Darts

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
Smith ugy elverte az elso ket szettben szegeny Aspinallt mint b*zi a f*szat
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Smith kis formában kezdett, innen fog 90 alá esni meccs végére 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Én nem a darts miatt, csak voltmér vagy 10 22 éves koromtól, így "érzékeny" a szemem rá.
Van a stabil póz, amikor nincs fájdalom, de abból kimozdulni halál.
Jobbulást
kishaszi
Köszi, de szerintem ettől sosem szabadulok már (szerencsére hullámzó. Van, amikor alig érzem, de ma pl fél óra után abbahagytam, mert a végén már nagyjából húztam a lábam magam után) 😊 Kéne szerződtetnem valakit, aki visszahozza a nyilakat dobás után, akkor nem kellene annyit mozogni 😀
Bálesz
Az egyik sérvem úszás közben jött ki. Totyogva görnyedve mentem el a csontkovácsomhoz. Futva jöttem el tőle... [...]

12 évig én is azt hittem nem lehet szabadulni ettől,mert az orvosok odáig jutottak tesómnál, hogy torna + fűző...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 877 — Illegális gyakorló
Én nem a darts miatt, csak voltmér vagy 10 22 éves koromtól, így "érzékeny" a szemem rá.
Van a stabil póz, amikor nincs fájdalom, de abból kimozdulni halál.
Jobbulást
kishaszi
Köszi, de szerintem ettől sosem szabadulok már (szerencsére hullámzó. Van, amikor alig érzem, de ma pl fél óra után abbahagytam, mert a végén már nagyjából húztam a lábam magam után) 😊 Kéne szerződtetnem valakit, aki visszahozza a nyilakat dobás után, akkor nem kellene annyit mozogni 😀

több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Szerintem amúgy porckorongsérve lehet, ahogy kihúzta a nyilakat a végén, furán húzta a lábát.
kishaszi
Valami hasonló lehet. Nekem az van, nem egy leányálom azzal játszani. Azt pedig, hogy napi 6-8 órákat töltsek a tábla előtt, el sem tudom képzelni. Sokszor már a tábláig séta is soknak érződik 😕
Bálesz
Én nem a darts miatt, csak voltmér vagy 10 22 éves koromtól, így "érzékeny" a szemem rá.
Van a stabil póz, amikor nincs fájdalom, de abból kimozdulni halál.
Jobbulást

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
az a vicc hogy megint szarul játszott smith, kb. a legszarabb kiszállózása volt idén. Mondjuk a végére legalább jött a tömeg
eaglesmcnabb
És ilyen kiszállózással végzett 103-as átlagon.. Mi lett volna, ha nem ront 6200 nyilat duplára? 😊
Bálesz
Remélem meglátjuk a döntőben 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 877 — Illegális gyakorló
az a vicc hogy megint szarul játszott smith, kb. a legszarabb kiszállózása volt idén. Mondjuk a végére legalább jött a tömeg
eaglesmcnabb
És ilyen kiszállózással végzett 103-as átlagon.. Mi lett volna, ha nem ront 6200 nyilat duplára? 😊

több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
az a vicc hogy megint szarul játszott smith, kb. a legszarabb kiszállózása volt idén. Mondjuk a végére legalább jött a tömeg

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 877 — Illegális gyakorló
Szerintem amúgy porckorongsérve lehet, ahogy kihúzta a nyilakat a végén, furán húzta a lábát.
kishaszi
Valami hasonló lehet. Nekem az van, nem egy leányálom azzal játszani. Azt pedig, hogy napi 6-8 órákat töltsek a tábla előtt, el sem tudom képzelni. Sokszor már a tábláig séta is soknak érződik 😕

több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Pedig anno Premier League-ben többször megtréfálta Chizzy Garyt. Meg meg is ijesztett a Jamie elleni játékával.

Hála égnek Gary most űrdartsot nyomott 3 szettig,.így lazán belefért a visszaesés is.

---

Szerintem amúgy porckorongsérve lehet, ahogy kihúzta a nyilakat a végén, furán húzta a lábát.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
anderson úgy játszik eddig mint mvG. beteg
eaglesmcnabb
Chizzy meg ahogy szokott. Két brutál meccs után terített betli.
peach
Chizzy.
Jól tud dobni, nem tud jól meccselni.

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 674 — a new hope (again)
anderson úgy játszik eddig mint mvG. beteg
eaglesmcnabb
Chizzy meg ahogy szokott. Két brutál meccs után terített betli.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
anderson úgy játszik eddig mint mvG. beteg

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Asp VB címet kérek
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
aspinall killersre jön be, akkor nincs mese, hajrá nathan!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Jamievel mi lett..?!
Cross is megzavarodott lehet a fenyegetéstől.

Joyce nyer-e szettet vajon, az a legnagyobb kérdés mára.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 24 527 — nabege2@yahoo.com
Én csodálkoztam is, mert tegnap mintha azt mondta volna, hogy az az utolsó napja. Mindenesetre szívesebben hallgatom, mint Gyulaiékat, Petúrról nem is beszélve 😊
Bálesz
jaja, azt mondta, hogy ha tegnap (előtt) nem jön a 9 nyilas, akkor neki már nem lesz, mert akkor lesz utoljára...
több mint 5 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 877 — Illegális gyakorló
Eskuszom amilyen allat ez a VB kinezem, hogy errol az agrol nyer valaki
Danny
Vagy MVG nyer 7-1re
Löfli
És azért csak annyira, mert az első szettről elkésik... 😀

Szerkesztette: Bálesz

több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 847 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Eskuszom amilyen allat ez a VB kinezem, hogy errol az agrol nyer valaki
Danny
Vagy MVG nyer 7-1re


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
Danny Arizona Cardinals 1 705
Eskuszom amilyen allat ez a VB kinezem, hogy errol az agrol nyer valaki
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ez a Humphries se szar, jott a +2es hendi 😀 nagyon drukkoltam neki, hogy őt kapja Smith, de nem biztos hogy jól járt vele.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 515 — Colts Fan
Elég fura orgánuma van, de amúgy teljesen rendben van a közvetítése.
/Úgy képzelem vmi 2 méteres, szikár csóka, pár napos borostával 😀/
kishaszi
 www.instagram.com/p/BaLlRxihUq4/
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 947
Az miért van, hogy az első meg a második szett után van szünet, de pl. a 4. meg az 5. után nincs?

Úgy lenne logikus, hogy pl. minden második után.
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Elég fura orgánuma van, de amúgy teljesen rendben van a közvetítése.
/Úgy képzelem vmi 2 méteres, szikár csóka, pár napos borostával 😀/

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 877 — Illegális gyakorló
Én csodálkoztam is, mert tegnap mintha azt mondta volna, hogy az az utolsó napja. Mindenesetre szívesebben hallgatom, mint Gyulaiékat, Petúrról nem is beszélve 😊