Dallas Cowboys
34 feliratkozó
több mint 14 éve
Tanner IR,a psből jött Andre Holmes WR,szép szál legény(6-5,208 font),Sensabough meg meg fogja kapni a hosszú távú szerződését,a hivatalos bejelentést és a részleteket is hamarosan közzé teszik.
The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 14 éve
nem tudom mi van Elam-mel mert az írták hogy Not Injury Related/ Personal.WirtschaftsteilAz apja temetésére ment.
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 14 éve
Köszi, itt találtam az oldalon, van jó pár jó Dallasos, Austinból van a legtöbb.
több mint 14 éve
Kroos iszonyat a siged! 😊
The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 14 éve
Azt hiszem az apja temetésére ment Elam. szal nem sérült, csak lelkileg lesz nehéz.Robinson is állítólag csak 1 napot hagyott ki.
több mint 14 éve
Na lassan közeledik a meccs. Austin és Fiammetta és eddz , Sean Lee kezéről is levetté azt a vmit.Viszont Robinsonnak váll sérülése van, és nem tudom mi van Elam-mel mert az írták hogy Not Injury Related/ Personal.
Sérültek szempontjából jól állunk.
Mindenkitől több kell, a Dtől végig az mint a Cardinals ellen az első félidőben, Otől 13 pont tuti nem lesz elég, de még a duplája se.... szerintem 30 fölött lesz a nyertesnek. bár kitudja lehet 13:10 lesz.
Manning-Cruz párostól félek, mert CB stb. terén nem állunk vmi jól. Meg az offensive linenak jobban kell védeni Romot. na meg a play hívások, futni is kell többet, Murray kicsit visszaesett, de Jones kezd visszatérni, 36 yard nem sok a múlt héten, de azt 6 futásból csinálta ami nem rossz,sőt.
Hajár COWS!!!!!!!Kroos
több mint 14 éve
Na lassan közeledik a meccs. Austin és Fiammetta és eddz , Sean Lee kezéről is levetté azt a vmit.Sérültek szempontjából jól állunk.
Mindenkitől több kell, a Dtől végig az mint a Cardinals ellen az első félidőben, Otől 13 pont tuti nem lesz elég, de még a duplája se.... szerintem 30 fölött lesz a nyertesnek. bár kitudja lehet 13:10 lesz.
Manning-Cruz párostól félek, mert CB stb. terén nem állunk vmi jól. Meg az offensive linenak jobban kell védeni Romot. na meg a play hívások, futni is kell többet, Murray kicsit visszaesett, de Jones kezd visszatérni, 36 yard nem sok a múlt héten, de azt 6 futásból csinálta ami nem rossz,sőt.
Hajár COWS!!!!!!!
több mint 14 éve
We don't use the word 'second guess.' You say, 'Could we have done this, could we have done that, should we have done this?' It is very similar to calling a play. When a play works, it was a good call, it was a good play. When it doesn't work, a lot of people say that call wasn't very good.- Jason Garrett, standing by his decision to call timeout and inadvertently ice his own kicker.
több mint 14 éve
ezt adom.hátha kinövi
The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 14 éve
Óriási baromság lenne Garrett elküldése,az egy dolog hogy a kinti szurkolók azt mondják.Ne foglalkozz velük,náluk ez az átlag NFL drukker szintje,ők kb minden vereség után elküldenék,a következő győzelemnél meg ugyanazok fognak SBt skandálni.CowboykarcsiGarrettnek általában egyetlen baja van: mindig megpróbálja túlokoskodni az ellenfél edzőjét.
pedig sokkal egyszerűbb lenne, ha csak egyszerűen legyőzné.
több mint 14 éve
Hát igen meg még korai is erről beszélni. De egy Offensive edző kell vagy vki,mert vmi nem klappol, play hívások sokszor nullák, borzasztóak.
több mint 14 éve
Óriási baromság lenne Garrett elküldése,az egy dolog hogy a kinti szurkolók azt mondják.Ne foglalkozz velük,náluk ez az átlag NFL drukker szintje,ők kb minden vereség után elküldenék,a következő győzelemnél meg ugyanazok fognak SBt skandálni.
The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 14 éve
Inkább most csináljon ilyet mint PO-ban. És szerintem ez a visszhang hatással lesz rá! 😊WirtschaftsteilHát igen mondjuk, csak még be is kell jutni, sok ilyen már nem fér bele.
több mint 14 éve
"Any 12-year old with a few games of Madden under his belt would know how to handle the clock situation at the end of Sunday's game. By not calling his second timeout immediately after Dez Bryant caught the 15-yard pass from Tony Romo with roughly 25 seconds left on the clock, Garrett was taking an unnecessary chance.nem csak rövid volt a rúgás, de széles is.
With another timeout left, he would've been able to run at least one more play, perhaps gaining valuable yardage on a simple handoff. Dan Bailey's try eventually came up only a yard or two short. Since Romo and the offense were over the ball with some 20 seconds left, he truly should've been able to clock the ball, then hand it off to Murray twice."
Kapja az ívet mindenhol Garrett, kommentekben is elküldik messzire...Gyak mindenki kirúgná..
Ti hogy vélekedtek erről? PO meg van maradjon? Ha innen elrontjuk egyértelmű....
Ki lehetne megfelelő edző? Ryan?? Gruden( asszem szerződése van a Foxxal)...
persze korai, de ilyet amatőr lépést NFL edzőtől,stábtól nem megengedett szerintem.Kroos
amúgy persze lehet pro és kontra is mondani mindent, mert ugye lehet fumble meg interception is a +1 playből, de az utolsó drive-ban, amikor minden megy, akkor meglehet reszkírozni a dolgokat szvsz. főleg, hogy egy FG-t már kihagyott a rúgód, és azt nagyon csúnyán.
több mint 14 éve
Inkább most csináljon ilyet mint PO-ban. És szerintem ez a visszhang hatással lesz rá! 😊
több mint 14 éve
Hát igen szerintem se, de még van 4 meccs, ebből 2-3 nyerünk WC legrosszabb eset. Bár Garrettnek nem hiszem h van még 1-2 ilyen húzása...
több mint 14 éve
"Any 12-year old with a few games of Madden under his belt would know how to handle the clock situation at the end of Sunday's game. By not calling his second timeout immediately after Dez Bryant caught the 15-yard pass from Tony Romo with roughly 25 seconds left on the clock, Garrett was taking an unnecessary chance.bármekkora balfasz is volt. azért nem teljesen lökött. kirúgni meg biztos nem fogják még is csak 7-5 a mérleg.
With another timeout left, he would've been able to run at least one more play, perhaps gaining valuable yardage on a simple handoff. Dan Bailey's try eventually came up only a yard or two short. Since Romo and the offense were over the ball with some 20 seconds left, he truly should've been able to clock the ball, then hand it off to Murray twice."
Kapja az ívet mindenhol Garrett, kommentekben is elküldik messzire...Gyak mindenki kirúgná..
Ti hogy vélekedtek erről? PO meg van maradjon? Ha innen elrontjuk egyértelmű....
Ki lehetne megfelelő edző? Ryan?? Gruden( asszem szerződése van a Foxxal)...
persze korai, de ilyet amatőr lépést NFL edzőtől,stábtól nem megengedett szerintem.Kroos

több mint 14 éve
"Any 12-year old with a few games of Madden under his belt would know how to handle the clock situation at the end of Sunday's game. By not calling his second timeout immediately after Dez Bryant caught the 15-yard pass from Tony Romo with roughly 25 seconds left on the clock, Garrett was taking an unnecessary chance.With another timeout left, he would've been able to run at least one more play, perhaps gaining valuable yardage on a simple handoff. Dan Bailey's try eventually came up only a yard or two short. Since Romo and the offense were over the ball with some 20 seconds left, he truly should've been able to clock the ball, then hand it off to Murray twice."
Kapja az ívet mindenhol Garrett, kommentekben is elküldik messzire...Gyak mindenki kirúgná..
Ti hogy vélekedtek erről? PO meg van maradjon? Ha innen elrontjuk egyértelmű....
Ki lehetne megfelelő edző? Ryan?? Gruden( asszem szerződése van a Foxxal)...
persze korai, de ilyet amatőr lépést NFL edzőtől,stábtól nem megengedett szerintem.
több mint 14 éve
Hát igen CB az tuti kell, nem is 1 akár... + a falat is erősíteni kell, mert Romot nem nagyon tudják megvédeni.Félek Manning hosszú passzaitól,tegnap is dobott olyanokat amiket nem tudom h tudnánk levédekezni.
több mint 14 éve
védekezésnél elég fura volt, hogy amikor sokan mentek az irányítóra,akkor viszonylag messze lépet vissza a seconderi, így gyors passzokkal rendre first down volt.Cb-t és SS-t akarok jövőre

több mint 14 éve
Örülök ennek a vereségnek. Legalább végig kiélezett meccseket kell nyomnunk és teher alatt nő a pálma, ld. a SB-győztes Giantset. Ha a ki-ki meccseket bukjuk a következő hetekben, akkor meg úgysem érdemlünk PO-t.Ha ezen a héten behúztuk volna a csoportelsőséget, garantáltan szívunk a wild card-körben. Persze ez az egész a jóslás kategória 😊
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 14 éve
Na jó még tényleg néhány szó aztán abba hagyom itt az affektálást,mindenki úgy áll hozzá a dologhoz ahogy szeretne 😊 Romo az elmúlt 2 meccset kb megnyerte nekünk,mai sem rajta múlott(ahogy egyébként te is rávilágítottál). Az azelőtti 2 meccsen(bills,hawks) meg csak szimplán nagyon jó volt.A play callinghoz;nem emlékszem pontos számra de szinte biztos vagyok benne hogy idén eddig a cards fogta meg a legjobban a futásunkat(amióta Murray kezd legalábbis biztos),nem megoldás az sem hogy futunk orba szájba csak azért mert szerintünk az nekünk megy,a meccs elején etettük rendesen Murrayt sőt még Jones is kapott lehetőséget,nyilván valóvá is vált hogy ma nem fogunk tudni futni a arizona ellen.Megpróbáltuk fordítva felépíteni a játékunkat és a fúlig töltött box miatt a széleken kialkuló 1-1ek kihasználásával első sorban passzal haladni.(hozzáteszem így is egy jó párszor megették a play actionjinket,a Bryant TD minta példája volt ennek).Nem mondom hogy tökéletes volt a játék hívás,de szerintem összességében,közel sem volt olyan szar Garrett mint ahogyan sokan mondják.Ez most kb aza kategória volt mint amkor tavaly több meccsen is azért követelték fejét mert nem használtuk annyit Wittent,csak hogy neki meg folyamatosan a passblockingban kellett segítenie különben kinyírták volna Romot.Egyébként hozzáteszem 2009ben is 0-2vel kezdtük a decembert,aztán meg fordítottunk a 13-3as Saints ellen egy 3-0 rohammal meg csoport győzelemmel zárva az évet.Nem azt mondom hogy most is ez lesz,de semmi nincs még veszve.Egyébként (és ezt gyorsan le is kopogom) Romo hetek óta ligaelit szinten játszik,ma sem rajt múlott.CowboykarcsiMondjuk Romo 1-2 full homályt eltekintve elég jó, csak meg kéne védeni normálisan, + Austin is hiányzik. + több futás is mehetett volna, Jones egész jó volt újra, de tényleg a play hívások borzasztóak, amiről nem ő tehet.Kroos
Meglátásom szerint két dolgon ment el a meccs.Az egyik az az hogy a D a második félidőre csúnyán "túl lett kócsingolva" . Ezen belül Newman magasan idei legszarabb meccsét játszotta.Illetve a már emlegetett Garrett féle időkérésen. Ezek közül én egyiket sem látom olyan problémának amit ne lehetne orvosolni.(azt is megint megjegyezném,hogy egyszerűen nem lehet minden szoros meccset megnyerni)
Összefoglalva amiben én másképp látom mint Ti az az hogy én ez utána vereség után nem látom hogy miért kéne jobban tartanunk a Giantstől,eddig is azt gondoltam hogy marha nehéz meccsek lesznek amit csak megfelelő koncentráltsággal és végrehajtással nyerhetünk meg,de erre van is esélyünk.Ez azóta sem változott.Nyilván Kolb nem Manning,ahogy Morre vagy Grossman sem,de azt is kifejtettem már,nem egyszer,hogy önmagában ez még egyáltalán nem jelenti azt hogy ellenük nem is lesz esélyünk,ez nem ilyen egzakt,ezt már sok más csapat és mi magunk is bizonyítottuk.
The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 14 éve
Cardinals... orok fuckin mumus. Sejtettem hogy szopo lesz, de jovo het uj het, nem kell temetni egybol a csapatot. Bailey annyi jo meccs utan elkerulhetetlenul betlizik. 😕
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 14 éve
WC-vel is lehet PO-ba kerülni. macik, oroszlánok kezdenek öszesni...beltazorHát ja, csak nem mind1 ki lenne az ellenfél, még hazai pálya vagy nem.
több mint 14 éve
Egyébként hozzáteszem 2009ben is 0-2vel kezdtük a decembert,aztán meg fordítottunk a 13-3as Saints ellen egy 3-0 rohammal meg csoport győzelemmel zárva az évet.Nem azt mondom hogy most is ez lesz,de semmi nincs még veszve.Egyébként (és ezt gyorsan le is kopogom) Romo hetek óta ligaelit szinten játszik,ma sem rajt múlott.CowboykarcsiMondjuk Romo 1-2 full homályt eltekintve elég jó, csak meg kéne védeni normálisan, + Austin is hiányzik. + több futás is mehetett volna, Jones egész jó volt újra, de tényleg a play hívások borzasztóak, amiről nem ő tehet.