Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Keny Britt írt alá egy évre
550k garantált, 1.4 milliós szerződés, ami maximum 2.9-ig mehet felkristof
akkor az 1. körös wr pick-et is kihúzhatjuk a listáról

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Keny Britt írt alá egy évre
550k garantált, 1.4 milliós szerződés, ami maximum 2.9-ig mehet fel
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Derek Carr-ral lesz egy private workout-unk. érdekes, hogy a 30 lehetőségünk egyikét rá áldozzuk.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Nem értem én se. Főleg ahol úgy ujjonganak, mintha maga a messiás jönne hozzánk.süti
mert nem Sanchez

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Alex Carrington jött a Bills-től
ezzel csökkent az 1. körös DL húzás esélye isDiamondsHead44
Mert van helyette egy cserénk ?
süti
a DT depth Carrington-nal gyakorlatilag teljes, ez már nem igényel 1. körös húzást
DE-ben Clowney lehet realitás, mint 1. körös pick, de ha meg lesz a letréd az1/2-ről, akkor valószínűbbnek látszik az OLB pick

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Alex Carrington jött a Bills-től
ezzel csökkent az 1. körös DL húzás esélye isDiamondsHead44
Mert van helyette egy cserénk ?


miért érte meg? Clemmens majdnem ugyanaennyiért ment el, és ő legalább ismerte a játékokat, csapatot..Carmeloman
Nem értem én se. Főleg ahol úgy ujjonganak, mintha maga a messiás jönne hozzánk.
több mint 10 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
 www.turfshowtimes.com/2014/3/26/5550398/the-rams-sign-veteran-qb-shaun-hillCarmeloman
miért érte meg? Clemmens majdnem ugyanaennyiért ment el, és ő legalább ismerte a játékokat, csapatot..
több mint 10 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
 www.turfshowtimes.com/2014/3/26/5550398/the-rams-sign-veteran-qb-shaun-hill
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Alex Carrington jött a Bills-től
ezzel csökkent az 1. körös DL húzás esélye is

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Sanchez--> Philly.. (Y)Carmeloman
Hála a magasságos égnek! 14 éve vagyok Rams drukker, de most először elgondolkodtam azon, hogy ha jön Sanchez, akkor másik csapatot keresek...Pizsama
én is immáron 13 éve, de ezt a majmot utálom...
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
12 pickünk van jelenleg a kompenzációs pick-ek kiadása után:
2-2 db 1. és 6. körös és 4 db 7. körösDiamondsHead44
Azt lehet tudni, hogy Jackson-nel miért nem számoltak mint távozó FA a kompenzációs pick-eknél???Pizsama
ST. LOUIS
Lost: Danny Amendola, Craig Dahl, Bradley Fletcher, Brandon Gibson, Robert Turner
Gained: Jared Cook, Jake LongBeki
A listát láttam, azt nem értem, hogy SJax mi miatt nem számított FA signing-nak se a Rams-nél, se a Falcons-nál?!Pizsama
Úgy hiszem azért, mert kilépett a szerződéséből.
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
12 pickünk van jelenleg a kompenzációs pick-ek kiadása után:
2-2 db 1. és 6. körös és 4 db 7. körösDiamondsHead44
Azt lehet tudni, hogy Jackson-nel miért nem számoltak mint távozó FA a kompenzációs pick-eknél???Pizsama
ST. LOUIS
Lost: Danny Amendola, Craig Dahl, Bradley Fletcher, Brandon Gibson, Robert Turner
Gained: Jared Cook, Jake LongBeki
A listát láttam, azt nem értem, hogy SJax mi miatt nem számított FA signing-nak se a Rams-nél, se a Falcons-nál?!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
12 pickünk van jelenleg a kompenzációs pick-ek kiadása után:
2-2 db 1. és 6. körös és 4 db 7. körösDiamondsHead44
Azt lehet tudni, hogy Jackson-nel miért nem számoltak mint távozó FA a kompenzációs pick-eknél???Pizsama
ST. LOUIS
Lost: Danny Amendola, Craig Dahl, Bradley Fletcher, Brandon Gibson, Robert Turner
Gained: Jared Cook, Jake Long
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Sanchez--> Philly.. (Y)Carmeloman
Hála a magasságos égnek! 14 éve vagyok Rams drukker, de most először elgondolkodtam azon, hogy ha jön Sanchez, akkor másik csapatot keresek...
több mint 10 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Sanchez--> Philly.. (Y)
több mint 10 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
12 pickünk van jelenleg a kompenzációs pick-ek kiadása után:
2-2 db 1. és 6. körös és 4 db 7. körösDiamondsHead44
Azt lehet tudni, hogy Jackson-nel miért nem számoltak mint távozó FA a kompenzációs pick-eknél???
több mint 10 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Jött még Etienne Sabino LB. 2013-as UDFA, a Giants-nél és a Bengals-nél próbálkozott, de nem került rosterre.
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
12 pickünk van jelenleg a kompenzációs pick-ek kiadása után:
2-2 db 1. és 6. körös és 4 db 7. körös

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Megjött az első FA. Greg Reid korábbi Florida State CB középiskolásként és egyetemistaként egyaránt eredményes volt, de aztán két alkalommal is őrizetbe vették marihuána birtoklásáért, érvénytelen jogosítvánnyal vezetésért és hatóságnak való ellenszegülésért. Emellett a csapat belső szabályait is megszegte, így kirúgták. Új helyén, a Valdosta State-en pedig kétszer is elszakadt az elülső keresztszalagja, így az egész 2012-es szezont kihagyta.
Múlt héten az FSU pro day-én 4.37-es 40 yardot futott. Jimbo Fisher, a Florida State főedzője szerint az egyik legjobb játékos, akivel valaha dolga volt.Amador
de az is lehet, hogy az idei első draft pick 😉
 www.youtube.com/watch?v=ui0a1ZRQnE8&feature=player_embedded

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 10 éve
dogbite Los Angeles Rams 923 — What's Next?
Nekem tetszik az a filozófia, hogy nem elsősorban veterán játékosban gondolkodunk, hanem fiatal, tehetséges (vagy legalábbis annak tartott) játékosokat próbálunk meg leigazolni, akik bizonyítani akarnak. Persze a nagy kérdés, hogy majdan és ténylegesen mivé fognak válni...?

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 10 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Megjött az első FA. Greg Reid korábbi Florida State CB középiskolásként és egyetemistaként egyaránt eredményes volt, de aztán két alkalommal is őrizetbe vették marihuána birtoklásáért, érvénytelen jogosítvánnyal vezetésért és hatóságnak való ellenszegülésért. Emellett a csapat belső szabályait is megszegte, így kirúgták. Új helyén, a Valdosta State-en pedig kétszer is elszakadt az elülső keresztszalagja, így az egész 2012-es szezont kihagyta.
Múlt héten az FSU pro day-én 4.37-es 40 yardot futott. Jimbo Fisher, a Florida State főedzője szerint az egyik legjobb játékos, akivel valaha dolga volt.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 268 — E/1
Mokas volna... YD
több mint 10 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
Érdeklődtök Sancho után...emberke22
köszi, de már 8 napja volt róla szó..
a rosszabb, hogy állítólag Sanchezt hívjuk interjúra...
csak azt ne.....
Carmeloman
több mint 10 éve
emberke22 Arizona Cardinals 571
Érdeklődtök Sancho után...
több mint 10 éve
Carmeloman Los Angeles Rams 644
CJ(ex)2K, mint potenciális ram:  www.nfl.com/news/story/0ap2000000335361/article/chris-johnsons-potential-landing-spots
Mivel mindegyik csoportellenfelünk a Top11-ben szerepel, lassan nem ártana nekünk is egy kis erősítés.süti
van annyi pénzünk?? szerintem nem ír alá 4 alatt..