NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Steve Slaton workouton:
 twitter.com/JasonLaCanfora/status/270611877309063170

Rookie évében nagyon jó volt, azóta nem tudom mi lett belőle, hogy lett vele. Tud elkapni is, ha kellBlack_Adder
Rookie éve után magára pakolt 20 font izmot, ettől vhogy gond lett a labdabiztonságával. Azóta egyébként volt egy komolyabb vállsérülése is.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Steve Slaton workouton:
 twitter.com/JasonLaCanfora/status/270611877309063170

Rookie évében nagyon jó volt, azóta nem tudom mi lett belőle, hogy lett vele. Tud elkapni is, ha kell

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
na most akkor itt az utolsó lehetőség Moreno előtt...
Ha PO-ra visszajöhetne McG, és ez idő alatt Moreno beelőzné ballt a DC-n még meg is érné ez az egész...

McG-nek persze mihamarabbi gyógyulást!Black_Adder
Morenoval egy baj lesz: Egy kicsit rusty 😕 Meg az, hogy, ha véletlen elejt egy labdát neki vége. Nem rossz futó ő, csak valahogy kurvára nincs szerencséje. (sérülések+mindig a legrosszabbkor jött valami hiba tőle) Viszont most robbanthatna, mert a KC ellen ált. jó szokott lenni. (kivétel tavaly, amkikor ACL-t szakított, de addig, akkor is jó volt) McG nagyon fog hiányozni, mert ő egy igazi workhorse, és a jelenlegi keretből ez senkire nem mondható el.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
na most akkor itt az utolsó lehetőség Moreno előtt...
Ha PO-ra visszajöhetne McG, és ez idő alatt Moreno beelőzné ballt a DC-n még meg is érné ez az egész...

McG-nek persze mihamarabbi gyógyulást!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Na, már csak 4-6 hetet írnak, még pár vizsgálat, és hétvégén már játszik 😀Wyatt
Állítólag az MCL szakadt el. Az a jobbik eset. Keresztnél tuti IR. Nyilván NEM ugyanaz a szint, mint itthon, de nekem az elülső keresztszalag szakadt januárban, de mire normális edzésmunkát tudtam végezni augusztus lett... Bár ő jobb kezekben van. Mielőbbi gyógyulást neki!

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Állítólag McGahee-t elővigyázatosságból nem engedtél vissza, kicsit bedagadt a térde, de nem hiszik, hogy súlyos...StormST
6-8 hét offWyatt
neee

most látom h de, áááááááááá
go ronnie goNegritis
Na, már csak 4-6 hetet írnak, még pár vizsgálat, és hétvégén már játszik 😀Wyatt
Azt írják, hogy törés is van ill. MCL szakadás. Ez nem a legjobb hír... 😕akike
Ha MCL szakadás, akkor azért nem vagyok benne biztos, hogy idén még játszik..
Össze drótozhatjkák, de sokat nem fog vele érni.

több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 236 — The Mathematician
És megvan ez a W is. A Pats Gronk nélkül szerintem bajban lesz, meg kéne fogni őket, és akkor a Ravens ellen egy ki-ki meccsen harcolni a pihiért 😊

A sok beszedett sack a meccsen nem jó előjel, Ramirez nem lehet ekkora kerékkötő, hogy elrontja a másik 4 ember munkáját 😊 Ezzel mindenképpen kezdeni kell valamit a rájátszásig. Mert ott ennél csak izmosabb passrush jöhet szembe. flzoli
nem kell félni, nem sokára visszajön Kuper, vele kb egy sackket nem engedett a fal... csak addig valahogy élje túl Manning...Black_Adder
Attól sem kell annyira azért félni, bár elég kellemetlen az tuti, de jön majd vissza Herni, szal azért lesz pótlás, még ha nem is ugyanaz a szint, majd legfeljebb egy plusz blokkoló tight enddel operálunk, hogy egy kicsit még offoljak 😊Wyatt
lényegtelen, mer a meccseket hasonlóaon hozni fogjátok és ugyanaz mint a Hou esetén, a tie breaker nem a miénk

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Állítólag McGahee-t elővigyázatosságból nem engedtél vissza, kicsit bedagadt a térde, de nem hiszik, hogy súlyos...StormST
6-8 hét offWyatt
neee

most látom h de, áááááááááá
go ronnie goNegritis
Na, már csak 4-6 hetet írnak, még pár vizsgálat, és hétvégén már játszik 😀Wyatt
Azt írják, hogy törés is van ill. MCL szakadás. Ez nem a legjobb hír... 😕




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És megvan ez a W is. A Pats Gronk nélkül szerintem bajban lesz, meg kéne fogni őket, és akkor a Ravens ellen egy ki-ki meccsen harcolni a pihiért 😊

A sok beszedett sack a meccsen nem jó előjel, Ramirez nem lehet ekkora kerékkötő, hogy elrontja a másik 4 ember munkáját 😊 Ezzel mindenképpen kezdeni kell valamit a rájátszásig. Mert ott ennél csak izmosabb passrush jöhet szembe. flzoli
nem kell félni, nem sokára visszajön Kuper, vele kb egy sackket nem engedett a fal... csak addig valahogy élje túl Manning...Black_Adder
Attól sem kell annyira azért félni, bár elég kellemetlen az tuti, de jön majd vissza Herni, szal azért lesz pótlás, még ha nem is ugyanaz a szint, majd legfeljebb egy plusz blokkoló tight enddel operálunk, hogy egy kicsit még offoljak 😊

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Csak az állami rendszerben kell.
Ha kifizeted a kb. 30 ezret, mehetsz holnap.Sobri Jóska
Elég, ha van ismerősöd. Nekem is elintézték másnaprara, és nem fizettem egy fityinget sem. 😊roniadi
De ha nincs jól jön a fitying. 😊

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
És megvan ez a W is. A Pats Gronk nélkül szerintem bajban lesz, meg kéne fogni őket, és akkor a Ravens ellen egy ki-ki meccsen harcolni a pihiért 😊

A sok beszedett sack a meccsen nem jó előjel, Ramirez nem lehet ekkora kerékkötő, hogy elrontja a másik 4 ember munkáját 😊 Ezzel mindenképpen kezdeni kell valamit a rájátszásig. Mert ott ennél csak izmosabb passrush jöhet szembe. flzoli
nem kell félni, nem sokára visszajön Kuper, vele kb egy sackket nem engedett a fal... csak addig valahogy élje túl Manning...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Állítólag McGahee-t elővigyázatosságból nem engedtél vissza, kicsit bedagadt a térde, de nem hiszik, hogy súlyos...StormST
6-8 hét offWyatt
neee

most látom h de, áááááááááá
go ronnie goNegritis
Na, már csak 4-6 hetet írnak, még pár vizsgálat, és hétvégén már játszik 😀

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Hogy érted, hogy "vissza"? Csak nem bent tartották a kórházban?peterk2005
gyanítom a pályára visszaempty taxi
Jah, így világos. Azt hittem, a mai MRI-vel kapcsolatos a hír.

Egyébként gratulálok Stormnak és a többi Denver-blog szerkesztőnek, bár a meccsek némileg másként alakultak, de mindannyian nagyon jól eltalálták eddig, hogy hogyan fog állni a csapat. (Storm és Adder konkrétan telitalálatnál jár. 😊)peterk2005
Azért örülnék ha a végére mégis jó távol lennénk az általam jósolt végeredménytől 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 236 — The Mathematician
Állítólag McGahee-t elővigyázatosságból nem engedtél vissza, kicsit bedagadt a térde, de nem hiszik, hogy súlyos...StormST
6-8 hét offWyatt
neee

most látom h de, áááááááááá
go ronnie go

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Állítólag McGahee-t elővigyázatosságból nem engedtél vissza, kicsit bedagadt a térde, de nem hiszik, hogy súlyos...StormST
6-8 hét off

több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Hogy érted, hogy "vissza"? Csak nem bent tartották a kórházban?peterk2005
gyanítom a pályára visszaempty taxi
Jah, így világos. Azt hittem, a mai MRI-vel kapcsolatos a hír.

Egyébként gratulálok Stormnak és a többi Denver-blog szerkesztőnek, bár a meccsek némileg másként alakultak, de mindannyian nagyon jól eltalálták eddig, hogy hogyan fog állni a csapat. (Storm és Adder konkrétan telitalálatnál jár. 😊)peterk2005
😀 THX

Engem a Bengals meccsel "ért be" a csapat, mert azzal lett ugyanaz az eredmény, mint amit én tippeltem addigra, én a Texans meccset írtam W-re és a Bengals-t L-ra, de egyébként a többit eltaláltam eddig... 😛

De remélem, hogy vasárnap már elhúznak mellettem és nem lesz igazam, hogy szopunk az Arrowhead-ben, igaz én keményebbnek gondoltam a Chiefs-t, mint amilyenné valójában váltak...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
És megvan ez a W is. A Pats Gronk nélkül szerintem bajban lesz, meg kéne fogni őket, és akkor a Ravens ellen egy ki-ki meccsen harcolni a pihiért 😊

A sok beszedett sack a meccsen nem jó előjel, Ramirez nem lehet ekkora kerékkötő, hogy elrontja a másik 4 ember munkáját 😊 Ezzel mindenképpen kezdeni kell valamit a rájátszásig. Mert ott ennél csak izmosabb passrush jöhet szembe.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hogy érted, hogy "vissza"? Csak nem bent tartották a kórházban?peterk2005
gyanítom a pályára visszaempty taxi
Jah, így világos. Azt hittem, a mai MRI-vel kapcsolatos a hír.

Egyébként gratulálok Stormnak és a többi Denver-blog szerkesztőnek, bár a meccsek némileg másként alakultak, de mindannyian nagyon jól eltalálták eddig, hogy hogyan fog állni a csapat. (Storm és Adder konkrétan telitalálatnál jár. 😊)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502


😀
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Hogy érted, hogy "vissza"? Csak nem bent tartották a kórházban?peterk2005
gyanítom a pályára vissza


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hogy érted, hogy "vissza"? Csak nem bent tartották a kórházban?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Állítólag McGahee-t elővigyázatosságból nem engedtél vissza, kicsit bedagadt a térde, de nem hiszik, hogy súlyos...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Csak az állami rendszerben kell.
Ha kifizeted a kb. 30 ezret, mehetsz holnap.Sobri Jóska
Elég, ha van ismerősöd. Nekem is elintézték másnaprara, és nem fizettem egy fityinget sem. 😊

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azt szerettem volna mondani, hogy a Broncos Off. esetében a fumble nem feltétlen az ellenfél D-ének a minőségén múlik. Valahogy csak sikerült összehozni a magabiztos 2. helyet.tomi-tomi
Ebben sajnos igazad van. Én is csak annyit mertem leírni ezzel kapcsolatban, hogy ha valahol egy picivel megérthetőbb a fumble akkor olyan csapat ellen, akik liga elitbe tartoznak ebben. Ezzel együtt, egyértelműen ez az offense legnagyobb problémája. A defense-é pedig a RZ védekezés, a tegnapi tényleg nagyszerű teljesítmény mellett is sikerült 100%-ot (innen nézve 0%-ot) produkálni, mindkét RZ helyzetből TD-t kapni.

Legalább van min javítani januárig. Ha nem lenne, meg lennék ijedve, hogy korán peak-el a csapat. 😀 😀 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Én az offense-el is elégedett vagyok. A tegnapi SD defense nagyon jól játszott! Idén még nem láttam őket ilyen jó napot kifogni, pedig eddig is bőven liga TOP10 defense volt a Chargers #D. Egy ilyen védelem ellen benne van, hogy több a FG, sőt még a fumble is (a Chicago után ők szerezték a legtöbb turnovert a ligában).peterk2005
Tegnapig 17 labdát szerezve a 8. helyen álltak. (A ligaátlag 14,5)
Szerintem inkább átlagnál némileg erősebb D, mint sem bőven TOP10.tomi-tomi
Kapott pontban 10., kapott yardban 6., futás ellen 3., fumble-ben 2., megszerzett labdában 8., red zone efficiency 12, passz ellen 17. És a többi mutatóban is (opponent QB rating, sacks) átlagos vagy annál jobb. Ez összességében bőven top 10 defense szerintem. (A bőven top10 az 7-10-et jelent, nem jobbat. Ha jobb lenne, top5-öt írtam volna. 😊)

De inkább hagyjuk, mert beleviszel a zsákutcába, hogy egy divízió riválist dícsérek. 😀 Főleg azután lenne ez ciki, hogy év elején én magam írtam, hogy szerintem idén nem jobbak, mint egy jó közepes (kb. egál körüli) csapat. De ezt az offense miatt gondoltam korábban is és most is. Ráadásul ennél fontosabb az adott napi forma, és szerintem tegnap az SD #D önmagához mérten kiválóan játszott. (Láttam idén kb. 6 meccsüket, az alapján ez a véleményem.)peterk2005
Nem fogunk összeveszni a Chargers D néhány helyezésén. 😀
Btw egyáltalán nem zsákutca a csoport rivális dicsérete.

Azt szerettem volna mondani, hogy a Broncos Off. esetében a fumble nem feltétlen az ellenfél D-ének a minőségén múlik. Valahogy csak sikerült összehozni a magabiztos 2. helyet.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)