EB 2024 - eredményközvetítő

20 feliratkozó

3 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 197 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fantasy és tippelde:
Fantasy játék, salary capes liga:
 gaming.uefa.com/en/eurofantasy/leagues/NyDQMX/0062006F0077006C002E006800750020004500550052004F00200032003000320034/G%C3%A1bor%20Papp
Ha kérne kódot: NyDQMX

Tippelde:
 www.tipp.ly/?csapat=bowlhu-euro-2024&meghivo=18867

UEFA tippelde:
 gaming.uefa.com/en/europredictor/groupjoin/4QTOLKKKKM
empty taxi
Ki nyeri?
Spanyolország: csi77, dande, Heisman

Szerkesztette: r.baggio
2 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 526
Pepe helyében mondanék egy ilyen trash talkot Thuramnak, hogy "apád sokkal jobb és gyorsabb volt."
iktriad
És jön a válasz: Feleséged is ezt mondta

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Pepe 41 évesen is nagy tanár
Toca
Afféle pszichopata-alkesz, abuzáló tornatanár, de igen
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
hogy a picsába tudnak ennyire szarul rúgni???
Tactful Cactus
Rossz célzóvizet ittak.
2 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 526
hogy a picsába tudnak ennyire szarul rúgni???

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pepe helyében mondanék egy ilyen trash talkot Thuramnak, hogy "apád sokkal jobb és gyorsabb volt."
2 hónapja
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
Pepe 41 évesen is nagy tanár
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Kanté 1,5 over kaput eltalálora mit fizethetett? 10x? 😃
Hanni
Örök élet, ingyen sör for life.
2 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
A Kanté 1,5 over kaput eltalálora mit fizethetett? 10x? 😃
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 838 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ahogy javítottam, ha tèvedtem, akkor bocs 🙂 hatha a gól is megèrkezik
2 hónapja
ozibozi New York Giants 16 556
Kb Ezért is jó hogy nem mákolta be magát pl Szlovénia se ide már
2 hónapja
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
Az èrzès, amikor az első fèlidő vège után csak most kapcsolódsz vissza a meccsbe ès látod 0-0 ès vszeg semmiről nem maradtál le...megelègedèssel tölt el, hogy tudtad így lesz 🤪
dande2
?
Toca
Mással foglalkoztam, ès nem a meccset nèztem ès nem lepett meg az állás ès ahogy a szpíker szavaiból kiveszeem kb nem is történt semmi.
dande2
Hat ha 3-3 lenne se lepődnék meg. Franciák ajtó ablakból volt 2 vagy 3
2 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 526
Az èrzès, amikor az első fèlidő vège után csak most kapcsolódsz vissza a meccsbe ès látod 0-0 ès vszeg semmiről nem maradtál le...megelègedèssel tölt el, hogy tudtad így lesz 🤪
dande2
?
Toca
Mással foglalkoztam, ès nem a meccset nèztem ès nem lepett meg az állás ès ahogy a szpíker szavaiból kiveszeem kb nem is történt semmi.
dande2
dehogynem, töltsd le és nézd meg

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
Az èrzès, amikor az első fèlidő vège után csak most kapcsolódsz vissza a meccsbe ès látod 0-0 ès vszeg semmiről nem maradtál le...megelègedèssel tölt el, hogy tudtad így lesz 🤪
dande2
?
Toca
Örül, hogy nem vesztegette erre az idejét.
Kampman
Pedig több történés volt mint kb 16 meccsen összesen 😀
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 838 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az èrzès, amikor az első fèlidő vège után csak most kapcsolódsz vissza a meccsbe ès látod 0-0 ès vszeg semmiről nem maradtál le...megelègedèssel tölt el, hogy tudtad így lesz 🤪
dande2
?
Toca
Mással foglalkoztam, ès nem a meccset nèztem ès nem lepett meg az állás ès ahogy a szpíker szavaiból kiveszeem kb nem is történt semmi. De lehet tèvedek akkor sorry 🙂

Szerkesztette: dande2
2 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 526
Az èrzès, amikor az első fèlidő vège után csak most kapcsolódsz vissza a meccsbe ès látod 0-0 ès vszeg semmiről nem maradtál le...megelègedèssel tölt el, hogy tudtad így lesz 🤪
dande2
?
Toca
Örül, hogy nem vesztegette erre az idejét.
Kampman
na és az első félidő?

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 397 — nabege2@yahoo.com
Az èrzès, amikor az első fèlidő vège után csak most kapcsolódsz vissza a meccsbe ès látod 0-0 ès vszeg semmiről nem maradtál le...megelègedèssel tölt el, hogy tudtad így lesz 🤪
dande2
ez egy jó meccs, azt, hogy nincs gól nem jelent sokat
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hat nem ker majd szilárdat a portugal a Saliba!
Toca
Iktriad please! 😀
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Az èrzès, amikor az első fèlidő vège után csak most kapcsolódsz vissza a meccsbe ès látod 0-0 ès vszeg semmiről nem maradtál le...megelègedèssel tölt el, hogy tudtad így lesz 🤪
dande2
?
Toca
Örül, hogy nem vesztegette erre az idejét.
2 hónapja
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 526
Faragó Ricsi nyilatkozta valahol, hogy az NFL-ben minél nagyobb a tét, annál jobb a meccs. A gurulósban pont fordítva: minél nagyobb a tét, annál szarabb. Nyilván lehet pró és kontra sorolni az ellenpéldákat, de a tendenciát tekintve, nagy általánosságban abszolút igaza van.
nagylaza, főpohárnok
Nem véletlen hogy vb ken is mondjuk a bronzmeccs az egyik legjobb. Ott mindkét csapat felszabadultan, tét nélkül tud játszani
kapitnono
A 2010-es német-uruguayi meccs annak a vébének a legjobb meccse volt.
Kampman
Nekem is az ugrott be elsőre 😁
kapitnono
2002: Törökország-Dél-Korea.
nagylaza, főpohárnok
Nekem a jugo-spanyol 2000-es csoportmeccs a csúcs. Akkor még tudtam drukkolni a spanyoloknak.
Tactful Cactus
 www.youtube.com/watch?v=TvN3atq9Xpg
nagylaza, főpohárnok
imádtam amikor Canizares elindult örömében

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 449 — Lucas Scott
12 szabálytalanság egész meccsen...ez szerintem sokat elmond a meccsről...és nem a sportszerűségre gondoltam...a német meccsen volt vagy 30...az jó meccs is volt
Klaci79
31 volt 90 perc alatt

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
2 hónapja
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
Hat nem ker majd szilárdat a portugal a Saliba!
2 hónapja
ozibozi New York Giants 16 556
61✌️
2 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 796 — beers & Packers
Faragó Ricsi nyilatkozta valahol, hogy az NFL-ben minél nagyobb a tét, annál jobb a meccs. A gurulósban pont fordítva: minél nagyobb a tét, annál szarabb. Nyilván lehet pró és kontra sorolni az ellenpéldákat, de a tendenciát tekintve, nagy általánosságban abszolút igaza van.
nagylaza, főpohárnok
Nem véletlen hogy vb ken is mondjuk a bronzmeccs az egyik legjobb. Ott mindkét csapat felszabadultan, tét nélkül tud játszani
kapitnono
A 2010-es német-uruguayi meccs annak a vébének a legjobb meccse volt.
Kampman
Nekem is az ugrott be elsőre 😁
kapitnono
2002: Törökország-Dél-Korea.
nagylaza, főpohárnok
Nekem a jugo-spanyol 2000-es csoportmeccs a csúcs. Akkor még tudtam drukkolni a spanyoloknak.
Tactful Cactus
 www.youtube.com/watch?v=TvN3atq9Xpg
2 hónapja
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
Az èrzès, amikor az első fèlidő vège után csak most kapcsolódsz vissza a meccsbe ès látod 0-0 ès vszeg semmiről nem maradtál le...megelègedèssel tölt el, hogy tudtad így lesz 🤪
dande2
?
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 397 — nabege2@yahoo.com
szpíker már megint túldramatizálja, annyira azért nem volt vészes