Baseball
42 feliratkozó
több mint 5 éve
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)
Szerkesztette: Löfli
19 napja
Ohtani, Babe Ruth, Mickey Mantle.Ohtani ERA 0.82, nem ember.7 reasons Ohtani might really be 'the best player that's ever walked this earth'
Dzsokijuing
www.mlb.com/news/shohei-ohtani-s-amazing-two-way-stats-in-2026
robiroboter
Ohtani magasabb.
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
19 napja
Ohtani ERA 0.82, nem ember.7 reasons Ohtani might really be 'the best player that's ever walked this earth'
Dzsokijuing
www.mlb.com/news/shohei-ohtani-s-amazing-two-way-stats-in-2026
Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
21 napja
Na most Judge-ról derült ki, hogy hetek óta sérülten játszik... hihetetlen ez a csapat, komolyan.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
24 napja
Hopp egy meglepetés win a Dogers ellen 🙂
24 napja
újabb Jeff Hoffman masterclass a 9. alján
Szerkesztette: Löfli

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
25 napja
B-Rey walk off HR, Jared Jones végre visszatért. Nagyon jó volt nézni Sheltont...az ellenfél kispadján.
26 napja
Esetleg nincs meg valamelyikőtöknek?
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
26 napja
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
26 napja
Marte mióta nem a védőknek üti a 100 MPH-s line drive-okat, egész jó statokat hozelmúlt két hét: 52 AB, 24 H, 6 2B, 4 HR, 17 RBI, 1.299 OPS (ha az elmúlt 7 napot nézzük akkor 1.425)

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
28 napja
Hát Miggy Rojas nem egy Kiké, öt runt benyelni relieverként...Kiké viszont egy állat, mióta visszatért 4 AB 4H 2 2B 1 HR 2 RBI, vajon meddig tudja tartani? 😊
Szerk: elég sokáig, mert meghúzódott a ferde hasizma
Szerkesztette: slowmotion
29 napja
YoungZeeZee
9 842
nem volt rossz a philly a meccsenna megneztemCsoda hogy itt tartunk egyáltalán., azutan a kezdès után....ha jönne mèg egy jó szèria, akkor esetleg POban is kezdhetnènk gondolkodni....esetleg 😏
az utolso phillies guardians
Andrew Painter szepen "festett"
es mikor vegre visszajott volna a phillies egy homer megpecsetelte a lenduletet.
jo, vegig izgalmas meccs volt.
YoungZeeZee
dande2
boven volt esely forditani
29 napja
na megneztemCsoda hogy itt tartunk egyáltalán., azutan a kezdès után....ha jönne mèg egy jó szèria, akkor esetleg POban is kezdhetnènk gondolkodni....esetleg 😏
az utolso phillies guardians
Andrew Painter szepen "festett"
es mikor vegre visszajott volna a phillies egy homer megpecsetelte a lenduletet.
jo, vegig izgalmas meccs volt.
YoungZeeZee
29 napja
YoungZeeZee
9 842
na megneztemaz utolso phillies guardians
Andrew Painter szepen "festett"
es mikor vegre visszajott volna a phillies egy homer megpecsetelte a lenduletet.
jo, vegig izgalmas meccs volt.
29 napja
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
1 hónapja
A Cubs elleni söprést nem láttam jönni.
1 hónapja
Dbacks 7. és 8. alján bases loaded, 1 out, mindkétszer inning ending double play, nem hittem volna, hogy a 9.-ben behúzzuk 2 outnál
Szerkesztette: Löfli

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
1 hónapja
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
1 hónapja

via: Rival fan who didn't interfere with HR robbery rewarded with signed ball
www.mlb.com/news/brandon-nimmo-gifts-astros-fans-after-home-run-robbery
Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
1 hónapja
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
1 hónapja
Hú honnan jött vissza a csapat 😯🤨 ráadásul az összmèrleg is kezd vhogy kinèzni....
1 hónapja
YoungZeeZee
9 842
nem mondom h eletem meccse volt az utolso braves cubs, de a liga jelenlegi ket legjobb csapata tolta. inkabb a dobok mutogattak magukat.es a vegere meg maradt drama vagyis lehetoseg a dramara
1 hónapja
Ohtani ERA 0.82, nem ember.majd megnöveszti.
Dzsokijuing
de Doc már mondta, hogy nem lesz ez így jó, legalábbis az, hogy ő a DH is meg az egyik SP is, mert idén ha az at bat-eket egy-egynek számoljuk minden dobónak és ütőnek, akkor messze Ohtaninak van a legtöbb ilyenje a szezonban, 36 százalékkal magasabb, mint a második helyezett Alcantarának, és ez a többletterherlés okozza valószínűleg a (magához képest) rossz ütőteljesítményt.
1 hónapja
Ohtani ERA 0.82, nem ember.
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
1 hónapja
VIsszatért Rodón, nemsokára Cole is jön, erre megsérül Fried. Same ol' Yankees.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
1 hónapja
YoungZeeZee
9 842
megneztem a san diego - st louis 8th May meccset
az a little league grand slam tatis jr miatt oriasi volt.
nem ertem h miert nem szaladt utana..csak battyogott az error utan.
