Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NBA

32 feliratkozó

2 perce
KeyG Baltimore Ravens 14 646
BLOCKBUSTER: The Milwaukee Bucks are trading franchise icon Giannis Antetokounmpo and Bobby Portis to the Miami Heat for Tyler Herro, Kel'el Ware, Jaime Jaquez Jr., Kasparas Jakucionis, 3 first-round picks (including No. 13), 1 pick swap and 1 second-rounder, sources tell ESPN.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
2 perce
KeyG Baltimore Ravens 14 646
Free agent guard Ayo Dosunmu intends to sign a five-year, $112 million contract to return to the Minnesota Timberwolves, with a player option in the fifth season, sources tell ESPN. Timberwolves made it a major priority to lock in Dosunmu after his tremendous postseason.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
1 órája
remontada San Francisco 49ers 1 580
Giannis Miami vagy Boston pár órán belül kiderül melyik Shams szerint
remontada
Nagyon rebesgetik hogy Jaylen Brown utolsó estéje ez Bostonban, szóval szerintem Boston
KeyG
Ami miatt rohadt szomorú leszek és azt mondom fireeeeeeeeeeee mindenki.....Giannis akár mekkora játékos, poros nyomába nem érhet Brownnak és akkor azt mondom remélem 1/1 lesz belőle előbb utóbb....
dande2
Wtf? 🤣🤣🤣 megártott a nap a parókián?
Toca
Mièrt is?????? Ahogy írtam lehet hogy nagy játèkos, jobb mint Brown , mèg azt is elfogadom, mint játèkos (bár mondjuk egèsz más a poszjuk felèpítèsük) de emberileg Brown sokkkal magasabb szinten van (nálam) Arról nem is beszélve hogy a mi fiúnk... A legutóbbi POban is mutatta a bajnoki címről nem is szólva. Giannis pedig khm....de lehet tèvedek ebben is (mint persze mindenben 😉)
dande2
1. Nem írtad, hogy emberileg az első posztodban… bár azt írod, hogy pros nyomába nem érhet? Miért is? De ez szubijektív elfogadom.
2. Lehet jobb játékos ? 🤣 két külön tier a két ember. Sőt lehet nem 1 tier van köztük.
3. Megmutatta a legutóbbi playoffban is ez a keret, hogy nem lesz bajnok. Váltani kell szerkezetet.
4. 3 lehetöség van White-al probalnak szerkezetet váltani.
Tatum vagy Brownnal rámennek Giannisra. Tatum tabu, Brownnak, ennél magasabban sose lesz az értéke. Ha most kiszállnak, akkor mint Smartnál a legjobbkor teszik.
5. Oké fáj, ha elmegy egy kedvenc, de olyan vergődést nem kell rendezni, mint a Luka tradenél a Dallasiak, mert itt upgrade és nem downgrade történne.
Toca
Mondjuk Giannis-szal mi is a baj emberileg? Az hogy cserét kért egy helyben topogó franchise-tól sok-sok elvesztegetett év után? Mert szerintem pl. már így is túl sokat várt.
Jughead
Nem azzal van baj hogy elakar menni hanem ahogy játssza a szent tehenet. Legyen fasza álljon ki menni akarok ehelyett hátulról megbújva dirigál, követelözik mindezt röpke 3 éve. Ő az áldozati bárány. Mikozben semmivel sem jobb mint az àllítólagos csapata aki volt olyan hülye minden szart teljesített amit kért. Egyik fél sem hibásabb a másiknàl. Megkapta amiket kért de évek óta szart sem ér mert amikor kell mindig sérült de csak a csapat a hibas. De gondolja bármelyik feļ bárhogy ne csak apuci szoknyája mögött legyen nagy szája. Mondja ki kerek perec menni akarok. Azt a bizonyos hintsük el hogy el akarok menni majd erre építve a cége milliókat kaszált miközben ahh nekem eszembe se jututt elmenni sztorit nem is említettem

Szerkesztette: remontada
1 órája
KeyG Baltimore Ravens 14 646
Just in: Minnesota is sending Julius Randle and the No. 28 pick in the NBA Draft to the Brooklyn Nets in a three-team trade that sends Nic Claxton to the Chicago Bulls, sources tell ESPN. The Timberwolves will acquire Brooklyn’s No. 33 pick for Randle and No. 28.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
1 órája
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 106 — no es importante
NEWS: Michigan coach Dusty May is finalizing a deal to take the Dallas Mavericks head coaching job, sources tell @PeteThamel, @shams and me. May led Michigan basketball to the national title in April. The allure of coaching Cooper Flagg as a linchpin piece helped draw him.
KeyG
 www.cbssports.com/college-basketball/news/dusty-may-michigan-dallas-mavericks-college-basketball-coaches-leaving/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
8 órája
Stez SMU Mustangs 49 044 — Whoops, looks like something went wrong.
Giannis Miami vagy Boston pár órán belül kiderül melyik Shams szerint
remontada
Nagyon rebesgetik hogy Jaylen Brown utolsó estéje ez Bostonban, szóval szerintem Boston
KeyG
Ami miatt rohadt szomorú leszek és azt mondom fireeeeeeeeeeee mindenki.....Giannis akár mekkora játékos, poros nyomába nem érhet Brownnak és akkor azt mondom remélem 1/1 lesz belőle előbb utóbb....
dande2
Wtf? 🤣🤣🤣 megártott a nap a parókián?
Toca
Mièrt is?????? Ahogy írtam lehet hogy nagy játèkos, jobb mint Brown , mèg azt is elfogadom, mint játèkos (bár mondjuk egèsz más a poszjuk felèpítèsük) de emberileg Brown sokkkal magasabb szinten van (nálam) Arról nem is beszélve hogy a mi fiúnk... A legutóbbi POban is mutatta a bajnoki címről nem is szólva. Giannis pedig khm....de lehet tèvedek ebben is (mint persze mindenben 😉)
dande2
1. Nem írtad, hogy emberileg az első posztodban… bár azt írod, hogy pros nyomába nem érhet? Miért is? De ez szubijektív elfogadom.
2. Lehet jobb játékos ? 🤣 két külön tier a két ember. Sőt lehet nem 1 tier van köztük.
3. Megmutatta a legutóbbi playoffban is ez a keret, hogy nem lesz bajnok. Váltani kell szerkezetet.
4. 3 lehetöség van White-al probalnak szerkezetet váltani.
Tatum vagy Brownnal rámennek Giannisra. Tatum tabu, Brownnak, ennél magasabban sose lesz az értéke. Ha most kiszállnak, akkor mint Smartnál a legjobbkor teszik.
5. Oké fáj, ha elmegy egy kedvenc, de olyan vergődést nem kell rendezni, mint a Luka tradenél a Dallasiak, mert itt upgrade és nem downgrade történne.
Toca
Mondjuk ez tok mellekes, es ertem, hogy Bostonban ki mellett dontottek, de Brown szerintem egyaltalan nem rosszabb jatekos, mint Tatum. Sot... Tehat en szemely szerint nem azt gondolom hibanak, hogy a Bostonnal robbantanak es mennek Giannisert, hanem azt, hogy kiben latjak a franchise playert es ki erinthetetlen a ketto kozul. De mindegy ez az o dolguk. Mivel en viszont nem gondolom rosszabbnak Brownt Tatumnal, igy azert ezt jo bulinak gondolom a Buckstol, mert egy baromi jo jatekost kapnak, es ha meg melle jonne mas jatekos + pickek is, eleg jol jarnanak. Nagyobb ertek lenne ez igy, amit a Miami szerintem Adebayo nelkul eleg nehezen tudna matchelni.
Stez
Tatum jobb védő, jobb támadó, jobb a felépítése, másfél évvel fiatalabb. Két problémám van vele, hogy nem támadja a gyűrűt úgy mint Brown. IViszont emiatt sokkal jobb fit szerintem Giannis mellé.
A másik meg az ostoba döntéshozásai a meccs végén, de ez is javulhatna Giannissal.

Ui.: nem szeretem Tatumot, de azért, hogy jobb lenne Brown azt semmilyen statisztikával nem tudnám alátamasztani.
Toca
Szerintem Brown jobb on ball defender, es jobb scorer is. Komplettebb Tatum, jobb kintrol, de ahogy mondtad, Brown jobb donteshozo. Es amikor kellett, Brown lett a finale MVP, a hatara tudta venni a csapatat. Amugy szerintem labdabiztosabb is, es egyszeruen agresszivabb, celra torobben jatszik, Tatumnal es sokszor hianyoltam ezt a gyilkos mentalitast. Szerintem jobb leader, mint Tatum, de ez csak az en velemenyem.

8 órája
Toca Minnesota Vikings 20 713 — Vikings fan
Trae 4 év - 4.év player option 212m.
Rip wizards again.
8 órája
Toca Minnesota Vikings 20 713 — Vikings fan
Giannis Miami vagy Boston pár órán belül kiderül melyik Shams szerint
remontada
Nagyon rebesgetik hogy Jaylen Brown utolsó estéje ez Bostonban, szóval szerintem Boston
KeyG
Ami miatt rohadt szomorú leszek és azt mondom fireeeeeeeeeeee mindenki.....Giannis akár mekkora játékos, poros nyomába nem érhet Brownnak és akkor azt mondom remélem 1/1 lesz belőle előbb utóbb....
dande2
Wtf? 🤣🤣🤣 megártott a nap a parókián?
Toca
Mièrt is?????? Ahogy írtam lehet hogy nagy játèkos, jobb mint Brown , mèg azt is elfogadom, mint játèkos (bár mondjuk egèsz más a poszjuk felèpítèsük) de emberileg Brown sokkkal magasabb szinten van (nálam) Arról nem is beszélve hogy a mi fiúnk... A legutóbbi POban is mutatta a bajnoki címről nem is szólva. Giannis pedig khm....de lehet tèvedek ebben is (mint persze mindenben 😉)
dande2
1. Nem írtad, hogy emberileg az első posztodban… bár azt írod, hogy pros nyomába nem érhet? Miért is? De ez szubijektív elfogadom.
2. Lehet jobb játékos ? 🤣 két külön tier a két ember. Sőt lehet nem 1 tier van köztük.
3. Megmutatta a legutóbbi playoffban is ez a keret, hogy nem lesz bajnok. Váltani kell szerkezetet.
4. 3 lehetöség van White-al probalnak szerkezetet váltani.
Tatum vagy Brownnal rámennek Giannisra. Tatum tabu, Brownnak, ennél magasabban sose lesz az értéke. Ha most kiszállnak, akkor mint Smartnál a legjobbkor teszik.
5. Oké fáj, ha elmegy egy kedvenc, de olyan vergődést nem kell rendezni, mint a Luka tradenél a Dallasiak, mert itt upgrade és nem downgrade történne.
Toca
Mondjuk ez tok mellekes, es ertem, hogy Bostonban ki mellett dontottek, de Brown szerintem egyaltalan nem rosszabb jatekos, mint Tatum. Sot... Tehat en szemely szerint nem azt gondolom hibanak, hogy a Bostonnal robbantanak es mennek Giannisert, hanem azt, hogy kiben latjak a franchise playert es ki erinthetetlen a ketto kozul. De mindegy ez az o dolguk. Mivel en viszont nem gondolom rosszabbnak Brownt Tatumnal, igy azert ezt jo bulinak gondolom a Buckstol, mert egy baromi jo jatekost kapnak, es ha meg melle jonne mas jatekos + pickek is, eleg jol jarnanak. Nagyobb ertek lenne ez igy, amit a Miami szerintem Adebayo nelkul eleg nehezen tudna matchelni.
Stez
Tatum jobb védő, jobb támadó, jobb a felépítése, másfél évvel fiatalabb. Két problémám van vele, hogy nem támadja a gyűrűt úgy mint Brown. IViszont emiatt sokkal jobb fit szerintem Giannis mellé.
A másik meg az ostoba döntéshozásai a meccs végén, de ez is javulhatna Giannissal.

Ui.: nem szeretem Tatumot, de azért, hogy jobb lenne Brown azt semmilyen statisztikával nem tudnám alátamasztani.
8 órája
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Okè, èn vagyok a helikopter megèrtettem....🤷 😏
9 órája
Stez SMU Mustangs 49 044 — Whoops, looks like something went wrong.
Giannis Miami vagy Boston pár órán belül kiderül melyik Shams szerint
remontada
Nagyon rebesgetik hogy Jaylen Brown utolsó estéje ez Bostonban, szóval szerintem Boston
KeyG
Ami miatt rohadt szomorú leszek és azt mondom fireeeeeeeeeeee mindenki.....Giannis akár mekkora játékos, poros nyomába nem érhet Brownnak és akkor azt mondom remélem 1/1 lesz belőle előbb utóbb....
dande2
Wtf? 🤣🤣🤣 megártott a nap a parókián?
Toca
Mièrt is?????? Ahogy írtam lehet hogy nagy játèkos, jobb mint Brown , mèg azt is elfogadom, mint játèkos (bár mondjuk egèsz más a poszjuk felèpítèsük) de emberileg Brown sokkkal magasabb szinten van (nálam) Arról nem is beszélve hogy a mi fiúnk... A legutóbbi POban is mutatta a bajnoki címről nem is szólva. Giannis pedig khm....de lehet tèvedek ebben is (mint persze mindenben 😉)
dande2
1. Nem írtad, hogy emberileg az első posztodban… bár azt írod, hogy pros nyomába nem érhet? Miért is? De ez szubijektív elfogadom.
2. Lehet jobb játékos ? 🤣 két külön tier a két ember. Sőt lehet nem 1 tier van köztük.
3. Megmutatta a legutóbbi playoffban is ez a keret, hogy nem lesz bajnok. Váltani kell szerkezetet.
4. 3 lehetöség van White-al probalnak szerkezetet váltani.
Tatum vagy Brownnal rámennek Giannisra. Tatum tabu, Brownnak, ennél magasabban sose lesz az értéke. Ha most kiszállnak, akkor mint Smartnál a legjobbkor teszik.
5. Oké fáj, ha elmegy egy kedvenc, de olyan vergődést nem kell rendezni, mint a Luka tradenél a Dallasiak, mert itt upgrade és nem downgrade történne.
Toca
Mondjuk ez tok mellekes, es ertem, hogy Bostonban ki mellett dontottek, de Brown szerintem egyaltalan nem rosszabb jatekos, mint Tatum. Sot... Tehat en szemely szerint nem azt gondolom hibanak, hogy a Bostonnal robbantanak es mennek Giannisert, hanem azt, hogy kiben latjak a franchise playert es ki erinthetetlen a ketto kozul. De mindegy ez az o dolguk. Mivel en viszont nem gondolom rosszabbnak Brownt Tatumnal, igy azert ezt jo bulinak gondolom a Buckstol, mert egy baromi jo jatekost kapnak, es ha meg melle jonne mas jatekos + pickek is, eleg jol jarnanak. Nagyobb ertek lenne ez igy, amit a Miami szerintem Adebayo nelkul eleg nehezen tudna matchelni.

9 órája
Jughead Dallas Cowboys 6 756
Giannis Miami vagy Boston pár órán belül kiderül melyik Shams szerint
remontada
Nagyon rebesgetik hogy Jaylen Brown utolsó estéje ez Bostonban, szóval szerintem Boston
KeyG
Ami miatt rohadt szomorú leszek és azt mondom fireeeeeeeeeeee mindenki.....Giannis akár mekkora játékos, poros nyomába nem érhet Brownnak és akkor azt mondom remélem 1/1 lesz belőle előbb utóbb....
dande2
Wtf? 🤣🤣🤣 megártott a nap a parókián?
Toca
Mièrt is?????? Ahogy írtam lehet hogy nagy játèkos, jobb mint Brown , mèg azt is elfogadom, mint játèkos (bár mondjuk egèsz más a poszjuk felèpítèsük) de emberileg Brown sokkkal magasabb szinten van (nálam) Arról nem is beszélve hogy a mi fiúnk... A legutóbbi POban is mutatta a bajnoki címről nem is szólva. Giannis pedig khm....de lehet tèvedek ebben is (mint persze mindenben 😉)
dande2
1. Nem írtad, hogy emberileg az első posztodban… bár azt írod, hogy pros nyomába nem érhet? Miért is? De ez szubijektív elfogadom.
2. Lehet jobb játékos ? 🤣 két külön tier a két ember. Sőt lehet nem 1 tier van köztük.
3. Megmutatta a legutóbbi playoffban is ez a keret, hogy nem lesz bajnok. Váltani kell szerkezetet.
4. 3 lehetöség van White-al probalnak szerkezetet váltani.
Tatum vagy Brownnal rámennek Giannisra. Tatum tabu, Brownnak, ennél magasabban sose lesz az értéke. Ha most kiszállnak, akkor mint Smartnál a legjobbkor teszik.
5. Oké fáj, ha elmegy egy kedvenc, de olyan vergődést nem kell rendezni, mint a Luka tradenél a Dallasiak, mert itt upgrade és nem downgrade történne.
Toca
Mondjuk Giannis-szal mi is a baj emberileg? Az hogy cserét kért egy helyben topogó franchise-tól sok-sok elvesztegetett év után? Mert szerintem pl. már így is túl sokat várt.
9 órája
Toca Minnesota Vikings 20 713 — Vikings fan
Giannis Miami vagy Boston pár órán belül kiderül melyik Shams szerint
remontada
Nagyon rebesgetik hogy Jaylen Brown utolsó estéje ez Bostonban, szóval szerintem Boston
KeyG
Ami miatt rohadt szomorú leszek és azt mondom fireeeeeeeeeeee mindenki.....Giannis akár mekkora játékos, poros nyomába nem érhet Brownnak és akkor azt mondom remélem 1/1 lesz belőle előbb utóbb....
dande2
Wtf? 🤣🤣🤣 megártott a nap a parókián?
Toca
Mièrt is?????? Ahogy írtam lehet hogy nagy játèkos, jobb mint Brown , mèg azt is elfogadom, mint játèkos (bár mondjuk egèsz más a poszjuk felèpítèsük) de emberileg Brown sokkkal magasabb szinten van (nálam) Arról nem is beszélve hogy a mi fiúnk... A legutóbbi POban is mutatta a bajnoki címről nem is szólva. Giannis pedig khm....de lehet tèvedek ebben is (mint persze mindenben 😉)
dande2
1. Nem írtad, hogy emberileg az első posztodban… bár azt írod, hogy pros nyomába nem érhet? Miért is? De ez szubijektív elfogadom.
2. Lehet jobb játékos ? 🤣 két külön tier a két ember. Sőt lehet nem 1 tier van köztük.
3. Megmutatta a legutóbbi playoffban is ez a keret, hogy nem lesz bajnok. Váltani kell szerkezetet.
4. 3 lehetöség van White-al probalnak szerkezetet váltani.
Tatum vagy Brownnal rámennek Giannisra. Tatum tabu, Brownnak, ennél magasabban sose lesz az értéke. Ha most kiszállnak, akkor mint Smartnál a legjobbkor teszik.
5. Oké fáj, ha elmegy egy kedvenc, de olyan vergődést nem kell rendezni, mint a Luka tradenél a Dallasiak, mert itt upgrade és nem downgrade történne.
9 órája
KeyG Baltimore Ravens 14 646
Giannis Miami vagy Boston pár órán belül kiderül melyik Shams szerint
remontada
Nagyon rebesgetik hogy Jaylen Brown utolsó estéje ez Bostonban, szóval szerintem Boston
KeyG
Ami miatt rohadt szomorú leszek és azt mondom fireeeeeeeeeeee mindenki.....Giannis akár mekkora játékos, poros nyomába nem érhet Brownnak és akkor azt mondom remélem 1/1 lesz belőle előbb utóbb....
dande2
Wtf? 🤣🤣🤣 megártott a nap a parókián?
Toca
Mièrt is?????? Ahogy írtam lehet hogy nagy játèkos, jobb mint Brown , mèg azt is elfogadom, mint játèkos (bár mondjuk egèsz más a poszjuk felèpítèsük) de emberileg Brown sokkkal magasabb szinten van (nálam) Arról nem is beszélve hogy a mi fiúnk... A legutóbbi POban is mutatta a bajnoki címről nem is szólva. Giannis pedig khm....de lehet tèvedek ebben is (mint persze mindenben 😉)
dande2
Nem bírom Giannist, de Bostonba a múltba is voltak cserék. Meglássuk ha ide jön, mi lesz itt. De ha már átállunk egy magasabb szerkezetre akkor menjen White is.
Kivárom a szezont ha így alakul.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
10 órája
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Giannis Miami vagy Boston pár órán belül kiderül melyik Shams szerint
remontada
Nagyon rebesgetik hogy Jaylen Brown utolsó estéje ez Bostonban, szóval szerintem Boston
KeyG
Ami miatt rohadt szomorú leszek és azt mondom fireeeeeeeeeeee mindenki.....Giannis akár mekkora játékos, poros nyomába nem érhet Brownnak és akkor azt mondom remélem 1/1 lesz belőle előbb utóbb....
dande2
Wtf? 🤣🤣🤣 megártott a nap a parókián?
Toca
Mièrt is?????? Ahogy írtam lehet hogy nagy játèkos, jobb mint Brown , mèg azt is elfogadom, mint játèkos (bár mondjuk egèsz más a poszjuk felèpítèsük) de emberileg Brown sokkkal magasabb szinten van (nálam) Arról nem is beszélve hogy a mi fiúnk... A legutóbbi POban is mutatta a bajnoki címről nem is szólva. Giannis pedig khm....de lehet tèvedek ebben is (mint persze mindenben 😉)

Szerkesztette: dande2
11 órája
Toca Minnesota Vikings 20 713 — Vikings fan
Giannis Miami vagy Boston pár órán belül kiderül melyik Shams szerint
remontada
Nagyon rebesgetik hogy Jaylen Brown utolsó estéje ez Bostonban, szóval szerintem Boston
KeyG
Ami miatt rohadt szomorú leszek és azt mondom fireeeeeeeeeeee mindenki.....Giannis akár mekkora játékos, poros nyomába nem érhet Brownnak és akkor azt mondom remélem 1/1 lesz belőle előbb utóbb....
dande2
Wtf? 🤣🤣🤣 megártott a nap a parókián?
11 órája
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Giannis Miami vagy Boston pár órán belül kiderül melyik Shams szerint
remontada
Nagyon rebesgetik hogy Jaylen Brown utolsó estéje ez Bostonban, szóval szerintem Boston
KeyG
Ami miatt rohadt szomorú leszek és azt mondom fireeeeeeeeeeee mindenki.....Giannis akár mekkora játékos, poros nyomába nem érhet Brownnak és akkor azt mondom remélem 1/1 lesz belőle előbb utóbb....
11 órája
KeyG Baltimore Ravens 14 646
Giannis Miami vagy Boston pár órán belül kiderül melyik Shams szerint
remontada
Nagyon rebesgetik hogy Jaylen Brown utolsó estéje ez Bostonban, szóval szerintem Boston

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
11 órája
remontada San Francisco 49ers 1 580
Giannis Miami vagy Boston pár órán belül kiderül melyik Shams szerint
13 órája
KeyG Baltimore Ravens 14 646
NEWS: Michigan coach Dusty May is finalizing a deal to take the Dallas Mavericks head coaching job, sources tell @PeteThamel, @shams and me. May led Michigan basketball to the national title in April. The allure of coaching Cooper Flagg as a linchpin piece helped draw him.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
4 napja
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 214 — situational football
inkább mondanám egy érdekes, meglepetés párosításnak, mint tendenciának kezdte




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
4 napja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 069 — Saturday Night Lights

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
4 napja
Toca Minnesota Vikings 20 713 — Vikings fan
Ha ilyen nagy spíler valaki mint Butler akkor miért nem jutott a lentebb felsorolt csapatoknál jobb csapatokba egy olyan ligába ami ma már játékosliga? Szerintem azért mert nem akartak vele játszani.

20 pont körüli legjobb átlagai voltak, többségében 14-15 rádobással.
Szerintem nem first option egy bajnokcsapat építéséhez.

Ezekhez képest meg a lentebb felsorolt dolgokhoz képest mondjuk úgy az "arca" nagyobb.
KeyG
Mondjuk az a kérdés hány first option van a ligában szerinted.
Maxey, Avdija, Booker,Mitchell jobb first optionnek számít playoffban?
Vagy 22-23-ban Lillard,Ja Morant, Fox, Mitchell,Trae jobb first optionnek számitott playoffban?
Toca
Maxey, Mitchell nálam nem kérdés hogy jobb mint Butler. Booker nagyon fafej néha.
22-23-ban Lillard már kifelé ment, de pályafutását nézve ő frencsí player volt.
Ja Morantba én sok mindent bele láttam 4 éve, szerintem sokan élveztük is a Grizzliest, de az egyértelmű volt, ha akarnak valamit oda több kell.
Fox, Trae hagyjuk.
Mitchell szintén nem kérdés nálam, hogy hamarabb választanám mint Butlert.
Olyan first option akivel lehet bajnokságot nyerni kevés van.

Akiket felsoroltál, lehet direkt így választottál de az a közös hogy nincs gyűrűjük.
KeyG
Hát ha Maxeyt vagy Mitchell-t hamarabb választanád playoffba mint Jimmy Butlert akkor felesleges beszélgetnünk.
Többit azért írtam mert hát exact fist optiönök és magasabb volt a ppg-jük, mert hát erre hivatkoztál.

Nálam fontosabb és kb ez alapján raknám ezen listából bárki elé:
- 22-es playoff minden advanced statban kb 1.(Jokic, Giannis,Doncic előtt), pontban is 4. -27 pontos átlag
- 23-as playoff advanced statokban kb 2.-5. hely környéke - ponrvan 10. - 26,7 pont

Jameshez felesleges hasonlítani és még szerintem prime Hardenhez is.
De Irving melyik csapatával ért el bármit is ahol ő volt a first option? (ez már nem neked szól másik üzenetre reagáltam)
Toca
Teljes szezonra értettem, de igen abba benne van a playoff is. Maxey vagy Mitchell köré a hiányosságai ellenére is könnyebb csapatot építeni, mint Butler mellé akinek volt 2-3 jó playoffja és Jordan vagy Kobe szinten basztatja a társakat ellenben évi 60 regular 33 perces átlagon 12-14 rádobással megy neki.
Én nem csak playoffokat nézek amikor a véleményem írom le, mert volt Butlernak 2 olyan playoffja amit mondtál. És a többi?
Butler egy fantasztikus játékos, de ő inkább Batman Robinja mint fordítva.

Nekem annó nagy kedvencem volt Rajon Rondo, imádtam, mindenbe jó volt kivéve pontszerzésben amint jött Curry már kezdőnek is kevés volt a liga trendje miatt.
Butler más szint, de hasonlót gondolok Butler first option kérdésénél is. A végén pontot kell dobni.
KeyG
Nem értem miért vagy ráfixálva az alapszakaszra. Semmi értelme kihajtani magad az alapszakaszban, hány ember halt így meg a playoffban.
Abban egyetértek, hogy ha alapszakasz csapatot akarok építeni Maxey ( number unonak inkább nem ) vagy Mitchell jobb.
Viszont számomra érthetetlen, hogy playoff (ahol a bajnoki címeket osztják) Jimmy miért nem ér többet.

Vegyük Mitchell-t most van olyan korban, mint Jimmy a második döntő menetelésénél. Ez az első playoff ahol a csapata konf döntőbe jutott. Jó playoffja volt, de ez kb Jimmy 3.legjobb playoffjához hasonlítható és a csapattársait ne hasonlítsuk inkább össze.

De maradjunk annyiban, hogy playoff Jimmy ami kb 3-4 idényben jött ki, magasan bármelyik említett játékos felett van. Alapaszakaszban meg, igen kevéssé állt elő vezérnek, abban a többiek erősebbek,

Én számomra a playoff a fontosabb, számodra, hogy alapszakaszban is jobban élre álljon. Mondjuk a Batman - Robin hasonlatot nem értem amikor pl. Maxeyvel példálózól aki eddig kb csak Robinként volt jó.
4 napja
KeyG Baltimore Ravens 14 646
Ha ilyen nagy spíler valaki mint Butler akkor miért nem jutott a lentebb felsorolt csapatoknál jobb csapatokba egy olyan ligába ami ma már játékosliga? Szerintem azért mert nem akartak vele játszani.

20 pont körüli legjobb átlagai voltak, többségében 14-15 rádobással.
Szerintem nem first option egy bajnokcsapat építéséhez.

Ezekhez képest meg a lentebb felsorolt dolgokhoz képest mondjuk úgy az "arca" nagyobb.
KeyG
Mondjuk az a kérdés hány first option van a ligában szerinted.
Maxey, Avdija, Booker,Mitchell jobb first optionnek számít playoffban?
Vagy 22-23-ban Lillard,Ja Morant, Fox, Mitchell,Trae jobb first optionnek számitott playoffban?
Toca
Maxey, Mitchell nálam nem kérdés hogy jobb mint Butler. Booker nagyon fafej néha.
22-23-ban Lillard már kifelé ment, de pályafutását nézve ő frencsí player volt.
Ja Morantba én sok mindent bele láttam 4 éve, szerintem sokan élveztük is a Grizzliest, de az egyértelmű volt, ha akarnak valamit oda több kell.
Fox, Trae hagyjuk.
Mitchell szintén nem kérdés nálam, hogy hamarabb választanám mint Butlert.
Olyan first option akivel lehet bajnokságot nyerni kevés van.

Akiket felsoroltál, lehet direkt így választottál de az a közös hogy nincs gyűrűjük.
KeyG
Hát ha Maxeyt vagy Mitchell-t hamarabb választanád playoffba mint Jimmy Butlert akkor felesleges beszélgetnünk.
Többit azért írtam mert hát exact fist optiönök és magasabb volt a ppg-jük, mert hát erre hivatkoztál.

Nálam fontosabb és kb ez alapján raknám ezen listából bárki elé:
- 22-es playoff minden advanced statban kb 1.(Jokic, Giannis,Doncic előtt), pontban is 4. -27 pontos átlag
- 23-as playoff advanced statokban kb 2.-5. hely környéke - ponrvan 10. - 26,7 pont

Jameshez felesleges hasonlítani és még szerintem prime Hardenhez is.
De Irving melyik csapatával ért el bármit is ahol ő volt a first option? (ez már nem neked szól másik üzenetre reagáltam)
Toca
Teljes szezonra értettem, de igen abba benne van a playoff is. Maxey vagy Mitchell köré a hiányosságai ellenére is könnyebb csapatot építeni, mint Butler mellé akinek volt 2-3 jó playoffja és Jordan vagy Kobe szinten basztatja a társakat ellenben évi 60 regular 33 perces átlagon 12-14 rádobással megy neki.
Én nem csak playoffokat nézek amikor a véleményem írom le, mert volt Butlernak 2 olyan playoffja amit mondtál. És a többi?
Butler egy fantasztikus játékos, de ő inkább Batman Robinja mint fordítva.

Nekem annó nagy kedvencem volt Rajon Rondo, imádtam, mindenbe jó volt kivéve pontszerzésben amint jött Curry már kezdőnek is kevés volt a liga trendje miatt.
Butler más szint, de hasonlót gondolok Butler first option kérdésénél is. A végén pontot kell dobni.

Szerkesztette: KeyG

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
4 napja
Toca Minnesota Vikings 20 713 — Vikings fan
Ha ilyen nagy spíler valaki mint Butler akkor miért nem jutott a lentebb felsorolt csapatoknál jobb csapatokba egy olyan ligába ami ma már játékosliga? Szerintem azért mert nem akartak vele játszani.

20 pont körüli legjobb átlagai voltak, többségében 14-15 rádobással.
Szerintem nem first option egy bajnokcsapat építéséhez.

Ezekhez képest meg a lentebb felsorolt dolgokhoz képest mondjuk úgy az "arca" nagyobb.
KeyG
Mondjuk az a kérdés hány first option van a ligában szerinted.
Maxey, Avdija, Booker,Mitchell jobb first optionnek számít playoffban?
Vagy 22-23-ban Lillard,Ja Morant, Fox, Mitchell,Trae jobb first optionnek számitott playoffban?
Toca
Maxey, Mitchell nálam nem kérdés hogy jobb mint Butler. Booker nagyon fafej néha.
22-23-ban Lillard már kifelé ment, de pályafutását nézve ő frencsí player volt.
Ja Morantba én sok mindent bele láttam 4 éve, szerintem sokan élveztük is a Grizzliest, de az egyértelmű volt, ha akarnak valamit oda több kell.
Fox, Trae hagyjuk.
Mitchell szintén nem kérdés nálam, hogy hamarabb választanám mint Butlert.
Olyan first option akivel lehet bajnokságot nyerni kevés van.

Akiket felsoroltál, lehet direkt így választottál de az a közös hogy nincs gyűrűjük.
KeyG
Hát ha Maxeyt vagy Mitchell-t hamarabb választanád playoffba mint Jimmy Butlert akkor felesleges beszélgetnünk.
Többit azért írtam mert hát exact fist optiönök és magasabb volt a ppg-jük, mert hát erre hivatkoztál.

Nálam fontosabb és kb ez alapján raknám ezen listából bárki elé:
- 22-es playoff minden advanced statban kb 1.(Jokic, Giannis,Doncic előtt), pontban is 4. -27 pontos átlag
- 23-as playoff advanced statokban kb 2.-5. hely környéke - ponrvan 10. - 26,7 pont

Jameshez felesleges hasonlítani és még szerintem prime Hardenhez is.
De Irving melyik csapatával ért el bármit is ahol ő volt a first option? (ez már nem neked szól másik üzenetre reagáltam)

Szerkesztette: Toca
4 napja
Cowboykarcsi90 3 581 — …not me…Im in my prime!
Ha ilyen nagy spíler valaki mint Butler akkor miért nem jutott a lentebb felsorolt csapatoknál jobb csapatokba egy olyan ligába ami ma már játékosliga? Szerintem azért mert nem akartak vele játszani.

20 pont körüli legjobb átlagai voltak, többségében 14-15 rádobással.
Szerintem nem first option egy bajnokcsapat építéséhez.

Ezekhez képest meg a lentebb felsorolt dolgokhoz képest mondjuk úgy az "arca" nagyobb.
KeyG
Szerintem a Phillynél mikor free agent lett sokan szerették volna max szerződéssel, utána meg prime időszakában Heatnél lehúzta az éveket.

Szerintem nem a játékosok nem akarnak vele játszani hanem a Gm-ek,klubbok, edzők és tulajok nem vállalnak vele kockázatot azután ahogyan a Minnesotával elbánt, vagy Chicagoi búcsúja hasonlóképp. Phillyben maradt volna egyébként, csak edző-gm-tulaj ugyanúgy védte és féltette a belső feszültséget Simmonst védve, ami ahogyan beigazolódott baklövés volt.

Butlerben szerintem nem a számok amik eldöntik,hogy franchise player vagy nem, hanem az, hogy elhoz egy all-star level játékot alapszakaszban majd jön a playoff és elite szintre fellép. Ezt pedig nagyon kevesen ugorják meg, és emiatt nálam például több,mint Harden aki rendre betlizik playoffban.

Ezért mondom hogy Butlert lehet szeretni vagy utàlni de köztes nincsen nála.
Chef a'la Laci pecsenyés
ha ez igaz lenne akkor james, harden, irving, ... már rég nem lenne a ligában
Negritis, a vajda
Csak a prime James meg Harden, talán Kyrie is jobb játékosok voltak Jimmynél, szerintem nem is kicsivel.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!