Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Az első két drive (vagyis a kezdők -Scott Wells és Gibson) egész szépen haladtak. Nem lesz itt gond. A védelem még gyakorlásra szorul (álá Cards D#).



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
én akitől kevesebb pesszimista van azt mondom nyugi.
ismét új rendszer az offense-nél, új rendszer a defense-nél, ezek nem fognak összeállni 2-3 hónap alatt.
én azt várom, hogy a szezon közepén már látunk olyan dolgokat, amiket most szeretnénk. versenyképes O és versenyképes D.
az újoncok - akik eddig játszottak - jók. a következő 2 évben van 2-2 első körös draft pick-ünk, lesz itt csapat.
DiamondsHead44
Amen 😊

'I BELIEVE'
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan

😀süti
egy checkdown passz, egy missed tackle és Luck az isten.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
én akitől kevesebb pesszimista van azt mondom nyugi.
ismét új rendszer az offense-nél, új rendszer a defense-nél, ezek nem fognak összeállni 2-3 hónap alatt.
én azt várom, hogy a szezon közepén már látunk olyan dolgokat, amiket most szeretnénk. versenyképes O és versenyképes D.
az újoncok - akik eddig játszottak - jók. a következő 2 évben van 2-2 első körös draft pick-ünk, lesz itt csapat.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nem is értem hogyan volt ez a J.Smith annak idelyén 1/2??
Bár nem csak ö hanem az egész támadófal egy nagy kalap szar.Ramsfan
Vannak még pár kalapra valóan... 😀
Mondjuk inkább pre-seasonba szopjunk, mint tavaly behúztuk mind a 4 meccset...
több mint 12 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
Nem is értem hogyan volt ez a J.Smith annak idelyén 1/2??
Bár nem csak ö hanem az egész támadófal egy nagy kalap szar.

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan

😀
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Úgy néz ki, hogy DX, Gibson és Saffold is kihagyni kényszerül a mérkőzést. süti
+ C Scott Wells (knee), S Darian Stewart (hamstring) and CB Bradley Fletcher.DiamondsHead44
Ők a szerencsések, akik nem vesznek részt ebben a bénázásban. 😀
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Úgy néz ki, hogy DX, Gibson és Saffold is kihagyni kényszerül a mérkőzést. süti
+ C Scott Wells (knee), S Darian Stewart (hamstring) and CB Bradley Fletcher.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Úgy néz ki, hogy DX, Gibson és Saffold is kihagyni kényszerül a mérkőzést.
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
ma nekünk is megkezdődik a preszízn.
_a TST szerinti 5 legérdekesebb megfigyelni való:  www.turfshowtimes.com/2012/8/11/3235040/st-louis-rams-indianapolis-colts-what-to-watch-for
_és a stltoday-com szerinti 5 legérdekesebb:  www.stltoday.com/sports/football/professional/rams-colts-five-things-to-watch/article_ff76add0-4af7-571d-a0d3-1326084709eb.html
sok bennük a közös, mindkettő kiemeli:
- Pead-et
- Jason Smith és Barry Richardson csatáját az RT posztért
- a WR-kérdést és bizonyítási lehetőségeiket és
- természetesen Sadfordot, bár más-más megközelítésben

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Mindig, minden szezont optimistan varok(ertsd. varok egy 4-12-es szezont) 😀 de most egy 8-8-at szeretnek 😀
Jok a hirek, nincs sok serules,a FO jol mukodik a szerzodesekkel, remelem Fisher tokos volt/lesz, es mukodni fog a szezon.
A Def utni fog sztem.😊FBKrisz
Mondjuk a védelemre én is számítok, hogy iszonyat jó lesz. Egyedül seafty mellett van némi kérdés még, de Mikell mellett már csak megoldja valaki... Mondjuk továbbra se értem, hogy akkor mi a tökért cornerekből szedünk össze annyit, hogy az egész divízióba jutnának.
A nagy kérdés továbbra is az O-line, ahol gyakorlatilag meglehetne hirdetni a felvételt, mert ez a Saffold - Ojinnaka - Wells - Dahl - Richardson ötös nagyon nem tűnik acélosnak. Samunak remélem jó pszichiátere van...
több mint 12 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
süti, ez a TC, itt mindig nagyszerű hírek vannak 😀petey
Szezonban viszonylag (...) kevesebb a sikerünk, úgyhogy én egy jó TC hírnek is úgy örülök, mintha PO-t játszanánk. 😉
süti
Mindig, minden szezont optimistan varok(ertsd. varok egy 4-12-es szezont) 😀 de most egy 8-8-at szeretnek 😀
Jok a hirek, nincs sok serules,a FO jol mukodik a szerzodesekkel, remelem Fisher tokos volt/lesz, es mukodni fog a szezon.
A Def utni fog sztem.😊

'I BELIEVE'
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
süti, ez a TC, itt mindig nagyszerű hírek vannak 😀petey
Szezonban viszonylag (...) kevesebb a sikerünk, úgyhogy én egy jó TC hírnek is úgy örülök, mintha PO-t játszanánk. 😉
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
DX a héten végre ismét edzett, aztán 2 edzés után ismét sérült. nem sok esélye van a rosterre való kerülésben miután a 2+1 új szerzemény helye szinte biztos, Givens sebessége pedig alkalmas a speedster szerepre. Amendola visszatért és jó formában van, jó formában van Salas is és Gibson hozza a TC-menő formát.
miután kicsi az esély a 7 fős WR corp-ra, DX helyzete is kétséges.DiamondsHead44
És Pettis?Stez
4 meccses eltiltással kezd, nem tudom ez mit befolyásol Fischer és Schotty fejében.
egyébként nem teljesít rosszul, de kiemelkedően sem.
szerk.: Pettis a 4 meccses eltiltásból kettőt már letöltött tavaly, tehát kettővel kezd az idén

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
DX a héten végre ismét edzett, aztán 2 edzés után ismét sérült. nem sok esélye van a rosterre való kerülésben miután a 2+1 új szerzemény helye szinte biztos, Givens sebessége pedig alkalmas a speedster szerepre. Amendola visszatért és jó formában van, jó formában van Salas is és Gibson hozza a TC-menő formát.
miután kicsi az esély a 7 fős WR corp-ra, DX helyzete is kétséges.DiamondsHead44
És Pettis?

több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
DX a héten végre ismét edzett, aztán 2 edzés után ismét sérült. nem sok esélye van a rosterre való kerülésben miután a 2+1 új szerzemény helye szinte biztos, Givens sebessége pedig alkalmas a speedster szerepre. Amendola visszatért és jó formában van, jó formában van Salas is és Gibson hozza a TC-menő formát.
miután kicsi az esély a 7 fős WR corp-ra, DX helyzete is kétséges.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
 www.youtube.com/watch?v=nOYY6futWBc ez még mindig epic 😀

süti, ez a TC, itt mindig nagyszerű hírek vannak 😀petey
azért nem mindig. a héten olvastam, hogy Sammy azt nyilatkozta, hogy a bokája még mindig nem 100%-os.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
 www.youtube.com/watch?v=nOYY6futWBc ez még mindig epic 😀

süti, ez a TC, itt mindig nagyszerű hírek vannak 😀

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
_képek a szombati scrimmage-ről:  www.realramsfans.com/viewtopic.php?t=70154
_rövid összefoglaló 3-4 play-jel:  www.rams-news.com/2012/08/04/rams-scrimmage-at-the-edward-jones-dome-fox2-video/
_és egy közel 7 perces összefoglaló az edzőtábor 1. hetéről:  www.rams-news.com/2012/08/04/rams-camp-live-video/DiamondsHead44
Egész nyáron nem kínlódtam, hogy nincs NFL, de most már nem bírom ki. 😀 Olyan nagyszerű hírek jönnek megint TC-ből, már kíváncsi vagyok az igazságra. 😀
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
_képek a szombati scrimmage-ről:  www.realramsfans.com/viewtopic.php?t=70154
_rövid összefoglaló 3-4 play-jel:  www.rams-news.com/2012/08/04/rams-scrimmage-at-the-edward-jones-dome-fox2-video/
_és egy közel 7 perces összefoglaló az edzőtábor 1. hetéről:  www.rams-news.com/2012/08/04/rams-camp-live-video/

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Greg Zuerlein IS NOT HUMAN!!!!!! The kid has a MONSTER leg. Wow! 60 yards with room to spare. #RamsFanFest

Legalább már csak 8 nap, és láthatjuk, hogy csináljuk ki Luckot. 😛
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
na végre egy kis harciszellem
A few scrums out at #RamsCamp today involving Isaiah Pead and Janoris Jenkins and Eugene Sims, Jose Valdez and @MooseNation69.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
a keddi edzésről néhány link.
_Jenkins minden alkalommal a legjobbak között van megemlítve. (pölö: "new nickname for J Jenkins is bpot(best player on team)" végre lesz secondaryn-k?
_Zuerlin edzésen király, csont nélkül betalált 60 yardról. az egy másik kérdés mi lesz majd élesben...
_eddig Jason Smith is kellemes meglepetésnek tűnik
_http://espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/70322/fisher-helps-rams-beat-103-degree-heat
_http://interact.stltoday.com/forums/viewtopic.php?t=896534
_http://www.rams-news.com/2012/07/31/jim-fadlers-rams-camp-report-july-31/

mentem betonozni

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Chris Long négyéves szerződéshosszabbítás.Fucu
és a részletek:
Chris Long’s contract extension w/Rams averages about $12.5 million over the 4 added years. Those four new years (2013-16) total $50 million Of that new $50 million over 4 years, $27 million is guarnteed. Counting the existing year of contract (2012), Long’s overall deal is worth $60 million over 5 years, with $37 million guaranteed.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)