NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hejj. Ez a centi annál is rövidebb volt, mint bárki gondolta volna. 😊

Colts fanként remélem, hogy ez feldobja annyira a csapatot, hogy utolsó héten egy jó meccsen megvertek minket. Azzal nyernénk pár draft pozíciót, és némi plusz muníciót ahhoz, hogy Brissett utódját keresni KELL! 😊

Caldwell meg hát, tudja a fene. Illetve csak az tudja, aki tudja, hogy az elmúlt évekbeli döntésekben kinek mennyi szerepe volt. Mert a cap elúszása, a Bortles hosszabbítás, stb. bőven elég hiba volt amiért jogos a kirúgás. Csak kérdés, hogy kié? Ha Coughliné volt mindenben a végső szó, akkor mit csinált Caldwell? Csak scoutolt? Ha igen, és abban jó, akkor maradjon. Ha nem csak abban volt szerepe, akkor viszont nem sok ráció van az ő maradásában sem. Szerintem.

Amúgy Marrone maradása attól is függhet, hogy mi lesz GM poszton. Ha új GM jön, ő valószínűleg saját HC-t akar, de nem biztos, hogy azonnal ki akarja választani az újat. Attól függ, hogy mennyire érzi képben magát HC jelöltek ügyében. Ha Caldwell maradna, akkor Marrone akár 1 évnél tovább is edző maradhat.

(Nekem Colts fanként ez utóbbi egyáltalán nem lenne ellenemre, mert őszintén szólva én Marrone-t nem érzem többnek, mint egy picit jobb Pagano. Szerethető pali, korrekt ember, de amúgy nem egy hűde. És védő szaki. Sokkal jobban tartanék attól, ha Khan idehozna egy McVay / Shanahan / Reich (Greg Roman, JMD, sőt Siriani, stb.) féle QB whisperert Minshew-nak. 😊 )

Egyébként én is úgy érzem - ezzel látom nem vagyok egyedül -, hogy Khan nem az a hegyet is elhordom, hogy eredményes legyen a csapatom típusú owner. Nyilván veszíteni nem akar, de időnként az érezhető, mintha elég lenne, hogy csörög némi dollár és megvan a #1 páholy a presztízshez. Aztán majd kiderül mennyire igaz ez vagy sem.
peterk2005
Caldwell szerepe a napi adminisztrációs ügyek intézése volt, ő intézte pl a Ramsey tradet a spanjával Sneedel. Valamennyi beleszólása volt a dolgokba, de nem sok. Pl az összes 1. körös draft pick Coughlin akarta szerint volt kiválasztva (pl. Caldwell CMC-t preferálta volna inkább RB poszton, és nem zárkozótt volna el egy QB picktől sem).

Ha Caldwell marad, annak 1 hozadéka lehet, hogy az ügynökök benne jobban bíznak, hogy megfelelőbb körülmények közé kerül a kliensük, mint TC vezetése alatt.
 twitter.com/RapSheet/status/1207733578752241669

Marrone ma nyilatkozott. Khan nem mondott neki még semmit 2019 utáni helyzetéről, ahogy mint ő maga mondta nem is várt mást evvel kapcsolatban.
 twitter.com/Demetrius82/status/1207694265020747781
Szerinte TC és az ő viszonya nem szenvedett csorbát az elmúlt hónapokban.
 twitter.com/Demetrius82/status/1207693925110169602
Mondjuk ennek ellentmond az elmúlt pár héét "rúgj ki, ha mersz típusú cselekedetei, és nyilatkozatai.
Kérdezték együtt tudna -e dolgozni majd az újra ténylegese GM Caldwellel a jövőben, mire azt válaszolta, nem mer ennyire előre nézni, ő a következő 2 hétre fókusztál.
 twitter.com/Demetrius82/status/1207693222660788236
 twitter.com/Demetrius82/status/1207693493881188354

Érdekes egyébként, hogy Doug Khanneak számol majd be a következő 2 hétben a csapat dolgairól, elmondta, hogy ilyen még nem volt, mióta ő itt a HC. (Caldwell szintén Shadnak jelent majd a front office dolgairól a következő 2 hétben.)
 twitter.com/SInow/status/1207718486778138625
John Shipley szerint bőven benne van a kalapban (főleg egy erős finissel) hogy mindenkét ember marad a helyén jövőre, de az is, hogy nagytakarítás lesz.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hejj. Ez a centi annál is rövidebb volt, mint bárki gondolta volna. 😊

Colts fanként remélem, hogy ez feldobja annyira a csapatot, hogy utolsó héten egy jó meccsen megvertek minket. Azzal nyernénk pár draft pozíciót, és némi plusz muníciót ahhoz, hogy Brissett utódját keresni KELL! 😊

Caldwell meg hát, tudja a fene. Illetve csak az tudja, aki tudja, hogy az elmúlt évekbeli döntésekben kinek mennyi szerepe volt. Mert a cap elúszása, a Bortles hosszabbítás, stb. bőven elég hiba volt amiért jogos a kirúgás. Csak kérdés, hogy kié? Ha Coughliné volt mindenben a végső szó, akkor mit csinált Caldwell? Csak scoutolt? Ha igen, és abban jó, akkor maradjon. Ha nem csak abban volt szerepe, akkor viszont nem sok ráció van az ő maradásában sem. Szerintem.

Amúgy Marrone maradása attól is függhet, hogy mi lesz GM poszton. Ha új GM jön, ő valószínűleg saját HC-t akar, de nem biztos, hogy azonnal ki akarja választani az újat. Attól függ, hogy mennyire érzi képben magát HC jelöltek ügyében. Ha Caldwell maradna, akkor Marrone akár 1 évnél tovább is edző maradhat.

(Nekem Colts fanként ez utóbbi egyáltalán nem lenne ellenemre, mert őszintén szólva én Marrone-t nem érzem többnek, mint egy picit jobb Pagano. Szerethető pali, korrekt ember, de amúgy nem egy hűde. És védő szaki. Sokkal jobban tartanék attól, ha Khan idehozna egy McVay / Shanahan / Reich (Greg Roman, JMD, sőt Siriani, stb.) féle QB whisperert Minshew-nak. 😊 )

Egyébként én is úgy érzem - ezzel látom nem vagyok egyedül -, hogy Khan nem az a hegyet is elhordom, hogy eredményes legyen a csapatom típusú owner. Nyilván veszíteni nem akar, de időnként az érezhető, mintha elég lenne, hogy csörög némi dollár és megvan a #1 páholy a presztízshez. Aztán majd kiderül mennyire igaz ez vagy sem.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
topin New England Patriots 2 003
Masrol beszeltek..

Van egy dontes, ami utan megmutathato azt kihozta, ki tamogatta, ki a felelos azert a dontesert, akar bejott, akar nem.

Az mas kerdes, hogy ez elszamoltathato-e barki altal. Egy tulaj eseteben nyilvan nem, de ettol, ha a dontest o hozta vagy tamogatta, a dontes sikerenek vagy a kudarcanak felelose.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Én ezt nem is értem. Khan nem tudott eddig semmiről? A büntikről, a játékosok rövid pórázon tartásáról? Megdöbbentő!!! Most, hogy kiborult a bili, tiszta vizet kellene önteni a pohárba! (hú micsoda képzavar... ☺️)
dr_najo
Szerintem tudott, csak most kvázi nyilvánosan meg lett szégyenítve, és a milliárdosok ezt nem viselik el, főleg ha van már más is az illető rovásán (pl. az egész Jalen ügy).
iktriad
Egyetértek. És remélem, hogy Khan korrigálni fogja a hibáját
dr_najo
Mibol gondoljatok, hogy Khan nem felelos legalabb annyira a tortentekert? Az eddigi tevekenysege (nem csak a Jax, de pl a Fulham is) nem igazan tukroz nyertes kulturat es sikeres sport brand epitest.
undisputedly
Mert övé a csapat.
Kinek kéne felelnie?
Ki vonhatja felelőssségre?
És milyen alapon?
Ha nem vagy felelősségre vonható, felelős se tudsz lenni.
Sobri Jóska
Ekkora suletlenseget mar regen olvastam.
Valaki mas a temaban?
undisputedly
Ha már így leminősítettél, akkor áruld el a válaszokat a kérdéseimre.
Köszi.

(Amikor a saját cégemet vezettem, akkor a különböző hatóságok vagy a NAV vonhatott felelősségre, ha törvénytelenséget észleltek volna.
De azért, hogy mennyire sikeres, profitábilis, szerethető a cégem, senki.
És gondolom te nem arra gondolsz, hogy Shao ne vállalna felelősséget a hatóságok felé.
Ezért érdekel, hogy ugyan ki vonhat felelősségre egy tulajdonost és milyen alapon.)

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Én ezt nem is értem. Khan nem tudott eddig semmiről? A büntikről, a játékosok rövid pórázon tartásáról? Megdöbbentő!!! Most, hogy kiborult a bili, tiszta vizet kellene önteni a pohárba! (hú micsoda képzavar... ☺️)
dr_najo
Szerintem tudott, csak most kvázi nyilvánosan meg lett szégyenítve, és a milliárdosok ezt nem viselik el, főleg ha van már más is az illető rovásán (pl. az egész Jalen ügy).
iktriad
Egyetértek. És remélem, hogy Khan korrigálni fogja a hibáját
dr_najo
Mibol gondoljatok, hogy Khan nem felelos legalabb annyira a tortentekert? Az eddigi tevekenysege (nem csak a Jax, de pl a Fulham is) nem igazan tukroz nyertes kulturat es sikeres sport brand epitest.
undisputedly
Mert övé a csapat.
Kinek kéne felelnie?
Ki vonhatja felelőssségre?
És milyen alapon?
Ha nem vagy felelősségre vonható, felelős se tudsz lenni.
Sobri Jóska
Ekkora suletlenseget mar regen olvastam.
Valaki mas a temaban?
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Én ezt nem is értem. Khan nem tudott eddig semmiről? A büntikről, a játékosok rövid pórázon tartásáról? Megdöbbentő!!! Most, hogy kiborult a bili, tiszta vizet kellene önteni a pohárba! (hú micsoda képzavar... ☺️)
dr_najo
Szerintem tudott, csak most kvázi nyilvánosan meg lett szégyenítve, és a milliárdosok ezt nem viselik el, főleg ha van már más is az illető rovásán (pl. az egész Jalen ügy).
iktriad
Egyetértek. És remélem, hogy Khan korrigálni fogja a hibáját
dr_najo
Mibol gondoljatok, hogy Khan nem felelos legalabb annyira a tortentekert? Az eddigi tevekenysege (nem csak a Jax, de pl a Fulham is) nem igazan tukroz nyertes kulturat es sikeres sport brand epitest.
undisputedly
Mert övé a csapat.
Kinek kéne felelnie?
Ki vonhatja felelőssségre?
És milyen alapon?
Ha nem vagy felelősségre vonható, felelős se tudsz lenni.

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Én ezt nem is értem. Khan nem tudott eddig semmiről? A büntikről, a játékosok rövid pórázon tartásáról? Megdöbbentő!!! Most, hogy kiborult a bili, tiszta vizet kellene önteni a pohárba! (hú micsoda képzavar... ☺️)
dr_najo
Szerintem tudott, csak most kvázi nyilvánosan meg lett szégyenítve, és a milliárdosok ezt nem viselik el, főleg ha van már más is az illető rovásán (pl. az egész Jalen ügy).
iktriad
Egyetértek. És remélem, hogy Khan korrigálni fogja a hibáját
dr_najo
Mibol gondoljatok, hogy Khan nem felelos legalabb annyira a tortentekert? Az eddigi tevekenysege (nem csak a Jax, de pl a Fulham is) nem igazan tukroz nyertes kulturat es sikeres sport brand epitest.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én ezt nem is értem. Khan nem tudott eddig semmiről? A büntikről, a játékosok rövid pórázon tartásáról? Megdöbbentő!!! Most, hogy kiborult a bili, tiszta vizet kellene önteni a pohárba! (hú micsoda képzavar... ☺️)
dr_najo
Szerintem tudott, csak most kvázi nyilvánosan meg lett szégyenítve, és a milliárdosok ezt nem viselik el, főleg ha van már más is az illető rovásán (pl. az egész Jalen ügy).
iktriad
Egyetértek. És remélem, hogy Khan korrigálni fogja a hibáját, de nem úgy, hogy kiheréli az egész csapatot (már amennyi maradt belőle...). És visszatér a TC előtti, még működő képes felálláshoz: Caldwell + Marrone.
 twitter.com/JeffDarlington/status/1207544880119058432?s=19
dr_najo
Marronenal meg jó QB-val(ha Minshew az lesz, bár azért itt még vannak kérdőjelek) szerintem versenyképes lehet a Jags, csak abban nem vagyok biztos, hogy Caldwellel, mint GM működne a dolog. Természetesen, mivel ez még mindig az "általában jó döntéseket hozó" Jags, egyelőre úgy tűnik, pont az utóbbi helye biztosabb, mint az előbbié...

Igazság szerint a teljes váltás lenne a jó megoldás, csak Shadnak eddig baromira nem ment megtalálni a megfelelő embereket (lásd eddigi GM-jei: 3/3 mellélövés - ok Gene Smitht örökölte 1 évre, és utána, amint lehetett takarított, de azóta az ő emberei se váltak eddig be, sőt). És ez itt a egyik fő probléma. A másik, hogy ha marad a tegnap óta érvényben lévő status quo, az akár egy jel is lehet egy másik igen komoly problémára. | (Mégpedig, hogy Khan már talán nem is nagyon erőlteti/nem is bánja, hogy Jacksonvilleben működjön a dolog...) |

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
dr_najo Jacksonville Jaguars Florida Gators 154
Én ezt nem is értem. Khan nem tudott eddig semmiről? A büntikről, a játékosok rövid pórázon tartásáról? Megdöbbentő!!! Most, hogy kiborult a bili, tiszta vizet kellene önteni a pohárba! (hú micsoda képzavar... ☺️)
dr_najo
Szerintem tudott, csak most kvázi nyilvánosan meg lett szégyenítve, és a milliárdosok ezt nem viselik el, főleg ha van már más is az illető rovásán (pl. az egész Jalen ügy).
iktriad
Egyetértek. És remélem, hogy Khan korrigálni fogja a hibáját, de nem úgy, hogy kiheréli az egész csapatot (már amennyi maradt belőle...). És visszatér a TC előtti, még működő képes felálláshoz: Caldwell + Marrone.
 twitter.com/JeffDarlington/status/1207544880119058432?s=19

Dr NaJó
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én ezt nem is értem. Khan nem tudott eddig semmiről? A büntikről, a játékosok rövid pórázon tartásáról? Megdöbbentő!!! Most, hogy kiborult a bili, tiszta vizet kellene önteni a pohárba! (hú micsoda képzavar... ☺️)
dr_najo
Szerintem tudott, csak most kvázi nyilvánosan meg lett szégyenítve, és a milliárdosok ezt nem viselik el, főleg ha van már más is az illető rovásán (pl. az egész Jalen ügy).

Most hallgatom a friss, Coughlin kirúgása után összedobott Bold City Pod-ot és a vájt fülű Dilla infói (amik valószínűleg a Jags PR-ostól Tad Dickmantől jönnek) szerint Caldwell szinte biztos hogy marad, mint GM (ok: sokkal jobbat Khan nem tudna most szerezni nála ezzel a kerettel/jelenlegi reputációval...YIKES), és Marronenak van 2 meccse, hogy megtartsa az állását.
Az még nem világos, hogy Dave visszakapja-e a de facto hatalmat is, ha marad a helyén, de ha ez a helyzet, gondolom ez igen valószínű lenne.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
dr_najo Jacksonville Jaguars Florida Gators 154
Én ezt nem is értem. Khan nem tudott eddig semmiről? A büntikről, a játékosok rövid pórázon tartásáról? Megdöbbentő!!! Most, hogy kiborult a bili, tiszta vizet kellene önteni a pohárba! (hú micsoda képzavar... ☺️)

Dr NaJó
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyebünk sincs, mint a morál... de az legalább most már van... kösz TC seeya in hell...
Ppistike
Magánemberként állítólag irtó rendes. Csak GM-ként borzalmas és mellé még hipokrita is. Lásd még.
 twitter.com/_John_Shipley/status/1207515549904883712
több mint 4 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 732 — i'm batman
Egyebünk sincs, mint a morál... de az legalább most már van... kösz TC seeya in hell...
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
részemről nagyon sajnálom hogy ez lett a TC és a Jags "feltámadás" történetének vége mert nagyon jól indult , üde színfolt volt a Jags abban az évben!
viszont az eszembe jutott hogy Soldi most elégedetten mosolyog valahol....
yooker
Ha mosolyog, akkor eszébe juttatom, hogy amikor a Bell, Brown, Big Ben trió utoljára együtt pályán volt a Steelersben, kikapott Blake kibaszott Bortlestől. Otthon. Abban az évben már másodszor. 😊 😉 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 358 — Expect the Best !
részemről nagyon sajnálom hogy ez lett a TC és a Jags "feltámadás" történetének vége mert nagyon jól indult , üde színfolt volt a Jags abban az évben!
viszont az eszembe jutott hogy Soldi most elégedetten mosolyog valahol....
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mondanam, hogy vegre lehet fokuszalni az epitkezesre, de eddig nem mintha olyan eredmenyesen zarultak volna az elmult evtized stabkeresesei.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Milyen ember kell erre? A jelenlegi GM tudna-e ilyet kialakítani? Khan hogyan ítéli meg ezt a helyzetet? Na erről még csak a véleményformáláshoz is kevés infóm van.
Húsrágó
Marrone szerintem most, hogy nem lihegnek a nyakába, meg tudná tartani ezt az arany középutat.. Szóval ha marad nem bánkódnék miatta. Ő nem rossz vezetőedző, igaz sose lesz egy Sean Payton-BB szint. Doug egy CEO HC, kb. mint Mike Tomlin, csak annak egy erősen felvizezett kiadásában. De azt is hozzáteszem, ha mennie kell annak se.
GM kérdés - na ez már bonyolultabb, mert Caldwell a pár jó draft pick ellenére HC(Bradley - és ha ő maradt volna a fönők Gus helyett Mike Smith jött volna HC-nek...Semmi bajom Smitheyvel a Jags-es múltja miatt, de nem kössz) és QB(Bortles) fronton is elég nagy bakot lőtt, amikor ő volt a góré és a keret alatta sose állt össze ütőképes csapattá. Neki szvsz menni kéne, de ha ő megy, akkor szinte biztos, hogy Marrone is.
Egy biztos, hacsak nem lesz 3 meccses győzelmi széria év végén (akkor szvsz mindenki marad - bár kérdés, hogy ez mennyire lenne jó), akkor érdekes január elé nézünk.

Vasárnap 2 csapat is az edzőjéért fog küzdeni (a Falconsnál is ez látszik hetek óta, szerintem most nálunk is - mint mondtam, minden kinti Jags beat writer szerint az öltöző bizalmát Marrone továbbra is élvezi). Coughlin kirúgása meg lehet akkora emocionális plusz, mint mikor Gus repült és egy playoffért küzdő Titanst vert tönkre utána a Jags.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1207465278109560832
Szóval kinézem, hogy ez is összejöhet. 😊 😊 😊 És még a HC is ugyanaz, mint azon a meccsen. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Kitűnő döntés, hogy nem várták meg a szezon végét!

Borzalmasan rossz döntés, hogy megvárták az NFLPA nyilatkozatát és nem léptek közbe már előbb. A presztízsveszteség (az hogy ennyire hagyták elszabadulni a dolgot és nem léptek közben a szerződésszegés alkalmával) nagyon nehezen visszaépíthető, kb 10-szer akkora befektetéssel lehet visszaépíteni, mint amennyivel megtartani lehetett volna. Bár jobban végiggondolva, nem nagyon volt mit megtartani... Sajnos a két véglet között ping-pongozik a gárda: TC előtti időben a "fizetett nyaralás" volt a Jaguarsba szerződés (annyi de annyi általam szívből utált játékos lenyilatkozta ezt), TC érkeztével munkatáborrá változott át a cspat, most pedig rá kéne találni arra az ösvényre, amikor sikeréhes-motivált-bizonyítási vágytól hajtott sportcsapattá változik át a Jags.

Milyen ember kell erre? A jelenlegi GM tudna-e ilyet kialakítani? Khan hogyan ítéli meg ezt a helyzetet? Na erről még csak a véleményformáláshoz is kevés infóm van.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Foles pedig ha mást nem, jó pénzért kiüli az évet, kicsit drága csere QB, de ez van. Sajnálom, hogy nem jött be... 😕
dande
Ahogy mondják, a világ legjobb munkája a backup qb.
Amadeus
Ő már csak tudja. 😊 Csak ide kezdőnek jött kezdő fizetéssel. Nem baj, nyaralt egy évet, jövőre mehet vissza Philybe (szerintem max ott tud elhelyezkedni az idei év után, mert Minshew azért megmutatja, hogy ezzel a kerettel is lehet nyerni, tehát a hiba elsősorban Folesban van) a bájos párjával és a családdal. Ennyi járt neki a Superbowl W-ért anyagi kárpótlásnak (csak kár, hogy mi fizettük...).
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
Foles pedig ha mást nem, jó pénzért kiüli az évet, kicsit drága csere QB, de ez van. Sajnálom, hogy nem jött be... 😕
dande
Ahogy mondják, a világ legjobb munkája a backup qb.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jags történetének legjobb RT-jének (aki ugyebár Tom Coughlin ex-játékosa) tökéletes összegzése a Coughlin kirúgásról.
 twitter.com/searcy_leon/status/1207463996716130304

Szóval akkor maradsz ugye Yan most hogy van QB-d és Coughlin sincs már itt?
 twitter.com/JStCyrTV/status/1207409761223892993

Főleg úgy, hogy szerintem ő lenne az egyik, ha nem a legforróbb portéka jövő tavasszal, ha lennénk olyan ostobák, é nem tartjuk itt.
 twitter.com/AriNissim/status/1206413049265086464


Mennyire gáz ez az NFLPA ügy? Ennyire.
 twitter.com/AlfieBCC/status/1207390969273954304
Vagy még rosszabb. Yikes.
 twitter.com/MiaOBrienTV/status/1207392573528190976

Ironikus.
 twitter.com/_John_Shipley/status/1207515549904883712
Ez meg sajnálatos.
 twitter.com/_John_Shipley/status/1207472328646500352
Nem tudom ki lesz a góré januártól, de remélem az lesz az egyik, ha nem az első dolga, hogy Yannickot rendesen megfizeti.

Ma mindenki visszaállítja az órát Jacksonvilleben 5 perccel. Játékosok.
 twitter.com/NoahxThomas/status/1207470140297826306
És a stáb tagjai is.
 twitter.com/danielrpopper/status/1207463733481443328

És végül Hays Carlyon vicces jóslata, hogy Coughlin távozása milyen hatásokkal fog járni.
 twitter.com/HaysCarlyon/status/1207461074917830657
😊 😊 😊 😊 😊

Foles pedig ha mást nem, jó pénzért kiüli az évet, kicsit drága csere QB, de ez van. Sajnálom, hogy nem jött be... 😕
dande
Valószínűleg TC kirúgása azt is jelenti, hogy neki is ennyi volt (Dilla informátora szerint pl. Caldwell nagyon nem rajongott a Foles igazolásért)
 twitter.com/AlfieBCC/status/1207466978627260416
Nick (mint sajna már oly sokan a Jags történetében) nyaralt egy évet nálunk, ráadásul olyan sokat keresve ezért mint anno senki. Ok, eltörte a kulcscsontját is, de annyi pénzért- 50 millió dollár, hacsak nem vonul vissza (amit szvsz komolyan fontolóra kéne vennie, akkor "'csak" 22)- szerintem sokan beleegyeznének egy ilyen üzletbe.
És nem, 22 milliós fizetésű csere QB-t nincs épp eszű ember, aki kereten tart. Márpedig egyértelmű, hogy Foles(0-4) és Minshew(5-5) közül ki tudja jobban irányítani ezt a(z amúgy elméletben Folesra szabott...) csapatot...

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Foles pedig ha mást nem, jó pénzért kiüli az évet, kicsit drága csere QB, de ez van. Sajnálom, hogy nem jött be... 😕
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Igen, a közlemény után ezt muszáj volt meglépni, már csak az esetleges jogi következmények miatt is. Coughlin nemcsak a keretet, hanem az amúgy sem fényes szervezeti kultúrát is lerohasztotta, innen igen nehéz lesz rövid idő alatt feltámadni, nagyjából Minshew-ban van most minden remény. Marrone szerintem épp ezért kap még egy évet, érthető döntés lenne.
r.baggio
Pont ez írta egy kinti szagértő is pár perce, csak picit máshogy megfogalmazva.
 twitter.com/JeffDarlington/status/1207537669041016833
Egyébként ezzel a lépéssel szvsz nagyon megnőttek az esélyek, hogy Yannick itt marad hosszú távon is, főleg, ha Caldwell marad. Ő draftolta, talán a legnagyobb stealje, szerintem tuti ragaszkodna hozzá.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 927 — no es importante
Igen, a közlemény után ezt muszáj volt meglépni, már csak az esetleges jogi következmények miatt is. Coughlin nemcsak a keretet, hanem az amúgy sem fényes szervezeti kultúrát is lerohasztotta, innen igen nehéz lesz rövid idő alatt feltámadni, nagyjából Minshew-ban van most minden remény. Marrone szerintem épp ezért kap még egy évet, érthető döntés lenne.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
S talán van esély rá, hogy Marrone kap még egy évet?
dande
Attól függ, hogy fejezzük be az évet. Ha erősen (1 vagy 2 W) akkor talán ő meg Caldwell maradhat. Az biztos, hogy élvezi a játékosok bizalmát.
 twitter.com/_John_Shipley/status/1207460302905892864

UPDATE: tényleg úgy tűnik ez a helyzet, ha esetleg nagyon erősen fejezzük be az évet, Doug akár maradhat is.
 twitter.com/MikeGarafolo/status/1207454909555236864
A Colts meccs még hozható is lenne, ahogy Brissett mostanában játszik, de a Falcons szerintem túl sok lesz nekünk. Egy szoros L ott és egy Colts W itt talán megmentheti. Mondjuk 3 éve, amikor átvette Gustól a csapatot, akkor egy fityinget nem adott senki a Jagsért a playoffra hajtó Titans ellen, és mégis tönkrevertük őket Douggal az élen és az utolsó meccsen és az utolsón is végéig vezetett a Jags, csak 9 másodperccel a vége előtt vette át a vezetést a Colts és nyert.

A jól informált Dilla szerint Marrone (és Caldwell) talán maradhat, Wash mehet a szezon végén.
 twitter.com/E_Dilla/status/1207479562717802496
Én Marronet pártolom, mert végre úgy irányíthatna egy csapatot, ahogy ő akar, és nem kérdőjelezik meg a vezetését a front officeból. De ha teljes takarítás lesz, az is érthető. Egy biztos az utolsó 2 meccs hirtelen nagyon fontos lett.

Ahogy olvasgatom a reakciókat, csodálom, hogy nem volt földrengés jacksonvilleben, akkora kövek gördültek le sokakról.

Szóval TC elfogadta volna a Ravens ajánlatát Jalenért (egy első, egy második és Hayden Fucking Hurst) ha Khan nem lép közbe. Gratulálok.
 twitter.com/E_Dilla/status/1207468014762897409
Amúgy a Ravens és mi is jobban jártunk, hogy ebből nem lett semmi...

LOL, a legjobb az egészben, hogy úgy tűnik Coughlin ment volna magától év végén, de Shad nem engedte.
 twitter.com/ProFootballTalk/status/1207501736413413376

Szerkesztette: iktriad