesz..ne legyen igazam, és sikerüljön áttörni jövőre.
Nomac
Azért, mert ez egy lassan ölő méreg.

A vidéki ember elmegy háziorvoshoz, ügyvédhez, paphoz, magánórára a gimis tanárhoz.

Ezek a helyi befolyásos emberek, hiszen az ügyvéd úr az nagyon okos ember, ő intézte el Katika válását is okosan és hozta ki Janikát az ittas vezetésből. Ő az, aki összekacsint a helyi kettő bíróval és három ügyésszel, aki ismeri a rendőröket, sőt néha még titkos ügyei is vannak! Tudod, olyan titkosak! (megj. kirendelésben) Szóval nem akárki ám! Hozzájár a polgármester, hozzájár a rendőrkapitány, megtiszteltetés, ha nekünk is ad időpontot! Bizony! (mai napig jönnek hozzám is ünneplőben vidéki ügyfelek)

Ugyanez a háziorvos, aki helyben generációk seggébe dugja be a lázmérőt egy unalmas hétköznap reggelen, majd írja ki a gyereket egy hét táppénzre, hogy lehessen menni nyaralni olaszba' témazáró helyett. Jó ember, ki is jön házhoz - amiért kap cserébe paraszolvenciaként egy kis disznótorost - templomba is jár. Ha ő azt mondja, hogy itt baj van, akkor lehet tényleg, hiszen olyan jó és okos ember a doktorúr.

Az ún. "közbizalmat" élvező emberek. Azért volt erős a Fidesz vidéken, mert ezek arcok beálltak a zászló alá 2006 után.

Az van, hogy most ezek az arcok álltak ki a zászló alól. Mert ügyvéd úrhoz már nem jár annyi vállalkozó, mint régen és Katika válópereiből azért nehéz megélni. A vállalkozók már saját, NER-es ügyvédhez mennek, akik nem is értenek semmihez igazán, viszont hűségesek. De nem baj, mert közpénzből belefértek a műhibák. Aztán elfogyott a közpénz is. Ezt ügyvéd úr maximum kárörömmel szemléli, de közben látja, hogy nincs akkora fizetőkészség a többiek részéről, mint 10 évvel ezelőtt. Szóval nem mennek jól a dolgok.

A háziorvos is zúgolódik, hiszen felmondott Borika - a Katika kisebbik lánya - , akit korábban évekig kúrt rendelési idő után a felesége mellett. Oh, ha az a betegágy mesélni tudna! Kevés volt a fizu, kiment körmözni németbe és nem akar használható ember jelentkezni a helyére. Szóval nem mennek jól a dolgok.

Zúgolódik a pap is, mert hát ki lett tatarozva a templom, de a hívek mégiscsak Zsolti bácsiról beszélnek, meg hát adja az Isten, még akár komolyan is lehet venni a katolicizmust, amivel nehezen egyeztethető össze kisfiúk szopatása a kék villogósban. Aljas pletyka, Belzebub, aztán eszébe jut a papnak ott hátul, hogy de mi van, ha igaz. El is hessegeti a gondolatot, de azért újra és újra belemar a tudatába. Szóval baj van.

Aztán ott a gimis tanár. Ő tanította Katikát, a helyi bírót, rendőrkapitányt és még az ügyvédet is. Átrugdosta mindet, sőt még a szüleiket is annak idején. Ő is kap persze disznótorost. Hát baj van ott is, a pénz szar, fiatalok nem jönnek, Karcsi bácsi már nyugdíj és a koporsó között, húgyfoltos gatyában tanítja az algebrát. Szóval baj van.

Szép lassan el fog jutni mindenkihez, aki legalább ezekkel az emberekkel találkozik, hogy nem okés valami. Kérdéseik lesznek, sőt, még az is lehet, hogy álmaik. Hiszen sosem mertek vagy épp tudtak belegondolni abba, hogy lehetne ezt máshogy is.

Amúgy kis történelmi párhuzam: Rákosi sem azért bukott meg, mert olyan kurva jobbos lenne ez az ország. Azért bukott meg, mert kurvára nem lehetett levágni még Dezsőt sem anélkül, hogy az ÁVO ne verje le a vesédet. A magyar társadalom hátán szántani lehet, egészen addig az időpontig, amíg a magánéletbe nem hatol be a politika. Én központú, a közügyek iránt alapvetően ignoráns társadalom, de ha beleugatsz abba, hogy mit egyenek, igyanak, szívjanak és kivel dugjanak, akkor véged van. Akkor is, ha a nyuszit is kihúzod a kalapból.

Szóval röviden összefoglalva: nem lehet már adni disznótorosból kóstolót, mivel megint nem lehet levágni Dezsőt.
7 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 483
Olyan szépen megmutatja ez a vagyon nyilatkozatos téma is ki mennyire nézi hülyének a választóit. Jakab és Gál Kinga félék. De jó lenne valami szerv aki ránézne ilyenkor ránézne a dolgokra. 15 év politikai pálya alatt semmit nem tudtál megtakarítani? Hogy kezeled te a többiek pénzét ha a sajátodat sem tudod.

 www.reddit.com/r/hungary/comments/1m13ew3/politikus_aki_nem_gazdagodott_meg_jakab_p%C3%A9ter_16/
Nomac
Ez is gáz, de szerintem meg se közelíti Vityát, aki 14 (+4) év miniszterelnökség és összességében 34 év képviselőség után január végén bevallott egy fél budapesti lakást, amit egyébként már 2002-ben vett, meg egy felcsúti házat, amit 2013-ban, se más ingatlant, se autót vagy egyéb nagyértékű vagyontárgyat, csupán 5,7 milliót bankszámlán. Lusta vagyok visszakeresni pontosan, de a nettója csak 2010 óta valahol 200 és 300 millió között lehetett összesen ( telex.hu/belfold/2022/06/14/orban-viktor-fizetes-fizetesemeles-atlagfizetes), nem számolva egyéb költségtérítésekkel.

StormST
Hát hülye lenne megvenni ezeket, ha állami pénzen használhatja őket, mint közjogi méltóság.

De amúgy meg miért vagytok meglepődve?

M.Ricsi (nyugodjon békében) mikor bíróság elé állt az Armani melegítő setben, akkor havi nettó 200k jövedelmet vallott be. Akárhányszor valaki ott áll a tárgyalóban - tisztelet a kivételnek - "alkalmi munka", "építkezésen", havi nettó 300-400. Aztán beül a SK rendszámú "céges" Range Roverbe és hazamegy. Egyszer egy nyomozási bíró ki is fakadt nekünk a tárgyalóban, hogy "Ebben az országban csak nekem, az ügyésznek és a védőnek van bejelentett jövedelme?" Aznap a 4. "falfestő" ev. ügyét tárgyalta.

Ebben az országban ténylegesen MINDENKI ezt csinálja. Már nem is tudom összeszedni hány olyan nyertes per utáni végrehajtást láttam, ami azért szünetel, mert az adósnak nincs végrehajtás alá vonható vagyontárgya.

Érted? Beperled, megnyered, kifizeted az ügyvédedet és nem tudod a másik féllel kifizettetni sem a költségeidet, sem a neked megítélt lóvét, mert papíron nincsen semmije. Azaz mégis vesztettél a nap végén.

Szóval én értem, hogy ezt oda lehet lökni az Orbánnak (én is kritikusa vagyok a palinak), de na, ezt azért nem ő honosította meg itthon és nem ő az egyetlen ilyen. De még csak nem is a Jakab.

Ez egy velejéig korrupt, okosba megoldó nép. Csak magamat tudom ismételni, vagy drákói módon kiírtja valaki ezt a magyar társadalomból - ami népszerűtlen és szar lesz - vagy ehhez optimalizáljuk az adórendszerünket és jogrendszerünket. Minden más csak a jelenlegi szar helyzetet konzerválja.

Szerkesztette: resistance is futile
több mint 1 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 483
Sokkal több embernek azonosulható ez a karakter, mint azt sokan el tudnák képzelni.
Kampman
Elvált, kapuzárási pánik közepén álló, azóta új szerelmével is szakító, munkájában amúgy rendkívül sikeres, de magát túlhajtó 40-es elhitte egy pillanatig, hogy övé a világ és egy fiatal csajjal akarta feledtetni bánatát, viszont többet ivott a kelleténél, ez tényleg soha nem látott történet.
r.baggio
Nézegettem a felvételt.

Egyrészt nagykorú a táncpartner, másrészt nő.

Értem, hogy kiakadtak a fideszesek.
8 hónapja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 483
A Tisza-Karácsony koalíció egy év alatt csődbe vitte a fővárost, a felelősség őket terheli - mondta Gulyás

H kicsit fulladozna legközelebb, amikor ilyenekről dumál
Beki
Ez most az, hogy épp összekarácsnyozni akarják a Tiszát? 😀
Gyurma Pappa
Teljesen feleslegesen. A Tisza szavazóit nagy ívben nem érdekli, hogy együtt vitték-e csődbe Budapestet vagy sem.

Egy dolog tartja össze a Tisza-tábort: kurva anyját Orbánnak.

A 2009-es fidesz tábor attitűdje. Mindegy, hogy ki, de valaki most már jöjjön ezek helyett és basszon oda nekik.

MP-t egyetlen módon lehetne hitelteleníteni, ha összefideszesezné a fidesz, értsd, azt nyomnák, hogy most is velük van. Csak ugye ezt nem nagyon lehet a vége van kicsi után.

Ideje lenne a Lendvayban elfogadni, hogy ez a bomba be fog csapódni. A kérdés az, hogy mekkorát fog robbanni és ki éli túl.

Balog Zoltán meg a mögötte álló refkós klikk meg elgondolkodhat - gondolom Orbán ezt már közölte velük - azon, hogy vajon megérte-e kegyelemmel szabadítani azt a nyomorultat ezek fényében.

Hogy geci legyek: Isten nem ver bottal.
több mint 5 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 483
Az adminok felé lenne kérdésem: profilomon belül nem tudom magam letörölni. Teljes mértékben ki akarok szállni ebből a bowl.hu fórumból. Abban kérnék segítséget, hogy valahogy töröljétek minden korábbi hozzászólásomat, és minden feliratkozásomat, hogy értesítést se kapjak esetleges későbbi idézések, kommentek kapcsán. El szeretném ezt a fórumot teljesen felejteni. Köszönöm
diverdoc
Nekem hiányoznának a kommentjeid és sajnálnám, ha Jóska miatt itt hagynád a fórumot.
Remélem meggondolod még egyszer ezt!
29 napja
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 483
És honnan tudjuk, hogy ez az "őrségváltás a Fideszben" a jobb, nem pedig a rosszabb? Nyilván sehonnan, reménykedni lehet, hogy MP a megváltó; de az is lehet, hogy ő az antikrisztus 😉
ender1112
Pontosan, nem "tudhatjuk", ezért "tippelünk", mint mindig, amikor a jövőre fogadunk, döntéseket hozunk, hogy melyik kimenetelt reméljük jobbnak, hasznosabbnak, hatékonyabbnak, számunkra kedvesebbnek.
Van, aki valószínűségekre hagyatkozik, van aki a megérzéseire, van aki random, van aki a hitére, sokféle metodika létezik.
Mi a tied, amiben az jön ki, hogy MP nagyobb valószínűséggel rosszabb, mint Orbán?
Le tudod írni?
(Persze ha azt gondolod, hogy nyerhet és alakíthat kormányt kettejükön kívül más, akkor az a kérdés, hogy ki -mármint a létező indulók közül-, és miként?)

És nem akarok személyeskedni, de mintha nem érzékelnéd, hogy ez a közeg nem a youtube kommentszekció, itt senki sem hisz MP-ben, vagy kedveli MP-t, messiásként se tekint rá, azt se gondolja senki, hogy egy ideális világban jó politikus lenne, vagy rezonálna a tetteivel, politikusi megmondásaival, hanem egy elkerülhetetlenül dichotom döntési helyzetben -Orbán vagy MP- jut arra, hogy inkább MP.
Itt senki se Tisza-szektás (én legalábbis így érzékelem), így velünk (velem biztosan) relevánsabb kommunikáció lenne messiásozás, antikrisztusozás, szalmabábozás nélkül dumcsizni. 😉
Őszentsége Sobri Jóska
"Mi a tied, amiben az jön ki, hogy MP nagyobb valószínűséggel rosszabb, mint Orbán?"
A nárcisztikus vonásaiban (látva Trumpot). Minden másban kb ugyanaz. És persze fiatalabb, bírná még évtizedekig, ellentétben OV-val.

"mintha nem érzékelnéd, hogy ez a közeg nem a youtube kommentszekció, itt senki sem hisz MP-ben, vagy kedveli MP-t, messiásként se tekint rá, azt se gondolja senki, hogy egy ideális világban jó politikus lenne, vagy rezonálna a tetteivel, politikusi megmondásaival,"
Kevesebb a hívő, az biztos, de bőven van itt aki hisz. Látva pl ozibozi reakcióit, ő az egyik 😊

"így velünk (velem biztosan) relevánsabb kommunikáció lenne messiásozás, antikrisztusozás, szalmabábozás nélkül dumcsizni. 😉"
Nem igazán látom, hogy lehetne kihagyni a hitet, mivel egy olyan emberről van szó, aki még sohasem politizált komolyan, így nincs semmi alap, amire bármiféle valódi következtetést lehetne építeni.
ender1112
Arra szándékosan nem válaszoltál, hogy szerinted ki és hogyan nyerhetne a dagadék ellen MP-n kívűl?
Cowboykarcsi90
Rossz a kérdésfeltevés.

Ki és miért akarna nyerni Orbán ellen MP-n kívül?

A Nemzeti Korrumpálódás Rendszerében - és ebben MZP-nek kurvára igaza volt - nagyon sokan nem csak nem tudtak volna nyerni, de nem is akarnak, illetve akartak nyerni a Fidesz ellen. Csurrant-cseppent, frakciópénz, alvállalkozók, médiamegjelenés, segítség az aláírásgyűjtésben és a jelöltállításban (hát volt olyan párt ellenzékben, amelyik 1/1 adott le helyben olyan ajánlásokat, amiket leadtak a Fideszre is).

Ha nagyon foci hasonlatokba akarunk belemenni, akkor tulajdonképpen bunda volt minden választás 14' óta. Nem volt a klasszikus értelemben elcsalva, csak pont az az 1-2 ember volt megkenve, akinek amúgy az lett volna a dolga, hogy ziccerben berúgja vagy az ötösről tisztázzon.

Mi meg itt fortyogtunk az eredménykövetőben, hogy hát kihagyja bazmeg, meg nem jó a csapatösszeállítás, hiszen Vonának a jobbszélen a helye és nem középen, aztán hogyan lenne neki chemistry Hadházyval és Fodorral.

Igazából MZP volt az első, aki azt mondta, hogy nem a fidesszel van a baj, hanem a rendszerrel, de őt még lenyomta a kamuellenzék, a kitömött frakciók és az ellenzéki média, meg legyünk őszinték, MZP egy lelkes, elszabadult laikus volt.

MP az elejétől kezdve megmondta - full agresszív, nárcisztikus, arrogáns pali -, hogy baszik ő mindenre és mindenkire, most porig rombol mindent. Na ezért kurva népszerű. Az elmúlt 16 év rendszerellenes indulatát ő tudta egy irányba csatornázni.
több mint 1 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 483
fú nagyon rossz ez az MP
Löfli
ütnivaló most nagyon.
Kenny
Első győzelme. Hadd élvezze ki.
Amadeus von Dollárbaloldal
Technikailag hol győzött? EP lista 2., fővárosi közgyűlés 2.
csebi
Gyakorlatilag szétverte az ellenzéket, majdnem egy az egyben fordulhat a Fideszre 26’-ban milliós szavazótáborral, fiatal és éhes káderréteggel.

Messze a legnagyobb nem-fideszes győzelem 2010 óta.

És az emberek hisznek benne.
több mint 4 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 483
Végtelenül szomorú vagyok és szégyenérzetem van a tegnapiak miatt.

Nem csak a Lex Homofób miatt, hanem úgy en bloc amiatt, ahogy a magyar társadalom ezt kezelte. Önmagában az, hogy 10.000 ember tiltakozik valami ellen az utcán, majd másnap csont nélkül megszavazzák már nem húz fel, mert megszoktam. Persze önmagában ez a mondat is, valamint a mögötte húzódó általános, tényszerű igazság is borzasztó 2021-ben Európa közepén.

Megszavaztak egy olyan törvényt, amely magyar állampolgárok ezreit tette jogcsorbított emberré. Nem csak jogcsorbítás történt - azt is megszoktuk -, hanem a törvény soraiból kiolvasható módon ezeket az embereket, a legfőbb magyar népképviseleti szerv - a legitim, a választott - meg is alázta, amely kapcsán meggyőződésem, hogy ezutóbbi volt a valós cél.

Elmondhatatlanul szörnyű az, hogy egy politikai erő, és annak vezetője 2021 Magyarországán attól remél és valószínűleg kap társadalmi támogatottságot, hogy a társadalom egy részét gyakorlatilag vérig alázza, közellenségként, kvázi leprásként, betegként, pedofilként megbélyegzi.

Elszomorít az, hogy emiatt több meleg ismerősöm is úgy döntött tegnap, hogy elhagyja az országot, akik bár képzettségüket tekintve heterogén csoportot képeznek - a dr. -tól a "közönséges földi halandóig" -, azonban közös bennük, hogy értékes emberek és értékes részei a társadalmunknak.

Megmagyarázhatatlan az, hogy mindezek után, a társadalom jelentős része ahelyett, hogy embertársaival szolidáris lett volna tulajdonképpen sutba dobta a társadalmi szolidaritás minimálisan elvárható mércéjét is és egy emberként vonult fel egy sporteseményen.

Ria Ria Hungária, lesz még Bukarest magyar falu, ki nem ugrál büdös buzi. Indul vonat.

Azt pedig külön elképesztőnek, sőt betegesen cinikusnak és képmutatónak tartom, hogy önmagukat értelmiséginek liberálisnak, felső, illetőleg középosztálybelinek tartó emberek relativizálni, egyúttal igazolni próbálják a Lex Homofóbot. "Szavazatszerzés", "téves kampánystratégia", "ha Orbán tudná nem hagyná".

Meghökkentő ez a difúz énkép, a görcsös magyarázkodás kényszere, a felelősségvállalás és szembenézés teljes hiánya mind az egyén, mind pedig a társadalom szintjén.

Szégyenletes az egész.

Azt mondják, hogy az éjjel soha nem érhet véget. Ha engem kérdeztek épp ideje lenne, mert kurva sötét van.