Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra, köszi a türelmet!

Baseball

42 feliratkozó

több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 083 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
2 hónapja
YoungZeeZee 9 807
na a white sox megint nyert a jays ellen.
konnyu sorsolassal indult a toronto...mi lesz itt meg😎
2 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 10 959 — Saturday Night Lights
Pont ellenünk, de ettől még nagy volt.
 www.mlb.com/news/jo-adell-robs-three-home-runs

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
Gergőke Pittsburgh Steelers Ohio State Buckeyes 3 020 — Pittsburgh Pirates,Chicago Bulls, Aston Villa és AC Milan fa
A 8. ban még vezetett Orioles, aztán csak sikerült visszajönni és Yorke a 9.-ben meg is nyerte.🙂

2 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 783
Stanton ellopott egy bázist a Marlins ellen. A világ megállt a forgásban...
Matthew99
És bele se sérült, ez az igazán nagy dolog.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 hónapja
YoungZeeZee 9 807
a feher zoknisok megint elvertek a jayst.

kozben megnezted a red sox padrest. 5-2. klassz porgos meccs volt.
2 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 10 462 — Invisible man
Stanton ellopott egy bázist a Marlins ellen. A világ megállt a forgásban...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
2 hónapja
YoungZeeZee 9 807
Az MLB Free Game of the Day kijelenthető hogy megszűnt?
Mert akkor spórolok 500-600 megát a tárhelyemen.
KeyG
irtam par kommentel korabban.
az uj tv szerzodesek miatt megyzunt.
tarcsi meccsek vannak helyette azt hjszem
az espn+ moge ment a free game
2 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 576
Az MLB Free Game of the Day kijelenthető hogy megszűnt?
Mert akkor spórolok 500-600 megát a tárhelyemen.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
2 hónapja
YoungZeeZee 9 807
kozben ha jol lattam a jays meg a soxtol suck volt.
egyre jobb
2 hónapja
Gergőke Pittsburgh Steelers Ohio State Buckeyes 3 020 — Pittsburgh Pirates,Chicago Bulls, Aston Villa és AC Milan fa
Hazai szezonnyitón Griffin rögtön egy RBI 2B-vel kezdett, és nem utolsó sorban nyertünk. Henderson HR-nél megállt bennem az ütő rendesen, hogy elszúrjuk, de aztán Soto összeszedte magát.

2 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 10 462 — Invisible man
Bellinger közben láthatalanul megcsinálta az év elkapását:
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/663260482_1984696998794921_7233481401322785369_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=sIaDoJFfxdQQ7kNvwGexVm2&_nc_oc=AdpAzv69aLH7Lso0G1gbyIAmI93MGHjGpjmmeoPI4MQ-r0M3IAhcZQAX7FF2uEz_Ezo&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=FX4jKWiQAWkDDd91jGs09Q&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af_0zkbWsTorEa0PBMCENempBOXnejbFl77gW637_kiqEQ&oe=6A2E220E
10 Mio. Aufrufe · 104.219 Reaktionen | Every angle of Cody Bellinger's catch is even more absurd | MLB
Every angle of Cody Bellinger's catch is even more absurd


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 032 — Cowboys fan
Daniel Susac (SFG) élete első MLB meccsén 3hit-el kezdett. Soha rosszabb meccset Neki...
Mondjuk bézbóz család: Andrew a bátyja már nem játszik, de Anthony az uncsi tesója is tehetséges...
nagir
Előre is bocs

| Sikerült három ütést belesusacolnia az első meccsébe? Wow... |
slowmotion
Figyu, a 9éves Fiam már hónapok óta faviccekkel fárasztja a családot, uh ez Nekem most felüdülés volt...😁👍
nagir
Az enyém később kezdte, de akkor magasabb intenzitással. Nyárra kaptak valami kis Füles rejtvényújságot, és ihletet kapott a viccektől 😮
Ééés közben a húga is csatlakozott hozzá. Ilyen ez a szelavi.
2 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 662 — Bla, bla, bla
Daniel Susac (SFG) élete első MLB meccsén 3hit-el kezdett. Soha rosszabb meccset Neki...
Mondjuk bézbóz család: Andrew a bátyja már nem játszik, de Anthony az uncsi tesója is tehetséges...
nagir
Előre is bocs

| Sikerült három ütést belesusacolnia az első meccsébe? Wow... |
slowmotion
Figyu, a 9éves Fiam már hónapok óta faviccekkel fárasztja a családot, uh ez Nekem most felüdülés volt...😁👍



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 032 — Cowboys fan
Daniel Susac (SFG) élete első MLB meccsén 3hit-el kezdett. Soha rosszabb meccset Neki...
Mondjuk bézbóz család: Andrew a bátyja már nem játszik, de Anthony az uncsi tesója is tehetséges...
nagir
Előre is bocs

| Sikerült három ütést belesusacolnia az első meccsébe? Wow... |
2 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 662 — Bla, bla, bla
Daniel Susac (SFG) élete első MLB meccsén 3hit-el kezdett. Soha rosszabb meccset Neki...
Mondjuk bézbóz család: Andrew a bátyja már nem játszik, de Anthony az uncsi tesója is tehetséges...

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
2 hónapja
Gergőke Pittsburgh Steelers Ohio State Buckeyes 3 020 — Pittsburgh Pirates,Chicago Bulls, Aston Villa és AC Milan fa
Na 3-3 a mérleg. Az utolsó 2 meccsen nem néztünk ki rosszul. Ja és jön Konnor Griffin. Kíváncsi leszek.
Gergőke
A pirates ellen mindig szar a Reds, majd a többiek helyretesznek titeket 😊
Jakehomer
Majd mrglátjuk.🙂

2 hónapja
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 22 759 — Panthers fan
Na 3-3 a mérleg. Az utolsó 2 meccsen nem néztünk ki rosszul. Ja és jön Konnor Griffin. Kíváncsi leszek.
Gergőke
A pirates ellen mindig szar a Reds, majd a többiek helyretesznek titeket 😊

Tepper takarodj!
2 hónapja
Gergőke Pittsburgh Steelers Ohio State Buckeyes 3 020 — Pittsburgh Pirates,Chicago Bulls, Aston Villa és AC Milan fa
Na 3-3 a mérleg. Az utolsó 2 meccsen nem néztünk ki rosszul. Ja és jön Konnor Griffin. Kíváncsi leszek.

2 hónapja
YoungZeeZee 9 807
ohh a jays a colorado ellen beszopta a 10inningben
es vittek a szeriat😂

Szerkesztette: YoungZeeZee
2 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 155 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
ez remélem jobb, mint az MP-s képregény


köszi Vest és Jansen, ez a Jose Ferdandez kölyök nagyot ment az első meccsén


Szerkesztette: Löfli


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 257 — Így remélem megfelelek nektek.....
Valami nagyon nem stimmel nálunk, úgy látom majd kb nyár közepe-vège felè èrdemes ezzel újra foglalkozni, ha mèg lesz mivel 😏
dande2
Jogos, már lement a szezon 2 százaléka. Az én hibám egyébként, ledraftoltam két philliet is...
Jakehomer
Nem a vereség ténye zavar, mert az benne van valóban, hanem azok aránya. Persze még bőven korai minden, csak ez a fajta rossz kezdés az utóbbi években annyira nem volt megszokott emlékeim szerint.
dande2
Szarok a starterek, de ezt eddig is tudtátok, nem? 😊
Jakehomer
Eddig a bullpenről tudtam, a starterekről csak sejtettem 😛 😀 de hogy ennyire....megöregedett amúgy a banda, de nagyon. Most jött fiatalnak Crawford és Painter, de azért ez kevés, és egyelőre erősen reménységek "csak"....
2 hónapja
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 22 759 — Panthers fan
Valami nagyon nem stimmel nálunk, úgy látom majd kb nyár közepe-vège felè èrdemes ezzel újra foglalkozni, ha mèg lesz mivel 😏
dande2
Jogos, már lement a szezon 2 százaléka. Az én hibám egyébként, ledraftoltam két philliet is...
Jakehomer
Nem a vereség ténye zavar, mert az benne van valóban, hanem azok aránya. Persze még bőven korai minden, csak ez a fajta rossz kezdés az utóbbi években annyira nem volt megszokott emlékeim szerint.
dande2
Szarok a starterek, de ezt eddig is tudtátok, nem? 😊

Tepper takarodj!
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 257 — Így remélem megfelelek nektek.....
Valami nagyon nem stimmel nálunk, úgy látom majd kb nyár közepe-vège felè èrdemes ezzel újra foglalkozni, ha mèg lesz mivel 😏
dande2
Jogos, már lement a szezon 2 százaléka. Az én hibám egyébként, ledraftoltam két philliet is...
Jakehomer
Nem a vereség ténye zavar, mert az benne van valóban, hanem azok aránya. Persze még bőven korai minden, csak ez a fajta rossz kezdés az utóbbi években annyira nem volt megszokott emlékeim szerint.
2 hónapja
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 22 759 — Panthers fan
Valami nagyon nem stimmel nálunk, úgy látom majd kb nyár közepe-vège felè èrdemes ezzel újra foglalkozni, ha mèg lesz mivel 😏
dande2
Jogos, már lement a szezon 2 százaléka. Az én hibám egyébként, ledraftoltam két philliet is...

Tepper takarodj!
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 257 — Így remélem megfelelek nektek.....
Valami nagyon nem stimmel nálunk, úgy látom majd kb nyár közepe-vège felè èrdemes ezzel újra foglalkozni, ha mèg lesz mivel 😏