New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Átnéztem az NFL honlapján az állást, és van egy jó hírem. Ha nyerünk a Minnessota,a Philadelphia és a Washington ellen, akkor mindenképp csoportgyőztesek leszünk, függetlenül a Packers elleni meccstől, köszönhetően a jobb konferenciamérlegnek. Viszont ha kikapunk az Eaglestől, akkor valószínűleg nem lesz playoff.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Egyébként holtversenyben nekünk van a 3. legtöbb sack-ünk az NFL-ben.
A két holtversenyben első helyezett mindössze csak eggyel több sackkel rendelkezik mint mi.Winters
Annak is örülök h Osi papa végre feléledt ismét :cool:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
Egyébként holtversenyben nekünk van a 3. legtöbb sack-ünk az NFL-ben.
A két holtversenyben első helyezett mindössze csak eggyel több sackkel rendelkezik mint mi.
több mint 13 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
A tegnapi meccs tényleg nagyon sima volt. Éjfélkor hulla fáradtan álltam neki megnézni, de a 4. negyednél már bealudtam rajta.

Nagyon jól játszottak a srácok, de én legfőképpen az ST munkáját emelném ki, azon belül is Ware kick-off visszahordásait.

Ha így folytatja igazán átvehetné a punt visszahordási feladatokat Reynaudtól is, és akkor őt vagy Blackmont el lehetne küldeni, a kiesett játékos helyére meg jöhetne egy tartalék OL, itt ugyanis továbbra is soványnak érzem a depth-et.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
2 játékos sorsa érdekelne, mit gondoltok/tudtok róluk:
- Linval Joseph: Ok h rookie, nem is azt várom h a hátán cipelje a csapatot, de folyamatosan inactive. Néhány snap azért nem ártana neki, annyit érne mint Bernard. Van vmi komoly sérülése amiről nem tudok? Miért nem kap lehetőséget? TC-ben elég jól nyomta.
- Clint Sintim: Lassan kijelenthetjük h bust? Bulluck egész szezonban kb 22 tackle-t csinált. Sokkal rosszabb sztem nem lenne ha Sintimet gyakrabban látnánk a pályán. Talán fejlődne, (ha vkitől, akkor Bullucktól a rutinja miatt tanulhat, na meg Boley-tól, aki nagyon jól küldi, és asszem játszott anno slb-t is) kaphatna néhány snapet ő is.Szsziszka
Joseph újonc, ezzel kb mindent elmondtunk, már sokszor volt róla szó itt is, h nálunk ők első évükben minimálisan szoktak szerephez jutni, még az első körösök is csak nagyon korlátozottan játszanak. A Canty-Cofield páros nagyon jó idén és Bernard jelenleg még megelőzi Josephet a rosteren ez nem kérdés. Mivel a DE poszton Tollefson is folyamatosan benne van a rotációban, így több DL embernek egyszerűen nincs hely a keretben per pill. Jövőre Jospeh is sokkal több lehetőséget fog már kapni ez tuti.
Sintim más tészta, sajnos neki idén már muszáj lett volna előtérbe kerülnie, főleg azon a poszton ahol a legnagyobb gondokkal küzködünk. Az, h Bulluck egy nagy jóindulattal is max közepesnek nevezhető játékkal is simán kiszorítja elég sokatmondó. Azért azt még nem jelenteném ki, h bust lenne, ahhoz még nagyon keveset játszott, de egyelőre nem igazán találjuk a helyét sajnos és nem hiszem, h ST ill. backup szintnél magasabbra tud jutni most már nálunk, de ne legyen igazam.
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
2 játékos sorsa érdekelne, mit gondoltok/tudtok róluk:
- Linval Joseph: Ok h rookie, nem is azt várom h a hátán cipelje a csapatot, de folyamatosan inactive. Néhány snap azért nem ártana neki, annyit érne mint Bernard. Van vmi komoly sérülése amiről nem tudok? Miért nem kap lehetőséget? TC-ben elég jól nyomta.
- Clint Sintim: Lassan kijelenthetjük h bust? Bulluck egész szezonban kb 22 tackle-t csinált. Sokkal rosszabb sztem nem lenne ha Sintimet gyakrabban látnánk a pályán. Talán fejlődne, (ha vkitől, akkor Bullucktól a rutinja miatt tanulhat, na meg Boley-tól, aki nagyon jól küldi, és asszem játszott anno slb-t is) kaphatna néhány snapet ő is.Szsziszka
Bernard úgy nyomta TC-ben meg preben h nem volt kérdés ki a 3. DT, és továbbra is annyira jól játszik h sajnos érthető az inactive dolog. Linval emiatt ki volt akadva, de sztem tudja h jövőre v 2 év múlva nagyot fog ő robbantani.
Clintet nagyon sajnálom, de nem tud átállni a 4-3ra sajnos... még mikor volt értéke (draft körüli napok), akkor lehetett volna vmit kapni érte, de most már nem sokat...remélem h jövőre áttörés lesz és ő lesz a másik kezdő olb, de kevéssé valószínű sztem!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
2 játékos sorsa érdekelne, mit gondoltok/tudtok róluk:
- Linval Joseph: Ok h rookie, nem is azt várom h a hátán cipelje a csapatot, de folyamatosan inactive. Néhány snap azért nem ártana neki, annyit érne mint Bernard. Van vmi komoly sérülése amiről nem tudok? Miért nem kap lehetőséget? TC-ben elég jól nyomta.
- Clint Sintim: Lassan kijelenthetjük h bust? Bulluck egész szezonban kb 22 tackle-t csinált. Sokkal rosszabb sztem nem lenne ha Sintimet gyakrabban látnánk a pályán. Talán fejlődne, (ha vkitől, akkor Bullucktól a rutinja miatt tanulhat, na meg Boley-tól, aki nagyon jól küldi, és asszem játszott anno slb-t is) kaphatna néhány snapet ő is.
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Favre-t a kezdőbe!




több mint 13 éve
Vorangee New York Giants 12
Sziasztok!

Szerintem ne bántsuk Dodge-ot. Egyrészt azért se mert a mi kutyánk kölyke, másrészt olyan örökséget kellett átvennie amit nagyon nehéz megtartani. Fiatal és belecsöppent egy olyan világba amibe bele kell szoknia.

JPP tényleg állat és azt hiszem bármennyire is fáj a szívem, de Kiwi már nem fogja tudni kiszorítani őt még akkor sem, ha visszatérhet. bár Umenyioranak is volt az SB után egy nagy sérülése, mégis itt van. (Tudom hogy Osi nem = Kiwivel 😊

Üdv néktek!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Egyébként, ha már tippverseny téma: sajna elég sokan nem szavaztak a héten úgy látom 😕 bocs mindenkitől akivel kibasztam, mert későn raktam fel a kérdéseket, de nem voltam netközelben 3 napig sajna 😕Szesze
semmi gond, előfordul... sajnos még hajnalban néztem de aztán egész nap melóznom kellett net nélkül...
ennek a meccsnek nem sok sport értéke lehetett, JPP 2 sack az jó, meg h a kezdő futónak 8 carryvel is simán hozzuk a meccset!csebi
bocs még1x, az az igazság, h nem gondoltam h nem lesz időm vasárnapig, simán kirakhattam volna már csütörtökön..
hát tényleg nem volt túl nagy sportértéke, illetve mi végül is minden csapatrészben hoztuk ami elvárható volt (sőt a special team messze túl is teljesített sztem), úgyh a mi lelkiismeretünk tiszta lehet 😊 A Redskins feltartott kézzel játszotta végig ezt a meccset, teljesen szétesett csapat benyomását keltették, kb a Seattle elleni meccshez hasonlóan alakult a játék képe, asszem ezzel mindent elmondtam.
Vannak nyilvánvaló pozitívumok amik nem most jöttek elő, de továbbra is fennállnak: az OL még ilyen tartalékos összeállításban is kurva jól teljesít, nem győzöm hangsúlyozni, h ez mekkora dolog, 3 kezdő OL-játékos hosszú távú sérülése sok esetben simán tönkreteheti egy csapat szezonját, mi meg 5 meccse nem szoptunk be sacket (Beatty-t azért 1x megverték tegnap amiből holding lett), ráadásul a futójáték is jobb, mint előtte volt. Igazából ezeket nem is tudom hova tenni 😊
Jacobs nagyon jó, én már írtam korábban is, h nem értettem egyet azzal a döntéssel, h elvették tőle a kezdőpoziciót, sokkal jobb a csapatnak, ha ő kezd, ettől még megosztozhatnak a carry-ken Bradshaw-val. A passzjátékunk kicsit visszaesett, de mondjuk a Nicks-Smith páros kiesése nem csoda, h kicsit megviselte a csapatot, de ahhoz képest ez a teljesítmény bőven jó, ezen a meccsen pl Hagan szépen felnőtt a feladathoz, rá volt kihegyezve a passzjátékunk ezen a meccsen, mert Manningham-et kettőzték többnyire. Jövő héten az említett 5 sérültből előre láthatólag min 2-3 játékos felépül majd, ez mindenképp kelleni fog a Vikings ellen. (ahol egyébként Favre lesérült tegnap).
A védelem hozta amit kell, a DL megfelelő nyomást fejtett ki és olyankor gyakorlatilag sosincs gondunk, ez tegnap is beigazolódott. JPP tényleg nagyon jó, az h már első évében így teljesít óriási szó, főleg mert a Tuck-Osi-Kiwi hármas (most már csak kettes) mögött jóval kevesebb szerepet kap a kezdőkhöz képest, ettől függetlenül szinte minden meccsen igazolja, h milyen jó húzás volt, az utóbbi időben pedig egyenesen kurva jól játszik. Sokan kritizáltátok az ő húzását, én korábban is úgy gondoltam h jó döntés volt, h DE-t húztunk első körben, mert nálunk az egész védekezés full a DL-től függ, igazából az volt a kérdés, h JPP beválik-e. Hát bevált 😊 LB sor szokás szerint láthatatlan volt, ez nem fog már változni idén, de a secondary minden játékosa hozta magát, így teljesen sima lett a meccs.
Jövő héten nagyon nehéz meccsre számítok a Vikings ellen, sajnos az ő stílusuk kurvára nem fekszik nekünk, ráadásul nekünk sztem jobb lett volna, ha Favre játszik, Tarvaris Jackson mobilitása több gondot okozhat nekünk.
A riválisok közül sajnos a Philly mellett győzött a Bears, Packers, Saints hármas is, az Atlanta nagy nehezen legalább megverte a Tampát (feltünően jól játszott a Bucs), ezzel ők talán kiszállnak a WC-ért vívott harcból, bár még nem lehet őket sem leírni. Én egyre inkább úgy látom, h a mi csoportunkból csak a csoportgyőztes fog továbbjutni, úgyh a Philly elleni visszavágó lesz a szezon kulcs meccse.
A Dallas tegnap megverte az Indyt egy nagyon jó meccsen, tehetnének nekünk egy (vagy két) szívességet a Phillyvel szemben...
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
Egyébként, ha már tippverseny téma: sajna elég sokan nem szavaztak a héten úgy látom 😕 bocs mindenkitől akivel kibasztam, mert későn raktam fel a kérdéseket, de nem voltam netközelben 3 napig sajna 😕Szesze
semmi gond, előfordul... sajnos még hajnalban néztem de aztán egész nap melóznom kellett net nélkül...
ennek a meccsnek nem sok sport értéke lehetett, JPP 2 sack az jó, meg h a kezdő futónak 8 carryvel is simán hozzuk a meccset!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Ha ma nyerne a Tampa akkor nagyon komolyan kéne velük is számolni PO szempontból. Sztem egyébként tőlünk csak a csop.győztes fog menni idén.Szesze
Az a hihetetlen, hogy ebben az idényben hétről hétre változik minden. 3 hete mi voltunk az NFC legjobb csapata. Most azt mondják, hogy nem lesz meg a playoff. Vick hype-ot említettem, a Bears meccs után kicsit csend lett. Na a Bears-en röhögött az egész liga a sok sack miatt, azt most kuss van. A Skins megverte a GB- Bears-t Phillyt. Most meg egy nagy nullák. A lényeg, hogy ha most lenne vége az alapszakasznak, ott lennénk a rájátszásban. az utolsó fordulóig szerintem hatszor megfordul az egész.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem, csak drukkolok az Atlantának. A jövőhét meleg lesz nektek is, nekünk is. Utána meg ki tudja. Hát az meg igaz, hogy ti teljesen józanabbul szemlélitek a csapatotokat mint a kinti fanok, meg szakértők. Ha kinti anyagot olvasok a Phillyről, akkor biztos, hogy beleszaladok Reid nagy meccseibe, meg a ki állítja meg Vick-et őrületbe. Nem nektek szólt, csak ez szerves része az Eagles összképnek.

Közben iksz van Tampában :/gyurczi
A próféta szóljon belőled! Amúgy talán nekünk jobb ha a Tampa nyer mert az Atlantát ütöttük (na ezt sem értem hogyan 😊 ). További jó szurkolást!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Nem, csak drukkolok az Atlantának. A jövőhét meleg lesz nektek is, nekünk is. Utána meg ki tudja. Hát az meg igaz, hogy ti teljesen józanabbul szemlélitek a csapatotokat mint a kinti fanok, meg szakértők. Ha kinti anyagot olvasok a Phillyről, akkor biztos, hogy beleszaladok Reid nagy meccseibe, meg a ki állítja meg Vick-et őrületbe. Nem nektek szólt, csak ez szerves része az Eagles összképnek.

Közben iksz van Tampában :/gyurczi
Ha ma nyerne a Tampa akkor nagyon komolyan kéne velük is számolni PO szempontból. Sztem egyébként tőlünk csak a csop.győztes fog menni idén.
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Nem, csak drukkolok az Atlantának. A jövőhét meleg lesz nektek is, nekünk is. Utána meg ki tudja. Hát az meg igaz, hogy ti teljesen józanabbul szemlélitek a csapatotokat mint a kinti fanok, meg szakértők. Ha kinti anyagot olvasok a Phillyről, akkor biztos, hogy beleszaladok Reid nagy meccseibe, meg a ki állítja meg Vick-et őrületbe. Nem nektek szólt, csak ez szerves része az Eagles összképnek.

Közben iksz van Tampában :/

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
A jövő jövő jövő utáni idényben még mindig azon fogtok sírni, hogy Reid megint nem tudott idén nagy meccset nyerni, a szénné hype-olt Vick-kel sem. 😊gyurczi
Ilyen sokáig tartott ezt a választ kitalálni? 😉 Amúgy a mi részünkről szerintem látod egyáltalán nincs Vick hype reálisan értékeljük nemcsak őt hanem az egész csapatot. Potosan tudjuk, hogy messze nem vagyunk olyan jók mint esetleg a mérlegünk mutatja sőt attól is tartunk jelen pillanatban, hogy ne pusztán egál legyen a mérlegünk. Látva, hogy a Dallas is fel-fel támad s a Viks is kezd megint húzós ellenfél lenni. No majd kiderül mi lesz a helyzet egyenlőre elég kusza minden.
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
A jövő jövő jövő utáni idényben még mindig azon fogtok sírni, hogy Reid megint nem tudott idén nagy meccset nyerni, a szénné hype-olt Vick-kel sem. 😊

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintem jó helyre írta a tudatalattid. Lehet, hogy a jövőt vizionáltad? 😉gyurczi
Igen esetleg jövő jövő jövő utáni idényt 😊
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Szerintem jó helyre írta a tudatalattid. Lehet, hogy a jövőt vizionáltad? 😉

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azt hiszem megártott a két deci merlo ennyit három évente egyszer iszok 😛
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Srácok! Én még továbbra sem értem hogyan vertünk meg titeket 😊 ? Azt hiszem jó időben voltunk jó helyen. Sok sikert a továbbiakra eddig nektek áll a csoport.dande
semmi meglepő nem volt benne, kb egálban van a két csapat, nagyon nagy meccs lesz a visszavágó
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Srácok! Én még továbbra sem értem hogyan vertünk meg titeket 😊 ? Azt hiszem jó időben voltunk jó helyen. Sok sikert a továbbiakra eddig nektek áll a csoport.dande
te mit kapsz? 😛
Ezt a 'skinst vertük 59-28-ra,semmi meglepetés nincs a Giants győzelmében.
Majd akkor áll nekik a csoport,ha megvernek minket,addig nem 😉
szerk: helyes 😛 😀

több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hopp bocs ezt rossz helyre írtam a Jags topicba akartam de titeket sem értem, hogy vertünk meg de azért ez a csoport ne nektek álljon 😀 😀 😀 😀 😀
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Srácok! Én még továbbra sem értem hogyan vertünk meg titeket 😊 ? Azt hiszem jó időben voltunk jó helyen. Sok sikert a továbbiakra eddig nektek áll a csoport.dande
To-k és field positions.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
Srácok! Én még továbbra sem értem hogyan vertünk meg titeket 😊 ? Azt hiszem jó időben voltunk jó helyen. Sok sikert a továbbiakra eddig nektek áll a csoport.