NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
Én csak azt bánom nagyon, hogy Stanzi meg se kapta az esélyt, hogy bizonyítson...FViktor93
Annyit mondok tenéked, bizony nincs más Alex mögött egyelőre és nincs második körünk. Márpedig Alex le szok' sérülni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
1/1 egyetlen esélye, hogy elcseréljék eddig is az volt, hogy JoecKELL valakinek. Mindenki mozog TOP 10ben is, de Joeckel állandó. Nem véletlen.
Dorsey (KC GM) ezt felismerve régóta azt hajtja, Ha marad Albert, ha nem, Joeckel akkor is kell, ő az 1/1, milyen jól beillik ő guardnak is, meg akár QB is ő lesz. Ugyanis Fisher LOT prospect,de Johnson is, csak utóbbi gyanúsan sokat emelkedett, mióta kevésbé számít ,hogy mit játszott a pályán. Amit sok edző nem annyira szeret elismerni. Legalábbis nem TOP 10ben.
Így viszont a Chiefs ha tényleg viszi Joeckelt, valaki pánikba eshet, mert utánuk csak projectek vannak meg egyértelmű ROT jelöltek. Akkor már jobb meghallgatni amint Dorsey úgy fejezi be a gondolatmenetét, hogy "ezért kell Joeckel. De ha jó ajánlat jön, annyira azért mégsem".
Sztem az egyetlen lapját próbálja kijátszani. Az már csak hab a tortán, hogy tényleg elvihetik Joeckelt, mert ő éri meg 1/1re. Valamint ezzel a taktikájával pont a Raiders esetleg Jax malmára hajthatja a vizet, akiknek befuthat egy ajánlat Fisherért, amint Joekcel 1/1 lesz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
miért venné meg bárki is a KC 1/1-t, mikor azzal, hogy Alexet megszerezte a Chiefs ennyiért, gyakorlatilag eldőlt, hogy nem húznak QB-t. Ha valaki nagyon beleszeretett Genoba, akkor valszeg a Jaxet keresik majd meg.Amadeus91
Ha te elcseréled a pickedet a Jax-ére és más meg betrade-el eléd a KC pickjéért az sem túl nyerő.
Amúgy én nagyon szurkolok, hogy ez a Smith dolog jól süljön el itt. Biztos Ulpi írásai miatt, de egyre szimpatikusabb ez a csapat.Bazzani
egyszerűen nincs olyan játékos idén, akiért megéri felmenni 1/1re. Jelen állás szerint.Amadeus91
Elviekben gondoltam.
Azt meg, hogy egy csapatnak ki/mi éri meg sztem mi nem tudjuk innen megítélni. Hány de hány játékos ment ki top5ben aki nem érte meg még a sokadik kört sem...
De amúgy sztem sem lesz trade-elve az 1/1.

több mint 11 éve
DC Houston Texans 1 236 — Texans fan
miért venné meg bárki is a KC 1/1-t, mikor azzal, hogy Alexet megszerezte a Chiefs ennyiért, gyakorlatilag eldőlt, hogy nem húznak QB-t. Ha valaki nagyon beleszeretett Genoba, akkor valszeg a Jaxet keresik majd meg.Amadeus91
Ha te elcseréled a pickedet a Jax-ére és más meg betrade-el eléd a KC pickjéért az sem túl nyerő.
Amúgy én nagyon szurkolok, hogy ez a Smith dolog jól süljön el itt. Biztos Ulpi írásai miatt, de egyre szimpatikusabb ez a csapat.Bazzani
Vagy épp maga a Jax is elviheti "Dzsinót", kevés csapat áll rosszabbul QB ügyben, mint ők.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
miért venné meg bárki is a KC 1/1-t, mikor azzal, hogy Alexet megszerezte a Chiefs ennyiért, gyakorlatilag eldőlt, hogy nem húznak QB-t. Ha valaki nagyon beleszeretett Genoba, akkor valszeg a Jaxet keresik majd meg.Amadeus91
Ha te elcseréled a pickedet a Jax-ére és más meg betrade-el eléd a KC pickjéért az sem túl nyerő.
Amúgy én nagyon szurkolok, hogy ez a Smith dolog jól süljön el itt. Biztos Ulpi írásai miatt, de egyre szimpatikusabb ez a csapat.Bazzani
egyszerűen nincs olyan játékos idén, akiért megéri felmenni 1/1re. Jelen állás szerint.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
miért venné meg bárki is a KC 1/1-t, mikor azzal, hogy Alexet megszerezte a Chiefs ennyiért, gyakorlatilag eldőlt, hogy nem húznak QB-t. Ha valaki nagyon beleszeretett Genoba, akkor valszeg a Jaxet keresik majd meg.Amadeus91
Ha te elcseréled a pickedet a Jax-ére és más meg betrade-el eléd a KC pickjéért az sem túl nyerő.
Amúgy én nagyon szurkolok, hogy ez a Smith dolog jól süljön el itt. Biztos Ulpi írásai miatt, de egyre szimpatikusabb ez a csapat.

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
miért venné meg bárki is a KC 1/1-t, mikor azzal, hogy Alexet megszerezte a Chiefs ennyiért, gyakorlatilag eldőlt, hogy nem húznak QB-t. Ha valaki nagyon beleszeretett Genoba, akkor valszeg a Jaxet keresik majd meg.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Én csak azt bánom nagyon, hogy Stanzi meg se kapta az esélyt, hogy bizonyítson...
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
Ha már Rodgerst említed armando, akkor ez annyiban pikáns, hogy egy drafton jöttek Alex és Aaron, ment a vita, hogy ki a jobb. Többnyire mindenki Alexre szavazott, míg Rodgers csúszott egy kicsit. Aaron Padozott, Alex nem. A többit tudjuk. Nem mindegy ki hova kerül, ebben tehát ilyen vonatkozásban is igazad van.
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::


Egyébként véleményen szerint Andy Reid így látja ezt a "ki hova kerül" kérdést ezen esetben:
-Húztam Donovant, azt mondták reach, de király volt. A Skinsben meg a Vikingsban nem volt az? És? Nálam az volt.
-Húztam Kolbot, kiskirály volt. Oké, nem volt Donovan, de nem is annyiba került. Arizonában nem király kicsit sem? Udvari bolond? És? Nálam jó volt.
-Hoztam Vicket. Azt mondták nem tud dobni, nem tud nyerni már. Nálam király volt, csak szétesett.
-Húztam Folest. Kiskirály volt ő is. Nem volt ő sem Donovan, de nem is adtam annyit érte sem. El sem akarják engedni, megértem. Király lesz? Ki tudja, de nálam jó volt.
-Tehát Alex az évenként változó összevisszaságban nem volt olyan jó, mint várták? Máshol? És? Hírájkám faszikáim. Nálam nem gond pár IT, csak támadááás legyen ezerrel a levegőben. Jó Alex, velem jó lesz, és ez a lényeg.
Sztem ő imígyen lássa. És hogy ki máshogy, pont ... nem érdekli. 😊

Én nem dőlök be neki egyelőre, erős kétségeim vannak. Ellenben én mindenkinek adok annyi esélyt, hogy megvárom az első 3-4 meccsét. Akármi lehet, láttam már fura dolgokat. Ha Palko, Croyle, meg stb. megkapta ezt tőlem, akkor Alex is meg fogja.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Nem hiszem hogy a Browns-t érdekelné az 1/1,mivel így sincs 2. körös pickünk,plusz mindenhol hangoztatják hogy Weeden kap még egy évet,ő a kezdő,bár versenyhelyzet elé akarják állítani.
Azt se zárnám ki,hogy a KC elhozza Geno-t,és Reid-ék kinevelik,pont úgy(jó,tudom hogy Rodgers nem 1/1 volt,hanem 1/25) mint anno Rodgers-et a packers,tehát hogy padoztatják egy kicsit(3 szezon).

A.Smith azért jobb QB mint Cassel,igaz ő is egy nagyon jó csapatból jött,mint anno Matt.
Ez azért becsapós,mert ha pl. a Jax-et kellett volna vezetniük,mind a két Qb behalt volna..

A Qb árával egyetértek Ulpi-val,ez a poszt a legfontosabb az NFL-ben,nem az OLB,netán a C,ennyi,Reid biztosan tudja mit lát/akar Alex-al,valószínű erre az évre fontos hogy olyan irányítója legyen,aki el-manageli a játékot,és akkor Charles futásaival az O nagyjából kész is,a D kemény,jövőre meg jöhet akár egy komoly irányító,netán ha Geno a padról ki tudja szorítani Smith-t akkor ő.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Vick!leeon83
12 eve volt 😊 . De kihagytam hogy a kozelmultban 😀
Hat azert 1/1-nek mindig ara van, Vick eseteben is volt azota meg csak nott.
Ertem amugy amit irsz van is benne racio csak szerintem ilyen olcson nem adja oda a KC. De majd elvalik . Beletud Reid szeretni valakibe hogy olcson megha megerne se adja el 😊Toca
Tavaly a Skins ingét-gatyáját adta 1/2-ért, igaz az RGIII volt. De szvsz Geno nem ér meg ennyit sem.BigBaltazar
Igen egy 1/2ért, akkor gondolj bele hogy az 1/1 még drágább. Ráadásul RGIII-t ne hasonlítsuk Genohoz. És azt a tradet bár bejött(márha RGIII felépül de miért ne tenné) Shannyn kívül kevés ember csinálta volna meg.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
Ulpi!
Valld be te rendezted így ezt a cserét, hogy feldobjuk a chiefs topikot!
(még azt a csúfságot is kinézem belőletek, hogy az 1/1-est leültetitek egy évet pihenni)sapka
Lebuktam mint a boszorkány a gyaloggaloppban.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 605 — sapka
Ulpi!
Valld be te rendezted így ezt a cserét, hogy feldobjuk a chiefs topikot!
(még azt a csúfságot is kinézem belőletek, hogy az 1/1-est leültetitek egy évet pihenni)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
Nem az kérdés, mit akar a Chiefs. Joeckelt, vagy ha Albert marad, akkor pislogni fognak. Tiszta sor. Ebben leeonnak igazat adok. Ennyire leszűkült need+prospect kombó 1/1re ritka, de itt ez van. Ha Albert is marad, szinte elfogy a need, ami 1/1et érne.

A kérdés az, hogy ki akar feljönni, és kiért?
Nézzük Genot. Lehet a Cards adna 1/1et, vagy a Browns érte. Oké. Az is lehet, hogy adni fogják a saját pickjüket érte. Ez is oké. Bár én nem hiszem egyelőre.
De itt jön az újabb csavar. Arról van szó végül is, hogy adnak Genoért két első kört, mert ez a reális ára a felmozgásnak. Tehát náluk a kérdés nem egy első kör (1/1), hanem kettő. És még más pick is kellhet bele. Erre mondom azt, hogy ha valaki egy QB needes csapatnak sem ér 1/1-et, másik gárdának miért érné a dupláját? És itt kezdek én kételkedni abban, hogy Geno párhuzamba állítható Vickkel vagy RG3al.

Vegyük utóbbit. RG3 tavaly, ahogy sokan várták halaszt egy évet. Akkor őt elhiszem, hogy vinnék 1/1re. Csakhogy őt a Chiefs nem is adná. Úgy, ahogy Genot simán. Legalábbis (GM) Dorsey többször mondta, hogy nincs 1/1re megfelelő QB prospect.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Utoljára 1/1-ről emlékem szerint akkor volt komoly trade rumour, mikor Holmgren akart felmenni 1/1-re Bradfordért, de pechjére a Rams szintén beleszeretett.empty taxi
Az újonc fizetések visszaszoítása óta azért több realitása van a top3-ban vagy éppen 1/1-re felugrani, mint korábban. Az más kérdés, ha hiányzik az elit/kimagasló tehetség a kulcsposztokon, akkor ez kinek érheti meg.
több mint 11 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 205 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Vick!leeon83
12 eve volt 😊 . De kihagytam hogy a kozelmultban 😀
Hat azert 1/1-nek mindig ara van, Vick eseteben is volt azota meg csak nott.
Ertem amugy amit irsz van is benne racio csak szerintem ilyen olcson nem adja oda a KC. De majd elvalik . Beletud Reid szeretni valakibe hogy olcson megha megerne se adja el 😊Toca
Tavaly a Skins ingét-gatyáját adta 1/2-ért, igaz az RGIII volt. De szvsz Geno nem ér meg ennyit sem.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 11 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Smith-Joeckel duó kontra Geno-Albert duó
ha az én csapatomról lenne szó én az elsőt választanám
alex utolsó két éve (amióta rendes edzői vannak) egész kimagasló volt
ha jó sémát kap nagyot fogtatok vele
én kívánom neki is, meg nektek is


több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 274 — Lájkold a zsűrit!
Utoljára 1/1-ről emlékem szerint akkor volt komoly trade rumour, mikor Holmgren akart felmenni 1/1-re Bradfordért, de pechjére a Rams szintén beleszeretett.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Vick!leeon83
12 eve volt 😊 . De kihagytam hogy a kozelmultban 😀
Hat azert 1/1-nek mindig ara van, Vick eseteben is volt azota meg csak nott.
Ertem amugy amit irsz van is benne racio csak szerintem ilyen olcson nem adja oda a KC. De majd elvalik . Beletud Reid szeretni valakibe hogy olcson megha megerne se adja el 😊
több mint 11 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Amúgy meg az egészet onnan indítottam, hogy abban az esetben, ha Albert új szerződést kap. Akkor nincs szükség már QB-ra, nincs szükség T-re, tehát innentől kezdve bárkit húznak, az értéken felüli lesz. A Chiefsnek komoly érdeke lenne egy kicsit hátrébb sorolni és plusz picket szerezni, de mivel ezt más is tudná, így a fél jövőjét nyilván nem adná érte. Lenne szerintem olyan, akinek megérne Smith egy plusz 2. kört, és mindenki nyerne az ügyön. Ha nincs Albert szerződés, akkor tárgytalan nyilván!
több mint 11 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Vick!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Kizárólag Genora gondolok! Neked a mániád ez a "mondj példát", pedig nem azt mondtam, hogy mindig volt, aki feljött 1/1-ért, csak azt akartam kifejezni, hogy mindig van, akinek szüksége lenne a pickre és hajlandó is fizetni érte!
Egy Browns, Cards helyében nem biztos, hogy várnék milyen irányító jut!leeon83
Logikus, hogy ha arról beszéltél "arra mindig van vevő" akkor megkérdezzem, mikor voltak ezek a "mindig" alkalmak. Mert ha mindig, akkor könnyű mondani példákat, amikből ezt a tanulságot levontad. Ezért kérdeztem. Ugyanis én nem így emlékszem, hogy mindig lett volna ajánlat 1/1re. Sőt, sztem többször nem volt, mint ahányszor igen. De ha elmondod miből jutottál erre, megértem.

Ha már itt tartunk. Bár igazad lenne! Bár valaki adna adna komoly ajánlatot a Chiefsnek! Sztem azonnal elfogadná Dorsey.
Engem továbbra sem győztél meg, hogy ez megtörténik mindig, vagy épp most. A Browns Weeden után szted még fel is megy 1/1re? Sztem nem. Ha a pickjükönbent lesz Geno az sem biztos, hogy érdekli őket. A Cards Kolbot padra küldi és dob 1+2 vagy 1+1 picket Genoért? Mert olcsóbban nem kapják meg. Ha Geno ennyire jó volna, szvsz nem is beszélnénk itt ma és tegnap semmiről, várnák 1/1re Geno Smitht és kész. De nem ennyire jó, pont ez az egyik fő gond. És ezt a Cards is tudja.
Arról nem is szólva, bár volna egy olyan QB mint Luck, aki megéri vakon az 1/1et. Olyankor ajánlhatsz ám bármit egy QB needes csapatnak.ulpianus
Rugózhatsz ezen a dolgon, nem fogok bemenni a zsákutcádba. De tudod mit? Csak a kedvedért javítom magam és nem azt mondom, hogy az 1/1-re mindig van vevő (tehát így tutira, már többször is a football-történelemben), hanem az 1/1-re mindig lehet vevő!
Tetszik vagy sem, Geno ennek a QB classnak a legnagyobb ígérete és nem tudhatod, hogy kinek mit ér meg. Vagy ezt is tudod???leeon83
1/1 re mindig lehet vevo azert fals foleg iden mert nincs olya prospect akiert megeri eladni a fel jovod. Geno sem ilyen. Tudod miert nem mert ha elit lenne elvitte volna a Chiefs.
Mellesleg mikor jott fel valaki utoljara 1/1-re , barkiert is ?
több mint 11 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Rugózhatsz ezen a dolgon, nem fogok bemenni a zsákutcádba. De tudod mit? Csak a kedvedért javítom magam és nem azt mondom, hogy az 1/1-re mindig van vevő (tehát így tutira, már többször is a football-történelemben), hanem az 1/1-re mindig lehet vevő!
Tetszik vagy sem, Geno ennek a QB classnak a legnagyobb ígérete és nem tudhatod, hogy kinek mit ér meg. Vagy ezt is tudod???leeon83
Most én vagyok a hibás tehát, mert te rosszul fogalmaztál?ulpianus
Maximum azért, mert keresed az alkalmat, hogy hol köthetsz bele az emberbe!
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
Rugózhatsz ezen a dolgon, nem fogok bemenni a zsákutcádba. De tudod mit? Csak a kedvedért javítom magam és nem azt mondom, hogy az 1/1-re mindig van vevő (tehát így tutira, már többször is a football-történelemben), hanem az 1/1-re mindig lehet vevő!
Tetszik vagy sem, Geno ennek a QB classnak a legnagyobb ígérete és nem tudhatod, hogy kinek mit ér meg. Vagy ezt is tudod???leeon83
Most én vagyok a hibás tehát, mert te rosszul fogalmaztál?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Kizárólag Genora gondolok! Neked a mániád ez a "mondj példát", pedig nem azt mondtam, hogy mindig volt, aki feljött 1/1-ért, csak azt akartam kifejezni, hogy mindig van, akinek szüksége lenne a pickre és hajlandó is fizetni érte!
Egy Browns, Cards helyében nem biztos, hogy várnék milyen irányító jut!leeon83
Logikus, hogy ha arról beszéltél "arra mindig van vevő" akkor megkérdezzem, mikor voltak ezek a "mindig" alkalmak. Mert ha mindig, akkor könnyű mondani példákat, amikből ezt a tanulságot levontad. Ezért kérdeztem. Ugyanis én nem így emlékszem, hogy mindig lett volna ajánlat 1/1re. Sőt, sztem többször nem volt, mint ahányszor igen. De ha elmondod miből jutottál erre, megértem.

Ha már itt tartunk. Bár igazad lenne! Bár valaki adna adna komoly ajánlatot a Chiefsnek! Sztem azonnal elfogadná Dorsey.
Engem továbbra sem győztél meg, hogy ez megtörténik mindig, vagy épp most. A Browns Weeden után szted még fel is megy 1/1re? Sztem nem. Ha a pickjükönbent lesz Geno az sem biztos, hogy érdekli őket. A Cards Kolbot padra küldi és dob 1+2 vagy 1+1 picket Genoért? Mert olcsóbban nem kapják meg. Ha Geno ennyire jó volna, szvsz nem is beszélnénk itt ma és tegnap semmiről, várnák 1/1re Geno Smitht és kész. De nem ennyire jó, pont ez az egyik fő gond. És ezt a Cards is tudja.
Arról nem is szólva, bár volna egy olyan QB mint Luck, aki megéri vakon az 1/1et. Olyankor ajánlhatsz ám bármit egy QB needes csapatnak.ulpianus
Rugózhatsz ezen a dolgon, nem fogok bemenni a zsákutcádba. De tudod mit? Csak a kedvedért javítom magam és nem azt mondom, hogy az 1/1-re mindig van vevő (tehát így tutira, már többször is a football-történelemben), hanem az 1/1-re mindig lehet vevő!
Tetszik vagy sem, Geno ennek a QB classnak a legnagyobb ígérete és nem tudhatod, hogy kinek mit ér meg. Vagy ezt is tudod???