NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Voooooooooooooooooooooooooooooon 😀

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 873 — Circus Maximus
Egy csapat van a csoportban. Az pedig a Denver Broncos!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szoros lehet, de ha sikerülne hozni, az gyak. a divíziót jelentheti. Ezért mindkét csapat oda fogja tenni magát. Any given sunday, ahogy a Jacksonwille is bizonyítja. Szóval hajrá!


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
burzum Denver Broncos 152
Black_Adder beharangozója:  denversports.blog.hu/2012/11/18/broncos_season_2012_vs_chargers_beharangozo
több mint 11 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
forma + tendenciák + hazaipálya -> 1.28as odds

csak épp a 'történelem' hiányzik belőle 😀
valamint h az SD messze nem ilyen 'rossz' csapat és simán benne van h kikapunkNegritis
elvileg még nincs december, hátha nem hozza előre a feltámadást a Chargers




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 236 — The Mathematician
forma + tendenciák + hazaipálya -> 1.28as odds

csak épp a 'történelem' hiányzik belőle 😀
valamint h az SD messze nem ilyen 'rossz' csapat és simán benne van h kikapunk

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
burzum Denver Broncos 152
A bwin-en 1,28 ránk a szorzó, míg a Chargersre 3,8. Azért én nem érzem ennyire simának...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
DJ-nek maradna a MIKE poszt, viszont a fenti forrás rávilágított valamire amire nem is gondoltam, h Brooking elsősorban azért került a kezdőbe, mert gyorsabban hív.
Black_Adder
Lehet én vagyok, ha hülye, de nem az hívja a def. playeket, akin a zöld pöttyös sisak van? Csak, mert az nálunk Woody. Pont volt a Panters ellen nagyon jó kép, amikor a def. hudle-nél Woody osztja ki a playt.akike
Az az ember adja tovább a vonal mellől/felülről bemondott dolgokat, de az nem biztos, hogy a szerepek kiosztását és az esetleges áthívásokat is az az ember végzi. Nálunk most lehet, hogy ezt Brooking csinálja, az ő tapasztalata sokat számíthat ezekben a dolgokban...StormST
Akkor már nem lenne mindegy, ha Brooking hordaná azt a redvás sisakot? Egyébként ő nem is every down ,ezért nem értem az egészet. Woody meg mindig fenn van.akike
Egyszerű épp azért van Woodyn a sisak mert ő több playnél van fent ezért ő adja tovább a playeket, de Brooking jobban átlátja a támadósémákat ezért ő dolgozik audible-lel, ill. ha több playt ad meg JDR ő választja ki h melyik játsszák, nem utolsó sorban Brookingban van némi leadership, íme egy példa a Cowboysos időkből:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
DJ-nek maradna a MIKE poszt, viszont a fenti forrás rávilágított valamire amire nem is gondoltam, h Brooking elsősorban azért került a kezdőbe, mert gyorsabban hív.
Black_Adder
Lehet én vagyok, ha hülye, de nem az hívja a def. playeket, akin a zöld pöttyös sisak van? Csak, mert az nálunk Woody. Pont volt a Panters ellen nagyon jó kép, amikor a def. hudle-nél Woody osztja ki a playt.akike
Az az ember adja tovább a vonal mellől/felülről bemondott dolgokat, de az nem biztos, hogy a szerepek kiosztását és az esetleges áthívásokat is az az ember végzi. Nálunk most lehet, hogy ezt Brooking csinálja, az ő tapasztalata sokat számíthat ezekben a dolgokban...StormST
Akkor már nem lenne mindegy, ha Brooking hordaná azt a redvás sisakot? Egyébként ő nem is every down ,ezért nem értem az egészet. Woody meg mindig fenn van.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
DJ-nek maradna a MIKE poszt, viszont a fenti forrás rávilágított valamire amire nem is gondoltam, h Brooking elsősorban azért került a kezdőbe, mert gyorsabban hív.
Black_Adder
Lehet én vagyok, ha hülye, de nem az hívja a def. playeket, akin a zöld pöttyös sisak van? Csak, mert az nálunk Woody. Pont volt a Panters ellen nagyon jó kép, amikor a def. hudle-nél Woody osztja ki a playt.akike
Az az ember adja tovább a vonal mellől/felülről bemondott dolgokat, de az nem biztos, hogy a szerepek kiosztását és az esetleges áthívásokat is az az ember végzi. Nálunk most lehet, hogy ezt Brooking csinálja, az ő tapasztalata sokat számíthat ezekben a dolgokban...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
DJ-nek maradna a MIKE poszt, viszont a fenti forrás rávilágított valamire amire nem is gondoltam, h Brooking elsősorban azért került a kezdőbe, mert gyorsabban hív.
Black_Adder
Lehet én vagyok, ha hülye, de nem az hívja a def. playeket, akin a zöld pöttyös sisak van? Csak, mert az nálunk Woody. Pont volt a Panters ellen nagyon jó kép, amikor a def. hudle-nél Woody osztja ki a playt.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az RZ offense szvsz 2 okból kifolyólag ennyire gyenge.Black_Adder
Felteszem az defense akart lenni. 😊

Egyébként köszi ismét a részletezést, így azért érthetőbb a teljesítmény.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Az RZ offense szvsz 2 okból kifolyólag ennyire gyenge.
Egyrészt az LB-k coverage képessége gyenge. Bár Miller a be-bevetjük ebben a szerepkörben is és úgy se rossz, és Trevathan is biztató nickelben, de úgy összességében coverben gyenge az LB sor. Emiatt pár yardos TE passzokkal nagyon sebezhetőek vagyunk
Másrészt a DL se domináns középen. Nem rossz az, de azért ha csak 1 yardot kell haladni ellenük, esetleg, az általában meg is van.

Ha megnézzük, h kik sezreztek ellenünk RZ TD-t
1.) Heat Miller TE 4 yard catch
2.) Mike Wallace WR 3 yard catch
3.) Michael Turner RB 1 yard rush
4.) Tony Gonzalez TE 1 yard catch
5.) Roddy White WR 4 yard catch
6.) Arian Foster RB 3 yard catch
7.) Owen Daniels TE 14 yard catch
8.) Wes Welker SR 8 yard catch
9.) Shane Vereen RB 1 yard rush
10.) Tom Brady QB 1 yard rush
11.) Stevan Ridley RB 8 yard rush
12.) Antonio Gates TE 15 yard catch
13.) Antonio Gates TE 11 yard catch
14.) Jimmy Graham TE 18 yard catch
15.) AJ Green WR 10 yard catch
16.) BenJarvus Green-Elis RB 2 yard rush
17.) Greg Olsen TE 4 yard catch
18.) Greg Olsen TE 5 yard catch

Ennyit találtam. Most nem nézek utána mindegyik pontos okának, de 8-at TE-től szoptunk és 4 db <= 2 yardos futás. Ez 12 a 18-ból. És a maradék 6 olyan játékosoktól jött, mint Roddy White, Arian Foster, Wes Welker vagy AJ Green, akik nem csak ellenünk csinálják meg.

A legnagyobb gond egyértelműen a TE védekezés, na de ezzel senkinek se mondok újat...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
burzum Denver Broncos 152
Érdekes statok! Különösen az meglepő, hogy a SD és a BUF milyen brutálisan rossz a RZ-ban (nem feltétlenül az a meglepő, hogy ez a két csapat a legrosszabb, hanem hogy mennyire le vannak szakadva a többi 30 csapattól).

A fumblikkal kapcsolatban még fontos információ lehet, hogy saját fumble és ellenfél fumble / game szempontjából is eléggé középen vagyunk. Támadásban valamivel szarabbak vagyunk (1,6 fumble/game), védekezésben az átlag körüliek (1,4 fumble/game), de a ferde eloszlás miatt mediánnál jobbak.
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Ügyes rangsor, csak egy kis pontosítás: a 49es nem 7-2 hanem 6,5-2,5 a Rams megnem 3-6, hanem 3,5-5,5.
Egyébként ez így majdnem SRS. Csak margin of victory helyett W-L mutatót használsz.

De ha már így érdekel a dolog, én ezeket szoktam nézni

SRS (alapból nem aszeirnt sorrendez)
 www.pro-football-reference.com/years/2012/
SRS: 3., OSRS 2. DSRS6.

ANS efficiency ranking:
 www.advancednflstats.com/2012/11/team-efficiency-rankings-week-11.html
Rank: 1., ORank 1. (pass: 1., rush 6.), DRank: 2. (passz 5., rush 11.)

A hátra lévő ellenfeleink közül bármelyiket nézve a Tampa és a Baltimore van a középmezőnyben, mindenki más a "futottak még" kategóriát erősíti

Mindez jól mutat, de semmit nem jelent.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ismét köszi a melót és a részletes elemzést! Azt a pár megszerezhető fumblet kell csak megszerezni, és ezügyben rendben leszünk. 😊

Nézegettem egyébként én is a különböző statokat, és feltűnt még egy, ami meglepett: A védelem RZ védekezésben a liga végén kullog, 30. összesítésben. Ráadásul ez a stat romlóban van, rosszabb az utóbbi 3 meccsen mint előtte. Főleg idegenben van gond, az otthoni 50% egész jó.

Ebben persze annak is szerepe van, hogy az Oaklanden kívül az összes csapat akikkel játszottunk, azok RZ támadásban a liga élmezőnyébe ill. első felébe tartoznak. De ettől még érdekes stat, kíváncsi leszek hogyan alakul a hátralevő meccseken.

Ja, és hogy én is dolgozzak egy kicsit, csináltam az eddigi 11 forduló alapján egy saját power rankinget, a következők alapján: Az eddigi ellenfelek győzelmi mutatóját (strength of schedule) beszoroztam a saját eredményességgel (győzelmi/vereség arány). Negyediknek futott be a csapat.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
na tartottam ígéretemet és utánanéztem a D# fumble-öknek is.
Itt 4/13 a mérlegünk

1.) Roethlisberger, rossz snap
Közel se voltunk a labdához, így esélyünk se volt
2.) Michael Turner, futás
TD-re próbált törni belőle, de maga alá ejtette a labdát. Esélyünk nem volt megszrezni
3.) Ben Tate, futás
Vickerson kiütötte a kezéből, és Bannan egy Texansos falemberrel versenyezve megszerezte a free for all labdát
4.) Carlson Palmer, sack
Doom szokásos strip sackje, a labda pattogott pont egy raiders falember alá
5.) Tom Brady, sack
Woodyard is tud strip sackket. Unrein vetődött rá először a labdára, de nem sikerült megszereznie, - nagyon sokon aztán solder kukázta össze, de ez 4. próbálkozásra volt, szóval teljesen lényegtelen volt, sőt így h elsőre nem tudtuk megszerezni így sokkal jobb fielspositionből jöhettünk
6.) Stevan Ridley, futás
Von Miller az FF-fel. Nagy tömegbe esett ott középen de Adams volt a legjobb helyen rávetődött és meg is tartotta.
7.) Eric Weddle, punt, muffed catch
Nem tudta ugyan elsőre megfogni, de nem pattant el tőle, így nem volt esélyünk megszerezni
8.) Randy McMichael, elkapás
Adams kiütötte a labdát a kezéből, oda pattan Leonhard elé, aki egészen szánalmas mozdulattal próbálta felvenni a földről a labdát, ahelyett ha ráfeküdt volna. miután nem jött neki össze megpróbált rávetődni, Woodyval együtt, de a köztük lévő vmelyik bolts játékos szerezte azt meg.
9.) Philip Rivers, sack
Menetrendszerű strip sack Doomtól. A labdát egészen hajmeresztő módon elkezdtük ütögetni a saját endzone-unk felé. Nem tudom h tudatos volt-e Ayerstől, ha igen, akkor minden elismerésem, mert az így Tony Carter elé került, aki egyedül volt így fel tudta venni, és kikerülni a nagy emberkupacot magaelőtt, visszavíve TD-re
10.) Philip Rivers, sack
Dumervil, strip sack. A meccs már rég eldőlt, de azért Adams rávetődött és megszrezte
11.) Drew Brees, sack
Leírjam még egyáltalán? Doom strip sack. A labdát is majdnem megszerezte, ő volt legjobb helyzetben, de aztán csak nem sikerült neki.
12.) Cam Newton, sack
Doom strip sack. volt belőle pár a szezon során. ezúttal nagy tülekedés a földön lévő labda után, de valahogy hátra pattan pont Newtonhoz. talán Miller rúgta oda véletlenül
13.) Jonathan Stewart, futás
Von Miller ütötte ki a labdát a kezéből, de Ayerstől nem tudott a labda után menni. Ayers egy párduc társaságában vetődött a labdára, de ő húzta a rövidebbet.

Nekünk kedvezett a labda és megszreztük (3db): 6., 9., 10.
Free for all és megszereztük (1db): 3.
Free for all, és nem a miénk lett (1db) 13.
esélyünk se volt (4db): 1, 2, 4, 7
Nekünk kedvezett, de elvesztettük (4db): 5, 8, 11, 12.
//5, 11 esetén már-már nálunk volt onnan buktuk el, 8nál Leonhard nem tudta felszedni a földről, 11-nél Miller véletlen odébb rúgta, ez mind a miénk kellett volna h legyen

Ha a támadóknál megjegyeztem, h sok fumble-t kapnak, akkor a védelemnél se feledjük el h milyen sokat kényszerítenek ki, mégha a labdaszerzések száma nem is olyan jó belőle, ez akkor is nagy teljesítmény. Doom főleg kiemelkedő ezen a téren.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Doom tegnap se edzett, de ma már akar. Jó lenne ha játszana, mert Rivers a kedvenc célpontja, ellene van a legtöbb sack-je 6-tal.
Kuper viszont már tudott limitált edzésmunkát végezni. Még Ramirez fog kezdeni, de úgy tűnik ezúttal olcsóbban megúszta. Mondjuk én nem siettetném a visszatérését, ha most nyerünk, akkor semmi esetre se, úgy megfelelően szilárd lenne a helyzetünk, h elveszthessünk 1 meccset Ramirez miatt.

CBS elelmzés Miller forcedINT-jéről.
 www.cbssports.com/nfl/story/20991500/after-further-review-the-best-backup-qb-option-for-contenders-its-not-who-you-think/
Először olvasom, h jobb mint JJ Watt idén. Jó jel 😊

FootballOutsiders:
 www.footballoutsiders.com/film-room/2012/film-room-colts-patriots
Érdekes gondolatok DJ visszatéréséről. Igazából most én nem nagyon bolygatnám meg a védelmet amíg ilyen ihletett formában játszanak.
A secondaryben semmi esetre se akarom, h Porter miatt kikerüljön Carter vagy Harris. A Bailey-Harris-Carter felállás egyértelműen jobb mint a Bailey-Porter-Bárki a keretből.
Az LB sor azért más kérdés. Miller mozdíthatatlan. Woody nem érdemli meg, h csak a név miatt lecseréljük, DJ-nek maradna a MIKE poszt, viszont a fenti forrás rávilágított valamire amire nem is gondoltam, h Brooking elsősorban azért került a kezdőbe, mert gyorsabban hív. Ezt figyelembe véve, lehet nagyobb szerepe van a védelem feljavulásában mint gondoltuk volna. Nickelben pedig Trevathan-on kézzel fogható a fejlődés, meccsről-meccsre kap egyre több lehetőséget, és ki is használja őket, még coverage-ben is. Amíg ilyen jól megy a védelemnek a DJ nyújtotta upgrade nem olyan fontos, mint Trevathan tapasztalat gyűjtése.
A rotációban hozhat fejlődést DJ, szép lassan a kezdőt is átveheti Brookingtól, de Woodyt már meghagynám kezdő WILLnek. Olcsóbb és fiatalabb (és pályán kívül megbízhatóbb), mint DJ. DJ menjen csak be középre, és húzzunk mögé első körben egy MLB-t. Emlékszem amikor tavaly felröppent egy false hír, h DJ-t áruljuk egy 3. körért, az akkor teljesen irreálisnak tűnt. Továbbra se lenne jó ötlet, amíg nincs megbízható fiatal MLB a keretben, de már korántsem ennyire irreális a gondolat, persze jó áron. És ezt DJ mind magának köszönheti ezzel a 9 meccses eltiltással. Vajon tudatosul ez benne?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 236 — The Mathematician
Valószínleg a név lehet az oka, Polamalu pl. vezeti a SS listát, pedig kb. 1 meccset játszott az idényben. 😀 😀peterk2005
nekem erről mindig a Magic-All Star gála jut eszembe, amikor egész szezonban nem lépett pályára az AIDS miatt de beszavazták 😀Negritis
OFF:

Tisztán emlékszem arra. Vissza volt vonulva, de ő lett az MVP. Az ilyen pillanatokért érdemes kizárólag amerikai sportot nézni, mert csakis ott történhetnek meg ilyenek:



ONakike
😀 jaja, de azt nem akartam már említeni
sajnos nem tudok emlékezni a dologra mert 86os születésű vagyok, de utólagos 'hírekből' hallottam 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Von-t $21 000-re büntette az NFL a Newton lábára menő szerelésért (fellebbezni fog, mert szerinte úgy lökték oda), Vickerson meg $15 000 büntit kapott egy horsecollar-ért szintén Newton-on...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Valószínleg a név lehet az oka, Polamalu pl. vezeti a SS listát, pedig kb. 1 meccset játszott az idényben. 😀 😀peterk2005
nekem erről mindig a Magic-All Star gála jut eszembe, amikor egész szezonban nem lépett pályára az AIDS miatt de beszavazták 😀Negritis
OFF:

Tisztán emlékszem arra. Vissza volt vonulva, de ő lett az MVP. Az ilyen pillanatokért érdemes kizárólag amerikai sportot nézni, mert csakis ott történhetnek meg ilyenek:



ON




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Andrew Mason értékeli a csapatot:
 milehighsports.com/2012/11/15/since-san-diego-broncos-working-as-designed/
A winning streak mögött a védelem aggresszivitását, a kevesebb eladott labdát, és az offense kiegyensúlyozottságában látja. Egyetértek vele.

Von Miller pedig továbbra is a legeffektívebb passrusher 15,7-es PRP-vel.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 236 — The Mathematician
Valószínleg a név lehet az oka, Polamalu pl. vezeti a SS listát, pedig kb. 1 meccset játszott az idényben. 😀 😀peterk2005
nekem erről mindig a Magic-All Star gála jut eszembe, amikor egész szezonban nem lépett pályára az AIDS miatt de beszavazták 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 665 — The only discipline that lasts, is self discipline
Valószínleg a név lehet az oka, Polamalu pl. vezeti a SS listát, pedig kb. 1 meccset játszott az idényben. 😀 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Gronko volt összesen 10 snappet pályán?
szerintem összekeverték az öccsével, vagy nem tudom, de ez még a PB szinthez képest is szánalmas 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear