Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 7 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
According to CBS’s Jason La Canfora, Matthew Stafford will be seeking a contract upwards of $25 million a year next offseason when the Detroit Lions are expected to negotiate an extension for their franchise quarterback.

Ez hülye.
MacPhisto
Hát pedig lesz az annyi, Luck akörül írt alá most, a cap pedig tovább fog emelkedni.
gabokocka
Biztos vagyok benne ha 2017-Ben aláír akkor az rekord osszeg lesz. Egészen addig még a kovetkezo évben nem hosszabbít valaki.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 7 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Levyról mit tudtok? lát még idén pályát?
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 252 — Keep pounding
According to CBS’s Jason La Canfora, Matthew Stafford will be seeking a contract upwards of $25 million a year next offseason when the Detroit Lions are expected to negotiate an extension for their franchise quarterback.

Ez hülye.
MacPhisto
Hát pedig lesz az annyi, Luck akörül írt alá most, a cap pedig tovább fog emelkedni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
According to CBS’s Jason La Canfora, Matthew Stafford will be seeking a contract upwards of $25 million a year next offseason when the Detroit Lions are expected to negotiate an extension for their franchise quarterback.

Ez hülye.
MacPhisto
Miért hülye?
Nem tartod reálisnak?

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 7 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
According to CBS’s Jason La Canfora, Matthew Stafford will be seeking a contract upwards of $25 million a year next offseason when the Detroit Lions are expected to negotiate an extension for their franchise quarterback.

Ez hülye.

Szerkesztette: MacPhisto

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 7 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 663
Mindig is szerettem a bye weeket mert az egy olyan hét amikor nem kapunk ki 😊
De így, hogy a csoport élére ugrottunk, kulon orulok.
Na melyik csapat fogja megnyerni ezt a csoportot. Vagy inkább melyik nem fogja elbukni...
Mert itt van egy két jelentkező a bukásra!
PintérÁdi
Itt valóban a kérdés ki nem fogja elbukni. egyenlőre ti tűntök esélyesebbnek erre, mert mi midnent elkövetünk hogy egyre lejjebb csúszunk. 😕
több mint 7 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Mindig is szerettem a bye weeket mert az egy olyan hét amikor nem kapunk ki 😊
De így, hogy a csoport élére ugrottunk, kulon orulok.
Na melyik csapat fogja megnyerni ezt a csoportot. Vagy inkább melyik nem fogja elbukni...
Mert itt van egy két jelentkező a bukásra!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 917 — SuperBowl Champions 2013/2014
OFF: Már nem emlékszem melyik topicban volt nem is oylan régen egy, a bírói tévedésekkel kapcsolatos vita, elnézést, ha bárkit -főleg Bazzát- megsértettem, megsértettem a diskurzus közben 😊
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 298 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy előztök, hogy pályára se léptek, keménység 😀
gabokocka
És jövő héten a Jags jön Detroitba, extra bye week.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 252 — Keep pounding
Úgy előztök, hogy pályára se léptek, keménység 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Today was a good day... 😊
Blevi

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 7 éve
Blevi 8 296 — Lions & Cowboys fan
Today was a good day... 😊
több mint 7 éve
harras Arizona Cardinals 515
Azon gondolkoztam hogy a Lions mindig megtalálja az utat, hogy hogyan okozzon csalódást. Mindig új utat talál, hogy olyan szabályokat ismerjünk meg amiről nem is tudtunk. Stb.
Arra gondoltam hogy idén ez az lesz hogy nem nyerjük meg a csoportot (ez mondjuk nem csoda) es megelőz 2 csapat a wildcardért folytatott harcban. Az a ketto amelyik döntetlent játszott egymással. Ha valamelyikük nyert volna (mindegy melyik) akkor a másikat előznènk, de így mindkettő előttünk lesz.
Az mennyire Lions jellegű lenne?

A kovetkezo csapatok állnak dötlennel:
Redskins
Cards
Seahawks - mondjuk ők nyerik a csoportot
De a másik kettő simán esélyes lehetne erre.
PintérÁdi
dec. 04 WAS @ ARI
Ha az is Tie mi elszálltunk...
több mint 7 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Azon gondolkoztam hogy a Lions mindig megtalálja az utat, hogy hogyan okozzon csalódást. Mindig új utat talál, hogy olyan szabályokat ismerjünk meg amiről nem is tudtunk. Stb.
Arra gondoltam hogy idén ez az lesz hogy nem nyerjük meg a csoportot (ez mondjuk nem csoda) es megelőz 2 csapat a wildcardért folytatott harcban. Az a ketto amelyik döntetlent játszott egymással. Ha valamelyikük nyert volna (mindegy melyik) akkor a másikat előznènk, de így mindkettő előttünk lesz.
Az mennyire Lions jellegű lenne?

A kovetkezo csapatok állnak dötlennel:
Redskins
Cards
Seahawks - mondjuk ők nyerik a csoportot
De a másik kettő simán esélyes lehetne erre.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 663 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az espn Mike and Mike műsorában hallottam (és állítólag a PFF is megírta, hogy Caldwell a negyedik negyed végén egy idokersnel picit tobb mint egy perccel a rendes játékidő vege elott a szunetben a játékvezetőknél lobbizott hogy tegyenek vissza 2 másodpercet az órára mert o annyival előbb kért időt csak hagytak még tovabb pörögni az órát.
Vissza is állították.
A 4. negyed végét ismerve, ez azert nem rossz húzás 😊
Tudom, Ettől még nem fogjuk őt itt a fórumban megszeretni, de ez nagy húzás volt!
PintérÁdi
Szerintem éppen ellenkezőleg, akkor ott rosszul menedzselte az órát. Utólag nem igazolja a rössz döntést az, hogy Stafford extrát játszott, Prater meg a holdból berúgta a végén. Ott 1:13-nál, amikor a Vikes 1st downnal jött a 3 yardról, ott be kellett volna engedni a TD-t, és akkor 1 perc, 1 időkérés lett volna eljutni FG-ig, 23mp 0 időkérés helyett. Először is, cak azért maradt 23mp, mert a Vikes 0:27-nél kikérte az időt. Ha 0:10-nél kérik ki (megtehették volna), akkor semmi idő nem maradt volna. Másrészt, ha beengedte volna a TD-t, az statisztikailag, és játékhelyzetet felmérve is (milyen eséllyel fogok meg goal line-on egy addigi 80 yardos drive-ot FG-n 4 kísérletből, ki az irányítóm, mennyire bízhatok benne utána 4 downos időszakban, stb.) reális sanszot jelentett, az utóbbi minimálisat (illetve, ha a Vikes jól órázik, akkor nullát .. max egy hail mary-t.). Belichick - 2011-ben a Giants ellen - meglépte ezt kevesebb idővel, és TD kényszerrel is. Bár akkor neki nem jött össze, de ettől még a jobb sanszot választotta. Caldwell nem.

Amúgy Caldwell számomra kicsit olyan, mint Fox. Más fajta ember, de hasonló kvalitásokkal. Érti a szakmáját, jó szervező, jó vezető, ha kap időt építkezni is tud, de oldalvonal mellett az átlagosnál gyengébb, és hiányzik belőle az a pici plusz, ami igazán kiváló HC-á tehetné. Fox is ilyen, bárhová kerül, képes jó csapatot építeni, képes a meglevő játékosoknak is megtalálni a helyét (szvsz a Bearsből is egy jó csapatot fog faragni belátható időn belül), de aztán jön a plafon. Pont az az edző, akit elküldeni is nagyon nehéz, mert annál jobb, hogy könnyű lenne nála jobbat találni, de együtt élni is nehéz vele, mert rendszeresen megvannak azok a pillanatok, ami miatt az ember a haját tépi. 😊

(Viszont az NFL-ben tényleg bármi megtörténhet, az is, hogy egy ilyen főedzővel jut el egy csapat a csúcsra.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Blevi 8 296 — Lions & Cowboys fan
Az espn Mike and Mike műsorában hallottam (és állítólag a PFF is megírta, hogy Caldwell a negyedik negyed végén egy idokersnel picit tobb mint egy perccel a rendes játékidő vege elott a szunetben a játékvezetőknél lobbizott hogy tegyenek vissza 2 másodpercet az órára mert o annyival előbb kért időt csak hagytak még tovabb pörögni az órát.
Vissza is állították.
A 4. negyed végét ismerve, ez azert nem rossz húzás 😊

Tudom, Ettől még nem fogjuk őt itt a fórumban megszeretni, de ez nagy húzás volt!
PintérÁdi
Caldwell nem egy Belichick, de ha végig nézem a mezőnyt, a liga jobbik felébe tartozik szerintem, amit mutat a pozitív mérlege is a csapat élén. Van sok hibája, de a csapata bízik benne, Stafford fölé is talált jó OC-t, nem látom kire volna érdemes lecserélni, aki azonnali upgrade lenne.
gabokocka
Csak mondjuk ha hétvégén kikapunk a romjaiban álló Jaguarstól akkor azért nem segít rajtunk hogy szereti a csapat. Mert az a büdös helyzet ez a csapat bárkire veszélyes önmagára is 😊
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 252 — Keep pounding
Az espn Mike and Mike műsorában hallottam (és állítólag a PFF is megírta, hogy Caldwell a negyedik negyed végén egy idokersnel picit tobb mint egy perccel a rendes játékidő vege elott a szunetben a játékvezetőknél lobbizott hogy tegyenek vissza 2 másodpercet az órára mert o annyival előbb kért időt csak hagytak még tovabb pörögni az órát.
Vissza is állították.
A 4. negyed végét ismerve, ez azert nem rossz húzás 😊

Tudom, Ettől még nem fogjuk őt itt a fórumban megszeretni, de ez nagy húzás volt!
PintérÁdi
Caldwell nem egy Belichick, de ha végig nézem a mezőnyt, a liga jobbik felébe tartozik szerintem, amit mutat a pozitív mérlege is a csapat élén. Van sok hibája, de a csapata bízik benne, Stafford fölé is talált jó OC-t, nem látom kire volna érdemes lecserélni, aki azonnali upgrade lenne.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Az espn Mike and Mike műsorában hallottam (és állítólag a PFF is megírta, hogy Caldwell a negyedik negyed végén egy idokersnel picit tobb mint egy perccel a rendes játékidő vege elott a szunetben a játékvezetőknél lobbizott hogy tegyenek vissza 2 másodpercet az órára mert o annyival előbb kért időt csak hagytak még tovabb pörögni az órát.
Vissza is állították.
A 4. negyed végét ismerve, ez azert nem rossz húzás 😊

Tudom, Ettől még nem fogjuk őt itt a fórumban megszeretni, de ez nagy húzás volt!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 653 — Bears & Illinois fan
Na, most már Bazzanak csak kb 6-szor kell berágnia és nem nézni a csapatot (amit egyébként nem hiszek el) és megvan a PO, csoportgyőzelemmel....😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Az utóbbi hetek formályát nézve én most megtettem, hogy ti nyeritek a csoportot.
alatriste
LOL, maradjunk annyiban, hogy még kéne öt meccset nyernünk, és ahhoz nagyon jól kéne játszanunk. Szóval kizárt.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Stafford <3
MacPhisto
Az a lézer Tate-nek a végén... nagyon oda lett rakva.
Nem tudom mi hozta ki idén belőle, de jó nézni amit csinál.
Blevi
Itt sztem nem a mi, hanem a ki a helyes kérdőszó. A válasz pedig Jim Bob Cooter, az első olyan szezon ez, ahol Stafford a nyáron már az ő playbookjából készült.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Blevi 8 296 — Lions & Cowboys fan
Stafford <3
MacPhisto
Az a lézer Tate-nek a végén... nagyon oda lett rakva.
Nem tudom mi hozta ki idén belőle, de jó nézni amit csinál.
több mint 7 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Stafford <3

Bazza remélem azért láttad a meccset, a vége félelmetes volt, Prater jóvátette korábbi bűneit.

Pikáns lesz a thxgiving.

Szerkesztette: MacPhisto

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 7 éve
harras Arizona Cardinals 515
Mindenki gratulál csak detroitit nem látok.
harras
Igen, bezzeg ha kikaptak volna már mindenki itt anyázna és elküldené a halál faszára az egész csapatot a teljes stábbal együtt 😊
gabokocka
ha ezt a csoportot nézem a négy csapat itteni saját szurkolóit olvasva itt csak szar csapatok vannak az NFC Northban 😀
harras
A divízión, és a konferencián kívüli mérleget is megnézheted.
füligjimmy
elég kritikus a fórum, igen, sőt van fórumon kívül NE rajongó ismerősöm aki állandóan fél hogy összeomlik a csapata
de itt most jobban feltűnt 😊
több mint 7 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Ez a szezon olyan lesz mint a tegnapi meccs hullámzó az utolsó pillatban fog eldőlni számunkra a rájátszás, attól függ függni hogy mi leszünk Tate és verjünk a seggünkkel arcon az ellenfelünk, vagy mi kapjunk a pofánkba egy seggel a pofont.

We just form a fucking wall.