NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
remélem bevell marad vagy mindkettő. nem tudom miért érzem, de pete ugye D guru, azt talán könnyebben meg tudnánk oldani mint bevellt. meg hát elég jól megtalálták magukat russellel
több mint 11 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Jaa. Azt hittem coordinator állásra pályáznak. Akkor ez van, nagy veszteség lesz a távozásuk.

@KJuraszik
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Mi a helyzet most? Bevell és Gus tényleg el fog menni végül? Örülnék nagyon ha maradnának, nehogy már egy ilyen szezon után robbanjon szét a "stáb". Mad
Gusnál képben van a Philly és a Chargers, Bevellnél a Bears.empty taxi
Az aztán nagyon jó lenne ha mindketten lelépnének. Amúgy miért tennék? Ebből a fejlődő, sokra hivatott csapatból most miért mennének el?Mad
Vezetőedzői ambíciók. Plusz azért mindhárom fentebb említett csapat kerete többre hivatott, mint amit ki sikerült belőle hozni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Mi a helyzet most? Bevell és Gus tényleg el fog menni végül? Örülnék nagyon ha maradnának, nehogy már egy ilyen szezon után robbanjon szét a "stáb". Mad
Gusnál képben van a Philly és a Chargers, Bevellnél a Bears.empty taxi
Az aztán nagyon jó lenne ha mindketten lelépnének. Amúgy miért tennék? Ebből a fejlődő, sokra hivatott csapatból most miért mennének el?

@KJuraszik
több mint 11 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 505 — rabszolga
Mi a helyzet most? Bevell és Gus tényleg el fog menni végül? Örülnék nagyon ha maradnának, nehogy már egy ilyen szezon után robbanjon szét a "stáb". Mad
Gus ma jön hozzánk második interjúra.
Az első nagyon jól sikerült vele. Minden bizonnyal ma-holnap ki fog derülni, hogy az Eagles-el mik a tervei.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Mi a helyzet most? Bevell és Gus tényleg el fog menni végül? Örülnék nagyon ha maradnának, nehogy már egy ilyen szezon után robbanjon szét a "stáb". Mad
Gusnál képben van a Philly és a Chargers, Bevellnél a Bears.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Mi a helyzet most? Bevell és Gus tényleg el fog menni végül? Örülnék nagyon ha maradnának, nehogy már egy ilyen szezon után robbanjon szét a "stáb".

@KJuraszik
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Egyébként ami feltűnt(persze nem hibáztatok senkit), hogy egy kick-off nem ment touchbackre. Csak akkor nem hordtak vissza, amikor fair catch volt. Pedig abban a fél percben sokat segített volna, ha csak 20-ról jönnek...sajnos hiányzott Hauschka is, Longwell lábában nem volt elég power.
Na jó egy igen.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Medvepapa
mi meg őt
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A második félidőben kapott pontok átlaga
Alapszakaszban: 6,44
PO-ban: 5
12
első félidei adatod is van ugyanebből a kategóriából? 😊
Mellesleg a lesántult Griffint azért annyira nem nagy cucc lenullázni 😊 De nem is ez a lényeg. Oké, hogy Wilson mekkora király, de egy rookie futós QB-val és elit defense-el ne kelljen már a csávónak 400 yardot és 30+ pontot dobni. Mert persze a futástól se kapott semmit. Nem véletlen kellett passzolnia, pedig ez egy háromélű csapat. Elit futás, elit védelem, fasza QB. Ebből 1 tudott működni, ami elég nagy luxus. Más kérdés, hogy az annyira működött, hogy majdnem ez is elég volt.

De mindegy, nem akarom én szidni a csapatot, sok szépet hoztak idén az életünkbe, és a düh is lement már 😊 Jövőre erősödik a védelem, és esetleg jön egy jó WR, hogy ne kelljen az option-re feltenni mindent és akkor nagyon király lesz az az év is 😊
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Ha esetleg érdekel titeket itt vannak a tegnapi meccs snapszámai:  cdn.atlantafalcons.com/flagship/lib/2013/01/0114_Playing_Time.pdf

Még 1x sok sikert jövőre!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 675 — Csodabogár
Szép munka volt, emberes küzdelem. a nr1 seedtől kikapni nem szégyen, talán PC is megtanulta hogy pontokat nem veszünk le a tábláról.

több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
THE 12TH MAN GREETS THE TEAM IN SEATTLE
Van ott egy video is. LAtszik, hogy nagyon szeretik a csapatot.

 blog.seahawks.com/2013/01/13/the-12th-man-greets-the-team-in-seattle/



endorphyn
imádni való ez a csapat!braxa88
Jaja! Van, hogy nagyon kibukom rajuk es az eredmenykovetobe se megyek be, mert csak megjobban felbosszantom magam, de vegul megiscsak Ok a s Seahawks! Tegnap jol meg lett fogalmazva a kozvetites elejen Falcons vezetes utan: "Senki ne irja le Oket, mert oriasi szive van ennek a csapatnak!" Vegul is het eve szurkolok nekik es meg mindig a legnagyobbak szamomra. Nem veletlenul! 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
THE 12TH MAN GREETS THE TEAM IN SEATTLE
Van ott egy video is. LAtszik, hogy nagyon szeretik a csapatot.

 blog.seahawks.com/2013/01/13/the-12th-man-greets-the-team-in-seattle/



endorphyn
imádni való ez a csapat!
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Grat a szezonért srácok... igazán szép menetelés volt. Még ha nem is szimpi a csapat nagy része a teljesítményt el kell ismerni. Tehát még 1x gratulálok. 😊
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
THE 12TH MAN GREETS THE TEAM IN SEATTLE
Van ott egy video is. LAtszik, hogy nagyon szeretik a csapatot.

 blog.seahawks.com/2013/01/13/the-12th-man-greets-the-team-in-seattle/




-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Grat nektek.Oriasi comeback volt tegnap.
Orultem volna ha a lesajnalt fikazott NFC West jatsza a focsoportdontot. 😊
Nagy szezon volt.Wilson nagyon durva.Jovore ketszer csunyan megizzadunk vele.😊

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Egy fantasztikus mérkőzésen lángok között buktunk el, de én nagyon büszke vagyok a csapatra, a nagyszerű comebackért és az egész évi teljesítményért. Ha csak egyszer FG választunk biztos vagyok benne hogy megnyerjük. ( Ó, Pete miért tetted ezt velünk ) Wilsont viszont imádom. Biztos hogy ez az első szezonja az NFL-ben?
Pozitív még az is, hogy otthon mindenkit megtudunk verni.

Draftoljunk már valakit aki tudja mi az a passrush.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 11 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Szuper volt a csapat a második félidőben, de sajnos ez most így alakult. Meg lehet hajolni a szezon során nyújtott teljesítményük előtt. Óriási, hogy már most eddig eljutottunk. Jövőre érettebben és erősebben térünk vissza. Alig várom. Jöjjön a böjt.

@KJuraszik
több mint 11 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
Mikor visszagondolok az első félidő lezárására, vagy a GW FG drivera, vagy arra, hogy egy top védelem elfelejtette, hogyan is kell védekezni a meccs 90%-ában, akkor olyan érzelmek fognak el, hogy ha milliomos lennék, most a laptopommal verném szét a házat...fetomy
A második félidőben kapott pontok átlaga
Alapszakaszban: 6,44
PO-ban: 5

Játszunk olyat, hogy most mindenki ebben a hangulatban mond egy jövő évi végeredményt, lementjük és megnézzük mennyire jön be? 😀funkyparduc
31 - 0 - 1

ez mi comeback lett volna atyaég. No pass rush, a szezon második felében elfogyott a védelem...Fucu
Nekünk ez a stílusunk, fárasztás és törés (az Atlanta nem tört meg...)
...
Szép évetek volt, ki gondolta volna a szezon elején hogy már most eddig juttok Wilsonnal.Fucu
Repetitio est mater studiorum!
(Látod Helmet nem csak te tudsz ám tasmánul...)

több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Drafton ti mely posztokra hoznátok embert? Sokan emlegették Eifertet,de szerintem Miller eléggé használható és nem TE pozíció lenne az első számú needJack Zoltán
Én a védőfalba húznék 1. körben, az hogy DE vagy DT igazából mindegy is, mindkét poszton elfér az erősítés.Sebii
A legszívesebben pass rush-ba húznék, de akkor beismernénk, hogy ismét elb......tuk egy első körös picket.garrett27
És hol marad a meglepetés és a versenyhelyzet? 😊 Első körben húzunk egy QB-t, másodikban mondjuk egy CB-t, harmadikban... 😀 krankovics
Ez nem is akkora hülyeség. Ha Flynnt elcsábítják (mert van néhány gárda, akinek nagyon kellene a QB), akkor ott maradunk backup nélkül. A CB is egy lehetőség, mert Truf kifújt, Lane fut mint az agár, de még nagyon nyers, úgyhogy nincs nagy mélység ezen a fronton. A D-be mindenképp kell valaki.
Ja és akkor még ott van a O fal jobb oldala. Azt is meg kell oldani. Főleg úgy, hogy Moffitt hol van, hol nincs, Carp meg főleg nincs (bár ő inkább balos).
Idén szerintem kiemelten fontos lesz a szabadügynök piac. Én abban bízom, hogy már komolyan számolnak a Seahawks-al és népszerűbbek leszünk a piacon is. Ugye milyen jó lett volna Mario Williams! Most ott nyög a kissé kilátástalan Billsben (illetve most már egy jó ideje nyári szabin, és bocs a Bills fanoktól), nálunk meg rombolhatott volna tegnap is.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
na mostmár egy kicsit lenyugodva megosztom én is gondolataimat.
sztem életemben nem voltam ilyen ideges egy meccsen, idegileg teljesen kivoltam, de gondolom nem csak én 😊
első félidő, hát mit lehet mondani, gondoltam h lassan fogunk kezdeni de hogy ennyire azt nem hittem volna. nem értem h mért futottunk egy fost 4&1-re, ez volt talán russel egyetlen hibája, hogy azt nem vette észre sajnos. meg volt zavarodva mindenki teljesen sajnos.
második félidőben én őszintén megmondom nem hittem volna h vissza tudunk jönni a meccsbe, de russel bebizonyította h minden lehetésges! félelmetes ez az ember. egyszerűen nyugalomban érzem magam ha nála van a labda.
lynchre nagyon haragszom, mert hiába egy vadállat, nem tehet ilyenekt h eldobálja a labdát mint a veknit. attól félek még h nincs már sok jó szezon a lábaiban, de Isten adja h ne így legyen
védelem ahhoz képest h csumanulla pass rushunk van, állta a sarat, viszont a két meccsen kapott td-ket írhatjuk Kam számlájára. sajnos. nem gondoltam volna h ennyire rossz zónázásban...
a végén meg az egész defense betilezett, pont úgy mind chicagoban és mint többször. nagyon szomorú voltam.

offseasonre meg hát van mit dolgozni. kell a defense fallal csinálni vmit, mert nincs semmilyen pass rush. (ja és azt tudjátok h irvin 26 (!!) éves? én ezen teljesen kivoltam)
az ofal és cable munkájára nem nagyon lehet panasz, bár egy RT elférne, meg h carpenter a pályaán disznóskodjon.
remélem rámegyünk még mike wallacera, mert az hatalmas ajándék lenne russelnek.

Örülök h részese lehettem ennek a szezonnak, és büszke vagyok arra hogy seahawksnak drukkolok!
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Drafton ti mely posztokra hoznátok embert? Sokan emlegették Eifertet,de szerintem Miller eléggé használható és nem TE pozíció lenne az első számú needJack Zoltán
Én a védőfalba húznék 1. körben, az hogy DE vagy DT igazából mindegy is, mindkét poszton elfér az erősítés.Sebii
A legszívesebben pass rush-ba húznék, de akkor beismernénk, hogy ismét elb......tuk egy első körös picket.garrett27
Hát igen, jelenleg a legnagyobb needek a Wr és D fal. Azt ne feledjük, hogy a mostani hibrid felállásban sohasem lesz nagy rush, mert az egyik DE inkább a futás ellen jó (most Red). Persze a passz szituációkra bejön még egy rush end (idén Irvin). Ezért is volt kérdéses, h egy kiegészítő ember megér-e egy első kört. Jelen esetben azt mondom, hogy nem, de Irvin még simán fejlődhet, sőt muszáj fejlődnie, erőben és súlyban mindenképp tud, az a kérdés, hogy technikában majd sikerül-e neki. Ha igen, akkor még egy kiváló end lehet belőle, sőt én a testalkatából még gy OLB-t is ki tudok nézni. de ez a jövő zenéje.
Ugye a needek majd még alakulnak a FA után. Már most is van egy pár név a fejemben, akit szívesen látnék nálunk, de szvsz még most nagyon fölösleges erről beszélni, főleg, h milyen kiszámíthatatlanok PC és JS.
TE nem nagy need, én inkább arra leszek kiváncsi, hogy a későbbi körökben találunk-e nagy játékosokat, mert ha még ebben az évben lesz egy kiugró draftunk, akkor tényleg jó sokáig megalapozzuk magunkat, bár így is elég kész csapat vagyunk.
Így visszagondolva mennyi szép órát, napot, hetet okoztak nekünk ezek a srácok, köszönöm nekik.
Bocs a csapongásért, de a gondolataim csak úgy repkednek 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Nagy grat srácok, úgy szurkoltam nektek, mintha mi játszottunk volna. Jövőre játsszunk egy NFC-döntőt 😀

Tudatlan vagyok, ha nem kér időt Carroll, és kimarad a rúgás, akkor próbálkozhatott volna még rúgni a Falcons?Tocy
Nem.