bowl.hu div. 2./B

20 feliratkozó

28 napja
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 737 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
draft: szeptember 3. kedd, 20:00 CET

draft sorrend:
1/1 @Kájzerszóze - Lökött Szentek
1/2 @BJ Bazsi - Cheesehead Daltons
1/3 @Sanco - Sanco's Sentinels
1/4 @Löfli - Zugló Nookhorses
1/5 @Antman - Wampas Hoth
1/6 @zemanla - Budapest Blues
1/7 @Arms - Barcika Wolverines
1/8 @dr0725 - Manchester Patriots
1/9 @hrabovszki - Hrabomania
1/10 @Greengo - Team Greengo
1/11 @Castleai01 - Castleai Rebels
1/12 @ozibozi - Team Ozzy
1/13 @alatriste - Klonilinlogdad Polarbears
1/14 @JoeyPorter - Team Tebow
1/15 @Jack Zoltán - Happy City Cats
1/16 @Vieri - Atomic Falcons
1/17 @shagi0206 - Bihari Murderers
1/18 @miilann - Philadelphia Phireballs

Szerkesztette: Löfli
több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 641 — Bears & Illinois fan
Legalább neked bejöhetne a csere, ha már megszívtam Lamurral (feltételezem, te sem tudtál róla), mert rögtön outtal kezdett, ráadásul még egy LB volt out, meg egy bye-őn, így 2 kezdőm volt LB poszton (bár inkább csak egy).........csi77
én is bent hagytam Tuck barátot az esélyegyenlőség miatt 😀 elég pontszegény forduló lett ez amúgy...lol
😊
Amúgy grat!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
Antman Chicago Bears 401
Akkor mit mondjak én!!!

több mint 9 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 192 — playoffs???
jövök fel mint a talajvíz 😀 😀 😀 😀



több mint 9 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Legalább neked bejöhetne a csere, ha már megszívtam Lamurral (feltételezem, te sem tudtál róla), mert rögtön outtal kezdett, ráadásul még egy LB volt out, meg egy bye-őn, így 2 kezdőm volt LB poszton (bár inkább csak egy).........csi77
én is bent hagytam Tuck barátot az esélyegyenlőség miatt 😀 elég pontszegény forduló lett ez amúgy...

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 641 — Bears & Illinois fan
Ha nem akartam volna kib*szott okos lenni és megpróbálni kitalálni, mi járhat Belichick agyában (értsd, beraktam Boldent és Skinnert a kezdőbe), hanem maradok a biztosnál (Cunningham és Malcolm Smith lett volna helyettük), akkor most 30 ponttal vezetnék és meglenne az 5-2.

Ehelyett 7 pont a hátrány, nálam még Fitzmagic és Bullock, odaát Antonio Brown és Polamalu, tényleg kellene a magic Fitz-től, különben zacsi lesz.somoskovig
Legalább neked bejöhetne a csere, ha már megszívtam Lamurral (feltételezem, te sem tudtál róla), mert rögtön outtal kezdett, ráadásul még egy LB volt out, meg egy bye-őn, így 2 kezdőm volt LB poszton (bár inkább csak egy).........

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Ha nem akartam volna kib*szott okos lenni és megpróbálni kitalálni, mi járhat Belichick agyában (értsd, beraktam Boldent és Skinnert a kezdőbe), hanem maradok a biztosnál (Cunningham és Malcolm Smith lett volna helyettük), akkor most 30 ponttal vezetnék és meglenne az 5-2.

Ehelyett 7 pont a hátrány, nálam még Fitzmagic és Bullock, odaát Antonio Brown és Polamalu, tényleg kellene a magic Fitz-től, különben zacsi lesz.

több mint 9 éve
caminoi Green Bay Packers Wisconsin Badgers 219
Névvel vállalva küldtem egy offert Millerért 😀 😀 😀 😀 szerintem tetszeni fog.Kájzerszóze
A posztok majdnem jók voltak, de Allen helyett Flecher kellett volna inkább. 😊
A legnagyobb baj viszont, hogy Miller nem eladó. Befér a keretbe, és ha Tate megint táppénzre megy idő előtt, akkor nem állok a kakiba. És amúgy tök elégedett vagyok a csapattal. 😕
Ránéztem, nincs trade block-on Miller, a hiányposztjaim meg pont olyanok, hogy a piacozás megoldja őket (pl. DT2).
több mint 9 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Urak: Trade bizottsági munka akadt.

Ellene:
Mellette: Kájzerszóze, Antman, lolKájzerszóze
Antman

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 192 — playoffs???
Én egy ideje már félek megnézni az ajánlatokat. Név nélkül: valaki felvesz egy CB-t a piacról, de megunja a padon, és ahelyett, hogy kidobná, bejelentkezik vele Lamar Millerért. És nem egy ilyet kapok. Azon már meg sem lepődöm, hogy nem nézik a hiányposztjaim, csak találomra kapnék egy 7. LB-t, oldjam meg.
(Tényleg név nélkül, a tied azt hiszem a jobbik fajtából volt)caminoi
Névvel vállalva küldtem egy offert Millerért 😀 😀 😀 😀 szerintem tetszeni fog.



több mint 9 éve
Antman Chicago Bears 401
Urak: Trade bizottsági munka akadt.

Ellene:
Mellette: Kájzerszóze, AntmanKájzerszóze

több mint 9 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 192 — playoffs???
Urak: Trade bizottsági munka akadt.

Ellene:
Mellette: Kájzerszóze



több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Asszem most halt ki végleg a szezonom, AP és Moreno után kiesett Wagner és Willis is, a top 6 pickemből 4 ment a lecsóba, nagyon fasza...

több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 641 — Bears & Illinois fan
Kiküldtem pár trade ajánlatot, nézzék az érintettek! 😊somoskovig
Odaadnám Fitzpatrickot, a 11. hétig nem lesz rá szükségem, így viszont ki kell dobjak egy linebackert. Nekem nem rossz csere, kíváncsi vagyok, mit szól a trade bizottság.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
caminoi Green Bay Packers Wisconsin Badgers 219
Én egy ideje már félek megnézni az ajánlatokat. Név nélkül: valaki felvesz egy CB-t a piacról, de megunja a padon, és ahelyett, hogy kidobná, bejelentkezik vele Lamar Millerért. És nem egy ilyet kapok. Azon már meg sem lepődöm, hogy nem nézik a hiányposztjaim, csak találomra kapnék egy 7. LB-t, oldjam meg.
(Tényleg név nélkül, a tied azt hiszem a jobbik fajtából volt)
több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Kiküldtem pár trade ajánlatot, nézzék az érintettek! 😊

több mint 9 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
A jövő két hétre 2 zakót jósolok, aztán majd meglátjuk.csi77
HC a HC ellen 😊

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 641 — Bears & Illinois fan
Azt a kutya meg a macska! 5-1, 2. hely, legtöbb szerzett pont? Mi a bánat van itt? 😊

Flacco egyik héten 10 pont körül hoz, másikon 30-40.et, így közepesen átlagol. Eddigi szerencsémre mindig van egy-két ember, aki felhúzza a többiek teljesítményét, Murray és Kuechly pedig a legbestebbek...

A jövő két hétre 2 zakót jósolok, aztán majd meglátjuk.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 192 — playoffs???
Komisz úr neked máris ment 1 ajánlat.Antman
Csáó Antman! Mellbevágó ajánlat volt. Gondolkozom rajta kicsit. Sajna Tillman sérülése sok galibát okoz a CB egységben.



több mint 9 éve
Antman Chicago Bears 401
Komisz úr neked máris ment 1 ajánlat.

több mint 9 éve
Antman Chicago Bears 401
Top 15-ös CB cserélek épkézláb RB-re

több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Borzalmas verést kaptam, gratulálok!
Innen talán már csak feljebb lesz 😀Kájzerszóze
Köszönöm, kellett nagyon a győzelem, az előző heti gyászos teljesítmény és utolsó pillanatos vereség (nyezsgem Wilson) után. Talán végre ráléptem a PO-ra vezető útra. Egy fasza LB sor hiányzik, ha azt össze tudnám tákolni...
több mint 9 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 192 — playoffs???
Borzalmas verést kaptam, gratulálok!
Innen talán már csak feljebb lesz 😀



több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Ha valakinek akad eladó QB-ja (bye week-re kell, közepesen szar is lehet), az ne habozzon jelentkezni. 😊somoskovig
Javaslom Vick-et, nekem is ő volt a beugróm 😀
Nulla pontért.......Kájzerszóze
Nem játszó QB-t tudok húzni waiverről én is. 😊 De hátha akad valakinél csere.

Legalább nyerni sikerült egy borzasztó meccsen végre két zacsi után, egy jó AP és sérülés előtti Moreno hiányzik a tényleges contender csapathoz. Ebből legalább az utóbbi talán összejön 1-2 forduló múlva, meg jó lenne, ha Keenan Allen is visszatalálna a tavalyi formájához...

több mint 9 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 192 — playoffs???
Ha valakinek akad eladó QB-ja (bye week-re kell, közepesen szar is lehet), az ne habozzon jelentkezni. 😊somoskovig
Javaslom Vick-et, nekem is ő volt a beugróm 😀
Nulla pontért.......



több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Ha valakinek akad eladó QB-ja (bye week-re kell, közepesen szar is lehet), az ne habozzon jelentkezni. 😊