Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 7 éve
Blevi 8 296 — Lions & Cowboys fan
A nagy Austin ellenes hangulatban a azert megkérdezném hány impact player van a D-ben, akire azt mondjatok hogy egy elit egységben is kezdo lenne?
Ansah es Slay kb.
Az offense azert kicsit stabilabb kerettel rendelkezik. En nem varom ettől a védelemtol hogy leradirozzon bárkit. Ez a keret erre képes sok yardot benyel amit próbál turnoverrel kompenzálni. Nézzük csak a kezdo LB sort...
több mint 7 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
végülis a van noy + 7. körért van egy bostic + 6. kör nézhetjük így is, mind a kettő bust...
cserébe felszabadul 1.62M jövőre...
oleewear
Kérdés Austin mennyire ludas abban hogy Van Noy szar.
valakis
Nem gondolom, hogy az ő hibája lenne. Sokszor derült ki hogy vakon van a srác. Nyomnunk erte egy feltradet a második körbe anno és nagyon sokat vártam volna tőle.
Erre teljesen használhatatlan volt. Esélye nem volt évekig hogy játszon.
Ami voszont érdekes hogy iden (ugyan kényszerűségből de kezdett)
De most bynes egyből kezdő lesz? Vagy ki fog Houstonba kezdeni a helyén?
PintérÁdi
Az idei vagy a tavalyelőtti Austinról beszélünk?

We just form a fucking wall.
több mint 7 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
végülis a van noy + 7. körért van egy bostic + 6. kör nézhetjük így is, mind a kettő bust...
cserébe felszabadul 1.62M jövőre...
oleewear
Kérdés Austin mennyire ludas abban hogy Van Noy szar.
valakis
Nem gondolom, hogy az ő hibája lenne. Sokszor derült ki hogy vakon van a srác. Nyomnunk erte egy feltradet a második körbe anno és nagyon sokat vártam volna tőle.
Erre teljesen használhatatlan volt. Esélye nem volt évekig hogy játszon.
Ami voszont érdekes hogy iden (ugyan kényszerűségből de kezdett)
De most bynes egyből kezdő lesz? Vagy ki fog Houstonba kezdeni a helyén?

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 7 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
végülis a van noy + 7. körért van egy bostic + 6. kör nézhetjük így is, mind a kettő bust...
cserébe felszabadul 1.62M jövőre...
oleewear
Kérdés Austin mennyire ludas abban hogy Van Noy szar.

We just form a fucking wall.
több mint 7 éve
oleewear Detroit Lions 225
végülis a van noy + 7. körért van egy bostic + 6. kör nézhetjük így is, mind a kettő bust...
cserébe felszabadul 1.62M jövőre...

Szerkesztette: oleewear
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nem tudom, hogy Caldwell ellenére is, vagy miatta, de ez a Lions jó, vagy legalábbis közel van hozzá. Staffordnál nem is tudom, hogy tudnék-e jelenleg jobb formában játszó irányítót mondani. És az elmúlt 1-2 évet alapul véve is elmondható, hogy a srác megközelítette (vagy inkább már be is lépet) a top5be.
alatriste
Az a kurva híd akkor is le lesz rombolva, mire odaérünk! 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Van Noy-t a Patriostba tradeltük ment vele a az idei hetedik körünk és jött az ő idei hatodik körük (a pick érték nem biztos), és Bynest újra fedélzeten.

We just form a fucking wall.
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nem tudom, hogy Caldwell ellenére is, vagy miatta, de ez a Lions jó, vagy legalábbis közel van hozzá. Staffordnál nem is tudom, hogy tudnék-e jelenleg jobb formában játszó irányítót mondani. És az elmúlt 1-2 évet alapul véve is elmondható, hogy a srác megközelítette (vagy inkább már be is lépet) a top5be.
Abuszurd volt azt feltételezni, hogy Megatron nélkül majd végre ledob egy gátat magáról Matyi, de valahogy még is úgy látszik, ez történt. Túl sokszor intézték el a srácot annyival, hogy persze, Calvin Johnsonnak bárki dobálhatnak, úgy is jó számaik lesznek.
Látva a GB és DET teljesítményét nem is értem, hogy tudtuk otthon tartani a W-t ellenetek | bírói segítség mellett persze | .
A Bears elleni vereségért nagyon nagy kár, de még azzal együtt sem tudom azt mondani a Lionsra, hogy miért ne lehetnének harcban a POért. A hátralévő meccsekre is azt mondom, hogy se nem túl nehezek se nem túl könnyűek, de ennek a csapatnak elég, ha az utolsó 2-3percre 7ponton belül maradnak és odaadják a lasztit Staffordnak. 3ból 2szer meg fogja csinálni.
Hát még ha lenne egy kicsit erősebb védelem is... | akár csak egy Suh-nyival |
10W-t el tudok képzelni, ha Stafford továbbra is így folytatja, ami nagyon a POhatára lehet. Persze ha Ő visszaesik akkor lehet ez a prognosztizálható 6W akár 1-2 is, de nem gondolom, hogy bekövetkezne.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
anarfa Detroit Lions 477
Thomas tuti nem jön, nem is kell. Decker és Reiff teljesen ok.
Ha cserélünk akkor CB vagy LB kell. De az nagyon.
Bazzani
Egyetértek, Thomasnak én sem örülnék mert kitúrná Deckert a kezdőből. Ha már a hírek szerint a Brownsnál mindenki eladó akkor azt mondom meg kéne próbálni elhozni Hadent. Persze amilyen a szerencsénk az első meccsen megsérülne.
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Thomas tuti nem jön, nem is kell. Decker és Reiff teljesen ok.
Ha cserélünk akkor CB vagy LB kell. De az nagyon.

több mint 7 éve
anarfa Detroit Lions 477
Egy kérdés: Szeretnétek látni egy cserét a határidő előtt? Kit hoznátok aki segíthet is a csapaton és meg is lehetne szerezni?

Csak mert több helyen is olvastam hogy érdeklődünk Joe Thomas iránt, ami azt sejteti hogy Quinn akar valamit még kezdeni az idei csapattal (az más kérdés hogy ezt nem most, hanem még tavasszal kellett volna megtennie).
több mint 7 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Staffordnak idén 4 game winning drive-ja van. A 4 győzelmünkből. Nem mondhatnám, hogy tekintettel van Bazza egészségére.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 954 — Így remélem megfelelek nektek.....
Köszönjük cserébe mi is nyertünk :
😉
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
No Ameer No Riddick No Ngata No Levy No Ebron No Slay NO PROBLEM. #LionsWin

több mint 7 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Stafford <3

We just form a fucking wall.
több mint 7 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Istenem, ha lenne védelmünk is...

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Amúgy ez a Levy gyerek akar még focizni vagy el van az évi közel 10 millával.
Remelem ő is csak 70%-őt kap betegállományba 😊
Van valami hír, hogy mikor tér vissza 1 meccsre? Vagy legalabb 10 snapre 😊

Riddick mikorra várható?
PintérÁdi
Azt nyilatkozta Levy, hogyha nem akarna futballozni akkor a Himaláján lenne. De mivel akar így készül a visszatérésre. Merész jóslatok alapján a bye week után visszatérhet edzeni. Elméletileg a Rams ellen már ott volt az oldalvonalnál bár én nem láttam a közvetítésben.

Riddick out státusza meglepő, bizonyos források alapján már javult a sérülése, de mégsem edzett. Ebron már full sprinteket nyomott az edzőkkel mégsem játszik. Kisebb gond szerintem amúgy az offense, valahogy olyan érzésem van, hogy a sérülések ellenére is megoldják.
Ellenben a védelem nagy gond. Amikor epekedve várjuk Bynes vagy Bostic visszatérését akkor látszik, hogy nagy a baj.

több mint 7 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Amúgy ez a Levy gyerek akar még focizni vagy el van az évi közel 10 millával.
Remelem ő is csak 70%-őt kap betegállományba 😊
Van valami hír, hogy mikor tér vissza 1 meccsre? Vagy legalabb 10 snapre 😊

Riddick mikorra várható?

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Ahányszor belépek a fórumba, annyiszor állapítom meg hogy nagyon hiányzik Bazzátol az "ahogy én láttam" rovat.
PintérÁdi
Ha minden jól megy akkor a következő szezontól visszatérek teljes erőben. Sajnálom, hogy pont azt az évet hagyom ki amikor SB-t nyerünk.
Bazzani
Már majdnem jobban szerettem, mint a saját írásaim 😊 😊 😊
Remélem minden OK lesz Veled!
üdv
H

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Ahányszor belépek a fórumba, annyiszor állapítom meg hogy nagyon hiányzik Bazzátol az "ahogy én láttam" rovat.
PintérÁdi
Ha minden jól megy akkor a következő szezontól visszatérek teljes erőben. Sajnálom, hogy pont azt az évet hagyom ki amikor SB-t nyerünk.
Bazzani
Jövőre divatdrukkerezni fognak minket, akkorát nyerünk idén. Is.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ahányszor belépek a fórumba, annyiszor állapítom meg hogy nagyon hiányzik Bazzátol az "ahogy én láttam" rovat.
PintérÁdi
Ha minden jól megy akkor a következő szezontól visszatérek teljes erőben. Sajnálom, hogy pont azt az évet hagyom ki amikor SB-t nyerünk.

több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 653 — Bears & Illinois fan
Ahányszor belépek a fórumba, annyiszor állapítom meg hogy nagyon hiányzik Bazzátol az "ahogy én láttam" rovat.
PintérÁdi
Meg Bazza úgy általában....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Ahányszor belépek a fórumba, annyiszor állapítom meg hogy nagyon hiányzik Bazzátol az "ahogy én láttam" rovat.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 7 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Most mondja nekem valaki ,hogy nem Devin Taylor a legnagyobb király.
Sixo
csak a fumble után lehetne annyi esze hogy a labdát keresse és ne Travoltázzon

We just form a fucking wall.
több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 754 — LIGHTS OUT!
Most mondja nekem valaki ,hogy nem Devin Taylor a legnagyobb király.