Dallas Cowboys - Los Angeles Chargers
6 hónapja
Egy félkezű irányító is szétszopatja ezt a védelmetEnnel jobb egyetemi vedelmek vannak.
tamas424
6 hónapja
Egy félkezű irányító is szétszopatja ezt a védelmet
6 hónapja
Futojatek is osszesett ev vegere.
6 hónapja
kár mert sokkal több a tehetség mint amit az eredmény mutat.
6 hónapja
Kar az idei offense-ert.
6 hónapja
Ezen a meccsen csak nyerhetünk. Ha vesztünk Eberfluss-t is elvesztjük és javul a draft pozíciónk.
6 hónapja
Eberfluss felment a box-ba. sokkal jobb lett a D 😀
6 hónapja
Ezen a védelmen már a piócás ember sem segít 😉Csóró messze a legjobb LB lenne nálatok, de képtelen egészséges maradniAgyrázkódást mondtak most az amerikai közvetítésbenA védelem ugyanolyan szar mint eddigjól látom, hogy Overshown már megint összeszedett valami szart?
tamas424
shagi0206
tamas424
shagi0206
6 hónapja
Csóró messze a legjobb LB lenne nálatok, de képtelen egészséges maradniAgyrázkódást mondtak most az amerikai közvetítésbenA védelem ugyanolyan szar mint eddigjól látom, hogy Overshown már megint összeszedett valami szart?
tamas424
shagi0206
tamas424
6 hónapja
Agyrázkódást mondtak most az amerikai közvetítésbenA védelem ugyanolyan szar mint eddigjól látom, hogy Overshown már megint összeszedett valami szart?
tamas424
shagi0206
6 hónapja
A védelem ugyanolyan szar mint eddigjól látom, hogy Overshown már megint összeszedett valami szart?
tamas424
6 hónapja
Perryman elmehet a jó büdös francba….
6 hónapja
A védelem ugyanolyan szar mint eddig
6 hónapja
Ez esetben go Lamb a fantasym miat es az L sem lenne baj 😊Matematikailag is kiestunk vagy meg van vlami keplet?Azzal hogy tegnap nyert a Philly matematikailag is vége
beltazor
Petila

6 hónapja
Matematikailag is kiestunk vagy meg van vlami keplet?Azzal hogy tegnap nyert a Philly matematikailag is vége
beltazor
6 hónapja
Matematikailag is kiestunk vagy meg van vlami keplet?

6 hónapja
19:00

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!