NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

bowl.hu div. 2./B

20 feliratkozó

27 napja
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 724 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
draft: szeptember 3. kedd, 20:00 CET

draft sorrend:
1/1 @Kájzerszóze - Lökött Szentek
1/2 @BJ Bazsi - Cheesehead Daltons
1/3 @Sanco - Sanco's Sentinels
1/4 @Löfli - Zugló Nookhorses
1/5 @Antman - Wampas Hoth
1/6 @zemanla - Budapest Blues
1/7 @Arms - Barcika Wolverines
1/8 @dr0725 - Manchester Patriots
1/9 @hrabovszki - Hrabomania
1/10 @Greengo - Team Greengo
1/11 @Castleai01 - Castleai Rebels
1/12 @ozibozi - Team Ozzy
1/13 @alatriste - Klonilinlogdad Polarbears
1/14 @JoeyPorter - Team Tebow
1/15 @Jack Zoltán - Happy City Cats
1/16 @Vieri - Atomic Falcons
1/17 @shagi0206 - Bihari Murderers
1/18 @miilann - Philadelphia Phireballs

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
Most sikerült nyernem...... Nem sok sikerélményem volt ebben a ligában eddig, szegény Bergernek még kevesebb.
Igazi kiesési, low-score rangadó volt, szerencsére nálam kevesebben nulláztak. 😊csi77
gratulálok, ekkora balszerencsével nem is lehet másodosztályban lenni 😊 éreztem, hogy most fog nullázni a csapat fele, abszolút megérdemelten maradsz bent 😊
I'll be back. 😀

Mindig jövőre
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 641 — Bears & Illinois fan
Most sikerült nyernem...... Nem sok sikerélményem volt ebben a ligában eddig, szegény Bergernek még kevesebb.
Igazi kiesési, low-score rangadó volt, szerencsére nálam kevesebben nulláztak. 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
297 pont az ellennél, úgy, hogy volt minimum három terített betlit bemutató/sérült játékosa 😀
Kicsit jobb padoztatással, a Texans coach időben kivételével meglehetett volna kb 248 pontom is, ami már egy egészen jó kis pontszám, így végülis csak kb 50-nel kaptam volna ki 😀
Grat a Szúnyogoknak, ez most az ő fordulójuk volt 😊Wyatt
Kösz Wyatt, kissé megrémültem mikor láttam, hogy a 3 LB 14 pontott hozott, de azért a végéra kikerekedett. Remélem azért nem lőttem el az összes puskaport az elődöntő előtt.11
Akkor nem hamar kezdted lesni az állást, mert a vasárnapi 19 órás meccsek első negyede után AP és Cam simán megvert már 😀
Sajnos egy percig nem volt esélyem, grat mégegyszer 😊

több mint 11 éve
11 New England Patriots 22
297 pont az ellennél, úgy, hogy volt minimum három terített betlit bemutató/sérült játékosa 😀
Kicsit jobb padoztatással, a Texans coach időben kivételével meglehetett volna kb 248 pontom is, ami már egy egészen jó kis pontszám, így végülis csak kb 50-nel kaptam volna ki 😀
Grat a Szúnyogoknak, ez most az ő fordulójuk volt 😊Wyatt
Kösz Wyatt, kissé megrémültem mikor láttam, hogy a 3 LB 14 pontott hozott, de azért a végéra kikerekedett. Remélem azért nem lőttem el az összes puskaport az elődöntő előtt.

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Olyankor mi van, ha döntetlen a meccs a rájátszásban/consolation szakaszban?

Egyébként elég kemény ez a 270-270... 😀somoskovig
Nem igazán van szerencsés megoldás rá.. még talán a highest scorer a legkorrektebb, ha valamit díjazni kell/valami alapján dönteni (talán, mégha kicsit önellentmondó is.. mert a másik csapat volt kiegyensúlyozottabb ugyebár)

De gyakorlatilag eldönthetetlen.

Bár tudom téged nem érint, mert nem jutsz vissza 😛 😛 😛 nálunk épp most volt fél pont difis negyeddöntő 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
rajtam nem múlhat

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Legjobb 4 között hihetetlen mákkal 😊
nem rossz a tavalyi kieső hely után.
Megyünk a ligaelső szinte verhetetlen KDS-hez...minden nap ajándék most már...Janek
Tavaly én ezt peches döntőbeli zacsiig vittem, szal hajrá 😀

több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
Legjobb 4 között hihetetlen mákkal 😊
nem rossz a tavalyi kieső hely után.
Megyünk a ligaelső szinte verhetetlen KDS-hez...minden nap ajándék most már...

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
297 pont az ellennél, úgy, hogy volt minimum három terített betlit bemutató/sérült játékosa 😀
Kicsit jobb padoztatással, a Texans coach időben kivételével meglehetett volna kb 248 pontom is, ami már egy egészen jó kis pontszám, így végülis csak kb 50-nel kaptam volna ki 😀
Grat a Szúnyogoknak, ez most az ő fordulójuk volt 😊

több mint 11 éve
institucio Dallas Cowboys 177 — Cowboys Fan
Döntőnek beillő meccs volt, főleg úgy hogy hétfő reggel az újraszámolás előtt még sima vesztesnek könyveltem el magam. Amúgy szerintem én mentem tovább, mert gondolom az alapszakasz eredmény számít, de maradjunk annyiban, hogy nem feltétlen megérdemelt a továbbjutás. 😀
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Olyankor mi van, ha döntetlen a meccs a rájátszásban/consolation szakaszban?

Egyébként elég kemény ez a 270-270... 😀

több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
talán meglesz a w

meglett

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És aki képes volt minden meccsen több pontot padoztatni, mint amit szerzett 😀Wyatt
És ez kit érdekel? 😊 Főleg amíg behúztad az ilyen meccseket is, minden rinya ellenére. 😊somoskovig
Az csak azt jelenti, hogy így is kurva erős a csapatom, de lehetett volna több pontom is jóval, hogy ne fájjon, hogy kiestél 😀 😀Wyatt
Ja, nekem is lehetett volna, meg mindenkinek, legalábbis nem hiszem, hogy zárta bárki is a szezont nettó 0 pont totál padoztatással.

Csak Veled ellentétben mások nem sírták tele a topikot! 😛somoskovig
Mondjuk a 😀-k szerintem kurvára nem sírásra utalnak, én általában jót röhögök, hogy sorozatban 40 pont felett zárnak ellenem a QB-k, miközben a kezdőbe rakottak betliznek, a padosok meg egész jók
De ez egy csevegő, pofátlanul azt mertem gondolni, itt belefér ezek megvitatása (igen, nem szeretem a sírás szót 😀)

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
És aki képes volt minden meccsen több pontot padoztatni, mint amit szerzett 😀Wyatt
És ez kit érdekel? 😊 Főleg amíg behúztad az ilyen meccseket is, minden rinya ellenére. 😊somoskovig
Az csak azt jelenti, hogy így is kurva erős a csapatom, de lehetett volna több pontom is jóval, hogy ne fájjon, hogy kiestél 😀 😀Wyatt
Ja, nekem is lehetett volna, meg mindenkinek, legalábbis nem hiszem, hogy zárta bárki is a szezont nettó 0 pont totál padoztatással.

Csak Veled ellentétben mások nem sírták tele a topikot! 😛

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De örülhetsz, 3 emberről kapok eddig 100 pontot 😀 😀

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És aki képes volt minden meccsen több pontot padoztatni, mint amit szerzett 😀Wyatt
És ez kit érdekel? 😊 Főleg amíg behúztad az ilyen meccseket is, minden rinya ellenére. 😊somoskovig
Az csak azt jelenti, hogy így is kurva erős a csapatom, de lehetett volna több pontom is jóval, hogy ne fájjon, hogy kiestél 😀 😀

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
És aki képes volt minden meccsen több pontot padoztatni, mint amit szerzett 😀Wyatt
És ez kit érdekel? 😊 Főleg amíg behúztad az ilyen meccseket is, minden rinya ellenére. 😊

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És aki képes volt minden meccsen több pontot padoztatni, mint amit szerzett 😀

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Elég jellemző ki ellen tol karriermeccset Newton meg AP egyszerre 😀Wyatt
Az ellen, aki annyira peches volt egész szezonban, hogy 11. legtöbb szerzett ponttal 7. helyen bejutott a PO-ba, miközben minden meccsén a saját szerencsétlenségére panaszkodik? 😀

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Elég jellemző ki ellen tol karriermeccset Newton meg AP egyszerre 😀

több mint 11 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 192 — playoffs???
Gratulálok adam3577!!! Feljutottál 😀 😀 😀



több mint 11 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 192 — playoffs???
Hivatalos alapszakasz végeredmény:

1. KelenLand Danube Seals 12-1-0
2. Fisherfield Szunyogs 9-4-0
3. BK's Suckers 9-4-0
4. Wampas HOTH 8-5-0
5. Cylon Toasters 8-5-0
6. Budapest Blues 8-5-0
7. Seychelles Sensation 8-5-0
8. Ujpest Veterans 7-6-0

9. Alsorakos Vaqueros 7-6-0
10. Kaposvar Cannonballs 7-6-0
11. Dogei Dogevok 6-7-0
12. MuddyCreek Lilioms 5-8-0
13. Nagykanizsa Svabbogars 3-10-0
14. Shen Kick 3-10-0
15. Szekszard Gangsters 2-11-0
16. Downtown Army 2-11-0



több mint 11 éve
adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
Köszönöm mégegyszer, pedig jó volt itt ez az egy szezon. Mondanám hogy maradnék de azért vonz a div1 😛

A fel/le jutás rendszerről pedig:

Div 2:
-Mind a két csoportból Az alapszakasz győztese feljut a Div 1-be, valamint a playoffban rajta kívül a legelőrébb végzett 1-1 csapat is.
-Mind a két csoportból a consolation végén 14-15-16. helyezett kiesik a div 3-ba

több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
utolsó esik ki talán

több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 641 — Bears & Illinois fan
Grat mindenkinek, mi pedig Bergerrel készülhetünk az alsóházi rangadóra..... 😊csi77
hogy is van a kiesés? az alapszakasz utolsója és a rájátszás utolsója?berger90
Elvileg még van három meccs, nem?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png