Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 14 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 783 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Gratulálok nektek!!!!

" class="embed">
több mint 14 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
A browns nyert.... vezetjük a north-t 😊

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
GYŐŐZELEEEM!!!! 😊

Mondjuk szaggatott végig, szal majd leszedjük a meccset. 😊

3-1-el állunk, ha nyer a Browns, akkor vezetjük az AFC Northot. 😊Vrijbloed
Nyert a browns. 😛
több mint 14 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
GYŐŐZELEEEM!!!! 😊

Mondjuk szaggatott végig, szal majd leszedjük a meccset. 😊

3-1-el állunk, ha nyer a Browns, akkor vezetjük az AFC Northot. 😊
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Basszus ezt a meccset is megnyertük! 😀 😂 😂 😂 😂 😀 :cool: :cool:


GO RAVENS!
több mint 14 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Gameday, háborúval! 😊 😀

Már nagyon vártam ezt a napot. 😊
Borzasztó nehéz dolgunk lesz idegenben.

De jó érzéseim vannak a meccsel kapcsolatban, bízom a csapatban! 😊

Remélem akadásmentes stream is lesz, mert ha nem, akkor nagyon mérges leszek.

GO RAVENS!
több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Majd fogtok sírni,ha Amadeus miatt a CB-k,Suggs miatt padig Batch fogja ezt látni:

http://www.kepfeltoltes.hu/view/101002/matthias-grunewald-temptation-of-st-anthony_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
😂
Utána pedig izzadtan fog ébredni minden éjjel...kátrány
emmegatiede, taládki?!

Bestseller lett Priscilla Presser, resztel zellert
eszcájgja vikszolva, vegyszerrel desztilla,
testcsellel jut el Keszthelyre,
képzeletBen Stillerrel a füledig szólva,
a szemed ixelve, szívszaggató szigszalaggal
Pick szalámi pixelbe, belekötni egy pulóverbe egy prémszarvast,
egy bulldózerrel testvérfarkas szépszerrel,
amíg szárnyaszegett körömrágó holló
egy örömlányról vasszeget eszeget...sutianap
Nem tudom,szabad a gazda,ahogy a nagyfiam szokta mondani...

Itt van egy másik,ismertebb Szent Antal megkísértés,Dali prezentációjában:
http://www.kepfeltoltes.hu/view/101002/01antal_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
A Drünewald képén,"Ngata,Ray,Gregg,Suggs" riogat,mint maga a megtestesült gonosz... 😊kátrány
1.Akkezdet Phiai: töbBETmen
2.csak vigyázzon az Ngatyátok nehogy még összetalálkozozzon a mi szörnyű Puncinkkal! 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
ROCK ME, AMADEUS! 😂sutianap
Majd fogtok sírni,ha Amadeus miatt a CB-k,Suggs miatt padig Batch fogja ezt látni:

http://www.kepfeltoltes.hu/view/101002/matthias-grunewald-temptation-of-st-anthony_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
😂
Utána pedig izzadtan fog ébredni minden éjjel...kátrány
emmegatiede, taládki?!

Bestseller lett Priscilla Presser, resztel zellert
eszcájgja vikszolva, vegyszerrel desztilla,
testcsellel jut el Keszthelyre,
képzeletBen Stillerrel a füledig szólva,
a szemed ixelve, szívszaggató szigszalaggal
Pick szalámi pixelbe, belekötni egy pulóverbe egy prémszarvast,
egy bulldózerrel testvérfarkas szépszerrel,
amíg szárnyaszegett körömrágó holló
egy örömlányról vasszeget eszeget...sutianap
Nem tudom,szabad a gazda,ahogy a nagyfiam szokta mondani...

Itt van egy másik,ismertebb Szent Antal megkísértés,Dali prezentációjában:
http://www.kepfeltoltes.hu/view/101002/01antal_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
A Drünewald képén,"Ngata,Ray,Gregg,Suggs" riogat,mint maga a megtestesült gonosz... 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
inkább okozz Soldinak csalódást 😊kátrány
ROCK ME, AMADEUS! 😂sutianap
Majd fogtok sírni,ha Amadeus miatt a CB-k,Suggs miatt padig Batch fogja ezt látni:

http://www.kepfeltoltes.hu/view/101002/matthias-grunewald-temptation-of-st-anthony_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
😂
Utána pedig izzadtan fog ébredni minden éjjel...kátrány
emmegatiede, taládki?!

Bestseller lett Priscilla Presser, resztel zellert
eszcájgja vikszolva, vegyszerrel desztilla,
testcsellel jut el Keszthelyre,
képzeletBen Stillerrel a füledig szólva,
a szemed ixelve, szívszaggató szigszalaggal
Pick szalámi pixelbe, belekötni egy pulóverbe egy prémszarvast,
egy bulldózerrel testvérfarkas szépszerrel,
amíg szárnyaszegett körömrágó holló
egy örömlányról vasszeget eszeget...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Gaither megint sérült...korán örültünk az ütős jobb oldalnak. 😐kátrány
Inkább még mindig sérült, lassan IR-re kerülhet...

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 14 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Gaither megint sérült...korán örültünk az ütős jobb oldalnak. 😐


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 14 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
... ne okozz nekem csalódást. 😀Soldados
inkább okozz Soldinak csalódást 😊kátrány
ROCK ME, AMADEUS! 😂sutianap
Majd fogtok sírni,ha Amadeus miatt a CB-k,Suggs miatt padig Batch fogja ezt látni:

http://www.kepfeltoltes.hu/view/101002/matthias-grunewald-temptation-of-st-anthony_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
😂
Utána pedig izzadtan fog ébredni minden éjjel...


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AFC North figyelő - 3. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1385


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
kátrány
... ne okozz nekem csalódást. 😀Soldados
inkább okozz Soldinak csalódást 😊kátrány
ROCK ME, AMADEUS! 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
)Soldados
kátrány
... ne okozz nekem csalódást. 😀Soldados
inkább okozz Soldinak csalódást 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Uccsó meccsen a leghosszabb futások: 12,11, 9, 8, 7 Titans ellen is volt 10+ yard, igaz nem sok...
szóval esély van rá, hogy 5+ yardig jusson egy futás, ha nem teljesen egyértelmű, hogy az lesz...
nem mondom, hogy 100+ yardot futunk, örülök, ha 70-80 meglesz, de ha az megvan, akkor már
Flacco is hozzáteheti a magáét... ehhez mondjuk sztem az kell, hogy első félidőben ne 15 yard legyen
a futások mellett...
Koránt sem egyszerű feladat, de lehetőség éppen van rá.

A blitz kérdésében nem tudok vitatkozni, nem nézek annyi vasas meccset... így azt elhinni tudom...
Amúgy meg hétvégén meglátjuk mi lesz...Collapo
A big play azért 20 yardnál kezdődik. Az hogy 1-2 futás eléri az 5-6, ne adj Isten 10-12 yardot, az még nem big play. Persze ellenünk nagy dolog. 😊 De jönnek a mínusz futások, meg az 1-2 yardosak és bizony ezekből van több, így kialakul az überbrutál 2,5-es átlag. Ez nem jöhetne létre, ha engednénk big playeket. Szóval fogtok 1-2 5 yardosat futni, de fogtok nagyon sok max 2 yardosat is. 😊Soldados
Én inkább arra számítok,hogy Flacco gyorsan elengedi a labdát,mielőtt érkeznek a védők.Ennek nagyobb a realitása,mint futással nyerni.
Boldin/Mase/Rice/Heap/Hush és a Dickson/Pitta duó pár elkapással.Szerintem, a cornereitek gyengéit ki tudjuk használni.
Még ha Mendermahl fut 100y környékén -nem fog 😉 - nem tudom elképzelni,hogy Batch hozná a győzelemhez szükséges pluszt.kátrány
Szerencsére Flacconál jobb irányító bicskája is beletörött a Steelers védelembe. 😊 De abban igazad van mindenképpen, hogy futással nem tudtok nyerni, ellenünk csak passzal lehet nyerni. Hát gyerünk Joe Cool 😂 😂 mutasd meg mit tudsz, ne okozz nekem csalódást. 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Uccsó meccsen a leghosszabb futások: 12,11, 9, 8, 7 Titans ellen is volt 10+ yard, igaz nem sok...
szóval esély van rá, hogy 5+ yardig jusson egy futás, ha nem teljesen egyértelmű, hogy az lesz...
nem mondom, hogy 100+ yardot futunk, örülök, ha 70-80 meglesz, de ha az megvan, akkor már
Flacco is hozzáteheti a magáét... ehhez mondjuk sztem az kell, hogy első félidőben ne 15 yard legyen
a futások mellett...
Koránt sem egyszerű feladat, de lehetőség éppen van rá.

A blitz kérdésében nem tudok vitatkozni, nem nézek annyi vasas meccset... így azt elhinni tudom...
Amúgy meg hétvégén meglátjuk mi lesz...Collapo
A big play azért 20 yardnál kezdődik. Az hogy 1-2 futás eléri az 5-6, ne adj Isten 10-12 yardot, az még nem big play. Persze ellenünk nagy dolog. 😊 De jönnek a mínusz futások, meg az 1-2 yardosak és bizony ezekből van több, így kialakul az überbrutál 2,5-es átlag. Ez nem jöhetne létre, ha engednénk big playeket. Szóval fogtok 1-2 5 yardosat futni, de fogtok nagyon sok max 2 yardosat is. 😊Soldados
Én inkább arra számítok,hogy Flacco gyorsan elengedi a labdát,mielőtt érkeznek a védők.Ennek nagyobb a realitása,mint futással nyerni.
Boldin/Mase/Rice/Heap/Hush és a Dickson/Pitta duó pár elkapással.Szerintem, a cornereitek gyengéit ki tudjuk használni.
Még ha Mendermahl fut 100y környékén -nem fog 😉 - nem tudom elképzelni,hogy Batch hozná a győzelemhez szükséges pluszt.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Uccsó meccsen a leghosszabb futások: 12,11, 9, 8, 7 Titans ellen is volt 10+ yard, igaz nem sok...
szóval esély van rá, hogy 5+ yardig jusson egy futás, ha nem teljesen egyértelmű, hogy az lesz...
nem mondom, hogy 100+ yardot futunk, örülök, ha 70-80 meglesz, de ha az megvan, akkor már
Flacco is hozzáteheti a magáét... ehhez mondjuk sztem az kell, hogy első félidőben ne 15 yard legyen
a futások mellett...
Koránt sem egyszerű feladat, de lehetőség éppen van rá.

A blitz kérdésében nem tudok vitatkozni, nem nézek annyi vasas meccset... így azt elhinni tudom...
Amúgy meg hétvégén meglátjuk mi lesz...Collapo
A big play azért 20 yardnál kezdődik. Az hogy 1-2 futás eléri az 5-6, ne adj Isten 10-12 yardot, az még nem big play. Persze ellenünk nagy dolog. 😊 De jönnek a mínusz futások, meg az 1-2 yardosak és bizony ezekből van több, így kialakul az überbrutál 2,5-es átlag. Ez nem jöhetne létre, ha engednénk big playeket. Szóval fogtok 1-2 5 yardosat futni, de fogtok nagyon sok max 2 yardosat is. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Uccsó meccsen a leghosszabb futások: 12,11, 9, 8, 7 Titans ellen is volt 10+ yard, igaz nem sok...
szóval esély van rá, hogy 5+ yardig jusson egy futás, ha nem teljesen egyértelmű, hogy az lesz...
nem mondom, hogy 100+ yardot futunk, örülök, ha 70-80 meglesz, de ha az megvan, akkor már
Flacco is hozzáteheti a magáét... ehhez mondjuk sztem az kell, hogy első félidőben ne 15 yard legyen
a futások mellett...
Koránt sem egyszerű feladat, de lehetőség éppen van rá.

A blitz kérdésében nem tudok vitatkozni, nem nézek annyi vasas meccset... így azt elhinni tudom...
Amúgy meg hétvégén meglátjuk mi lesz...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Miért a futáson agyaltok? Nem mindegy, hogy Rice hoz 60 yardot elkapásokkal együtt vagy Mcgahee 50-et? A két kérdés az, hogy Flakon vagy a cornerbackeink lesznek-e gyengébbek, illetve, hogy mennyire szívja fel magát a Baltimore D#. Ha nekünk is úgy fog menni a futás, ahogy az eddigi ellenfeleiteknek, akkor eldőlt a meccs. :cool:Szokol
Az eddigi csapatokkal ellenetek az volt a baj, hogy teljesen egysíkúak lettek... 18-23 futás egész meccsen...

a védelmetek néha-néha enged nagy playt futásban, ha viszont csak Flacco dobál, akkor a 6-8 emberes blitz ellen a nem 100%-os O-line lehet hogy kevés... Ráadásul a time management ezen a párosításon mindig kritikus... amihez szintén nem árt ha van futás...

A liga talán legerősebb blitz-ét sajnos a vasalósok mutatják be, ezért nem elég csak a dobálás... a dobáláshoz ugyanis idő kell, ahhoz meg az, hogy ne csak arra készüljetek, ne csak arra kelljen figyelnetek...Collapo
Csak 2 megjegyzést ehhez:
- egyáltalán nem engedünk nagy playt futásban, nincs olyan futóplay ami elérte volna a 20 yardot... (Ellenben veletek 😛)
- nagyon ritka nálunk a full blitz, általában 5 embernél több nem megy a QB-ra.

Tehát azért lettek egysíkúak az ellenfelek és lesztek ti is azok, mert nem lehet futni ellenünk, jó kis 2,5 körüli átlag. :cool: Márpedig így egy idő után nincs értelme ezzel próbálkozni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Rex mester felépíti újra a Ravens-t a repülősöknél... 😀
hány játékosunk van már ott? 3? 😀
Pryce-nak sok sikert, nagyon bírtam, mert korrekt játékerőt képviselt...
Gaither délutánra lepihent...
Rice szerint ott lesz a meccsen (Rice) ami jó is meg nem is... mert jó,
ha pihent és egészséges, ha meg nem 100%, akor inkább pihiznie kéne...
tudom, hogy rivalry, de ez a meccs akkor sem éri meg, hogy esetleg
komolyabban rásérüljön...Collapo
Rice azt mondja,hogy nem tart tőle,hogy a sérült térdére fognak utazni,minél jobban megüssék.Én nem lennék ebben olyan biztos.
Szerintem is fontosabb,hogy felépüljön és játsszon,végig az idényben,mint most esetleg rásérüljön.kátrány
Ha sérült, akkor igazából nem is kell utazni rá.- Egy normál ütközéstől is rásérülhet nem kicsit.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 14 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Miért a futáson agyaltok? Nem mindegy, hogy Rice hoz 60 yardot elkapásokkal együtt vagy Mcgahee 50-et? A két kérdés az, hogy Flakon vagy a cornerbackeink lesznek-e gyengébbek, illetve, hogy mennyire szívja fel magát a Baltimore D#. Ha nekünk is úgy fog menni a futás, ahogy az eddigi ellenfeleiteknek, akkor eldőlt a meccs. :cool:Szokol
Az eddigi csapatokkal ellenetek az volt a baj, hogy teljesen egysíkúak lettek... 18-23 futás egész meccsen...

a védelmetek néha-néha enged nagy playt futásban, ha viszont csak Flacco dobál, akkor a 6-8 emberes blitz ellen a nem 100%-os O-line lehet hogy kevés... Ráadásul a time management ezen a párosításon mindig kritikus... amihez szintén nem árt ha van futás...

A liga talán legerősebb blitz-ét sajnos a vasalósok mutatják be, ezért nem elég csak a dobálás... a dobáláshoz ugyanis idő kell, ahhoz meg az, hogy ne csak arra készüljetek, ne csak arra kelljen figyelnetek...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 14 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 933 — Steelers fan
Miért a futáson agyaltok? Nem mindegy, hogy Rice hoz 60 yardot elkapásokkal együtt vagy Mcgahee 50-et? A két kérdés az, hogy Flakon vagy a cornerbackeink lesznek-e gyengébbek, illetve, hogy mennyire szívja fel magát a Baltimore D#. Ha nekünk is úgy fog menni a futás, ahogy az eddigi ellenfeleiteknek, akkor eldőlt a meccs. :cool:
több mint 14 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
...Collapo
Rice azt mondja,hogy nem tart tőle,hogy a sérült térdére fognak utazni,minél jobban megüssék.Én nem lennék ebben olyan biztos.
Szerintem is fontosabb,hogy felépüljön és játsszon,végig az idényben,mint most esetleg rásérüljön.kátrány
Annál is inkább, mert szerintem Willis egy igen jó futó, nyugodtan rá lehet bízni az egész meccset... pihentetni meg
Parmele-vel lehet, mert az a srác is szép átlagot tud magáénak... és már többször is mondtam, hogy ott van még
LeRon is...
Meg passzolni is tudunk, Willis és LeRon is jó és van rengeteg fegyver a csapatban...Collapo
Van,csak használni kell.Bár Rice az igazi,egy egészséges McGahee jobb egy sérült Rice-nál..

Ha Willist eltrédelték volna,most kicsit idegesebbek lennénk 😊 .Én is bízok benne ,egyébként.A gyászos 2007-ben úgy futott 1200yard fölött,hogy gyakorlatilag egyetlen támadó opciónk volt.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 14 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
...Collapo
Rice azt mondja,hogy nem tart tőle,hogy a sérült térdére fognak utazni,minél jobban megüssék.Én nem lennék ebben olyan biztos.
Szerintem is fontosabb,hogy felépüljön és játsszon,végig az idényben,mint most esetleg rásérüljön.kátrány
Annál is inkább, mert szerintem Willis egy igen jó futó, nyugodtan rá lehet bízni az egész meccset... pihentetni meg
Parmele-vel lehet, mert az a srác is szép átlagot tud magáénak... és már többször is mondtam, hogy ott van még
LeRon is...
Meg passzolni is tudunk, Willis és LeRon is jó és van rengeteg fegyver a csapatban...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!