NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Drafton ti mely posztokra hoznátok embert? Sokan emlegették Eifertet,de szerintem Miller eléggé használható és nem TE pozíció lenne az első számú needJack Zoltán
Én a védőfalba húznék 1. körben, az hogy DE vagy DT igazából mindegy is, mindkét poszton elfér az erősítés.Sebii
A legszívesebben pass rush-ba húznék, de akkor beismernénk, hogy ismét elb......tuk egy első körös picket.garrett27
És hol marad a meglepetés és a versenyhelyzet? 😊 Első körben húzunk egy QB-t, másodikban mondjuk egy CB-t, harmadikban... 😀

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Drafton ti mely posztokra hoznátok embert? Sokan emlegették Eifertet,de szerintem Miller eléggé használható és nem TE pozíció lenne az első számú needJack Zoltán
Én a védőfalba húznék 1. körben, az hogy DE vagy DT igazából mindegy is, mindkét poszton elfér az erősítés.Sebii
A legszívesebben pass rush-ba húznék, de akkor beismernénk, hogy ismét elb......tuk egy első körös picket.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 475
Drafton ti mely posztokra hoznátok embert? Sokan emlegették Eifertet,de szerintem Miller eléggé használható és nem TE pozíció lenne az első számú needJack Zoltán
Én a védőfalba húznék 1. körben, az hogy DE vagy DT igazából mindegy is, mindkét poszton elfér az erősítés.
több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 048
Drafton ti mely posztokra hoznátok embert? Sokan emlegették Eifertet,de szerintem Miller eléggé használható és nem TE pozíció lenne az első számú need
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mikor visszagondolok az első félidő lezárására, vagy a GW FG drivera, vagy arra, hogy egy top védelem elfelejtette, hogyan is kell védekezni a meccs 90%-ában, akkor olyan érzelmek fognak el, hogy ha milliomos lennék, most a laptopommal verném szét a házat...

Úgyhogy inkább pozitívum. Valaki kérdezte a meccs előtt, hogy Wilsonnak megremeghet-e a keze/lába merthogy rookie. Azt hiszem kellő bizonyítékot láthattunk arra, hogy mennyire esélytelen dolog ez. Ő is gyenge volt, az offense nagyon a defense mégjobban, 0-20as első félidő, és mégis milyen teljesítményt hozott már? majdnem 400 yard, és a HM int nélkül 120-as QB rating, azzal együtt is 109... Egyértelműen láttuk, hogy amellett, hogy vannak momentumok, mikor kijön a rutintalanság, alapvetően fejben hihetetlenül ott van a srác. És kit érdekel, hogy nem ő lesz a ROY, nekem -persze már eddig is, de főleg- a tegnapi meccs elég jól bizonyította, hogy nem csak a futásnak köszönheti azt, hogy jó. Ha 400 yardot kell passzolni akkor 400-at fog passzolni és nem futkározik annyit. Russell Wilson sem kevésbé esélyes a top QB karrierre, mint a két másik újonc.

Nagy pozitívum az is, hogy hihetetlen jó meccs volt, szenzációs comebackel, nem olyan gyakori azt látni, hogy minden sikerül, hogy lehet reménykedni. Más kérdés, hogy kurvanagyot koppantunk, de akkoris megérte. Sokkal jobb volt így kikapni, mint agyonverve, ez nem lehet kérdés.

Ja és persze pozitívum az is, hogy fényes jövő előtt áll ez a fiatal csapat 😊 Csak Wilson nevelje meg a többi gyereket, hogy ne egyedül legyen ott fejben 😀
több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 048
Játszunk olyat, hogy most mindenki ebben a hangulatban mond egy jövő évi végeredményt, lementjük és megnézzük mennyire jön be? 😀funkyparduc
11-5 NFC Championshipfunkyparduc
10-6
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Hát emberek ez a vereség nagyon megviselt. Egy értékelhetetlen első félidő után kezünkben a győzelem, ráadásul a field goal is kimaradt volna, és mégsem sikerült. Talán a rutin, ami nagyon hiányzott az utolsó pillanatokban. Az utolsó Falcons támadást simán ki kellett volna védekezni. Rámentünk a fél hadsereggel Ryan-re, az meg odadobta annak az embernek, akire számítani lehetett. Az év legdühítőbb jelenete volt számomra, még Cutler egyenlítést jelentő passza is mögé szorult.
Nem bántom a csapatot, mert nagyon jó szezont hozott nekünk, de ez így még sokáig benne marad majd az olyan idióta Seahawks fanokban, mint én.
Az offense első félideje kuka (viszont nagyon sokat kell majd elemezni és tanulni belőle), a második félideje viszont több mint biztató a jövőre nézve. Wilson nálam az év újonca, bármelyik agyonig ajnározott első körös nyeri is meg. Ez a "kis ember" a Seahawks jövője. Hihetetlen megbízható, higgadt, a pániknak nyomát nem láttam rajta egész évben. Hát még ha lesz egy kis rutinja is...... Határ a csillagos ég. Elkapó fronton valamit csinálni kell, mert kell a célpont Wilsonnak. Tate, Rice jó, Baldwin nálam az év egyik csalódása, főleg a tavalyi produkciója után.
TE ügyben is lépni kell, bár Miller tegnap nagyot játszott, kellene mellé egy Gronkovski szerű partner.
A defense egész évben topon volt, de a végére mintha kicsit elfáradtak volna. Tegnap, és az előző két meccsen is Kancellár volt a gyenge pont, ami engem meglepett.
A másik gyenge pont a pass rush. Irvin ezen a téren egy elbaltázott első körös pick (ráadásul nem az első a közelmúltból). Tegnap a nyomába nem értünk Ryan-nek, mint ahogy - a GB elleni első félidőt kivéve - senkinek sem.
Összességében elégedett vagyok a szezonnal, a Seahawks újra felkerült az NFL térképére és azt hiszem ezek után mindenki komolyan fog venni bennünket, meg az NFC West-et is.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
Béczkó 1 264
Nagy volt a mai meccs (is)! Viszont nem értettem, hogy a Seahawks miért nem bírta elérni a mezőnygól távolságot! Pedig a fordítás is összejött, úgy látszik az égiek nem voltak velük! Wilson előtt le a kalappal, emlékszek rá mikor még a Wisconsinban játszott, túl nagy jövőt nem jósoltak neki!
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
következő fórumfocin szívesen látunk Szila OC/DC kormányzása alatt 😛shawnka
látszik, hogy egy fajta benyomást tettem, csak hát az eredmény tudatában én ezt nem emeltem volna ki 😀SeaSzilaHawk
egy eaglesmcnabb volt a különbség a két félidő között 😀

de egyébként nagyon lelkesen tervezted a stratégiát 😀shawnka
eaglesmcnabb for president 😀 😀 😀 a pörgés magas iskolája... még most is elröhögöm magam... de ez már nagyon OFF

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
következő fórumfocin szívesen látunk Szila OC/DC kormányzása alatt 😛shawnka
látszik, hogy egy fajta benyomást tettem, csak hát az eredmény tudatában én ezt nem emeltem volna ki 😀SeaSzilaHawk
egy eaglesmcnabb volt a különbség a két félidő között 😀

de egyébként nagyon lelkesen tervezted a stratégiát 😀
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
következő fórumfocin szívesen látunk Szila OC/DC kormányzása alatt 😛shawnka
látszik, hogy egy fajta benyomást tettem, csak hát az eredmény tudatában én ezt nem emeltem volna ki 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 244 — Je suis kobranadrág
februárra van betervezve a következő, készülj így 😀shawnka
Értettem 😀

Más. Meccs utáni kép :')

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
mna lássuk:
- PC-re nem lehet haragudni a TO-ért. Előre nem lehet tudni, h berúgják-e vagy nem... ez most így sikerült.
SeaSzilaHawk
Ez az.. ezt nem értem én se hogy miért oltották utána, ha másodikra kihagyta volna akkor meg a mennybe megy.

Passrush kéne már tényleg, egész szezonban Packers ellen láttunk összesen, de az sem a mi igazi érdemünk volt, mert azon a falon még lehet én is megcsináltam volna egy fél sacket.(tudom hogy nem 😀 )Hanni
nem jelentkezünk PC-nél? úgy is szeret kukázni játékosokat. én is biztosan csináltam volna egy sacket a Pack ellen, nem 😀SeaSzilaHawk
Az a para hogy én CB-t játszottam, oda meg lehet most nem férnék be. 😀Hanni
következő fórumfocin szívesen látunk Szila OC/DC kormányzása alatt 😛shawnka
Idén is tervbe volt hogy elmegyek, csak nem jött össze, de rajta vagyok esküszöm 😊Hanni
februárra van betervezve a következő, készülj így 😀
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 244 — Je suis kobranadrág
mna lássuk:
- PC-re nem lehet haragudni a TO-ért. Előre nem lehet tudni, h berúgják-e vagy nem... ez most így sikerült.
SeaSzilaHawk
Ez az.. ezt nem értem én se hogy miért oltották utána, ha másodikra kihagyta volna akkor meg a mennybe megy.

Passrush kéne már tényleg, egész szezonban Packers ellen láttunk összesen, de az sem a mi igazi érdemünk volt, mert azon a falon még lehet én is megcsináltam volna egy fél sacket.(tudom hogy nem 😀 )Hanni
nem jelentkezünk PC-nél? úgy is szeret kukázni játékosokat. én is biztosan csináltam volna egy sacket a Pack ellen, nem 😀SeaSzilaHawk
Az a para hogy én CB-t játszottam, oda meg lehet most nem férnék be. 😀Hanni
következő fórumfocin szívesen látunk Szila OC/DC kormányzása alatt 😛shawnka
Idén is tervbe volt hogy elmegyek, csak nem jött össze, de rajta vagyok esküszöm 😊
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
mna lássuk:
- PC-re nem lehet haragudni a TO-ért. Előre nem lehet tudni, h berúgják-e vagy nem... ez most így sikerült.
SeaSzilaHawk
Ez az.. ezt nem értem én se hogy miért oltották utána, ha másodikra kihagyta volna akkor meg a mennybe megy.

Passrush kéne már tényleg, egész szezonban Packers ellen láttunk összesen, de az sem a mi igazi érdemünk volt, mert azon a falon még lehet én is megcsináltam volna egy fél sacket.(tudom hogy nem 😀 )Hanni
nem jelentkezünk PC-nél? úgy is szeret kukázni játékosokat. én is biztosan csináltam volna egy sacket a Pack ellen, nem 😀SeaSzilaHawk
Az a para hogy én CB-t játszottam, oda meg lehet most nem férnék be. 😀Hanni
következő fórumfocin szívesen látunk Szila OC/DC kormányzása alatt 😛
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 244 — Je suis kobranadrág
mna lássuk:
- PC-re nem lehet haragudni a TO-ért. Előre nem lehet tudni, h berúgják-e vagy nem... ez most így sikerült.
SeaSzilaHawk
Ez az.. ezt nem értem én se hogy miért oltották utána, ha másodikra kihagyta volna akkor meg a mennybe megy.

Passrush kéne már tényleg, egész szezonban Packers ellen láttunk összesen, de az sem a mi igazi érdemünk volt, mert azon a falon még lehet én is megcsináltam volna egy fél sacket.(tudom hogy nem 😀 )Hanni
nem jelentkezünk PC-nél? úgy is szeret kukázni játékosokat. én is biztosan csináltam volna egy sacket a Pack ellen, nem 😀SeaSzilaHawk
Az a para hogy én CB-t játszottam, oda meg lehet most nem férnék be. 😀
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
mna lássuk:
- PC-re nem lehet haragudni a TO-ért. Előre nem lehet tudni, h berúgják-e vagy nem... ez most így sikerült.
SeaSzilaHawk
Ez az.. ezt nem értem én se hogy miért oltották utána, ha másodikra kihagyta volna akkor meg a mennybe megy.

Passrush kéne már tényleg, egész szezonban Packers ellen láttunk összesen, de az sem a mi igazi érdemünk volt, mert azon a falon még lehet én is megcsináltam volna egy fél sacket.(tudom hogy nem 😀 )Hanni
nem jelentkezünk PC-nél? úgy is szeret kukázni játékosokat. én is biztosan csináltam volna egy sacket a Pack ellen, nem 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 244 — Je suis kobranadrág
mna lássuk:
- PC-re nem lehet haragudni a TO-ért. Előre nem lehet tudni, h berúgják-e vagy nem... ez most így sikerült.
SeaSzilaHawk
Ez az.. ezt nem értem én se hogy miért oltották utána, ha másodikra kihagyta volna akkor meg a mennybe megy.

Passrush kéne már tényleg, egész szezonban Packers ellen láttunk összesen, de az sem a mi igazi érdemünk volt, mert azon a falon még lehet én is megcsináltam volna egy fél sacket.(tudom hogy nem 😀 )
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Nincs kedvetek itt eredménykövetni? Kicsit meguntam a sok idióta, kárörvendő beszólást ilyen top10-ben draftoló csapatok szurkolóitól.Sebii
lehet hogy kihúztátok a gyufát az arcoskodással az elmúlt időben... nem szeretek más fanokat hergelni de nem minden arany ami fénylik... azért is írtam ma mikor valaki megemlítette a tegnapi niners meccs után hogy megvan a következő ellenfél hogy igen a Falcons... ez nem szimpi sok embernek... mint például a TOP10-eseket emlegetni... nem akarok vitát indítani és nem is neked szól feltétlen, de nincs tökéletes csapat. Ja és BÉKE cimbi 😊silent7939
arcoskodás? fiam fogalmad sincs, h mi az az arcoskodás... az, h valaki, az én voltam, legalább ezt lehetne rendesen leírni, és nem arcoskodtunk, hanem max arcoskodtam... csak hát mindenki azt lát bele egy mondatba, amit akar, lehet politikus vagy. De am nem volt arcoskodás, egy szimpla vicces megjegyzés volt, amire persze a humor kommandó kapitánya rögtön lecsapott... szánalmas.SeaSzilaHawk
ebben a fórumban azok az emberek írtak mindig is, akik még abban az időben is a csapattal voltak amikor Charlie-t (atyavilág...) követeltük kezdőnek (magam is, csak passzívan még akkor). Szerintem teljesen érthető, hogy amikor összeáll a csapat, akkor mindenki mer nagyot álmodni, és ilyenkor kicsit odamond néha...funkyparduc
én Charlie előtt jóval kék vérű voltam... csak megjegyzésképp😀 bottom line: nem arcoskodtam, csak mondom, néhány embernek az az öröm, h ha a másik veszít és máris jönnek a nagy igazságmondó semmijeikkel... nem az dűhít, h valaki hülye, hanem az ha ignoráns...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
mna lássuk:
- azt mondja, hogy sajnos az első félidő egy katasztrófa volt, sok rossz play hívással mindkét oldalon, persze a jobban kirívó az Offense-é volt... 4&1-nél én is neki mentem volna, de nem egy full back futással, vagy Lynch vagy play action és abból RW simán megfutja... a visszajátszásokat látva, át kellett volna hívni egy QB sneak-re...
- a Roddy White TD-t nem Shermanre kell fogni, mert ha jól láttam, akkor cover 3 volt hátul és Kancelláré volt a középső zóna... kb úgy maradt le, mint tegnap Moore Flacco labdájáról (na jó, az csúnyább volt... hozzátenném, hogy a Tony gonzalez TD-ben is vastagon benne volt, nagyon madár módon védekezik a passz ellen... imádom a nagy ütései és futó játék elleni védekezései miatt, de ez lehet, h már sok... a Skins ellen is harmat volt.
- az hogy Lynch hogy tud 2 meccsen egymás után 2 fumble-t (majdnem 3-at, a TD-nél) összehozni, az nekem rejtély, és összességében nagyon fásult volt.
- RW fantasztikus volt, sztem nem mondok nagyot azzal, ha kijelentem, hogy meg van a franchise QB-nk.
- Zach elképesztő volt ugyancsak, az O fal vállalható, Turbin többet tett, mint vártam, az elkapók is tették a dolguk.
- PC-re nem lehet haragudni a TO-ért. Előre nem lehet tudni, h berúgják-e vagy nem... ez most így sikerült.
- és elérkeztem a védelem en block megítéléséhez: legnagyobb baj, h nem volt semmi pass rush, abszolút semmi, még csak siettetést sem nagyon láttam, ez qrva kevés, szörnyű volt a falunk... futottak is rajtunk bőven; a legbosszantóbb azonban az utolsó drive volt, ugyanazt éreztem, mint Chicagóban... 30 mp és így védekezünk? idegtépő volt.

Helmut: szeressük egymást gyerekek, szeresd Sherman-t. Mi szeretjük, mások utálják. 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Nincs kedvetek itt eredménykövetni? Kicsit meguntam a sok idióta, kárörvendő beszólást ilyen top10-ben draftoló csapatok szurkolóitól.Sebii
lehet hogy kihúztátok a gyufát az arcoskodással az elmúlt időben... nem szeretek más fanokat hergelni de nem minden arany ami fénylik... azért is írtam ma mikor valaki megemlítette a tegnapi niners meccs után hogy megvan a következő ellenfél hogy igen a Falcons... ez nem szimpi sok embernek... mint például a TOP10-eseket emlegetni... nem akarok vitát indítani és nem is neked szól feltétlen, de nincs tökéletes csapat. Ja és BÉKE cimbi 😊silent7939
arcoskodás? fiam fogalmad sincs, h mi az az arcoskodás... az, h valaki, az én voltam, legalább ezt lehetne rendesen leírni, és nem arcoskodtunk, hanem max arcoskodtam... csak hát mindenki azt lát bele egy mondatba, amit akar, lehet politikus vagy. De am nem volt arcoskodás, egy szimpla vicces megjegyzés volt, amire persze a humor kommandó kapitánya rögtön lecsapott... szánalmas.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Gratulálok a Seahawksnak a szezonhoz.
Szurkoltam nektek, hogy ha már minket kivertetek, minél tovább jusssatok, mert a végső győztestől pl nem olyan gáz kikapni.

Am nem láttam különösebben kirívót a topicunkban.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
uhhh... majd mindjárt összeszedem magam...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Hát sajnállak titeket srácok, én is hasonlót éltem át tegnap, és kicsit múlt héten is 😕

De fel a fejjel, a jövő a tiétek, és a miénk 😊

Papa úgy érzem el fogunk fogyasztani pár üveg alkoholt a nagy szomorkodások közepette 😊Double B
Hát ha mán ez a sorsunk... 😛

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
amugy meg Wilson >>>>>>>...>>> Ryanbraxa88
szívesen hagyom meg neked ezt az örömöt ma estére 😊 jövő héten remélem nekünk szurkolsz majd 😊

egyébként grat nektek, nagyon izgis jó meccs volt. amennyire agyonnyertük az első félidőt, ti annyira a másodikat. a momentum 😀 most a miénk volt, legközelebb a tiétek lesz 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...