Baseball
42 feliratkozó
több mint 5 éve
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)
Szerkesztette: Löfli
2 hónapja
YoungZeeZee
9 807
na a white sox megint nyert a jays ellen.konnyu sorsolassal indult a toronto...mi lesz itt meg😎
2 hónapja
Pont ellenünk, de ettől még nagy volt.www.mlb.com/news/jo-adell-robs-three-home-runs
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
A 8. ban még vezetett Orioles, aztán csak sikerült visszajönni és Yorke a 9.-ben meg is nyerte.🙂
2 hónapja
Stanton ellopott egy bázist a Marlins ellen. A világ megállt a forgásban...És bele se sérült, ez az igazán nagy dolog.
Matthew99
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
YoungZeeZee
9 807
a feher zoknisok megint elvertek a jayst.kozben megnezted a red sox padrest. 5-2. klassz porgos meccs volt.
2 hónapja
Stanton ellopott egy bázist a Marlins ellen. A világ megállt a forgásban...

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
2 hónapja
YoungZeeZee
9 807
Az MLB Free Game of the Day kijelenthető hogy megszűnt?irtam par kommentel korabban.
Mert akkor spórolok 500-600 megát a tárhelyemen.
KeyG
az uj tv szerzodesek miatt megyzunt.
tarcsi meccsek vannak helyette azt hjszem
az espn+ moge ment a free game
2 hónapja
Az MLB Free Game of the Day kijelenthető hogy megszűnt? Mert akkor spórolok 500-600 megát a tárhelyemen.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
2 hónapja
Hazai szezonnyitón Griffin rögtön egy RBI 2B-vel kezdett, és nem utolsó sorban nyertünk. Henderson HR-nél megállt bennem az ütő rendesen, hogy elszúrjuk, de aztán Soto összeszedte magát.
2 hónapja
Bellinger közben láthatalanul megcsinálta az év elkapását:
A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
2 hónapja
Az enyém később kezdte, de akkor magasabb intenzitással. Nyárra kaptak valami kis Füles rejtvényújságot, és ihletet kapott a viccektől 😮Figyu, a 9éves Fiam már hónapok óta faviccekkel fárasztja a családot, uh ez Nekem most felüdülés volt...😁👍Daniel Susac (SFG) élete első MLB meccsén 3hit-el kezdett. Soha rosszabb meccset Neki...Előre is bocs
Mondjuk bézbóz család: Andrew a bátyja már nem játszik, de Anthony az uncsi tesója is tehetséges...
nagir
| Sikerült három ütést belesusacolnia az első meccsébe? Wow... |
slowmotion
nagir
Ééés közben a húga is csatlakozott hozzá. Ilyen ez a szelavi.
2 hónapja
Figyu, a 9éves Fiam már hónapok óta faviccekkel fárasztja a családot, uh ez Nekem most felüdülés volt...😁👍Daniel Susac (SFG) élete első MLB meccsén 3hit-el kezdett. Soha rosszabb meccset Neki...Előre is bocs
Mondjuk bézbóz család: Andrew a bátyja már nem játszik, de Anthony az uncsi tesója is tehetséges...
nagir
| Sikerült három ütést belesusacolnia az első meccsébe? Wow... |
slowmotion

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
2 hónapja
Daniel Susac (SFG) élete első MLB meccsén 3hit-el kezdett. Soha rosszabb meccset Neki...Előre is bocs
Mondjuk bézbóz család: Andrew a bátyja már nem játszik, de Anthony az uncsi tesója is tehetséges...
nagir
| Sikerült három ütést belesusacolnia az első meccsébe? Wow... |
2 hónapja
Daniel Susac (SFG) élete első MLB meccsén 3hit-el kezdett. Soha rosszabb meccset Neki...Mondjuk bézbóz család: Andrew a bátyja már nem játszik, de Anthony az uncsi tesója is tehetséges...
Szerkesztette: nagir

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
2 hónapja
Majd mrglátjuk.🙂Na 3-3 a mérleg. Az utolsó 2 meccsen nem néztünk ki rosszul. Ja és jön Konnor Griffin. Kíváncsi leszek.A pirates ellen mindig szar a Reds, majd a többiek helyretesznek titeket 😊
Gergőke
Jakehomer
2 hónapja
Na 3-3 a mérleg. Az utolsó 2 meccsen nem néztünk ki rosszul. Ja és jön Konnor Griffin. Kíváncsi leszek.A pirates ellen mindig szar a Reds, majd a többiek helyretesznek titeket 😊
Gergőke
Tepper takarodj!
2 hónapja
Na 3-3 a mérleg. Az utolsó 2 meccsen nem néztünk ki rosszul. Ja és jön Konnor Griffin. Kíváncsi leszek.
2 hónapja
YoungZeeZee
9 807
ohh a jays a colorado ellen beszopta a 10inningbenes vittek a szeriat😂
Szerkesztette: YoungZeeZee
2 hónapja
ez remélem jobb, mint az MP-s képregényköszi Vest és Jansen, ez a Jose Ferdandez kölyök nagyot ment az első meccsén
Szerkesztette: Löfli

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
Eddig a bullpenről tudtam, a starterekről csak sejtettem 😛 😀 de hogy ennyire....megöregedett amúgy a banda, de nagyon. Most jött fiatalnak Crawford és Painter, de azért ez kevés, és egyelőre erősen reménységek "csak"....Szarok a starterek, de ezt eddig is tudtátok, nem? 😊Nem a vereség ténye zavar, mert az benne van valóban, hanem azok aránya. Persze még bőven korai minden, csak ez a fajta rossz kezdés az utóbbi években annyira nem volt megszokott emlékeim szerint.Valami nagyon nem stimmel nálunk, úgy látom majd kb nyár közepe-vège felè èrdemes ezzel újra foglalkozni, ha mèg lesz mivel 😏Jogos, már lement a szezon 2 százaléka. Az én hibám egyébként, ledraftoltam két philliet is...
dande2
Jakehomer
dande2
Jakehomer
2 hónapja
Szarok a starterek, de ezt eddig is tudtátok, nem? 😊Nem a vereség ténye zavar, mert az benne van valóban, hanem azok aránya. Persze még bőven korai minden, csak ez a fajta rossz kezdés az utóbbi években annyira nem volt megszokott emlékeim szerint.Valami nagyon nem stimmel nálunk, úgy látom majd kb nyár közepe-vège felè èrdemes ezzel újra foglalkozni, ha mèg lesz mivel 😏Jogos, már lement a szezon 2 százaléka. Az én hibám egyébként, ledraftoltam két philliet is...
dande2
Jakehomer
dande2
Tepper takarodj!
2 hónapja
Nem a vereség ténye zavar, mert az benne van valóban, hanem azok aránya. Persze még bőven korai minden, csak ez a fajta rossz kezdés az utóbbi években annyira nem volt megszokott emlékeim szerint.Valami nagyon nem stimmel nálunk, úgy látom majd kb nyár közepe-vège felè èrdemes ezzel újra foglalkozni, ha mèg lesz mivel 😏Jogos, már lement a szezon 2 százaléka. Az én hibám egyébként, ledraftoltam két philliet is...
dande2
Jakehomer
2 hónapja
Valami nagyon nem stimmel nálunk, úgy látom majd kb nyár közepe-vège felè èrdemes ezzel újra foglalkozni, ha mèg lesz mivel 😏Jogos, már lement a szezon 2 százaléka. Az én hibám egyébként, ledraftoltam két philliet is...
dande2
Tepper takarodj!
2 hónapja
Valami nagyon nem stimmel nálunk, úgy látom majd kb nyár közepe-vège felè èrdemes ezzel újra foglalkozni, ha mèg lesz mivel 😏
