NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 675 — Csodabogár
 twitter.com/MaioccoCSN/status/825361862279647233

jó jel

Szerkesztette: petey

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
ma találkozik Patonnal ismét Jed holnap pedig McDonough-gal. lehet reménykedni, hogy innét már nem szúrják el és lesz GM-ünk..
petey
Paton hozzánk is jön vissza interjúzni. Mivel a Coltsnál elég sok jelölt van (és állítólag mindegyik jön vissza második interjúra is), így szerintem még nektek is várnotok kell, legalábbis feltételezném, hogy Paton lehet kivárna, hol kap konkrét ajánlatot és melyiket fogadja el, ha esetleg mindkét csapat állást ajánl.

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
ma találkozik Patonnal ismét Jed holnap pedig McDonough-gal. lehet reménykedni, hogy innét már nem szúrják el és lesz GM-ünk..
petey
állítólag Shanny is bent lesz az interjúkon:  www.sacbee.com/sports/nfl/san-francisco-49ers/article129201809.html


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 675 — Csodabogár
ma találkozik Patonnal ismét Jed holnap pedig McDonough-gal. lehet reménykedni, hogy innét már nem szúrják el és lesz GM-ünk..

több mint 7 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000778266/article/threeround-mock-draft-deshaun-watson-goes-no-1-to-browns?campaign=fb-nf-sf52331805-sf52331805&utm_source=facebook.com&utm_medium=referral

Na ez a mock draft már tetszik, de ne már, hogy Kaaya a 3.-ban
Alabama Niners
Én megkövetem magam, szezon előtt Kajában láttam a következő nagy franchise Qb-t, de idén kiábrándító volt.
3-ik körben azért bőven jó értéket képvisel olyan csapatnak akinek van ideje meg lehetősége leültetni és hagyni tanulni a nagyfőnök mögött, csak ugye mi nem ilyen csapat vagyunk...
picstii
idén miért volt kiábrándító? a statjai alapján ez volt a legjobb éve a 3 közül, mi az amit láttál róla vagy tudsz a szezonjáról? tényleg érdekel..

Josszi
A statokat egyetemi játékosoknál annyira nem tartom mérvadónak, így azt nem is figyeltem, hogy ez volt statok alapján a legjobb éve 😀
A problémám vele kapcsolatban az, hogy nem fejlődött szinte semmit az előző évhez képest, alapból nem egy mobilis qb, ami önmagában nem probléma, de néha a zseben belül is rossz a mozgása.
Nyomás alatt ez még rosszabb, teljesen szétesik és semmit nem tud kezdeni a nyomással, erre nem tudok statokat, de jelentős a visszaesés a teljesítményében amikor nyomás alatt van.

Tehát én sokat vártam tőle, de nem sikerült javítani a hibáin és nemhogy előre lépett volna, hanem még talán több is lett vele kapcsolatban a kérdőjel, nekem ezért volt idén kiábrándító.
picstii
Pont ezért kérdeztem mert magában a statok nem árultak el sokat, ezek szerint az első két évben még még mobilabb volt? Vagy úgy gondoltad ezeket a fogyatékosságait majd kinővi erre semmi fejlődés a 3.évében? sajnos nem találok friss linkeket ezzel kapcsolatban ha neked van pls dobd fel ide, köszi

Szerkesztette: Josszi

The Amazing Racoon
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Hogyiz besokallt
I want to win!!! I know the importance of winning...hate sitting back watching football.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000778266/article/threeround-mock-draft-deshaun-watson-goes-no-1-to-browns?campaign=fb-nf-sf52331805-sf52331805&utm_source=facebook.com&utm_medium=referral

Na ez a mock draft már tetszik, de ne már, hogy Kaaya a 3.-ban
Alabama Niners
Én megkövetem magam, szezon előtt Kajában láttam a következő nagy franchise Qb-t, de idén kiábrándító volt.
3-ik körben azért bőven jó értéket képvisel olyan csapatnak akinek van ideje meg lehetősége leültetni és hagyni tanulni a nagyfőnök mögött, csak ugye mi nem ilyen csapat vagyunk...
picstii
idén miért volt kiábrándító? a statjai alapján ez volt a legjobb éve a 3 közül, mi az amit láttál róla vagy tudsz a szezonjáról? tényleg érdekel..

Josszi
A statokat egyetemi játékosoknál annyira nem tartom mérvadónak, így azt nem is figyeltem, hogy ez volt statok alapján a legjobb éve 😀
A problémám vele kapcsolatban az, hogy nem fejlődött szinte semmit az előző évhez képest, alapból nem egy mobilis qb, ami önmagában nem probléma, de néha a zseben belül is rossz a mozgása.
Nyomás alatt ez még rosszabb, teljesen szétesik és semmit nem tud kezdeni a nyomással, erre nem tudok statokat, de jelentős a visszaesés a teljesítményében amikor nyomás alatt van.

Tehát én sokat vártam tőle, de nem sikerült javítani a hibáin és nemhogy előre lépett volna, hanem még talán több is lett vele kapcsolatban a kérdőjel, nekem ezért volt idén kiábrándító.
több mint 7 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000778266/article/threeround-mock-draft-deshaun-watson-goes-no-1-to-browns?campaign=fb-nf-sf52331805-sf52331805&utm_source=facebook.com&utm_medium=referral

Na ez a mock draft már tetszik, de ne már, hogy Kaaya a 3.-ban
Alabama Niners
Én megkövetem magam, szezon előtt Kajában láttam a következő nagy franchise Qb-t, de idén kiábrándító volt.
3-ik körben azért bőven jó értéket képvisel olyan csapatnak akinek van ideje meg lehetősége leültetni és hagyni tanulni a nagyfőnök mögött, csak ugye mi nem ilyen csapat vagyunk...
picstii
idén miért volt kiábrándító? a statjai alapján ez volt a legjobb éve a 3 közül, mi az amit láttál róla vagy tudsz a szezonjáról? tényleg érdekel..

The Amazing Racoon
több mint 7 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000778266/article/threeround-mock-draft-deshaun-watson-goes-no-1-to-browns?campaign=fb-nf-sf52331805-sf52331805&utm_source=facebook.com&utm_medium=referral

Na ez a mock draft már tetszik, de ne már, hogy Kaaya a 3.-ban
Alabama Niners
Én megkövetem magam, szezon előtt Kajában láttam a következő nagy franchise Qb-t, de idén kiábrándító volt.
3-ik körben azért bőven jó értéket képvisel olyan csapatnak akinek van ideje meg lehetősége leültetni és hagyni tanulni a nagyfőnök mögött, csak ugye mi nem ilyen csapat vagyunk...
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 675 — Csodabogár
Nyugi, nálunk két éve ugyanez ment. Megvártuk quinnt, ill. a sb végét. Igaz gm-et nem kerestünk, de sztem már minden le van zsírozva 😉
peach
Shanny a prio1. igazából annyira nem vagyunk mi itt képben ki a jó GM, hogy azt le lehet akasztani azért valahonnan. de ha jól megy az interjú hétvégén akkor Paton a mienk. kérdés mennyire akar dolgozni, ha "kevésbé" akkor Luck és Colts. ha ambíciózus akkor mi.

több mint 7 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000778266/article/threeround-mock-draft-deshaun-watson-goes-no-1-to-browns?campaign=fb-nf-sf52331805-sf52331805&utm_source=facebook.com&utm_medium=referral

Na ez a mock draft már tetszik, de ne már, hogy Kaaya a 3.-ban
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Nyugi, nálunk két éve ugyanez ment. Megvártuk quinnt, ill. a sb végét. Igaz gm-et nem kerestünk, de sztem már minden le van zsírozva 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
viszont így eldőlt, hogy csak Februárban vehetjük fel Shanny-t. ettől függetlenül lesz vele még egy interjú meg Patonnal.
petey
A Colts is engedélyt kért egy interjúra Patonnal. Azt egyébként nem nagyon értem mire várnak még a GM kinevezéssel. Egyeztetni akarnak Shannyval? Aztán nehogy a két szék között a földre üljünk.
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 675 — Csodabogár
viszont így eldőlt, hogy csak Februárban vehetjük fel Shanny-t. ettől függetlenül lesz vele még egy interjú meg Patonnal.

több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 675 — Csodabogár
Michael Moore a HC vagy a GM posztra pályázik vajon, hogy ilyen sapiban nyilatkozgat? 😊

iktriad
tulaj akar lenni

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 423 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Michael Moore a HC vagy a GM posztra pályázik vajon, hogy ilyen sapiban nyilatkozgat? 😊
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 675 — Csodabogár
George Paton and Kyle Shanahan also share the same agent.

 stream1.gifsoup.com/view5/3038582/dramatic-gopher-o.gif

több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 675 — Csodabogár
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Packers exec Brian Gutekunst has decided to remain in Green Bay and not pursue 49ers GM job, per source.

Fogynak a jelöltek rendesen.
Beki
baszki. na mindegy, Paton és McDonough is remek lenne. sőt őket már lehet is berántani interjúra.

több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Packers exec Brian Gutekunst has decided to remain in Green Bay and not pursue 49ers GM job, per source.

Fogynak a jelöltek rendesen.
több mint 7 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Eliot Wolf is kiszállt a GM harcból.
Beki
😥 most mindenki hagyjon...
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 675 — Csodabogár
Eliot Wolf is kiszállt a GM harcból.
Beki
remélem Gutekunst lesz az

több mint 7 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000776348/article/jeremiah-mock-draft-10-49ers-jets-texans-fill-qb-needs

Tökön is szúrom magam, ha Turószky-t húzzuk, az meg tuti, hogy Watson nem csúszik a 25. helyig.
Alabama Niners
Hat a NotreDamebol mar volt itt jo qb. En is remelem nem jeremiah joslata jon be, hanem onnan huzunk


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Eliot Wolf is kiszállt a GM harcból.
több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000776348/article/jeremiah-mock-draft-10-49ers-jets-texans-fill-qb-needs

Tökön is szúrom magam, ha Turószky-t húzzuk, az meg tuti, hogy Watson nem csúszik a 25. helyig.
Alabama Niners
Jó lenne, ha a Browns beleszeretne valamelyik QB-ba, és akkor jöhet Garrett
több mint 7 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/xmtv8lx0oxdggfobqie2
Jeremiah mock draft 1.0: 49ers, Jets, Texans fill QB needs
Daniel Jeremiah takes a look at how the 2017 NFL Draft could unfold, including the 49ers, Jets and Texans filling QB needs, and the Panthers pairing Cam Newton with the draft's top RB.


Tökön is szúrom magam, ha Turószky-t húzzuk, az meg tuti, hogy Watson nem csúszik a 25. helyig.