Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
mondjuk úgy nem nehéz h Romo-n kívül senki nem dobál felé 😀 ő is csak 4 évente 😛Negritis
Azért Dalton idén letesztelte az "öreget", és talált is rajta időnként fogást. Mondjuk Champ a végén azért megbosszulta. 😊peterk2005
Ehhez hozzátartozik h AJ Green célozta általában, őt meg tartani az kis túlzással Megatron-szinten lehetséges.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
mondjuk úgy nem nehéz h Romo-n kívül senki nem dobál felé 😀 ő is csak 4 évente 😛Negritis
Azért Dalton idén letesztelte az "öreget", és talált is rajta időnként fogást. Mondjuk Champ a végén azért megbosszulta. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
első körökben slot wr-t húzni sztem luxus ott azért Decker,DT,Marshall szintű elkapókat illik húzni ( Royal is 2. körös volt, de sztem inkább a returner képességei miatt érhette meg)
OLbe is első körökben kezdőt illik húzni, nekünk nem az kell, és a cserét FAról is lehet intézni
viszont igazán jó CB-t amire szükségünk van nem hiszem h hátulról magabiztosan lehetne húzni
DT-t adom h jó lenne első körbe húzni, feltéve h nem lesz lesz vmi egészen nagy zseni MLB/CB#1 elérhető (nem vágom a draft classt)Negritis
Slot WR-t semmiképp nem első körökre gondoltam. Ha már leírtam a preferenciáimat, akkor kb. ilyesmire gondolnék:

1. kör: DE/DT (minőségi, mint JJ. Watt - persze ez álom, de mindenképpen kezdő szintű, komoly kéne.)
2. kör: MLB/ILB, vagy LT, attól függően, hogy mi lesz Clady-vel, ill. mi lesz középen a meglevő rosterrel.
3.-4 kör: Slot WR ill. OL depth, ahogy összejön.

A későbbi körökben pedig épp ami jónak tűnik. Esetleg a legvégén vagy UDFA-ból be lehetne próbálkozni egy fiatal kickerrel is, aztán az offseasonben lemeccselik Praterrel, hogy ki a jobb.

A CB poszton én várnék egy évet, hogy kiderüljön mi lesz a Harris, Porter, Carter hármasból. Ha valamelyik kifutna, akkor csak egy csere kéne, ha nem, akkor egy #1 CB. (Ennyi korban szvsz még Bailey-nél beleférne.) De, hát ti ismeritek jobban a helyzetet, ha Bailey mögé úgy érzitek már most itt az ideje az utód megtalálásának, akkor hajrá. Ha Rhodes lecsúszna az első kör végéig, az nagy ígéretes Bailey utódot jelentene. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 249 — The Mathematician
mondjuk úgy nem nehéz h Romo-n kívül senki nem dobál felé 😀 ő is csak 4 évente 😛

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Champ azért az utóbbi pár évben messze nem csak az alap CB feladatokat látja el, nagyon jól veszi észre a futásokat és segít be, sokkal több és fontosabb tackle-t csinál futójátékoknál, mint a legtöbb CB, általában ott van, ahol történik valami, ami azért egy jó S-re is jellemző. 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 249 — The Mathematician
én nem vagyok szakértő, de ez számomra olyan mint amikor a szélső védő/védekező középpályásból lesz középső védő, egyszerűen azért mert rutinból tudja h mikor mi történik, és érzi azt mi a dolga

azt h az ember olvasni tudja a támadó játékot lehet veleszületettképességként kezelni, de egy 10+ Pro Bowlos CB szerintem rutinból is megtanulja, aztán majd mondanak mások mást 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Woodson-nál sem értettem, hogy CB-ből miért lett safety. Persze az megvan, hogy az elit elkapók ellen már létszükség a robbanékonyság és a ruganyosság, valamint a pálya közepén kijöhet a nagy rutin. Viszont szerintem egy ideális Safety duó úgy nézz ki, hogy van egy romboló, aki elvégzi a piszkos munkát, és egy vadállat (lásd Polamalu, vagy szegény Bob Sanders) aki azt csinál amit jónak lát, és bárhol felbukkanhat a pályán. Ezek közül nyílván ezt a szerepkört szánnák Champnek.
Amiatt lehet gond szerintem, hogy ezzel a szerepkörrel már az egész pályát át kéne lássa, 6-7 emberre figyelve egyszerre. Ez pedig jelentősen különbözik egy elit CB feladatától. Valaki nálam szakértőbb írhatna erről pár sort, hogy ne maradjak itt a saját hülye gondolatmenetemben, és bután haljak meg 😊

több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Ha nem oldjuk meg Champ pótlását már most, akkor a kiválása akkor űrt hagyhat a mostani kerettel, amit nem szabad egy jó csapatnál megengedni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 249 — The Mathematician
első körökben slot wr-t húzni sztem luxus ott azért Decker,DT,Marshall szintű elkapókat illik húzni ( Royal is 2. körös volt, de sztem inkább a returner képességei miatt érhette meg)

OLbe is első körökben kezdőt illik húzni, nekünk nem az kell, és a cserét FAról is lehet intézni

viszont igazán jó CB-t amire szükségünk van nem hiszem h hátulról magabiztosan lehetne húzni

DT-t adom h jó lenne első körbe húzni, feltéve h nem lesz lesz vmi egészen nagy zseni MLB/CB#1 elérhető (nem vágom a draft classt)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
MLB nem a belső nyomás miatt kéne, hanem a TE védekezés miatt, megh magabiztosan megfogja a futást ha átjut a falon.
DT viszont csak a belső nyomás miatt kéne, meg Bannan kora miatt.
Ennél fogva nem elég a kettőből csak 1, hanem kell mindkettő.

CB pedig nem a kezdőbe kell, hanem Bailey mögé kell, Bailey utódja. Nem a mostani CB sorral van baj, hanem a Bailey utáni korszak miatt aggódok, és ahogy olvasom, StormST is. Olyat meg 4. körtől nem találsz. Ráadásul 4. körös CB van, Bolden személyében, olyanból van elég...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Két csapat sorsát is a szívemen viselve érdekes, hogy van a Broncos, amelyiknek van egy Bailey-je, van egy Tony Cartere, van egy UDFA gyöngyszemnek bizonyuló Harris-e, és még ott van egy Porter is - akivel ugyan nem tudom, hogy most mi is a helyzet, de akkor is.

Szóval van egy ilyen négyes, és mégis az egyik leginkább erősítendő pozíciónak látjátok. Eközben meg van a Colts, ahol van összesen egy Vontae Davis, plusz egy igen rossz szezont produkáló Powers, ráadásul mindkettő le is sérül időről időre, és mégis csak 3., 4. helyen jön szóba a CB pozíció. 😊 De, hát más helyzetben van a két csapat, mások az igények is.

Én ettől függetlenül, ha fontossági sorrendet kéne állítanom, akkor:
1. DT/MLB (a középső nyomás miatt, edzői felfogás, hogy melyikkel akarná megoldani).
2. Slot WR. (+WR depth). Stockley oké, de "matuzsálem", Willis pedig nem megoldás. Nem érti a rendszert, több baj van vele, mint haszon, ha pályán van. Ha netán Bay-Bay vagy Decker lesérülne, akkor elég komoly gond lenne. Egy olyan fiatal speedster mint amit a Colts talált T.Y. Hilton személyében, nagyon tetszene.
3. OL depth. A kezdő OL faja, de depth nagyon nincs. Ramirez is óriási színvonal esés, milyen lehet akkor a többi... És kérdés, hogy Clady-vel mi lesz...
4. Innen jöhetne a többi kérdés (CB, S, stb.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Mindenképpen kell egy CB hamar, méghozzá olyan, aki CB1 alapanyag. Harris jó CB lesz (kezdem belátni 😀), de én lassúnak látom CB1-hez, eddig ha komoly versenyfutásra kényszerítették, akkor többnyire alulmaradt, ezt a jobb QB-k kihasználják ha a WR1 kerül rá...

Bármennyire is imádom Champ játékát, sajnos FS-be mozgatása most azzal járna, hogy Moore, aki egyre biztatóbban játszik, a padra kényszerülne, ami hosszú távra nézve gondokat okozhat...

Champ még mindig a legjobb CB-nk (meg még a ligában is top 5-10) és szerintem még 2 év múlva is ő lesz, idén még semmiképpen nem tenném FS-ben, de szerintem ő se akar átmenni. 😊

Az első két kör valamelyikében kell egy olyan CB-t húzni, aki ha nem is egyből bevethető, de van benne potenciál, vagy kell valakit nézni FA-ben, de ott is csak olyat max., aki padra tehető...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
A CB, S, és úgy általában a secondary kérdése gondolom attól is függ, hogy Bailey mikor dönt úgy, hogy elég volt neki a CB poszt, és hátramegy free safety-be. (Ha jól tudom ez a terv az utolsó éveire.) Gondolom ennek lesz függvénye, hogy mikor kell erősíteni melyik poszton.peterk2005
2 éve, amikor a szerződést hosszabbította (Elway első lépése az FO élén), akkor úgy volt, h majd 2013-tól lesz FS. Ez szerintem most tolódik, mert ha Bailey nélkül nézem a secondaryt akkor a Rahim Moore - Quinton Carter - Mike Adams hármas biztonságosabb, mint a Chris Harris - Tony Carter - Bolden hármas. Itt senki rutinos játékos nem lenne. Mondhatni Boldenhez képest lenne a legnagyobb upgrade.

Persze jöhet egy Mike Adamshez hasonló kvalitású CB az FA-n, és akkor máris szabad a vásár.

Hogy miért a CB-t írtam mint fontos needet, és az S-t mint csere, egyébként az azért van, mert egyrészt Bailey előbb-utóbb vagy FS lesz, vagy visszavonul, és 1 év alatt nem találjuk meg az utódját. Másrészt nickelben 3CB-vel és 2S-sel játszunk, szóval a CB a fontosabb
A Moore - Carter / Harris - másikCarter összehasonlítás érdekes. Quinton carter kicsit kérdéses a sérülése miatt, viszont az jobban aggaszt amit írtam, h Harrisnek és másikCarternek még nincs meg a kellő tapasztalata/rutinja #1 WR-ek ellen.
Ezért gondolom a CB-t fontosabbnak az Snél. De ez hamar változhat. Harrist még a combine-ra se hívták meg, csereként kezdte az évet, mégis mutatott sok biztatót már rookieként is, idén még tovább fejlődött, nem biztos, h sok potenciál maradt még benne, CB2nek mindenképp jó, h CB1 is lehet belőle, azt én se mondom, pedig én vagyok itt az őrangyala. Jövőre viszont lehet h már azt mondanám, h simán lehet CB1.
És akkor ott van Tony Carter, tavaly legtöbben azt se tudták, h ki az. ehhez képest szépen előrelépett a ranglétrán. Vannak még hibái, majdnem biztos vagyok benne, h jövőre sokkal kevesebb lesz neki. Nagyon jó emberfogásban. Lehet h benne jobban benne van a CB1 potenciál, mint Harrisben, de egyelőre rá se bíznám ezt a szerepet, ha csak az eddig látottakból indulok ki. Jövőre ez is változhat.

Safety poszton, viszont Rahim Moore meggyőzött h hosszú távú megoldás, Quinton Carter a kérdőjel, aki sérült, de tavaly tavaly se volt rossz, és ő is fejlődhet. Ráadásul ha mégse válik be, jövőre még mindig itt van Adams, és bármikor áttehetjük Baileyt FS-sé na jó nem bármikor, de a lehetőség adott.

szóval jelenlegi tudásdátummal CB-ből kell kezdő potenciál, safetyből csere. Szerintem.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Igen, valami ilyesmire gondoltam amit kifejtettél.

A középről való nyomásnál nem is elsősorban sackgyártás lenne a fontos, hanem az a képesség, hogy a QB előtti pocketet össze tudjuk nyomni, ne hagyjunk helyet ill. rést. Rodgers-t pl. pont azért sackelik annyit Manning-hez vagy Brady-hez képest, mert középen tudják benyomni a pocketet, ezért nem tud előre fellépni a sackek elől. Pedig ő sokkal mozgékonyabb még, mint a két "öreg". (Kuper is ebben tud többet hozzátenni a falunkhoz Ramireznél, középről nem omlik össze annyiszor.)

Ha összejön a Broncos-Pats meccs, akkor ez lesz az egyik kulcs feladat amit meg kellene oldani. Gronkowski-t, Welker-t nem nagyon lehet úgysem levédekezni. A Pats passz-offense-et a legegyszerűbben úgy lehet kiiktatni, ha a Von-Doom oldalról jövő passrush elől nem engedjük fellépni Brady-t. Ha fel tud lépni - amit nagyon jól csinál -, akkor kb. biztosra vehető a sikeres passz is. Össze kell nyomni a pocketet, mert ha viszont nincs előtte hely, akkor az nagyon zavarja. A pontosságga is sokat romlik, és mivel oldalra nem mozgékony, a sack esélye is nagyot nő.

A CB, S, és úgy általában a secondary kérdése gondolom attól is függ, hogy Bailey mikor dönt úgy, hogy elég volt neki a CB poszt, és hátramegy free safety-be. (Ha jól tudom ez a terv az utolsó éveire.) Gondolom ennek lesz függvénye, hogy mikor kell erősíteni melyik poszton.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Ha már így szóba hoztad:

Első körben szvsz a legjobb bent lévő DT vagy MLB vagy CB kell.
Miért CB:
CB azért mert fel kell készülni a Bailey utáni időkre. Most elég jó jövőképet fest Harris és Carter, de 3 CB kell, ráadásul eddig egyikőjüknek se sokszor kellett az ellenfél legjobb WR-jével szemben felállni. Illetve amikor meg mégis, akkor azért voltak hibák. Carternek Julio Jones-szal szemben vagy Harris-nek Welkerrel szemben.
Egyébként is 3 kezdő CB kell, nagyobb részében valamilyen subpackage-et használunk, többnyire nickelt. Nem győzöm hangsúlyozni, h a nickelre kell tekinteni mint base felállásra.

Miért MLB:
Ez elég egyértelmű. Viszont annyit árnyalódott a véleményem, hogy nem mindenáron MLB. Brooking már nem lehet fent minden snapnél, de szolidan amikor fent van szolidan játszik. a szó angol értelmében. Sőt annál talán jobban is. DJ-re elsősorban mint MLB-re gondolok a jövőben, vagy mint egy viszonylag jóáron elcserélhető játékosra. Nem örülnék a cseréjének, minden hülyeségével együtt kedvelem, de a csapat szempontjából lehet h így járnánk jobban. A gondolattal el lehet játszani. Egy biztos ahhoz sokat keres, hogy csak a rotációban jusson szerephez. De ha őt nem is veszem be a képbe, akkor is ott van Trevathan, akit már a szezon előtt potenciális meglepetés játékosnak kiáltottam ki. Be is váltotta a reményeimet. Nem hinném h jövőre megoldás lenne mint MLB, de Brookinggal és, ha marad, DJ-vel együtt elég jól lefedik a posztot.
Pont annyira, h kell MLB, de nem minden áron.

Miért DT:
Hogy nagyobb nyomás jöjjön középről. Hozzáteszem Wolfe sackjei egy része középről jött, és Woody is középen jutott át a falon, de klasszikus DT pozícióból jövő sack nem sok volt. Amikor pedig Wolfe ott állt fel, akkor általában nickel felállás volt és 6 men rush, úgy könnyebb. Ahhoz, h 4men rushnál is nagyobb nyomás legyen a QB-n ha passzol. Vickerson 2 sack, Bannan 0. Egyikük se olyan fiatal. Bannannak amúgy is kell utódot találni, Vickerson játéka nekem tetszik, árértékarányban nagyon jó, de egyike azoknak akin könnyen lehet upgrade-elni.
Unrein egyébként talán a legkellemesebb meglepetés. Legalábbis számomra, mert engem Trevathan jó játéka egyáltalán nem lepett meg. Sackje nem volt, de volt néhány látványos pressure-je, pl Von pick6-énél...
Ettől függetlenül egy első körös prospect mindenképp upgrade lenne itten. Ha találnánk egy Geno Atkinst vagy JJ Wattot oda középre, akkor lenne igazán veszedelmes ez a védelem.

Egyébként nem csak draftban lehet gondolkozni, hanem FA-ban is, de azt nézegetni ráérünk a Super Bowl után 😊. Ha jól emlékszem úgy számoltuk, h jövőre még nem állunk rosszul a cappel, aztán az új TV-s szerződést követően várhatóan feljebb megy, szóval van még elég mozgásterünk.

Egyébként csakhogy kerek legyen, ha már ennyit írok, miután ezt a 3 posztot megoldottuk, csere S, és csere OL lesz soron. Ez akár draft 3.-4. körtől, akár szintén FA-ról, de szintén nagyon fontos.

Persze mindez arra az esetre igaz, ha nem vesztünk el fontos láncszemet a csapatból, például Cladyt, de ennyire ne szaladjunk előre...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Úgy tűnik JDR megmaradhat nekünk jövőre:
 espn.go.com/blog/afcwest/post/_/id/53390/broncos-may-keep-jack-del-rio
kopp-koppBlack_Adder
Ha jövőre meg tudná oldani - akár új játékosokkal, akár taktikai módszerekkel -, hogy a Broncos #D középről is nyomást tudjon tenni a QB-ra, és rágyúrnának, hogy egy kicsit több fumble-t, turnovert tudjanak kierőszakolni, JDR óriásit nőne a szememben. 😊

Persze így is nagyon kellemes meglepetés volt számomra az idén. Hiába tudtam, hogy remek LB volt, és ért a cédelemhez, azért az, hogy évekig a Colts diviziójában az egyik looser csapat HC-jaként találkoztam vele, eltorzítja az ember értékítéletét. (Elnézést minden Jags szurkolótól, különösen Ik-től a looser jelzőért, de hát mit mondjon az ember, ha egyszer ez a helyzet...)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
 www.denverbroncos.com/news-and-blogs/article-1/Manning-Defense-Keep-Trash-Talk-Coming/9620eb48-3aee-446a-bd79-13fe31c67297

ahogy olvasom a hangulat adott 😀Negritis
Fellow linebacker Von Miller wasn't very impressed with Manning's touchdown celebration, however.
"I don’t think it was as great as my sack dances or my touchdown dance," he said. "I’ll get in the lab with him and practice with him a little bit.”

😂 😂 😂Black_Adder
Miller csípőmozgását nem is könnyű überelni. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Úgy tűnik JDR megmaradhat nekünk jövőre:
 espn.go.com/blog/afcwest/post/_/id/53390/broncos-may-keep-jack-del-rio
kopp-kopp

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
 www.denverbroncos.com/news-and-blogs/article-1/Manning-Defense-Keep-Trash-Talk-Coming/9620eb48-3aee-446a-bd79-13fe31c67297

ahogy olvasom a hangulat adott 😀Negritis
Fellow linebacker Von Miller wasn't very impressed with Manning's touchdown celebration, however.
"I don’t think it was as great as my sack dances or my touchdown dance," he said. "I’ll get in the lab with him and practice with him a little bit.”

😂 😂 😂

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 249 — The Mathematician
 www.denverbroncos.com/news-and-blogs/article-1/Manning-Defense-Keep-Trash-Talk-Coming/9620eb48-3aee-446a-bd79-13fe31c67297

ahogy olvasom a hangulat adott 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Találtam egy jó funfact-ot:
A Broncos volt idén az egyetlen csapat, ami senkinek se engedett 300 passzolt yardot. 😊
Bruttó értékben Andy Dalton ellen egészen kicentiztük, 299 állítottuk meg, nettó értékben viszont már Schaub volt a legjobb ellenünk 284-gyel. Brady Quinn pedig 2 meccsen összesen nem érte el a 200-at se 😊

És aki szereti a csillogó-villogó statokat, mint jómagam, annak jó szórakozást az ANS eme statvizualizációjához
 wp.advancednflstats.com/yearstatvisualization.php
have fun.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Denver quarterback Peyton Manning endorsed his offensive coordinator, Mike McCoy, as a top head-coaching candidate. McCoy has interviews set up with Arizona, Buffalo, Chicago and Philadelphia.

This is what Manning had to say about McCoy’s readiness to be a head coach: “I think he’s ready. I think he’s paid his dues. Mike’s a good leader. He’s had some good coaches that have been mentors to him, different coaches that he’s worked with in his years in the NFL that I think he’s incorporated some of their leadership philosophies and his own philosophy and like I said, he’s a strong leader. In my opinion, he deserves a shot at one of these head coaching jobs."


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Méltánytalanul megfeledkeztünk róla tegnap, de jobb később mint soha:
Black_Adder
Őt soha nem feledjük. RIP




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 249 — The Mathematician
Kiváncsi lennék Mays számaira ugyanott 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
McCoy iránt az Eagles is érdeklődik.

PFF 32 observations:
 www.profootballfocus.com/blog/2013/01/02/32-observations-week-17/
Denver Broncos: Keith Brooking was the only inside/middle linebacker this season to not miss a tackle. He had 22 tackles in the run game and five in the pass game. He also had the lowest Yards per Coverage Snap for inside/middle linebackers at 0.45.
impressive

Egy kis PO elemzés:
 fifthdown.blogs.nytimes.com/2013/01/02/n-f-l-playoff-analysis-from-the-film-room/
The Broncos have won 11 straight. Their margin of victory has been either seven or eight in four of those contests and double digits in all the others. Peyton Manning will probably claim his fifth M.V.P. award soon, yet Denver’s defense is even better than its offense. This is the Super Bowl favorite in the A.F.C.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear