Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 926 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Let's mess with Texas! 😛
mekkora meccs volt atyaég! és jön a 7.!DiamondsHead44
szó szerint ezt akartam írni 😊
hihetetlen. na még egyet!triangle
Én szerintem ezek után egy baseballmeccset se fogok megnézni, mert egyszerűen nincs értelme, ennél jobb úgyse lesz. 😀
24 órája fent vagyok, de ezek után egyszerűen nem tudok elaludni.
több mint 12 éve
triangle 1 283
Let's mess with Texas! 😛
mekkora meccs volt atyaég! és jön a 7.!DiamondsHead44
szó szerint ezt akartam írni 😊
hihetetlen. na még egyet!
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Let's mess with Texas! 😛
mekkora meccs volt atyaég! és jön a 7.!

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Balfasz Holliday.
Salas is hova dobja, nem nagyon akar nyerni a Cards.

Elég genyó rácsúszás volt Hollidaytől.

Errorhegyek.

Aztakurva, milyen meccs lett ebből.

Hihetetlen jó csapat ez a Rangers, hogy Ron Washington ellenére két WS-t játszanak egymás után. De ezt is el fogják veszteni miatta.

Asszem ez volt a legjobb baseball meccs, amit láttam, minden bénázással együtt.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Anno a Rays elleni WS-ünkben volt a meccs, amit zuhogó esőben toltak le a hatodik inningig asszem, amíg úgy nem egyenlített a Rays, hogy totál beleragadt a sárba a laszti. Ilyet nem szabad 😛

több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Jaja, a pitchinget teljesen tönkre vágja a víz. Úgy meg nem sok értelme van a meccsnek.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
A mai hatodik meccs halasztva. Csütörtök és péntek lesznek a játéknapok. Természetesen utóbbit nem tudom nézni 😕

Gyűlölöm az esőt :mad:gdavid
esőben nem lehet Baseballozni?Amadeus91
Ha meccs közben szitál egy kicsit, az ha nem is egészséges, túlélhető. Azonban esőben elkezdeni nem szokták, szakadó esőben pedig félbeszakítják a meccset.

A labda és a játékosok is csúsznak (előbbi nagyon veszélyes), emellett a labda megszívja magát, a dobók szenvednek, stb.

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 707
A mai hatodik meccs halasztva. Csütörtök és péntek lesznek a játéknapok. Természetesen utóbbit nem tudom nézni 😕

Gyűlölöm az esőt :mad:gdavid
esőben nem lehet Baseballozni?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
A mai hatodik meccs halasztva. Csütörtök és péntek lesznek a játéknapok. Természetesen utóbbit nem tudom nézni 😕

Gyűlölöm az esőt :mad:

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Esc, amúgy mikor láttam, hogy írtál, azt hittem a vadiúj Cubs front office-ról áradozol majd. 😊marci
Nem akartam, főleg hogy még Hoyer be sincs jelentve. 😊

Ebből a Theomániából szimplán annyi szűrhető le, hogy mennyire elkeseredettek és jó hírre éhesek a Cubs fanok. Mindenesetre én is nagyon örülök neki, szimpatikusan nyilatkozott. Nem 1 éves folyamat lesz, viszont nagyon kellett már egy haladó gondolkodású front office (okos tulajjal kombinálva). Csak remélni tudom, hogy nem követi semmiféle bankrobbantás (Pujols, Fielder, Wilson). Azt csiripelik a madarak, hogy Ryno nincs rajta a manager listán, ami meglepő, minimum 2 évet nyerhetett volna magának Epstein.

több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Meglepő módon elhalkult a topik a WS alatt... Pedig régen látott jó és szoros döntő van, több mint érdekes manageléssel és bírói ítéletekkel. Nagy szívességet tett nekik a két ótvar prime time meccs, de így is lehangolóak a nézési indexek.Escalade
Jó a döntő, csak ne lenne TLR és Wash a kispadokon. 😊 Komolyan, Mike Napoli 8. helyen üt, TLR Pujols előtt buntoltat, meg futót indít (tudom, az egyik hit&runt Albert mondta be), néha kész komédia, amit meccsek közben csinálnak.

Jó lenne ha ma éjjel Holliday vagy Berkman kifogna egy jó napot és kiegyenlítenének, mióta nézem a baseballt, nem volt 7 meccses döntő. 😊

Esc, amúgy mikor láttam, hogy írtál, azt hittem a vadiúj Cubs front office-ról áradozol majd. 😊
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Meglepő módon elhalkult a topik a WS alatt... Pedig régen látott jó és szoros döntő van, több mint érdekes manageléssel és bírói ítéletekkel. Nagy szívességet tett nekik a két ótvar prime time meccs, de így is lehangolóak a nézési indexek.Escalade
Én néztem eddig mindegyiket élőben. Szorosnak szoros, de a tegnapi buktával sajnos a Texas fog nyerni.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Meglepő módon elhalkult a topik a WS alatt... Pedig régen látott jó és szoros döntő van, több mint érdekes manageléssel és bírói ítéletekkel. Nagy szívességet tett nekik a két ótvar prime time meccs, de így is lehangolóak a nézési indexek.

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Jim Thome intends to return for 2012

"I'll keep playing," said Thome, eighth on the all-time list with 604 career homers. "I just need teams to call me. I can't go play in the backyard by myself. I don't know the demand for a 41-year-old DH, but my passion is I want to continue to play."

Remélem valamelyik GM lát még benne fantáziát. 😊
több mint 12 éve
triangle 1 283
Pujols...
(és egy kis személyes felvágás: mindig örömmel gondolok rá, hogy láthattam élőben ütni :cool: )
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Albert egy zseni 😊Fucu
Matthew99
ezen az aláíráson mindig jót mosolygok 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 587 — Invisible man
Albert egy zseni 😊Fucu


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Albert egy zseni 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Legen ... wait for it ... dary! 😊
több mint 12 éve
Rammer 194 — Rams fan
Éreztem, hogy a két st. louisi meccs után Arlingtonban slugfest lesz 😊

Albert megint mit csinált te jó ég...

Pujols joined Babe Ruth and Reggie Jackson as the only players to hit three home runs in a World Series game, tying records with five hits and six RBIs.

Rangers fórumokon írták, hogy örülnek, mert ritkán látja egymást a két csapat, és legalább megnézhetik maguknak Pujolst. Hát, voilà 😊




Pali a háttérben 😊


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 12 éve
rsk 66
2. Különböző oka lehet. A.: meglepi őket a dobó a dobás fajtájával(pl egy curveballt dob). B.: ha strike is, a zóna széle felé megy, amivel az ütők jóval kevesebbet tudnak tenni, mint egy zóna közepébe menő labdával, így inkább megvárják, hátha később hibázik a másik fél. C.: a dobó elengedési pontját (release point) próbálják belőni, valamint ezzel is minél több/több féle dobásra késztetik a pitchert az adott ütő ellen. Általános vélekedés, hogy minél többször lát egy ütő egy dobót, annál több esélye van a sikerre. D.: ezzel is fárasztják a dobót. Hiába strike, és kerülnek hátrányba (0-1 count) a cél, hogy a kezdődobót minél hamarabb lecseréljék. E.: van amikor a szituáció adja, pl. ha bázist lop egy ember, akkor azt automatikusan elengedik. E,F...stb. Sok van még, majd Marciék kisegítenek... 😊
Escalade
E: nekünk az edzőnk (Doug) mindig azt mondta, ha új dobó van veled szemben akkor mindig (minden körülmények között 😀) várd meg az első strike-ot 😊Fucu
NB3ban talán (nekünk is azt mondta Jaimie), de MLBben lehet hogy pont az lesz az egyetlen üthető pitch, amit látni fogsz egy jó SP ellen... 😊Escalade
Idevág 😊
There have been 14 players who have batted in Game 1 of the World Series. We've yet to see a first-pitch swing though.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
A WS első meccse tökéletes példája annak, hogy a NL szabályok milliószor jobbak.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Chicago White Sox assistant general manager Rick Hahn will interview for the general manager job with the Los Angeles Angels, according to a Yahoo Sports report.

Nagyon nem kéne, hogy elkerüljön másik csapathoz, de sajnos csak idő kérdése.
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Sajnos csak félig jött össze a kívánt WS párosítás (Yankees). Így hajrá Cards! Remélem jó kis batting parti lesz. Azt viszont nem értem, hogy miért tekintik mindenhol ennyire underdognak a Cardinalst.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502


😀