Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Sőt, még Silatolu is, kész kánaán 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
GUnter csak vissza lett hozva
több mint 6 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
 memegenerator.net/img/instances/81556137/ha-lenne-25-millirdom-megvennm-a-pantherst.jpg

több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Hat szerintem ezek a pozíciók mint RB TE OG/C pont hogy megoldhatónak középső hátsó körökből a nagy mintát nézve.
Míg egyre ritkàbb hogy DE vagy OT nagyon lecsúszik aztán egy klasszis All Pro játékos lesz, nem azt mondom hogy bármelyikre ne lenne példa, csak hogy a nagy átlagot nézve valószínűbb hogy korrekt kezdő , akar allpro Guardot , Futót húzok 4. Körbe mint az hogy ugyan azon a helyen ugyan ilyen kaliberű OT.

És azért mondom hogy Tackle nem ártana mert jövőre dönteni lehet mi legyen mattKalilal. Moton RT , ezen ment a cink hogy fogalmatlan volt Baloldalon, Williamset ha nem tudjuk megtartani az ő helyét átveheti. Ha draftolunk valami komoly arcot Matt nyakàra akkor jövőre ilyenkor tudni fogjuk hogy elküldjük e vagy sem. Ha Williams meg így játszik majd jövőre is akkor megtarthatjuk ha Kalilt kívágjuk, ha közbe Moton is bejön, az meg elég kényelmes lenne 2 jó OT rookie szerződéssel.

Kezdő Interiort találni kell középső körbe nem kérdés , en csak az első körről beszéltem most.

Tipikus első körös pozíció a DE és az OT. Nekünk egyik se nagy őrültség szóval ezen a vonalon mozognék
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Nálam Searcy és Sirles igazolása rendben van, depthnek mindenképp jók és adott esetben kezdhetnek is, Cockrelltől nem vagyok elájulva, nem érzem, hogy hatalmas upgrade lenne Worleyhoz képest, ellenben drágább. Jobb CB szerződtetésében bíztam, még a végén megint húzunk egyet elöl...

Sztem továbbra is RB, TE, interior OL, S kell legyen a prioritás a drafton, edge rusher, elkapó és CB akkor jöjjön, ha komoly érték az adott helyen a játékos. OT picket nem érteném, ott van Moton, tavalyi második kör, aki még pályát se látott. Hozzunk mellé még egy projektet mikor belül két hely is kiadó lehet a falban jövőre (akár idén is)?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Gyanítom azért a draftrol fog érkezni Guard Safety és Corner is.
Tehát nem velük szeretnénk megoldani. Crockrellbe látok kezdő potenciált.

Szerintem OT vagy DE lesz így első körben, ami jó mert az első körös pozíció.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
9M volt Searcy és Crockrell együtt
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Olvasnak minket!!!
több mint 6 éve
Atik15 Carolina Panthers LSU Tigers 195
Mindhármuknak örülök, személy szerint!!

Szerkesztette: Atik15
több mint 6 éve
Gorro Carolina Panthers 1 433 — Törzsvendég
és Ross Cockrell CB
 247sports.com/nfl/carolina-panthers/Bolt/NFL-Free-Agency-Ross-Cockrell-signs-with-the-Carolina-Panthers-116595803

#KeepPounding
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Sirles is megjött
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Frankó nagyobb darab Strong safety deep
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Searcy in da house.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Megnéztük mi is Manzielt,hogy dobál. Örülnek ha mi adnánk neki egy új esélyt és mèg mutatna is valamit amivel megcsíp egy QB 2 helyet.
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 862
Saints 3 évi capet költ el idén. 2020 ba csak a visszavonult és a máshol játszók elfogják vinni a sapkájuk felét.
Turóczi Szabolcs
Csak a történeti hűség kedvéért és nem a versengésért, 2020-ban jelen àllàs szerint 20 millàval több helyünk van mint Nektek.
Fattyu
Biztos a mi capunket terheli Brees szerződése! Egy kis könyvelési mágia XD
Turóczi Szabolcs
Hàt ha a nyugdíjàt Ti fizettek, akkor igen! 😁😁
A 2019-est terheli meg a szerződése! De még úgy is van arra az évre kb 30 millànk, nektek meg 40 körüli helyetek! 19ben nagyobb mozgàsteretek lesz mint idén, nekünk nem mert allin üzemmód van, így még idén ràkenünk egy esetleg két szerződést!
A dead money nagyrésze meg kifut idén! Persze generàlódni fog, mert nem lehet meguszni, pl Fleenert előbb utóbb kivàgjuk!

több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Saints 3 évi capet költ el idén. 2020 ba csak a visszavonult és a máshol játszók elfogják vinni a sapkájuk felét.
Turóczi Szabolcs
Csak a történeti hűség kedvéért és nem a versengésért, 2020-ban jelen àllàs szerint 20 millàval több helyünk van mint Nektek.
Fattyu
Biztos a mi capunket terheli Brees szerződése! Egy kis könyvelési mágia XD
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 862
Saints 3 évi capet költ el idén. 2020 ba csak a visszavonult és a máshol játszók elfogják vinni a sapkájuk felét.
Turóczi Szabolcs
Csak a történeti hűség kedvéért és nem a versengésért, 2020-ban jelen àllàs szerint 20 millàval több helyünk van mint Nektek.

több mint 6 éve
hrubi Carolina Panthers 150
Azért nagyon ne élő bele magad, nagy hal....
Turóczi Szabolcs
Ja, dehogy. Csak kb most látom először az idén, hogy érdeklődünk valaki iránt, aki talán nem veterán minimumért jönne(tehát nem egy 4. 5. számú wr, vagy spec teamer). (Poe-ról nem hallottam, csak mikor már leigazoltuk. 😊 )
hrubi
Ebron és Matthieu után is érdeklődtünk, ajánlatot is tettünk, de nem minket választottak.
gabokocka
Na király. Matthieu-nél pedig marha mérges voltam, mikor 3 csapatot soroltak fel az érdeklődők között, nem volt benne a Panthers.
Bár annyira ez nem vigasztal...
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Azért nagyon ne élő bele magad, nagy hal....
Turóczi Szabolcs
Ja, dehogy. Csak kb most látom először az idén, hogy érdeklődünk valaki iránt, aki talán nem veterán minimumért jönne(tehát nem egy 4. 5. számú wr, vagy spec teamer). (Poe-ról nem hallottam, csak mikor már leigazoltuk. 😊 )
hrubi
Ebron és Matthieu után is érdeklődtünk, ajánlatot is tettünk, de nem minket választottak.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
hrubi Carolina Panthers 150
Azért nagyon ne élő bele magad, nagy hal....
Turóczi Szabolcs
Ja, dehogy. Csak kb most látom először az idén, hogy érdeklődünk valaki iránt, aki talán nem veterán minimumért jönne(tehát nem egy 4. 5. számú wr, vagy spec teamer). (Poe-ról nem hallottam, csak mikor már leigazoltuk. 😊 )
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
JPP egy harmadik körért ment gyakorlatilag a Tampába.....
Nekünk is nyélbe kéne ütni valami hasonló bizniszt .

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Azért nagyon ne élő bele magad, nagy hal....
több mint 6 éve
hrubi Carolina Panthers 150
Végre.

Jó lenne megszerezni, nagyon szerettem a játékát a Jax-ben. (jó, voltak hullámvölgyei, de van benne fantázia 😊 )
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
Érdeklődünk Allen Hurnst iránt
több mint 6 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 735
16 milliónak van elvileg még. 8 at kell az újoncokra eltenni.
Egy normál cornerre van meg pénz , shepard cut jönne még 3,5. Szűken tudunk foltozgatni.